PDA

צפה בגרסא המלאה : לא ממש פציעה

אבי 001
02-10-06, 23:02
מה קורה אם נתפס הגב התחתון איזה פעולות לעשות?

ומשהו מוזר קרה לי לאחרונה הפסקתי להתאמן למשך איזה חודש (התאמנתי עד עכשיו שנה)

ופתאום כמעט כל שריר שקיים לי נתפס כולם השתחררו חוץ מהגב התחתון

לא עשיתי שום דבר שיגרום לזה לא הרמתי דברים ולא עשיתי כלום אני ממש מבולבל מישהו שמע על התופעה הזאת?

וואלק תודה מראש.

אני כולי תקווה ש דר' ריצרד גקנר ואריאל הרלב יחזרו לחיים בעקבות השאלה שלי...

shnell
11-10-06, 01:07
אני לא יודע מה לעשות אבל הרופא חזר לפורם אז חכה לתגובה שלו....

compex
11-10-06, 01:31
אבי, שלום... זה הרוח של אריאל.. קמתי לחיים חזרה בעקבות השאלה שלך.... (דמיין קולות מפחידים של בית קברות ברקע).

אצטת לך את הכירופרקטור שלי (שיהיה בריא החמוד): "הגוף לא אוהב כשמפסיקים את האימונים בפתאומיות, והוא מגיב בכעס שמתבתא בתגובות כאב ושרירים תפוסים".

אני מאמין לו.

אשמח לקבל אותך אצלי בקליניקה, אבדוק במה מדובר, אתן לך טיפול, תצא כמו חדש.

רוח הקודש של אריאל.

ברי צקלה
11-10-06, 02:17
lol lol:cry_1:

רגע אבל אריאל, אני לא מסכים איתך. כשבא לפה משתמש חדש שאפילו חושב שדוקטור ריצ'רד גקנר עדיין פה, זה אומר שאו שהוא לא היה פה הרבהההההה זמן, או שהוא משתמש מאוד, מאוד חדש והוא קרא מידע מוטעה על מנהלי הפורום. לכן, צריך להשאיר עליו רושם טוב, כאדם רציני- כלומר אני אומר לך את זה כי אתה מנהל פורום פציעות ספורט.
לשאר פשוטי העם מותר, כי ככה החיים, וכמו שנאמר מחכמי החכמים, דוד של גיבור גדול, ששינה את ההיסטוריה (אם תזכרו מאיפה מגיע המשפט תבינו את הבדיחה):
"With great power, comes; great responsibility!"

נ.ב
-סליחה על הספאם הבא;
נירן לא סיימתי לספר על מה שעשיתי כדאי להחלים מהפציעה (שכחתי פשוט בגלל האורח הניכבד שפיתאום היצטרף:whistle: ), אני כבר ידבר איתך מחר.

בן.

אבי 001
11-10-06, 09:13
תודה רבה על כל התגובות.

במיוחד לך .compex

הגב התחתון עדיין תפוס הוא נרגע לאט לאט אבל נשאר לי כאב כאשר אני מאמץ אותו ופה זה נתקע כבר הרבה זמן.

בהתחלה שהוא נתפס היו לי
כאבים שמאוד הציקו שזה אומר היה קשה להתרכז מהכאבים האלה כאבים שהיו על הגבול של בלתי נסבל!

אין מה לעשות??? :helpsmilie: