PDA

צפה בגרסא המלאה : שיטת אימון

orens24
03-10-06, 15:11
היי אני חדש פה אז אני מקווה שהצלחתי לקלוט את החך הדברים בכל מקרה יש לי שאלה וכולי תקווה כי תוכלו לענות.
התאמנתי כחצי שנה לםני שנתיים ואז עברתי לחול שם לא היה לי זמן להתאמן.
לפני כחודש וחצי נרשמתי למכון כושר שם עשיתי אימון A רק לגרום לשרירים להזכר במה מדובר.
כעת אני מתכוון לשוב לשיטת הa B C שבא התאמנתי וראיתי תוצאות יפות מאוד דאז והנה באה השאלה( אני מצטער מראש על כך שאני לא ממש יודע את השמות המקצועיים לתרגילים) :
ביום A ראשון ורביעי אני אעבוד על ידיים וגב.
בגב אעשה מתח, פולי אחורי( מוט לאחורי הראש), ועוד שני תרגילים שאשמח אם יהיה לכם המלצהץ
ביום B שני וחמישי אעבוד על חזה ויד אחורית.
בחזה אעבוד על דחיקה עם מוט, חזה עליון עם מוט, פרפר עם משקולות בשכיבה, ואשמח לעוד תרגיך שאולי יש לכם. ביד אחורית אמשוך את החבל( מקווה שהבנתם), בכריעה על ספסל אמשוך לאחור את היד( מתשעים מעלות ליד ישרה), ועוד תרגיל שאשמח לקבל.
ביום C שלישי ושישי אעבוד על רגליים וכתפיים.
רגליים אעשה סקווטים, פשיטה קידמית ואחורית.
בכתפיים אעשה ישיבה ומוט מאחורי הראש, פשיט ידיים לצדדים ועוד תרגיל אחד שאשמח לשמוע ממכם.

אני מקווה שתוכלו להיות לי לעזר ושלו שיגעתי אתכם יתר על המידה...בכל מקרה אני חייב ללכת להתאמן....אז נתראה.

ביי.

slim shady
03-10-06, 15:14
אחי אני חייב להגיד שיש לך שפה מצוחצחת....
חחחח...

ובהצלחה שיהיה לך...

וברוך הבא לפורום מס' 1..!!!!!!!!

ran_z
03-10-06, 17:34
לא פירטת באופן מלא את התכנית אבל ככה בזווית העין היא נראית בסדר גמור,
אתה יכול לעלות אותה כמו שצריך בשביל חוות דעת רצינית יותר (כלומר כמה סטים לכל תרגיל טווחי חזרות וכו')
ב-a כתבת גב ויידים ואז ב-b כתבת חזה ויד אחורית.....אז אני מניח שהתבלבלת וב-a אתה עושה גב וקידמית נכון?

Psychopath
03-10-06, 18:34
תהפוך את B לa .. מסוכן להתאמן כתפיים יום אחרי חזה.. גם קשה יותר

sojgoon
03-10-06, 18:35
פיסוכפט...אני עושה את זה כבר מלא זמן...
קיצר שתוק.