PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשר לעליה במאסה, אני צריך עזרה קטנה.

Exhibit
28-04-07, 22:38
אז ככה, סוף סוף קיבלתי אור ירוק מאמא שלי שאני יכול לנסוע אל גיל, חד פעמי.
אני יודע שהוא יעזור לי, יתן לי דחיפה עצומה ואני די בטוח שאני יגיע למטרה שלי, אבל הקטע שאני לא מחפש מטרה שקשה להשיג בעצמי.
כלומר, אני כרגע שוקל 62, ואני מחפש לעלות ל67-68 ~ לא יותר מזה.
ואני יודע שעם קצת תזונה נכונה ואבקה לעליה במאסה אני יוכל להגיע לזה בעצמי.
אז השאלה היא, האם כדאי לי ללכת לגיל ולא לקנות אבקה ופשוט לעשות לפי דבריו, או שאני יתחיל לקחת את התזונה יותר ברצינות ויקנה לי אבקה.
ועוד דבר, הקטע שאם אני הולך לגיל זה כנראה רק פגישה אחת, ככה שהוא לא יוכל לעקוב אחרי הפעילות שלי ולראות אם יש השפעה או משהו..
סליחה על החפירות, פשוט אני חייב לדעת מה דעתכם!
תודה ~

Kachok
28-04-07, 22:43
תראה אני מאמין שכל הקטע של תזונאי מקצועי זה לראות את התוצאות לאורך זמן,כלומר מעקב ושינוי התפריט והאימונים בהתאם להתקדמות
אני מאמין שזה יוצא יותר משתלם עבורך להתחיל לרכוש ידע בתזונה,לקחת אותה ביות רצינות ,ואתה יכול לעלות כמו גדול לבד , כל עוד תאכל ותתאמן כמו שצריך,פגישה אחת אמנם תביא לך פוש לאיזה חודש חודשיים אבל אז נתוניך ישתנו וזה לא יהיה רלוונטי
לשיקולך

P-a-n-1-c
28-04-07, 22:44
לך לגיל, ממליץ מאוד.

יותם טלר
28-04-07, 22:52
אני מאמין שאם תלך לגיל, זו יכולה להיות עבורך אבן פינה שתכניס אותך לתלם, מהבחינה שתתחיל לקחת דברים יותר ברצינות.

שלא תבין לא נכון, אני משוכנע שתצא משם עם עצות טובות ומושכלות, אך החשיבות הגדולה יותר לטעמי תהיה התחושה שלך שאתה משקיע באמת, שאתה לוקח את העניין ברצינות ושאתה נותן מעצמך.

יותר קל לחפף כשאתה לא נותן דין וחשבון לאף אחד, ברגע שתבטיח לעשות כדבריו של גיל - ההבטחה הזו תהיה בראש ובראשונה לעצמך.

Exhibit
28-04-07, 23:02
אתם יודעים מה, עד ששכנעתי את אמא שלי ללכת אליו אני לא יווותר.
שמתי לב שכל אחד שהיה אצל גיל יצא מרוצה, אין לי מה להפסיד.
אגב, אם אני יקח רכבת לת'א מרכז, הבנתי שאני יוכל ללכת ברגל לחנות, זה נכון?
אמרו לי כ10-15דקות.
תודה על התגובות חבר'ה!

P-a-n-1-c
28-04-07, 23:07
אתם יודעים מה, עד ששכנעתי את אמא שלי ללכת אליו אני לא יווותר.
שמתי לב שכל אחד שהיה אצל גיל יצא מרוצה, אין לי מה להפסיד.
אגב, אם אני יקח רכבת לת'א מרכז, הבנתי שאני יוכל ללכת ברגל לחנות, זה נכון?
אמרו לי כ10-15דקות.
תודה על התגובות חבר'ה!

תוכל גם לקחת לראשונים ומשם לקחת כל קו שמגיע לתחנה המרכזית הישנה ומשם זה פחות מ40 שניות הליכה.
ממליץ לך דווקא להיפגש בראשון, יש משרד, החנות יותר מרווחת, יש את יוגי שאפשר לצחוק עליו קצת (:1eye: ).
קיצר לך לשם וזהו, לא תצטער.

Exhibit
28-04-07, 23:22
אני גר בנהריה, ואני חושב שאני פשוט יקח את הרכבת לתחנה המרכזית.
זה בסדר? :ס

יותם טלר
28-04-07, 23:25
תרד בתחנת ת"א מרכז, רחוב ז'בוטינסקי נמצא 5 דקות בהליכה ממנה.

תוכל לקחת אוטובוס כלשהו (יש שם תחנה חצי-מרכזית שכזו) או מונית (יעלה לך באיזור ה-10-15 ש"ח) או ללכת רבע שעה עד 20 דקות ג-ג ברגל.

Exhibit
28-04-07, 23:34
סבבה, תודה רבה!
אני כבר יתקשר אליהם ויקבע איתו בפגישה בהקדם :]

אורחח91
29-04-07, 00:43
כמה עולה פגישה עם גיל? ולכמה זמן כל פגישה בערך?

Exhibit
29-04-07, 00:57
אני לא בטוח אבל פגישה אחת עולה בין 150-200ש''ח, הפגישה כוללת תכנית אימונים, תפריט, מדידות, מה המטרה שלך..
שווה את זה!

אורחח91
29-04-07, 01:20
וואו זה יקר... תחשוב על זה.. ב150-200 שקל אתה קונה אבקת קריאטין/חלבון/עלייה במסה, למרות שיתכן שאחת מהאבקות הנ"ל יעלו קצת יותר. תלוי איזו כמות.
לפי דעתי תשתמש באחד מהתפריטים לעלייה במסה פה באתר. אני למשל בניתי תפריט לבד של 6 ארוחות מחר אני מתחיל רציני.

Exhibit
29-04-07, 01:40
כן, אבל הוא בונה את זה בול לפי הגיל משקל נתונים הכל..
ונכון שזה מחיר של אבקה, אבל בשביל זה הוא בונה לך תפריט מסודר שלא תצטרך להשתמש באבקה ותאמין לי יש יותר תוצאות ואתה מרגיש יותר טוב עם עצמך.

אורחח91
29-04-07, 01:51
אני כמעט בטוח שאם תקבע פגישה עם גיל תהיה לך יותר מוטיבציה ויכול להיות שתראה תוצאות יותר מהר. זה תלוי בך ובהתמדה שלך.. אם תאכל כל יום שש ארוחות מסודרות עם כמות הפחמימות, החלבונים והשומנים הדרושה לך, אתה תצליח! אתה רק צריך כח רצון, כי אין דבר העומד בפני הרצון. אממ אני לא רוצה לפגוע בפרנסה של גיל ח"ו, לפי מה שהבנתי הוא בחור ממש טוב ועוזר לאנשים, אבל אני אישית חושב שזה לא הכרחי לקבוע פגישה, אבל תעשה מה שנוח לך ותרגיש טוב עם עצמך!
בהצלחה.