PDA

צפה בגרסא המלאה : בגלל החגים לא יוצא לי כמעט להתאמן...

slim shady
03-10-06, 19:07
כל תקופת החגים הזאת עשתה לי רק רע...ועוד יש את סוכות עכשיו שזה בכלל..
קודם כל :..אני מתאמן 6 ימים בשבוע...AB...ובגלל כל החגים וזה לא יוצא לי להתאמן ...או שזה ערב חג או שאני לא בבית....יוצא שאני מתאמן 3-4 פעמים בשבוע.!!!....וזה ממש מעצבן אותי...אבל ממש!!!!!!....:wacko:
נגיד עכשיו בסוכות ההורים שלי רוצים לנסוע לירושלים לחג...שישי(שאני גם ככה לא מתאמן),שבת ראשון ושני....זאת אומרת שאני מפסיד 3 ימים מתוך 6...ואולי בגלל חג שני אפילו 4...

לשאלה...האם אחד כמוני שרגיל להתאמן 6 פעמים בשבוע....כשקורה לו דברים כאלה...יעני בתוקופת החגים...מה הנזק שנגרם...ואיך אפשר למזער אותו....
בבקשה עזרה אנשים למה אני עוד שנייה מתקפל פה על מישו...מרוב עצבים....

PcGunMan
03-10-06, 19:11
כןןןן החג הזה מעצבן אותי טילים אני מצליח לבצע את כל האימונים בשבוע אבל לא בימים שאני רוצה זה מעצבן

Yoshi-Moto
03-10-06, 19:14
שמע יהיה בסדר, נכון אתה מתאמן פחות אבל זה לא יהרוג אותך.... וגם הביצועים שלך לא ירדו...להתאמן 3 פעמים בשבוע זהגםלא נורא כל כך זה רק לקצת זמן....

mynavy
03-10-06, 19:26
אתה עושה Ab
6 פעמים בשבוע? :o

aaSH
03-10-06, 21:08
תנצל את התקופה הזאת להפסקה של איזה שבוע תמיד טוב לעשות הפסקה אחרי כמה חודשים טובים של אימון שמור על תזונה נכונה

AAA
04-10-06, 12:08
בגלל זה מתאמנים בבית, כמה פעמים אפשר להגיד לכם את זה.
חחחחחח... מותר לי גם לצחוק עליכם קצת, לא חבר'ה?

אגב כל מי שרוצה להתאמן אצלי, מוזמן בכיף, פתוח בכל החגים חוץ מיום כיפור... חינם אבל מי שרוצה מדריכה יצטרך לשלם 20 ש"ח...

jonathan
04-10-06, 13:00
תגיד מי זה האיש שבחתימה שלך?(פותח הפוסט)

שאול
04-10-06, 13:03
תגיד מי זה האיש שבחתימה שלך?(פותח הפוסט)
זה אמינם..נראה לי..

שאול
04-10-06, 13:04
קודם כל :..אני מתאמן 6 ימים בשבוע...AB...ובגלל כל החגים וזה לא יוצא לי להתאמן ...או שזה ערב חג או שאני לא בבית....יוצא שאני מתאמן 3-4 פעמים בשבוע.!!!....וזה ממש מעצבן אותי...אבל ממש!!!!!!....:wacko:
נגיד עכשיו בסוכות ההורים שלי רוצים לנסוע לירושלים לחג...שישי(שאני גם ככה לא מתאמן),שבת ראשון ושני....זאת אומרת שאני מפסיד 3 ימים מתוך 6...ואולי בגלל חג שני אפילו 4...

לשאלה...האם אחד כמוני שרגיל להתאמן 6 פעמים בשבוע....כשקורה לו דברים כאלה...יעני בתוקופת החגים...מה הנזק שנגרם...ואיך אפשר למזער אותו....

אתה עובד בשבוע על כל שריר 3 פעמים?!?!?!??!?!?:huh:

Takima
04-10-06, 13:05
כן אמינם.

shahaflol
04-10-06, 13:13
תנצל את התקופה הזאת להפסקה של איזה שבוע תמיד טוב לעשות הפסקה אחרי כמה חודשים טובים של אימון שמור על תזונה נכונה
אני מסכים אני חושב שאם כבר אז תקיח שבוע חופש עם תזונה טובה ותחזור אחרי שבוע כמו גדול תרגיש הרבה יותר טוב.
חוץ מזה מי ששאל מי זה בחתימה... הידע שלך ממש לקוי, זה בסיסי לדעת שזה אמינם...

Takima
04-10-06, 13:17

לא נגרם נזק, במיוחד כי אתה מתאמן AB. תעשה את האימונים שאתה יכול ואתה תגדל גם בכל אותם ימים שאתה לא מתאמן.

slim shady
04-10-06, 13:57
טוב תודה על התגובות...
1. אני מתאמן בבית אז אין לך מה לצחוק עלי....כי מה לעשות אי אפשר להתאמן בבית כשאתה לא בבית...:s..
2. למה...??...מה הבעיה עם Ab 6 פעמים בשבוע...יש משו יותר טוב...אני מרגיש ככה תוצאות משו באן זונה...אבל תמיד טוב לשמוע עצות
3. ברור שזה אמינם(eminem)...בשתי התמונות...וחוץ מזה כאילו...השם שלי(slim Shady)..זה הכינוי שלו....כאילו דהההה.....:s

Gil-G
04-10-06, 14:05
אתה לא תמות אם לא תתאמן כמה ימים...
חוץ מזה אחרי סוכות יש לך מספיק זמן להתאמן כמה שאתה רוצה כל יום כל היום וכל הלילה אם אתה חושק בכך

Der Metzgermeister
04-10-06, 14:24
טוב תודה על התגובות...
1. אני מתאמן בבית אז אין לך מה לצחוק עלי....כי מה לעשות אי אפשר להתאמן בבית כשאתה לא בבית...:s..
2. למה...??...מה הבעיה עם Ab 6 פעמים בשבוע...יש משו יותר טוב...אני מרגיש ככה תוצאות משו באן :):):):)...אבל תמיד טוב לשמוע עצות
3. ברור שזה אמינם(eminem)...בשתי התמונות...וחוץ מזה כאילו...השם שלי(slim Shady)..זה הכינוי שלו....כאילו דהההה.....:s

AB 6 פעמים בשבוע זה קצת מוגזם לדעתי..תנסה ABC

שאול
04-10-06, 21:07
כמה סטים אתה עושה לכל שריר אחי?!!??

Gamerrrrr
04-10-06, 21:09
כל סוכות אני כנראה עושה אימון אחד וזה עם אמיר הרדוף מהפורום כל השאר חופשה :)

שאול
04-10-06, 21:14
גם אני נראה לי יקח חופש...