PDA

צפה בגרסא המלאה : זמן ארוחה אחרונה לפני האימון

eumail20000
30-04-07, 16:37
אני מתאמן 60 דקות אנ-אירובי עצים.
מסיים לאכול ארוחה ברמה בינונית (לא בשרית) שעתיים לפני האימון. חצי שעה לפני בננה גדולה.
האם שעתיים לפני האימון זה בסדר או שכדאי להתקרב יותר לכיוון האימון כי אני לא מבצע אירובי כלל רק אנ-אירובי.
תודה מראש.

Vin diesel
30-04-07, 16:40
אצלי זה היה לפעמים שאתיים ולפעמים שעה וחצי שעה.תלוי בגודל הארוחה..אם הארוחה גדולה,אבל אתה מרגיש שהיא כבר"לא בבטן" אפשר ללכת לאתמן..עד שעה בכל מקראה.שעה וחצי זה הידאלי.

eumail20000
30-04-07, 16:59
אצלי זה היה לפעמים שאתיים ולפעמים שעה וחצי שעה.תלוי בגודל הארוחה..אם הארוחה גדולה,אבל אתה מרגיש שהיא כבר"לא בבטן" אפשר ללכת לאתמן..עד שעה בכל מקראה.שעה וחצי זה הידאלי.
ואם היא עדיין בבטן? אני הרי לא מתאמן אירובי אז האוכל לא יעלה לי למעלה.

Vin diesel
30-04-07, 17:03
אם נוח לך לאתמן בזמן ההרגשה הזאת שהארוחה עדין בבטן אז בכייף...בלי קשר לזה שהאוכל יכול לעלות למאלה(לי אישית לא נוח היה לאתמן אם האיתי מרגיש את האוכל בבטן)אז ביגלל זה אמרתי שזה תלוי בגודל של הארוחה ואם הארגשה האצמית.תחתוך לשעה וחצי ליפני אימון ותראה איך הולך...

eumail20000
30-04-07, 20:42
אם נוח לך לאתמן בזמן ההרגשה הזאת שהארוחה עדין בבטן אז בכייף...בלי קשר לזה שהאוכל יכול לעלות למאלה(לי אישית לא נוח היה לאתמן אם האיתי מרגיש את האוכל בבטן)אז ביגלל זה אמרתי שזה תלוי בגודל של הארוחה ואם הארגשה האצמית.תחתוך לשעה וחצי ליפני אימון ותראה איך הולך...
יבוצע באימון הקרוב.
נראה איך יהיה.
תודה בינתיים.