PDA

צפה בגרסא המלאה : אשמח אם משהו יפרט לי למה נועד הסוכר הענבים לאחר האימון..

R3load
04-10-06, 17:21
אני קצת מבולבל תקנו אותי אם אני לא טועה, סוכר הענבים תורם לספיגה מהירה של החלבון וגם להקפצת האינסולים בדם.

ואם לא אשמח לתשובה.

עוד שאלה, חזה עוף זה חלבון מהיר או בינוני-איטי?

igorek
04-10-06, 17:33
אם אני לא טועה שאלו את השאלה הזאת 927834527842945862354238426425 פעמים מתחילת החודש, אבל הדיוק את אותה השאלה, תעשה חיפוש.

R3load
04-10-06, 17:54
אם אני לא טועה שאלו את השאלה הזאת 927834527842945862354238426425 פעמים מתחילת החודש, אבל הדיוק את אותה השאלה, תעשה חיפוש.
ובקושי מצאתי יש בעיקר על תפריטים ששם שמו סוכר ענבים.

R3load
04-10-06, 18:09
לפי חיפוש שערכתי הסקתי מסקנות וזה למה שהגעתי:
צריך פחמימה מהירה שתחזיר את הגליקוגן לשרירים, תחזיר אנרגיה לגוף, תדכא את הקורטיזול (הורמון מפרק שריר).
תלוי אחרי איזה אימון אתה נמצא (מסה/חיטוב)... בעקרון אבל תפקידן של הפחמימות הוא למלא את מאגרי הגליקוגן שהדלדלו באימון ו\או להקפיץ את רמת האינסולין, משום שהאינסולין סותר את הפעולה של הקורטיזול - הורמון קטבולי (פירוק שריר) שמופרש בצורה מוגברת לאחר האימון.

גם בחיטוב משתמשים בסוכר ענבים, פשוט בכמות קטנה יותר וזה לא קלוריות ריקות... יש לפחמימות תפקיד מאוד חשוב וזה לדעתי אחד הזמנים הקריטיים יותר לצרוך פחמימות במשך היום, בעיקר בחיטוב משום שבתקופה זו אתה גם ככה לא במצב אנאבולי מי יודע מה...

למה לא תשמין מזה? כי הגוף צריך את זה אחרי אימון.

אם משהו יכול לתקן אותי אני ישמח.

Takima
04-10-06, 19:04
יפה, עשית שיעורי בית.

R3load
04-10-06, 19:17
יפה, עשית שיעורי בית.
חחח תודה :P יום טוב.

Amit
04-10-06, 19:22
לפי חיפוש שערכתי הסקתי מסקנות וזה למה שהגעתי:
צריך פחמימה מהירה שתחזיר את הגליקוגן לשרירים, תחזיר אנרגיה לגוף, תדכא את הקורטיזול (הורמון מפרק שריר).
תלוי אחרי איזה אימון אתה נמצא (מסה/חיטוב)... בעקרון אבל תפקידן של הפחמימות הוא למלא את מאגרי הגליקוגן שהדלדלו באימון ו\או להקפיץ את רמת האינסולין, משום שהאינסולין סותר את הפעולה של הקורטיזול - הורמון קטבולי (פירוק שריר) שמופרש בצורה מוגברת לאחר האימון.

גם בחיטוב משתמשים בסוכר ענבים, פשוט בכמות קטנה יותר וזה לא קלוריות ריקות... יש לפחמימות תפקיד מאוד חשוב וזה לדעתי אחד הזמנים הקריטיים יותר לצרוך פחמימות במשך היום, בעיקר בחיטוב משום שבתקופה זו אתה גם ככה לא במצב אנאבולי מי יודע מה...

למה לא תשמין מזה? כי הגוף צריך את זה אחרי אימון.

אם משהו יכול לתקן אותי אני ישמח.
לא תשמין מזה כי לאחר שיופרש האינסולין הוא ישתמש בפחמימות למילוי מאגרי הגליקולן