PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונה חדשה שלי!

XxgalxX
04-10-06, 19:48
הינה תמונה שלי:::: http://img527.imageshack.us/img527/2168/img0677rd0.jpg

{אני בן 14 עוד שבועיים 14 ואני לא במכון אני מיתאמן בבית בקרוב ממש בקרוב אני הולך למכון}

ran7
04-10-06, 19:52
יפה מאוד לגילך........

XxgalxX
04-10-06, 19:53
תודה אחי עוד תגובות..

Shauder
04-10-06, 20:02
למה אתה מקשקש על הקיר?

ולמה אתה רק שם תמונות?

GaL-L
04-10-06, 20:26
האמה גדולה יפה

Night_Wolf
04-10-06, 20:28
אחלה תמונה אחי תכנס לחדר כושר תיתאמן שבוע וחצי תיתרגל לשרירים תבוא לפה נבנה לך כולם תוכנית בת :):):):) נעשה אותך חיה

sojgoon
04-10-06, 20:31
Lol אחי..דחוף לשפר ידיים...אמה גדולה מדיי!@!@!

Gamerrrrr
04-10-06, 20:32
מה ההבדל מהתמונה הקודמת?? תפסיק לחשוב שאתה פלא גנטי כי אתה לא

sojgoon
04-10-06, 20:32
חח גם אני רציתי להגיד את זה :p
הוא אשכרה עם פוזות יותר משלי :p

אליאב קרייסלר
04-10-06, 20:36
לא גדלת מאז הפעם שעברה....

Nimrod
04-10-06, 20:39
לא רע.. תתאמן במכון, תאכל נכון, תחזור עוד 3 שנים חחחח

Fatty
04-10-06, 20:51

גם אין הבדלים בין התמונות האחרונות שאתה פרסמת,
גם אתה צריך להוריד קצת הילוך גיימר.
ברור שיש לך מאסה אבל המאסה קצת עלתה לך לראש. תהיה קצת יותר נחמד לאחרים ויותר מפרגן ותלמד גם לקבל תגובות קצת יותר בונות מ"וואו איזה סוס!"

עריכה: כשאני אומר תלמד לקבל אני מתכוון שלא תבוא עכשיו למשל ותגיד
"שתוק כי אתה בטח שחיף שלא מרים רבע ממה שאני מרים!"
אלא תלמד לקבל.

ממש טוב לגילך. אמה מפחידה

Fiberglass
04-10-06, 20:54

למה תמיד אתה מגיב בשלילה לאחרים?
תעיף מבט בתגובות הקודמות שלך ותיראה שאתה תמיד מיתייחס לא יפה לאנשים שמעלים תמונות שלהם כאן

Antonator1
04-10-06, 20:55
גוף נחמד מאד! דווקא גדלת.

Gamerrrrr
04-10-06, 20:57
למה תמיד אתה מגיב בשלילה לאחרים?
תעיף מבט בתגובות הקודמות שלך ותיראה שאתה תמיד מיתייחס לא יפה לאנשים שמעלים תמונות שלהם כאן

אני לא מגיב בשלילה לכל אחד, אני מגיב בשלילה לאנשים שהם מרגיזים הבחור פה לא מתאמן מעלה תמונות נראה אותו דבר, עושה את אותה הפוזה וחושב שהוא פלא גנטי, עזבו אני לא הולך לריב איתכם, אני פה בפורום כבר שנתיים אני חושב, אפילו יותר, ובאמת שלא אכפת לי מה אתם חושבים.

וכשאני חושב על זה שנייה, אם אין לו מסה משהו אז אני ישקר לו? אם שחיף 44 קילו על 180 יעלה תמוונת תגיד לו יש לו פוטנציאל?! אתם רק יוצאים צבועים ודפוקים, אני אומר את האמת ומי ששחיף אני אומר לו שהוא שחיף מי שהוא שמן אני אומר לו שהוא שמן אז אל תשגעו אותי כי האחוז של האנשים פה בפורום שנראים באמת טוב הוא אולי 10% מתוך כל המשתמשים פה

Antonator1
04-10-06, 21:10
אני לא מגיב בשלילה לכל אחד, אני מגיב בשלילה לאנשים שהם מרגיזים הבחור פה לא מתאמן מעלה תמונות נראה אותו דבר, עושה את אותה הפוזה וחושב שהוא פלא גנטי, עזבו אני לא הולך לריב איתכם, אני פה בפורום כבר שנתיים אני חושב, אפילו יותר, ובאמת שלא אכפת לי מה אתם חושבים.

וכשאני חושב על זה שנייה, אם אין לו מסה משהו אז אני ישקר לו? אם שחיף 44 קילו על 180 יעלה תמוונת תגיד לו יש לו פוטנציאל?! אתם רק יוצאים צבועים ודפוקים, אני אומר את האמת ומי ששחיף אני אומר לו שהוא שחיף מי שהוא שמן אני אומר לו שהוא שמן אז אל תשגעו אותי כי האחוז של האנשים פה בפורום שנראים באמת טוב הוא אולי 10% מתוך כל המשתמשים פה
האחוז שנראים טוב דווקא די גבוה, האחוז שנראים טוב עם מסה גדולה הרבה יותר נמוך. דווקא לא הייתי אומר שהבחור נראה רע. אם כי ההתלהבות של "אני בן 14 מתאמן עם משקולות 3 קילו" וכל זה באמת עולה קצת על העצבים.

sojgoon
04-10-06, 21:11
איתי, יש מצב הם מתכוונים להתבטאות...
אפשר לענות לבנאדם מנומס בסגנון:
"אתה שחייףףףףף"

קיצר אני עם גיימר לכל אורך הדרך :)

Gamerrrrr
04-10-06, 21:11
האחוז שנראים טוב דווקא די גבוה, האחוז שנראים טוב עם מסה גדולה הרבה יותר נמוך. דווקא לא הייתי אומר שהבחור נראה רע. אם כי ההתלהבות של "אני בן 14 מתאמן עם משקולות 3 קילו" וכל זה באמת עולה קצת על העצבים.
בדר"כ כלל נראה טוב בפורום בודיבילדינג זה מי ששי לו מסה טובה בדר"כ :whistle:

Antonator1
04-10-06, 21:13
זה פורום בודיבילדינג למחצה כזה חחח...

Netnael
04-10-06, 21:14
נחמד...
ביותר

Gamerrrrr
04-10-06, 21:15
זה פורום בודיבילדינג למחצה כזה חחח...
אז זה כבר לא טוב!! אתה צריך לראות את הפורום השחור, כל אחד רצה להיות בהמה של 120 קילו על 14 אחזו שומן בגובה 170 :D
אני באופן אישי אספק ב90 קילו 10 אחוז ;)

Psychopath
04-10-06, 21:17
אז זה כבר לא טוב!! אתה צריך לראות את הפורום השחור, כל אחד רצה להיות בהמה של 120 קילו על 14 אחזו שומן בגובה 170 :D
אני באופן אישי אספק ב90 קילו 10 אחוז ;)

מסכים עם המשולש.

antonator
ומה החצי השני :)?

Antonator1
04-10-06, 21:19
antonator
ומה החצי השני :)?
פיטנס ושלל דברים דומים כמובן!

Fatty
04-10-06, 21:27
הרבה בפורום רוצים גוף מייקל לואיס סטייל :p

גיימר, תלוי מה אתה מגדיר גוף יפה. מייקל לואיס זה גוף יפה אבל זה לא גוף מסיבי במיוחד.

ורק בשביל ההבהרה, לא הייתי רוצה להיות כמו מייקל לואיס, זאת היתה דוגמא. אני אישית הייתי רוצה להיות הרבהי ותר גדול

Gamerrrrr
04-10-06, 21:31
הרבה בפורום רוצים גוף מייקל לואיס סטייל :p

גיימר, תלוי מה אתה מגדיר גוף יפה. מייקל לואיס זה גוף יפה אבל זה לא גוף מסיבי במיוחד.

ורק בשביל ההבהרה, לא הייתי רוצה להיות כמו מייקל לואיס, זאת היתה דוגמא. אני אישית הייתי רוצה להיות הרבהי ותר גדול
זה לא משנה, אתה רוצה שאני אשקר לילד? שאני יגיד שהוא ענק מסיבי בטירוף למה הוא לא הלך למר ישראל?? או שאני יגיד לו את האמת שהוא לא תופעת טבע כמו שהוא חושב שהוא?

Fatty
04-10-06, 21:32
שמע איתי, אני לא מכיר הרבה חברה בגיל שלו שנראים ככה

Gamerrrrr
04-10-06, 21:33
שמע איתי, אני לא מכיר הרבה חברה בגיל שלו שנראים ככה
כנראה שלא היית באשדוד הרבה זמן :D אני ראיתי בני 14 שהם יותר גדולים ממנו, כשאני הייתי בן 14 הייתי יותר גדול ממנו ואני לא התאמנתי אז בכלל חעחעחעחע

אליאב קרייסלר
04-10-06, 22:08
כנראה שלא היית באשדוד הרבה זמן :D אני ראיתי בני 14 שהם יותר גדולים ממנו, כשאני הייתי בן 14 הייתי יותר גדול ממנו ואני לא התאמנתי אז בכלל חעחעחעחע

כשאני הייתי בן 14 היה לי חיטוב שלא ראה גופך מעודו :wiggle:

elad1987
04-10-06, 22:40
מסכים עם 2 הצדדים בפורום- עידוד הבן אדם למרות שאין שיפור, ייתן לו הרגשה של "אני סוס", ואילו יחס פסימי ייתן לו הרגשה רעה, אך תקפיץ מוטיבציה.
קיצור-גוף נחמד, לך למכון כבר!

Ice-Cube
04-10-06, 22:47
זאת בעיה כי יש פה אנשים שלא מתאמנים/מתאמנים כמה חודשים ושמים פה תמונות שחיפיות ושואלים "איך הגוף", מה אתה מצפה שנגיד לך? מר עולם?
ילד,פה זה לא מקום שיגידו לך כמה הגוף שלך יפה

HHHEELLBBOOYY
05-10-06, 00:24
יש לו גוף יפה סך הכל זה עדיף מלהיות ילד שמנמן

Fatty
05-10-06, 00:47

היה לי ברור שתגיד שאתה היית ככה
אז יופי, אתה מיוחד

עדיין זה די נדיר לדעתי.

ולא הייתי בשאדוד כבר איזה שנה וחצי :P

SmaMMiT
05-10-06, 00:53
היה לי ברור שתגיד שאתה היית ככה
אז יופי, אתה מיוחד

עדיין זה די נדיר לדעתי.

ולא הייתי בשאדוד כבר איזה שנה וחצי :P

זה בכלל לא נדיר אחי הקטן בן 13 והוא יותר מסיבי מהילד הזה
גל כן? אל תיעלב פשוט יש לך הרבה עבודה תירשם למכון תתחיל עליה במסה ותן תמונות רק עוד שנה התמונה הזאת יכולה להיות הליפניי שלך שיהיה המון בהצלחה!
סך הכל הייתי נותן הכל בישביל להתחיל בגיל 14 עם ידע איך לפתח את הגוף:wiggle:

eitan
05-10-06, 02:08
אני לא מגיב בשלילה לכל אחד, אני מגיב בשלילה לאנשים שהם מרגיזים .

גיימר היקר !
זה שאתה מגיב בשלילה לאלה שמרגיזים אותך, זה לא אומר שאתה צריך להגיב כמו שאתה מגיב.
דבר שני,
אם יש פוטנציאל ?
כנראה שכן, אם לא, לא היו מתעניינים בכלל בתחום ובטח לא מגיעים לאתר הזה.
ופוטנציאל יש לכל מי שרוצה מספיק, אוכל נכון ומתאמן נכון.
דבר שלישי,
אנחנו לא משגעים אותך ואתה בעצמך אומר שהאחוז כאן של אלה שנראים טוב, כמובן לפי דעתך, וזה בסדר גמור שיש לך דעה,
אתה אומר שהאחוז הזה קטן - 10 אחוז, אבל אם כל שאר התישעים אחוז לא היו מעלים תמונות
וכותבים פה, כנראה שהיית מתכתב בפורום הזה עם עצמך ועוד 2-3 אנשים.
אני בטוח שהתגובות שלך באות מכוונה טובה,
לדרבן את החבר'ה החדשים, שאגב, אני בינהם,
אבל אפשר לעשות את זה בצורה קצת אחרת :-)
עם יותר מוטיבציה ויותר פרגון.

trhetrhe
05-10-06, 15:11
אחלה גוף....תמשיך ככה בחדר כושר שתהיה ותהיה אחד ה0!0ים!
יש לך גנטיקה מדהימה!

XxgalxX
05-10-06, 17:30
Ice מה הקשר?! מה אני שחיף!????

Gamerrrrr
05-10-06, 18:12
Ice מה הקשר?! מה אני שחיף!????
לא אתה מר ישראל הבא לנוער :ph34r:

Gym-Man
05-10-06, 18:41
בניגוד למטוקיזות האלה שמפרגנים ומפרגנים תקשיב לי
יש לך גוף בן :):):):) לגיל שלך
יש לך אמה גדולה ומסיבית, הלוואי עליי, אתה חטוב, יש לך כתפיים ויד קדמית וחזה יפים ביותר לגיל שלך
תתחיל להתאמן במכון עם תוכנית מסודרת ותפריט ואתה תגדל עוד יותר!

בהצלחה אחי:jockey:

eitan
05-10-06, 18:44
גל
אתה בכלל לא שחיף,
יש לך פשוט גוף של ילד, וזה כי אתה סה"כ בן 14 !
וזה אחלה גוף לגילך.
הרבה היו רוצים גוף כמו שלך בגיל כזה....
אני למשל, דקיק לעומתך (יש תמונות)
וכרגע אני עובד על פיתוח הגוף ועליה במסה.
אבל אני רק מתחיל :-)
יש לך עתיד חבל"ז !
רק תמשיך להתאמן
וכשתוכל, לך למכון
טוב מאוד שכבר בגיל כזה יש לך מודעות לעניין פיתוח הגוף.
:-)
בהצלחה !

XxgalxX
05-10-06, 21:11
תודה אנשים תודה כולם!
gamerr כל היום אתה יורד על אנשים ועל אחרים מה יש לך?!
רשמתי כזה עם אני שחיף ישר אתה קופץ למה מה אתה מר עולם?!
מה אתה כולך פוזה

itayziv
05-10-06, 21:14
זאת בעיה כי יש פה אנשים שלא מתאמנים/מתאמנים כמה חודשים ושמים פה תמונות שחיפיות ושואלים "איך הגוף", מה אתה מצפה שנגיד לך? מר עולם?
ילד,פה זה לא מקום שיגידו לך כמה הגוף שלך יפה
תעשה-לי-טובה.
כן, זו המטרה של הפורום. להעלות תמונות ולקבל ביקורת, בדר"כ מעלים את התמונות כדי לקבל תגובות כגון "וואו גוף יפה\סוס אחי\תמשיך כך" וכו'.
וזה גם מה שכל הסוסים פה עושים, רוצים לקבל ביקורת על כמה שהם סוסים, וזה לא דבר רע, זה רק מעצים את הביטחון, דבר שנחוץ בתחביב כמו שבחרנו. so cut the juva juva או איך שמאייתים את מה שמיסטר טי אוהב להגיד :ph34r: .
ולמי שאמר שהוא לא רוצה גוף כמו של מייקל לואיס :\ אני לא יודע איך אתה נראה אבל אני משער שלא כמוהו, ומכאן אני משער שהיית מת לגוף כמו שלו ואז להמשיך להעלות כי יש לבחור גנטיקה מעולה.

itayziv
05-10-06, 21:18
אה ובקשר לפותח הדיון... :p
כן... מבנה טוב מאוד. גנטיקה טובה. אתה לא פריק גנטי אבל בהחלט התחלה טובה. האמה גדולה, המבנה של הידיים טוב; מהפרונט הכתף יותר גדולה מהבייספס שיותר קטנים מהאמות שזה טוב. זה אומר שתהיה לך יד יפה וגדולה. הצורה של החזה טובה.
לא יודע אם גיל 14 זה הגיל הכי טוב ללכת למכון... אולי עדיף 15... אבל בחירה שלך. אני לא רופא, תתייעץ עם אחד.

אליאב קרייסלר
05-10-06, 21:33
אה ובקשר לפותח הדיון... :p
כן... מבנה טוב מאוד. גנטיקה טובה. אתה לא פריק גנטי אבל בהחלט התחלה טובה. האמה גדולה, המבנה של הידיים טוב; מהפרונט הכתף יותר גדולה מהבייספס שיותר קטנים מהאמות שזה טוב. זה אומר שתהיה לך יד יפה וגדולה. הצורה של החזה טובה.
לא יודע אם גיל 14 זה הגיל הכי טוב ללכת למכון... אולי עדיף 15... אבל בחירה שלך. אני לא רופא, תתייעץ עם אחד.

חבוב , מייקל לואיס הוא כולה ילד שחיף שהתמזל בגנטיקה נחמדה...
הבן אדם איזה מטר 90 ושוקל פחות ממני (ואני מטר 70)
אתה בפורום באדיבילדינג ,אנשים פה מעדיפים את המראה המאסיבי מאשר את המראה החטוב - ובמקרה של מייקל לואיס - חסר מסת שריר

Gamerrrrr
05-10-06, 22:30
חבוב , מייקל לואיס הוא כולה ילד שחיף שהתמזל בגנטיקה נחמדה...
הבן אדם איזה מטר 90 ושוקל פחות ממני (ואני מטר 70)
אתה בפורום באדיבילדינג ,אנשים פה מעדיפים את המראה המאסיבי מאשר את המראה החטוב - ובמקרה של מייקל לואיס - חסר מסת שריר
בדיוק! מייקל לואיס שווה לזין המדלדל של סבא שלי

ולגל רוצה להוריד לי את הפוזה? תשאיר אייסייקיו

Bullet
05-10-06, 22:40
ולגל רוצה להוריד לי את הפוזה? תשאיר אייסייקיו
נכון שאין לך מספיק אנשים ברשימה? :wiggle:

Gamerrrrr
05-10-06, 22:42
נכון שאין לך מספיק אנשים ברשימה? :wiggle:
260 בייבי

XxgalxX
06-10-06, 00:36
אני לא רוצה להוריד לך את הפוזה אני אומר לך להוריד מה אתה כל דבר שלא נוח לך אתה ישר יורד על אחרים...הינה כך:::311110144

HHHEELLBBOOYY
06-10-06, 02:17
תודה אנשים תודה כולם!
gamerr כל היום אתה יורד על אנשים ועל אחרים מה יש לך?!
רשמתי כזה עם אני שחיף ישר אתה קופץ למה מה אתה מר עולם?!
מה אתה כולך פוזה

אתה לא שחיף תירגע!!!!!!:diractor:

אם היית שחיף אני הייתי הראשון שכותב לך את זה!
אני מזהה שחיפים אוטומטית

-=oded=-
06-10-06, 02:37
אחי י שלך יופי של גוף לגילך
האמה קצת גדולה לעומת היד אבל בקטנה
לא מוקדם מידי למכון כושר ?
חכה עוד קצת......

itayziv
08-10-06, 15:29
לא אמרתי שמייקל סוס מאסיבי, אמרתי רק שהוא יעדיף להתחיל מהמצב שלו ואז להיות מאסיבי, כי כמו שאמרת, יש לו גנטיקה טובה. והוא לא כזה שחיף... זה שאין לו מאסה (כי הוא מן הסתם לא עבר תקופות מאסה אף פעם...) לא אומר שאין לו שרירים גדולים... ויש לו.
יותר מרוב המשתמשים כאן, אז תנו לו קצת ריספקט.
בוא נגיד ככה, אם הוא היה מעלה כאן תמונות באנונימיות כולם היו שואלים אותו איך הוא הגיע לזה בלה בלה ושיביא טיפים וגם "תפציף במאסה !!!%$^ יש פוטנציאל!!$%" וכו'.
ולא, לא כולם כאן מעדיפים את המראה המאסיבי... זה אתר של מפתחי גוף, יש כאלה שרוצים להיות חטובים יותר ויש כאלה שרוצים להיות סוסים יותר, לא כולם רוצים להיות קולמן. השאלה הזאת מאוד עניינה אותי, איזה סוג גוף באמת אנשים כאן רוצים, ופתחתי דיון עם סקר בנושא לפני איזה שבוע, תפס יפה; היה דיון גדול וטוב. ומסקנות? בודדים רצו גוף כמו של קולמן (מאסיבי), כמעט כולם הביאו תגובות שזה מגעיל. הרוב רצו "גוף כמו של לבנה והחבר'ה מהארץ" משמע- לא מסיבי במיוחד... משהו "טבעי", רואים שרירים אבל לא משהו מוגזם.

Antonator1
08-10-06, 15:38
זה אולי יפתיע מאד כמה מהאנשים פה, אבל גם אני אוהב את המראה החטוב. אין משהו שמוכיח שמראה חטוב או מראה מסיבי טובים יותר זה מזה. אבל די מגעיל אותי להסתכל על אנשים סוסים עם המון מסת שריר אבל מלאים בשומן. לדעתי, המראה החטוב זה יותר אסטטי ויותר מתאים להגדרה "פיתוח גוף". וכשאני אומר "מראה חטוב" אני לא מתכוון לדוגמנים, יותר לאנשים בסגנון פראנק זאיין, יוג'ין סאנדו, ספרינטרים, ז'אן קלוד ואן דאם בשנותיו הטובות וכו...

Danielllo
08-10-06, 15:41
איתי, יש מצב הם מתכוונים להתבטאות...
אפשר לענות לבנאדם מנומס בסגנון:
"אתה שחייףףףףף"

קיצר אני עם גיימר לכל אורך הדרך :)
חייל...

תצדיע!

Psychopath
08-10-06, 15:44
אתה לא שחיף תירגע!!!!!!:diractor:

אם היית שחיף אני הייתי הראשון שכותב לך את זה!
אני מזהה שחיפים אוטומטית

חחחחחח Hell boy הוא רדאר שחיפים עם תגובה של 0.001 שניות מפתיחת הפוסט
יש האומרים שהוא זיהה לא פעם שחיפים עוד לפני שהם פרסמו את התמונות.

itayziv
08-10-06, 16:12
זה אולי יפתיע מאד כמה מהאנשים פה, אבל גם אני אוהב את המראה החטוב. אין משהו שמוכיח שמראה חטוב או מראה מסיבי טובים יותר זה מזה. אבל די מגעיל אותי להסתכל על אנשים סוסים עם המון מסת שריר אבל מלאים בשומן. לדעתי, המראה החטוב זה יותר אסטטי ויותר מתאים להגדרה "פיתוח גוף". וכשאני אומר "מראה חטוב" אני לא מתכוון לדוגמנים, יותר לאנשים בסגנון פראנק זאיין, יוג'ין סאנדו, ספרינטרים, ז'אן קלוד ואן דאם בשנותיו הטובות וכו...

לא נראה לי שיש מישהו שפוי בדעתו שחושב שגוף עם מסה ושומן, בעיקרון בתקופת מסה, יותר יפה מגוף לאחר חיטוב. עושים מסה בשביל החיטוב שאחרי. בדרך כלל.

Goldberg
08-10-06, 17:47

חמוד האנשים ה"חטובים" האלה גם היו פעם שמנים אתה יודע ?
מה לעשות שבשביל לעלות במסה של שריר צריך את התקופה של המסה ואחרי זה כולם נראם יותר טוב אחרי חיטוב

אליאב קרייסלר
08-10-06, 18:03
לא אמרתי שמייקל סוס מאסיבי, אמרתי רק שהוא יעדיף להתחיל מהמצב שלו ואז להיות מאסיבי, כי כמו שאמרת, יש לו גנטיקה טובה. והוא לא כזה שחיף... זה שאין לו מאסה (כי הוא מן הסתם לא עבר תקופות מאסה אף פעם...) לא אומר שאין לו שרירים גדולים... ויש לו.
יותר מרוב המשתמשים כאן, אז תנו לו קצת ריספקט.

תעשה טובההההההה :diractor:
זה שרירים גדולים? זה אחוז שומן נמוך בהתגלמותו וזה הכל...
יותר מרוב המשתמשים כאן? אמת , זה כי רוב המשתמשים כאן לא יודעים איך להיתאמן כמו שצריך ואיך לאכול כמו שצריך (תסלחו לי כן) אבל רוב האנשים פה באמת לא יודעים לעבוד כמו שצריך...
עוד דבר חשוב מאוד - אתה רואה את מייקל כל הזמן עם אפקטים של צילום , עם שמן עליו...
ועם כל מיני חרטות של צילום ואפקטים ככה שהמצב שלו הרבה יותר גרוע במציאות...

אליאב קרייסלר
08-10-06, 18:05
חמוד האנשים ה"חטובים" האלה גם היו פעם שמנים אתה יודע ?
מה לעשות שבשביל לעלות במסה של שריר צריך את התקופה של המסה ואחרי זה כולם נראם יותר טוב אחרי חיטוב

עוד אחד...
אי אפשר לעלות מסה נקיה בלי שומן?!

Bullet
08-10-06, 18:50
תעשה טובההההההה :diractor:
זה שרירים גדולים? זה אחוז שומן נמוך בהתגלמותו וזה הכל...
יותר מרוב המשתמשים כאן? אמת , זה כי רוב המשתמשים כאן לא יודעים איך להיתאמן כמו שצריך ואיך לאכול כמו שצריך (תסלחו לי כן) אבל רוב האנשים פה באמת לא יודעים לעבוד כמו שצריך...
עוד דבר חשוב מאוד - אתה רואה את מייקל כל הזמן עם אפקטים של צילום , עם שמן עליו...
ועם כל מיני חרטות של צילום ואפקטים ככה שהמצב שלו הרבה יותר גרוע במציאות...

זה שאין למישהו מסה גדולה, לא אומר שהוא לא יכול להשיג אותה.
אם בן אדם אוכל מה שבא לו ונשאר חטוב כל השנה והוא שרירי יחסית למישהו שלא מתאמן ומשחק כדורסל, זה אומר שיש לו גנטיקה מעולה, ושאם יתאמן ויאכל כמו שצריך הוא יקבל גוף שרירי שלא יבייש את מר ישראל לנוער.

Antonator1
08-10-06, 18:55
תנו לי להבהיר כמה דברים:
למייקל לואיס יש גוף נחמד, אבל (ויש אבל גדול):
אליאב צודק, מייקל הוא דוגמן, ועם כל האפקטים שבעזרתם מראים אותו נותנים לו בערך 45% מהמראה שלו.
בראיונות הוא אמר שהוא מתאמן בחדר כושר ומשתדל לאכול נכון, כך שהוא לא כזה פלא גנטי שנראה ככה בלי להתאמן (אבל יש לו גנטיקה לא רעה אני חייב לציין).
בולט, כדורסל זה לא אלכוהול, להיפך, זה מה שתורם למראה ולחיטוב שלו.

Antonator1
08-10-06, 18:56
*אבל כדורגל יותר טוב.

itayziv
08-10-06, 19:13
עזוב צילומים ואפקטים,
הוא משחק באלופה לא?
ראיתי איזה פרק אחד והראו אותו ואם הייתי רואה אותו סתם ככה ברחוב הייתי אומר 'סוס'.
מה לעשות, הוא התברך בגוף משולש טבעי. ונראה כי יש לו יד גדולה. ואתם שוכחים אולי שהוא 1.90~? להערכתי יש לו... נגיד יד 40-38? - זה סוס.
אני מגן עליו כי אנחנו חולקים את אותו גוף בערך אני והוא :blush: באמת מאוד דומה. ראיתי תמונה שלו בלי חולצה והגנטיקה שלו טובה בהכל חוץ מהחזה שלוקה בחסר, כמוני :1eye:

igorek
08-10-06, 19:15
עזוב צילומים ואפקטים,
הוא משחק באלופה לא?
ראיתי איזה פרק אחד והראו אותו ואם הייתי רואה אותו סתם ככה ברחוב הייתי אומר 'סוס'.
מה לעשות, הוא התברך בגוף משולש טבעי. ונראה כי יש לו יד גדולה. ואתם שוכחים אולי שהוא 1.90~? להערכתי יש לו... נגיד יד 40-38? - זה סוס.
אני מגן עליו כי אנחנו חולקים את אותו גוף בערך אני והוא :blush: באמת מאוד דומה. ראיתי תמונה שלו בלי חולצה והגנטיקה שלו טובה בהכל חוץ מהחזה שלוקה בחסר, כמוני :1eye:
יד 40 על 1.90 זה ממש לא סוס.

Psychopath
08-10-06, 20:09
אתם צריכים גם לזכור שבנות לא אוהבות יותר מדי מנופח
ורוב האנשים חושבים שהוא גדול וחזק
קודם כל, קשה מאוד להיראות מאסיבי על 1.90, וגם הוא לא צריך להיות ממש ענק כדי לדגמן, עדיף לו להיות באחוז שומן חד ספרתי מאשר לעלות עוד 5 קילו של שריר.
זאת לא המטרה שלו, זה לא הצורך שלו
ולפי מה אתם קובעים שיש לו גנטיקה טובה ?

Nimrod
08-10-06, 20:36
מיקלל לואיס מטר 92, שוקל 85 מאוד חטוב.
זה נתונים מעולים למי שלא מתעסק עם באדי בילדינג.

P-a-n-1-c
08-10-06, 20:37
אתם צריכים גם לזכור שבנות לא אוהבות יותר מדי מנופח
ורוב האנשים חושבים שהוא גדול וחזק
קודם כל, קשה מאוד להיראות מאסיבי על 1.90, וגם הוא לא צריך להיות ממש ענק כדי לדגמן, עדיף לו להיות באחוז שומן חד ספרתי מאשר לעלות עוד 5 קילו של שריר.
זאת לא המטרה שלו, זה לא הצורך שלו
ולפי מה אתם קובעים שיש לו גנטיקה טובה ?

לפי זה שאני בטוח שהוא לא שומר תזונה (אם כן אז אני טועה וכל מה שאני הולך להגיד שווה לתחת) והוא עדיין נשאר עם קוביות ואחוז שומן חד סיפרתי וגוף באמת חטוב ולדעתי יפה.

danino
08-10-06, 20:38
לגיימר
תפסיק כבר לחשוב שאתה איזה משהו מיוחד כי אתה ממש לו
אז בבקשה אל תצחק פה על אחרים

Psychopath
08-10-06, 20:40
לפי זה שאני בטוח שהוא לא שומר תזונה (אם כן אז אני טועה וכל מה שאני הולך להגיד שווה לתחת) והוא עדיין נשאר עם קוביות ואחוז שומן חד סיפרתי וגוף באמת חטוב ולדעתי יפה.
אם גנטיקה טובה בשבילך זה חילוף חומרים מהיר, אז אתה צודק.
אני אוכל כמו מטורף (ולא מחסיר בשומנים) יחסית למה שאכלתי פעם, והעליתי 8 קילו של שריר בלי אחוז שומן אחד (יש לי ריבועים יותר מפעם, עדיין חטוב)
אני משער שזה בגלל שאני מחרבן 4 פעמים ביום מינימום.
אבל בכל זאת אי אפשר להגיד שיש לי גנטיקה נדירה כי אני בסך הכל אקטומורף

itayziv
08-10-06, 21:20
יד 40 על 1.90... תעשו לי טובה זה ענק
זה אולי לא נראה גדול כמו מישהו שהוא 1.70... אבל אנחנו כאן בקטע של הערכות לא? ומישהו נמוך עם יד 40 צריך להעריך בדיוק כמו מישהו גבוה 1.90.
ואיך אנחנו קובעים שיש לו גנטיקה טובה?
הוא משולש גדול טבעי. זה מעולה.

danino
09-10-06, 00:12
מה הקשר גובה והיקף יד?
אלי יאנה 193 ועם י60

ruhl
09-10-06, 00:42
יד 40 על 190 זה ממש קצת
זה בערך 33-35 על 175

sojgoon
09-10-06, 02:04
לגיימר
תפסיק כבר לחשוב שאתה איזה משהו מיוחד כי אתה ממש לו
אז בבקשה אל תצחק פה על אחרים

דבר ראשון, תלמד לכתוב...
דבר שני, מקנא אה? ילד כאפות שחיפון.

danino
09-10-06, 12:40
שחיפון חחחחחחחחחחחחח
תביא איי סי קיו אני ייתן לך תמונה שלי נראה פה מי שחיפון

Psychopath
09-10-06, 12:44
לא פה

Bullet
09-10-06, 12:47
בראיונות הוא אמר שהוא מתאמן בחדר כושר ומשתדל לאכול נכון, כך שהוא לא כזה פלא גנטי שנראה ככה בלי להתאמן (אבל יש לו גנטיקה לא רעה אני חייב לציין).
בולט, כדורסל זה לא אלכוהול, להיפך, זה מה שתורם למראה ולחיטוב שלו.

גם בן אדם שלא יודע את ההבדל בין פחממה לשומן יכול להגיד שהוא שומר על תזונה.
אני מכיר אנשים ש"שומרים על תזונה"-ע"י אכילת פיתות עם נקניקיות...
ובקשר לכדורסל-זה סתם אירובי שיפגע בעליה במסה. כל מה שניסיתי להגיד זה שאם תשים אותו בתוכנית אימונים המתאימה לBB, ותפריט טוב הוא יהיה גם מסיבי וגם חטוב!

itayziv
09-10-06, 14:33
אולי לא הבנתם את הנקודה שלי.
מישהו כאן יעריך בן אדם 1.70 עם יד 40 יותר מבן אדם 1.90 עם יד 40?
(זו הייתה הנק').
וזה גם תלוי בגנטיקה של היד, עד כמה 'סוסה' היא תיראה. וחיטוב וכו'.

OMRI-TURBO
09-10-06, 15:00
מי זה מייקל לואיס??????????????????????????

ran7
09-10-06, 15:16
זה:
http://www.eonline.co.il/images/content/b/b53167.jpg

Antonator1
09-10-06, 15:36
זו דווקא אחת התמונות היותר מוצלחות שלו. בלי ההצללות האלה הוא נראה פי 2 יותר קטן. אבל יש לו גוף טוב בכל מקרה.

Dino Psaras
09-10-06, 16:09
זו דווקא אחת התמונות היותר מוצלחות שלו. בלי ההצללות האלה הוא נראה פי 2 יותר קטן. אבל יש לו גוף טוב בכל מקרה.

איזה גוף טוב איזה נעליים??

הבנאדם 3 שנים עושה כפיפות בטן, כל שחיף ממוע יגיע לריבועים שיש ללואיס בבטן, אין לו שום גנטיקה טובה, הוא שחיף שהתאמן קצת על ידיים ובטן תקופה ארוכה, הוא לא פלא גנטי ולא נעליים.

Goldberg
09-10-06, 16:29
עוד אחד...
אי אפשר לעלות מסה נקיה בלי שומן?!

סבבה נראה אותך עולה במסה עם 10 אחוז שומן לאומת אחד שיעשה מסה ויחב
אתה תעבוד פי 2 יותר ממנו בשביל אותן התוצאות
שיהיה לך בכייף

ran7
09-10-06, 16:35
איזה גוף טוב איזה נעליים??

הבנאדם 3 שנים עושה כפיפות בטן, כל שחיף ממוע יגיע לריבועים שיש ללואיס בבטן, אין לו שום גנטיקה טובה, הוא שחיף שהתאמן קצת על ידיים ובטן תקופה ארוכה, הוא לא פלא גנטי ולא נעליים.
יש אנשים שבכלל אין להם סימטריה בבטן,תראה אותו איזה סימטריה יש לו בבטן ואני מתערב שכמעט כל אחד פה משקיע יותר ממנו בחיטוב ואף אחד לא מגיד לתוצאות שלו....