PDA

צפה בגרסא המלאה : מישהו שמע על האבקה הזאת?

מתן18
04-05-07, 19:56
"BIG SIZE" של "TSL"..כנראה שהיא די חדשה בשוק..מישהו שמע עליה?:ph34r:

Vin diesel
04-05-07, 20:48
לא שמעתי עליה...ואיפו אתה שמעת עליה?כמה עולה ואיזה אבקה זאת?

ShaI^MymoN
04-05-07, 21:02
:):):):) חבר שלי קנה אותה עושים אותה בארץ וסיפרו לו שעושים אותה בארצות הברית לפי מה שבררנו זה כולה אבקה שאיזה בית טבע עשה לעצמו ליין של אבקות חלבון חחח מצחיק שכל אחד מייצר בארץ אבקה ומספר לאנשים שהיא אמרקאית חח תראה איזה תווית מצחיקה יש לה חחח צחקתי על חבר שלי שעות על זה עאלק תוצרת חוץ חח

Deja Vu
04-05-07, 21:25
:):):):) אני רואה שלאופטימלי יש מתחרים.......

Vin diesel
04-05-07, 21:52
:):):):) חבר שלי קנה אותה עושים אותה בארץ וסיפרו לו שעושים אותה בארצות הברית לפי מה שבררנו זה כולה אבקה שאיזה בית טבע עשה לעצמו ליין של אבקות חלבון חחח מצחיק שכל אחד מייצר בארץ אבקה ומספר לאנשים שהיא אמרקאית חח תראה איזה תווית מצחיקה יש לה חחח צחקתי על חבר שלי שעות על זה עאלק תוצרת חוץ חח
:):):):) אתה רציני?איפו אפשר ליראות דבר כזה?באלי לצחוק..:1eye:

ShaI^MymoN
04-05-07, 22:02
חחח רוצה להשתין במכנסיים? חחחח עשיתי בירור קטן ולא תאמין מה גיליתי חחחח

Tsl זה ראשי תיבות של הבית טבע חחח יעני Teva Sh.... חחחח אני לא רוצה להגיד את השם כי אסור לפרסם חנויות אחרות אבל חחחח Tsl זה בעצם טבע שי.... ויעני עשו את זה Tsl

שתבין למה אני מתכוון זה כאילו יש בית טבע(אני סתם ממציא כרגע)שנקרא לצורך העניין טבע לימונים אז תעשה אבקת חלבון לבית טבע ותקרא לו Tlm יעני Teva Limonim אבל בקיצור TLM חחח אתה קולט איזה חארטה האבקה הזאת חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Deja Vu
04-05-07, 22:23
חחח רוצה להשתין במכנסיים? :):):):) עשיתי בירור קטן ולא תאמין מה גיליתי :):):):)

Tsl זה ראשי תיבות של הבית טבע חחח יעני Teva Sh.... :):):):) אני לא רוצה להגיד את השם כי אסור לפרסם חנויות אחרות אבל :):):):) Tsl זה בעצם טבע שי.... ויעני עשו את זה Tsl

שתבין למה אני מתכוון זה כאילו יש בית טבע(אני סתם ממציא כרגע)שנקרא לצורך העניין טבע לימונים אז תעשה אבקת חלבון לבית טבע ותקרא לו Tlm יעני Teva Limonim אבל בקיצור TLM חחח אתה קולט איזה חארטה האבקה הזאת חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחח מה ריכוז החלבון למנה 10 גרם חלבון סויה?

Vin diesel
04-05-07, 23:21
Tsl זה ראשי תיבות של הבית טבע חחח יעני Teva Sh.... :):):):) אני לא רוצה להגיד את השם כי אסור לפרסם חנויות אחרות אבל :):):):) Tsl זה בעצם טבע שי.... ויעני עשו את זה Tsl
שתבין למה אני מתכוון זה כאילו יש בית טבע(אני סתם ממציא כרגע)שנקרא לצורך העניין טבע לימונים אז תעשה אבקת חלבון לבית טבע ותקרא לו Tlm יעני Teva Limonim אבל בקיצור TLM חחח אתה קולט איזה חארטה האבקה הזאת
חחחחחח מה זה....אחוילי נאחוי..:cry_1:

מתן18
05-05-07, 01:06
חחחחחחח מה ריכוז החלבון למנה 10 גרם חלבון סויה?

דווקא ריכוזים טובים..ולי טובים מידי..מנת הגשה:300 גרם
1200 קלוריות,80 גרם חלבון..השאלה היא אם זה נכון..

Vin diesel
05-05-07, 01:09
צריח לישלוח את האבקה למעבדה בשביל לדעת..

מתן18
05-05-07, 02:03
הם טוענים שהיא עברה בדיקות מעבדה..איך אפשר לדעת?..צריך להיות להם מסמך או משהו?

Vin diesel
05-05-07, 02:57
כן.תגיד להם שיביאו לך את המסמך הזה או שתצלם אותו גם.אם החותמת והמספר טלפון של המעבדה גם.אני יתקשר ויברר על זה.(ליבדוק אם היא ביכלל אייתה הבדיקה או שזה זיוף)

Bir0x
05-05-07, 10:38
חחח אל תקטלו אותה כי יש מצב שאם זה של חברת "טבע" שהיא חברה מונפקת ומוכרת בעולם אז אולי זה יצליח בעתיד..

לדעתי צריך מישהו שישלח לבדיקות מעבדה או משהו שיבדוק אם הערכים נכונים,כי יש מצב שהאבקות חלבון יהיו הרבה יותר זולות מאלו שבחו"ל

Yoggie
05-05-07, 11:34
הבעיה באבקות שמיוצרות בארץ שהן בד"כ Wpc ולא Wpi עקב העלויות הגבוהות ולדעתי אין גם אפשרות לייצר בארץ. קיצר, אל תתפתו למותגים זולים...

שריר בתחת
05-05-07, 12:04
איזה בן אדם מוכר לחבר שלי במכון כול פעם שקית אבקת חלבון שזה מנה אחת בשקית 5 שקל

אם 31 גרם חלבון!
מענין אמרתו לו שעדיף לא אופטימום הוא לא מאמין לי

ShaI^MymoN
05-05-07, 13:08
חחח אל תקטלו אותה כי יש מצב שאם זה של חברת "טבע" שהיא חברה מונפקת ומוכרת בעולם אז אולי זה יצליח בעתיד..

לדעתי צריך מישהו שישלח לבדיקות מעבדה או משהו שיבדוק אם הערכים נכונים,כי יש מצב שהאבקות חלבון יהיו הרבה יותר זולות מאלו שבחו"ל

חחח איזה חברת טבע חח זה כולה אבקת חלבון של איזה אחד שיש לו בית טבע ועשה פה משהו בארץ תחת השם של החנות טבע הקטנה שלו חחחח

מתן18
05-05-07, 16:03
חחח איזה חברת טבע חח זה כולה אבקת חלבון של איזה אחד שיש לו בית טבע ועשה פה משהו בארץ תחת השם של החנות טבע הקטנה שלו :):):):)

חחח כן אני יודע..טבע ****לים נכון??

ShaI^MymoN
05-05-07, 17:03
:):):):) כן זה זה :):):):) תקנהמשהו איכותי לא את זה חח