PDA

צפה בגרסא המלאה : שילוב הגיינר בייתי ואבקת חלבון ביום יום

gps
05-05-07, 14:30
אוקייאני במסה.. 1.83 על 73 ק"ג.. יש לי תוכנית אימונים.. בקשר לתזונה אני עושה גיינר בייתי שזה חלב+אבקת חלבון+בננה אפילו 2+כוס ש"ש+כף חמאת בוטנים. השאלה היא האם זה מספיק לעשות את מה שאני עושה:
בוקר: אבקת חלבון, אני מבין שצריך גם פחמימה? מה אפשר משהו קל להוסיף ככה?
אחרי אימון: אבקת חלבון + סוכר ענבים
לאחר שעה עד שעתיים: הגיינר הבייתי.. (זאת גם הארוחה שלפני השינה בד"כ)

חשבתי לעשות במקום הסקופ אבקת חלבון לשים קוטג' כדי שייספג יותר לאט זה עדיף? הקטע שזה בטח ייצא מגעיל.. אבקת חלבון שוקולד מרשמלו ובמקום זה לשים קוטג'?:s

יונתן מהמעלית
05-05-07, 14:42
1.בבוקר האבקת חלבון עם חלב וש"ש יהיה מצויין!!!

2.אחרי אימון סבבה

3. למה שוב אבקת חלבון?
תוכל אוכל מוצק...

צ'יקו5
05-05-07, 15:32
מה זה ש"ש?

-venom-
05-05-07, 15:44
שיבולת שועל

gps
05-05-07, 18:20
אוקיי אז הגיינר הבייתי טוב לבוקר?
את האמת אני לא אחד שיהיה לו פשוט להתחיל לאכול לפי תפריט מסודר והכל אז השאלה שלי אם זה מסגרת מספיק טובה שאני אשמור פשוט על רמת חלבונים גבוהה במהלך היום והמסגרת תהיה:

בוקר: גיינר בייתי - עדיף עם סקופ במקום קוטג' לא? כי זה בוקר וצריך שייספג מהר..
מיד לאחר אימון: סקופ+סוכר ענבים
לאחר שעה: נמצא משהו..
וכדי שלא תיגמר האבקה מהר מדי בלילה לפני השינה אני לא אקח יותר סקופים אלא קוטג'/ביצים..

gps
08-05-07, 22:43
אוקיי אז הגיינר הבייתי טוב לבוקר?
את האמת אני לא אחד שיהיה לו פשוט להתחיל לאכול לפי תפריט מסודר והכל אז השאלה שלי אם זה מסגרת מספיק טובה שאני אשמור פשוט על רמת חלבונים גבוהה במהלך היום והמסגרת תהיה:

בוקר: גיינר בייתי - עדיף עם סקופ במקום קוטג' לא? כי זה בוקר וצריך שייספג מהר..
מיד לאחר אימון: סקופ+סוכר ענבים
לאחר שעה: נמצא משהו..
וכדי שלא תיגמר האבקה מהר מדי בלילה לפני השינה אני לא אקח יותר סקופים אלא קוטג'/ביצים..

כבר הגיע לעמוד רביעי
טוב אני יודע שזה לא הכי מקצועי וכולם עובדים פה לפי תפריטים אבל אני לא אחד שיאכל כל יום אותו דבר אז אני מנסה לשמור לפחות על ארוחה אחרי אימון טובה ורמת חלבון גבוהה במהלך היום וגם יצא ארוחת בוקר טובה שזה הגיינר הבייתי אז אני שואל אם זה מספיק ומה אפשר לשפר בקטנה?

m0she
08-05-07, 22:45
אי אפשר לענות על השאלה שלך , אתה מתאר רק ארוחה 1 שיש על בסיס יומיומי ועוד 2 ארוחות שיש רק בימי אימון. אם אתה לא רוצה תפריט אי אפשר להגיב לך.

gps
08-05-07, 22:55
אוקיי אז אני אנסח את השאלה אחרת
עד כמה זה מספיק למתאמן לשמור על רמת חלבונים מתאימה במהלך היום {לפי המשקל שלו} ופחות להקפיד על פחמימות ושומן בתפריט?

m0she
08-05-07, 23:02
אתה שוקל 73 קילו. נניח שאתה צורך 2 גרם חלבון לקילו - זה 146 גרם חלבון. כפול 4 קלוריות לגרם חלבון זה יוצא 584 קלוריות. זה רחוק מאוד מלהיות תפריט לעליה במסה. כמו שאתה רואה , לשומן ולפחמימות משקל מכריע בתפריט.