PDA

צפה בגרסא המלאה : קראטין לטווחי חזרות נמוכים בלבד?

Deja Vu
05-05-07, 16:07
לא הבנתי את הקטע רבים מהאנשים פה צורכים קראטין למרות שהם לא יורדים מהשש חזרות ולפי מה שהבנתי זה עוזר רק בטווחים הנמוכים מ1 עד 6 אני טועה?

Vin diesel
05-05-07, 16:40
בטח שאתה טועה.

YNZ
05-05-07, 18:56
מאיפה הבאתה את זה אחי

Amit
05-05-07, 18:58
דווקא אני מסכים עם זה 1-6 זה קצת היסחפות אבל לפי מה שהבנתי קריאטין לא עוזר בטווחים אירוביים
אבל מחזרה אחת עד עשרים אפילו זה אמור לעזור אם לא לטווח יותר גבוה

אליאב
05-05-07, 19:54
דווקא אני מסכים עם זה 1-6 זה קצת היסחפות אבל לפי מה שהבנתי קריאטין לא עוזר בטווחים אירוביים
אבל מחזרה אחת עד עשרים אפילו זה אמור לעזור אם לא לטווח יותר גבוה

אתה טועה
קריאטין עוזר בעיקר להתאוששות ועירנות והעברת נוזלים לשריר.
באירובי זה מעולה.
הרבה ספורטאים לוקחים של אופניים ומרתונים.

אבל לא משנה...
אין לי כח להתווכח (:

Deja Vu
05-05-07, 20:05
" קריאטין כרגע יהיה בזבוז זמן. כל עוד אינך מתאמן ב Rm נמוכים, זה לא יהיה שימושי." ציטוט של גיל גרנות בכבודו ובעצמו........

igorek
05-05-07, 20:12
כשאתה עובד בטווח חזרות המוך אז מקור האנרגיה העיקרי בא מה-atp ובגלל זה גיל צודק, זה יותר יעיל לתסף בקריאטין אם אתה עובד בטווח חזרות נמוך.

Deja Vu
05-05-07, 20:14
השאלה אם זה יעיל ושווה תכסף במידה ואתה לא יורד בכלל לטווחים האלה?

Bullet
05-05-07, 20:16
כשאתה עובד בטווח חזרות המוך אז מקור האנרגיה העיקרי בא מה-atp ובגלל זה גיל צודק, זה יותר יעיל לתסף בקריאטין אם אתה עובד בטווח חזרות נמוך.
אוקיי, אבל יותר קריאטין=יותר התחדשות ATP. לכן הגליקוליזה תפעל מאוחר יותר=יותר חזרות.
קריאטין עובד גם בטווח חזרות גבוה.

אליאב קרייסלר
05-05-07, 20:28
אוקיי, אבל יותר קריאטין=יותר התחדשות ATP. לכן הגליקוליזה תפעל מאוחר יותר=יותר חזרות.
קריאטין עובד גם בטווח חזרות גבוה.

חחח אתה תותח!

Deja Vu
05-05-07, 20:39
"הקריאטין נכנס לפעולה כאשר אנו עובדים בעצימות גבוהה במיוחד (1-6 חזרות)." עוד ציטוט של גיל מישהו מוכן לתת לי הסבר?אתם הרגשתם עלייה בכוח בזמן השימוש? ועוד שאלה שצצה לי אם ממילא אחרי כמה זמן השרירים שלך רווים בקראטין מה זה משנה כל הפורמולות האלה כי הרי שהשריר רווי בקראטין הוא רווי כל הזמן אז מה בעצם הפורמולות האלה נותנות?

gil-Nissim
05-05-07, 20:44
"הקריאטין נכנס לפעולה כאשר אנו עובדים בעצימות גבוהה במיוחד (1-6 חזרות)." עוד ציטוט של גיל מישהו מוכן לתת לי הסבר?אתם הרגשתם עלייה בכוח בזמן השימוש? ועוד שאלה שצצה לי אם ממילא אחרי כמה זמן השרירים שלך רווים בקראטין מה זה משנה כל הפורמולות האלה כי הרי שהשריר רווי בקראטין הוא רווי כל הזמן אז מה בעצם הפורמולות האלה נותנות?
באונה חפרת בשכל אחי.
הקראטין עוזר גם בטווח חזרות יותר גבוה,אני משתמש כבר כמה חודשים ובטווח חזרות של 6-12 וזה עוזר. אם גיל רשם ככה זה לא אומר שזה לא עוזר.אז צא מזה כבר.

Bullet
05-05-07, 20:47
ועוד שאלה שצצה לי אם ממילא אחרי כמה זמן השרירים שלך רווים בקראטין מה זה משנה כל הפורמולות האלה כי הרי שהשריר רווי בקראטין הוא רווי כל הזמן אז מה בעצם הפורמולות האלה נותנות?
שששש.. אסור לשאול שאלות כאלה. :whistle:

Deja Vu
05-05-07, 20:53
באונה חפרת בשכל אחי.
הקראטין עוזר גם בטווח חזרות יותר גבוה,אני משתמש כבר כמה חודשים ובטווח חזרות של 6-12 וזה עוזר. אם גיל רשם ככה זה לא אומר שזה לא עוזר.אז צא מזה כבר.
חחחחחחחחח תראה מי מדבר איתי על אנשים שמקשיבים לגיל להזכירך בינתיים אתה זה שמשלם לו משכורת ולא אני. מעניין אותי פשוט אך מצד אחד גיל טוען שהקראטין לא עוזר בטווחים האלה ומצד שני מוכר ללקוחות שלו שלא משתמשים בטווחים האלה[כמוך].......

Deja Vu
05-05-07, 20:54
חח תיכול לפרט בבקשה לדעתך הפורמולות האלה זה חרטא?

Bullet
05-05-07, 21:03
חח תיכול לפרט בבקשה לדעתך הפורמולות האלה זה חרטא?
האם זה חרטא או לא, אני לא יודע. אני לא ניסיתי אף אחת אז אין לי זכות דיבור.
מה גם, שלא בוצעו מחקרים על קריאטין אחר חוץ ממונו, כך שכל הקטע של ה"ספיגה" וכו' זה בגדר תאוריה בלבד, ואני לא יודע ביוכימיה אז אני לא יכול להגיד לך האם התאוריה נכונה או לא. מה שכן, זה שחברות תוספי מזון מאוד אוהבים להזכיר את הספיגה המשופרת [ולהתעלם מהעובדה שאפילו אם הספיגה משופרת, אפשר פשוט לקחת עוד קריאטין מונו, וזה ייצא יותר משתלם] וכו'.

חברות תוספי מזון אוהבות מאוד לשים בקריאטין מונו שלהם סוכר ענבים, גלוטמין ולהגיד שזה משפר ספיגה (זה לא...) ולמכור את זה במחיר מופקע.

אני אומר שאם אתה קונה תוסף מזון, אתה צריך לשאול את עצמך "מה אני רוצה מהתוסף הזה".
אם אתה רוצה קריאטין, שיעשה את כל מה שקריאטין עושה (מביא יותר כוח, תורם לעליה במסת שריר, מביא נפח לשריר וכו') אז עדיף לנסות קריאטין מונו פשוט.
אם אתה רוצה עוד קלוריות, או עוד חומצות אמינו(אני לא בטוח שזה כזה משפר ביצועים לעומת חלבון רגיל) עדיף שתקנה אותם בנפרד כי זה תמיד ייצא יותר זול משאיזה חברה תערבב את זה ותמכור לך.

יכול להיות שכל הקריאטינים המשופרים הם באמת טובים ומגניבים, כי בחלקם שמים רכיבים סודיים.

אליאב קרייסלר
05-05-07, 21:38
בשורה תחתונה הבנתי שיש פה ויכוח אם זה טוב או לא ,
אז העצה שלי זה לדחוף הכל ולפעול מתוך ניסיון אולי זה ישפיע ואולי לא , בהצלחה...

Bullet
05-05-07, 21:39
זאת באמת השיטה הכי טובה שיכולה להיות, אבל אתה באמת הולך לנסות כל תוסף בשוק? זה בזבוז כסף מבחינתי.

Deja Vu
05-05-07, 22:09
בשורה תחתונה הבנתי שיש פה ויכוח אם זה טוב או לא ,
אז העצה שלי זה לדחוף הכל ולפעול מתוך ניסיון אולי זה ישפיע ואולי לא , בהצלחה...
אליאב ראינו לאן הדחיפות האלה הובילו אותך מבחינה בריאותית:whistle:

אליאב
05-05-07, 23:39
אז מה אם גיל אמר... אולי לא הבנת אותו אולי לא היה לו זמן ואולי הוא לא יודע.

אליאב
05-05-07, 23:41
אליאב ראינו לאן הדחיפות האלה הובילו אותך מבחינה בריאותית:whistle:
אליאב מטומטם.. יש הבדל.
אם אתה תנסה פורמולות במינון הגיוני זה בסדר.
אם תאכל אבקות כמו שאתה אוכל לחם... אז אתה אליאב.ק.
חחח אני אוהב אותו.

אליאב
06-05-07, 00:21
Bullet אם תוכל להתחבר אלי לאיסיקיו אני ישמח 341909597
אני רוצה להתייעץ איתך על משהו
אליאב.