PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונות בלעדיות מר ישראל 2006

האדמור
05-10-06, 16:14
תמונות של הניגרי האדמור שגית חגית ועוד דוגמן שכנראה נראה אותו בשנה הבאה במסטרים.
וכמובן כמעט כל המתחרים.
ארשום בדיוק את הכתובת כי אני עדיין לא יודע לתת לינק.
כנסו ולחצו על אחת מ-3 התמונות בשער וחכו עד שהתמונות יעלו בצד שמאל.לא ללחוץ על ההוראה בלבן שאומרת להקליק לתמונות.
קבלו: sagit.fotopic.net

mat321
05-10-06, 17:36
סוסים ומזל טוב על הניצחון האדמור

meni32
05-10-06, 17:39
הנה לינק לגלריה:

http://sagit.fotopic.net
לשגית יש יד חבל על הזמן.

Bullet
05-10-06, 17:45
תראה איך עושים לינק:
אתה לוחץ על הסימן של הכדור הארץ הזה, ומוסיף את מה שכתבת ל
//http: שנפתח.

SmaMMiT
05-10-06, 18:15
אתם נראים פצצות אחד אחד! גם שגית מאוד מרשימה כל הכבוד!
אני יתחרה גם ב07 מקווה להכיר אותכם ביי:jockey:

Nimrod
05-10-06, 18:20

אתחרה *

SmaMMiT
05-10-06, 18:23
בקטנה אני דיסלקט אז אתם יכולים לסלוח לי:jockey:

Der Metzgermeister
05-10-06, 18:35
בת עם שרירים זה ממש לא סקסי.

אבל לדעה יותר מקצועית, שגית נראה מעולה.
כולם נראים טוב שם במיוחד הניגרי.

תגדלו טוב, ושנה הבאה תראה אותכם במר ישראל.

OMRI-TURBO
05-10-06, 19:14
שגית והבחור הזה באותו גודל כמעט.

האדמור
05-10-06, 20:33
תודה לכולכם
מקווה שאהבתם
פשוט עד היום הצלם לקח בלעדיות על התמונות.

Antonator1
05-10-06, 20:35
שגית והבחור הזה באותו גודל כמעט.
הייתי אומר אפילו שהיא קצת יותר גדולה אם שנינו מתכוונים לאותו בחור.

OMRI-TURBO
05-10-06, 20:38
יש בחור אחד שם....
השני זה בחורה, שגית.:ph34r:

ran_z
05-10-06, 21:08
נחמד מאוד,
ראיתי כבר את כל התמונות האלה, רובם כבר פורסמו פה חלק ע"י שגית אבל אחרי כמה שעות היא הורידה את הלינק.

HHHEELLBBOOYY
05-10-06, 23:55
http://sagit.fotopic.net/c1069068.html

זה האדמור?

Gamerrrrr
05-10-06, 23:56
http://sagit.fotopic.net/c1069068.html

זה האדמור?
לא.

טל יואב
06-10-06, 01:37
האדמ"ור אתה עושה רושם של בחור נחמד , אבל באיגוד ישר ותקין לא היית לוקח את המקום הראשון הכל עיניין של וותק רואים בברור שהניגרי הרבה יותר גדול ממך ביידים יש לך "פיק "קטן בייספס קצר כמו כדור טניס , התאומים שלך ממש מיניאטורים רואים זאת הייטב במיוחד בתמונה מספר 15 כאשר כולכם עושים יד אחורית מהצד . הגב שלך חלש והכתפיים ממש קטנות מאוד . אין לך בכלל אמות הניגרי הרבה יותר מרשים ואין לי דיעה משוחדת אני פשוט שונא להיות נוכח כאשר מתבצע כל כך חוסר צדק ופאריאות " לא בשביל משהו אבל באמת קיבלת את המקום הראשון בחסד ולא בזכות לא היה מגיע לך כלל . אבל ראינו כבר עד כמה התחרות הייתה לא הוגנת ולא רק בקטגוריה שלך היה חוסר צדק הכל היה מושחת .בפעם הראשונה אני מצטער שנסעתי לשם היה שווה להגיע רק כדי לראות חברים .

OMRI-TURBO
06-10-06, 03:10
אני מריח אש.... :helpsmilie:

HHHEELLBBOOYY
06-10-06, 03:13
יואב אל תהרוג אותו מסכן הבן אדם, עוד שנייה תגיד שדרסו לו תחתול גם

OMRI-TURBO
06-10-06, 12:07
יואב תמיד אומר מה שהוא חושב לטוב ולרע..

האדמור
06-10-06, 16:39
האדמ"ור אתה עושה רושם של בחור נחמד , אבל באיגוד ישר ותקין לא היית לוקח את המקום הראשון הכל עיניין של וותק רואים בברור שהניגרי הרבה יותר גדול ממך ביידים יש לך "פיק "קטן בייספס קצר כמו כדור טניס , התאומים שלך ממש מיניאטורים רואים זאת הייטב במיוחד בתמונה מספר 15 כאשר כולכם עושים יד אחורית מהצד . הגב שלך חלש והכתפיים ממש קטנות מאוד . אין לך בכלל אמות הניגרי הרבה יותר מרשים ואין לי דיעה משוחדת אני פשוט שונא להיות נוכח כאשר מתבצע כל כך חוסר צדק ופאריאות " לא בשביל משהו אבל באמת קיבלת את המקום הראשון בחסד ולא בזכות לא היה מגיע לך כלל . אבל ראינו כבר עד כמה התחרות הייתה לא הוגנת ולא רק בקטגוריה שלך היה חוסר צדק הכל היה מושחת .בפעם הראשונה אני מצטער שנסעתי לשם היה שווה להגיע רק כדי לראות חברים .
קודם כל אני מקווה שאין לך משהו אישי נגדי, כי הבנתי ממך שאתה מנסה בכל הזדמנות להתחבב על חברי הטוב ביותר- הניגרי אז אתה יכול לקחת אוויר ולהרגע כי הוא כבר מעריך אותך מאוד, חבל על כל האנרגיה. עומרי טורבו באמת הרחת אש אך לא אתן לשריפה הזו להתפשט...
אז ככה...יואב טל האם אתה זוכר שישבנו בתחרות של IFBB 2006 ביחד וניסינו לשפוט מי יהיה במקומות הראשונים בכל קטגוריה ואתה טעית כמעט בכל קטגוריה ואני לעומך צדקתי והודת בזה באחת התגובות שלך?! אז אולי אתה לא בדיוק יודע מה הם הקרטריונים שנדרשים בתחרות פיתוח גוף!הגודל לא קובע אלה- איכות השרירים החיטוב הייבוש הסתטיקה וההופעה. כמובן שיש משקל לגודל השרירים אך אל תשכח שהניגרי היה סה"כ 3 ק"ג מעלי והוא גם יותר גבוהה ממני ב-3ס"מ לפחות אז איפה בדיוק הוא יותר גדול(נכון שיש חשיבות למשקל העצמות אך זה זניח).
תראה, גם אני ממבט ראשון חשבתי שאלעד הויקינג היה צריך להפסיד לחוסם אבל כשהסתכלתי שוב נוכחתי לדעת שחוסם לא הגיע מספיק חטוב ויבש ולכן הפסיד לאלעד.
"הכל עיניין של וותק"??? לא ידעתי שקייים קריטריון כזה שנקרא "וותק".
אם ככה שגיא גרשגורן היה צריך אלוף האלופים לא?!:helpsmilie:
ואיפה הוותק והתארים של חוסם??? איזה וותק יש לאלעד הויקינג?
דוגמא אישית: האליל שלי הוא רוני קולמן,8 שנים מר אוליפיה! כששמעתי על ההפסד הייתי מאוד עצוב:cry_1: וירד לי המצב רוח(הניגרי בישר לי את התוצאה). אך קבלתי את החלטת השופטים בכבוד.
לסיכום: אדם יכול ורצוי שיביע דעה אבל אתה לקחת את זה למקום אחר...
כבד את החלטטת השופטים!!!

HHHEELLBBOOYY
06-10-06, 16:42
צודק

Nimrod
06-10-06, 16:56
הבן אדם בא להיות פה קצת פעיל ולעזור חטף התקפה לא נורמלית, מסכן לא יודע מאיפה זה בא לו.
אני לא אתערב אני רק מקווה שהאדמור ישאר בפורום.

ניגרי ענק
06-10-06, 17:10
חברים אנא הרגיעו.
הויכוח בין האדמור ליואב מיותר, וכדאי לעצור לפני שזה יגלוש למשהו שלא מתאים לשני אנשים כל כך אינטלגנטיים.
לכל אחד יש דעה ובמדינתנו הנפלאה והדמוקרטית, גם מותר להביע אותה (אלא אם אתה שר בממשלה של כלוממרט).
בכללי כבר אמרתי מספיק פעמים שהשיפוט היה בסדר גמוק והתוצאה מקובלת עלי.
באוברול הכללי אני נראיתי בשייפ שלי חיי בגוף העליון, אבל הרגליים לא נראו מספיק מפולחות.
את אף אחד מהשופטים לא צריך לעניין שהקאתי יומיים והייתי על סף עילפון, או שלא הצלחתי לכווץ רגליים על הבמה, בשורה התחתונה הפלג התחתון שלי לא נראה מספיק איכותי ברגע הקובע.
אופיר נראה טוב מכף רגל ועד הראש, ולכן השופטים קבעו בצדק שהוא ראשון ואני שני.
חוסאם היה גדול פי ארבע מהויקינג אבל הויקינג היה חטוב ויבש בהרבה, וגם שם השופטים צדקו.
הויקינג היה אולי הטוב ביותר באלוף האלופים אבל הוא התמוטט על הבמה כשכולם עשו את הפוזות, ושוב השופטים צדקו שבחרו את אבי פלדמן למנצח.
בנוער מקס מרשים ובעל פוטנציאל אדיר לעומת זה שניצח אותו, אבל שוב - ההוא היה הרבה יותר יבש וחטוב.
טעויות קורות פה ושם, אבל בכללי השיפוט הוא בהחלט משביע רצון.
חוץ מזה ברכות רבות לאדמור על כניסתו לפורום, ניסיתי לשכנע אותו שנתיים להצטרף, בסוף בא איזה ילד נחמד מהמכון כושר שלו, ופשוט רשם אותו.
זה בחור ידען מבין וקיצוני ברמות מוטרפות, והפורום ירוויח ממנו.
אני מבקש ממישהו מהמנהלים לדאוג לו לתמונה בפרופיל, ולתת לו את הכבוד הראוי.
עוד ארבעה חמישה אנשים ברמה שלו בפורום, ואנחנו נהייה במקום אחר לגמרי.
אגב, הבחור שמצולם עם שגית, שמו דיוויד, הוא היה בעל הבית שלי באחת הדירות ששכרתי לפני כמה שנים. כשעזבתי הוא שאל אם יש לי איזה דייר להמליץ עליו, ונחשו מי גר שם עד לא מזמן? בקיצור בגלל שהוא מתערבב הרבה איתי ועם האדמור אז נדבק בו גם כן חיידק התחרויות. אין לו מאסה אבל אם הכנה נאותה יוכל לפחות לתת הופעה מכובדת במאסטרים.
חג שמח.

Fatty
06-10-06, 17:19
התגובה של האדמור לדברים של יואב היתה ממש טובה כי הוא לקח את זה בצורה בוגרת בניגוד ליואב שהיה די ילדותי בתגובה שלו. יפה מאוד

ברוך הבא לפורום.

המלך הגדול
06-10-06, 18:06
יואב לא הבנתי מה ההתלהבות
זה לא שאתה רוני קולמן

p_dd
06-10-06, 18:37
רק לפי התגובה המאופקת והעניינית של האדמור, רואים איזה בן אדם רציני ומרשים הוא!
קיבלת אצלי הרבה מאוד נקודות זכות והערכה

Dino Psaras
06-10-06, 18:50
יואב לא הבנתי מה ההתלהבות
זה לא שאתה רוני קולמן

והנה רוני קולמן בכבודו ובעצמו, כבוד. :disgust:

טל יואב
06-10-06, 19:36
קודם כל אם פגעתי בך אז סליחה זאת לא הייתה מטרתי .
אני לא מנסה למצוא חן בעיני אף אחד , זה אני וזוהי דעתי .
לגבי התחרות של Ifbb טעיתי רק בקטגוריה אחת בשיפוט שבה אמרת לי על החיבור שהיה למועדף עלייך ברגליים שמעיד על רגליים טובות יותר ואכן הצדקתי אותך ואני מצדיק אותך גם עכשיו בנושא זה .
שוב אני חושב שנרויח אם תיהיה פעיל בפורום שלנו .
אבל אני עדיין בדעה שלא היה מגיע לך לזכות בתחרות .
היה לך רגל עליונה מחוטבת יותר מלאביב זה נכון . חזה מעט עגול יותר משל אביב גם זה נכון . בשאר הדברים אביב היה גדול יותר ממך בלי שום קשר שאביב ואני התיידדנו לאחרונה הייתי כותב זאת בכל זאת .
אני לא רוצה להשתחצן אבל אני חושב שיש לי יידע בתחום פיתוח הגוף .
בתחרות ארנולד קלאסיק בשנים 1999 ובשנת 2000 שהייתי נוכח בקהל וישבתי בשורות הראשונות ניחשתי נכון את כל המקומות מי 1-6 .

שגיא גרשגורן ?
ביזיון לכתוב את השם הזה והוא לא דוגמא הוא בדיחה !רק גורע מכל אחד לציין את הבדיחה העצובה הזאת .
חג סוכות שמח לך האדמו"ר , שוב אם פגעתי בך אני מתנצל, שיהיה לך בהצלחה בהמשך הדרך. אולי ניפגש יום אחד על כוס חלבון ועם |"טייפ" מנהלים לראיון למדור כרטיסי ביקור .

Gamerrrrr
06-10-06, 21:50
שגיא גרשגורן ?
ביזיון לכתוב את השם הזה והוא לא דוגמא הוא בדיחה !רק גורע מכל אחד לציין את הבדיחה העצובה הזאת .
חג סוכות שמח לך האדמו"ר , שוב אם פגעתי בך אני מתנצל, שיהיה לך בהצלחה בהמשך הדרך. אולי ניפגש יום אחד על כוס חלבון ועם טיפ מנהלים לראיון למדור כרטיסי ביקור .

יואב והאדמו"ר לא רבו לפי דעתי פשוט התדיינו בכל אופן אביב יואב ואופיר אלה שלושה אנשים גדולים בגופם ובמוחם ושלושתם בפורום זה פשוט שכבת הבודיבילדינג האמיתית של הפורום לא ילדי פיטנס.

וסתם הערה על שגיא גרשגורן, הבחור הוא פייג אמיתי, נראה כמו פסטרמה, ירד במסת שריר כדי לרדת בקטגורייה, במסה אני יותר חטוב ממנו ויותר מרשים ממנו, אין לו גב או רגליים והוא עשוה פדיחות עם אותה רוטינה מסכנה כל שנה

Night_Wolf
06-10-06, 23:13
הנה לינק לגלריה:

לשגית יש יד חבל על הזמן.

תודה על הלינק הנורמלי אחי חחחחחח

אחלה תמונות חוץ מזה שהמיספיטנס שם משעמם לי תצורא

HHHEELLBBOOYY
06-10-06, 23:22
כל הכבוד על האיפוק של האדמור ומזה זה השם הזה לעזעזל זה כינוי או מה

danino
08-10-06, 14:30
כל הכבוד על הזכייה
ולפי דעתי זכיתה בצדק

האדמור
08-10-06, 16:30
קודם כל אם פגעתי בך אז סליחה זאת לא הייתה מטרתי .
אני לא מנסה למצוא חן בעיני אף אחד , זה אני וזוהי דעתי .
לגבי התחרות של Ifbb טעיתי רק בקטגוריה אחת בשיפוט שבה אמרת לי על החיבור שהיה למועדף עלייך ברגליים שמעיד על רגליים טובות יותר ואכן הצדקתי אותך ואני מצדיק אותך גם עכשיו בנושא זה .
שוב אני חושב שנרויח אם תיהיה פעיל בפורום שלנו .
אבל אני עדיין בדעה שלא היה מגיע לך לזכות בתחרות .
היה לך רגל עליונה מחוטבת יותר מלאביב זה נכון . חזה מעט עגול יותר משל אביב גם זה נכון . בשאר הדברים אביב היה גדול יותר ממך בלי שום קשר שאביב ואני התיידדנו לאחרונה הייתי כותב זאת בכל זאת .
אני לא רוצה להשתחצן אבל אני חושב שיש לי יידע בתחום פיתוח הגוף .
בתחרות ארנולד קלאסיק בשנים 1999 ובשנת 2000 שהייתי נוכח בקהל וישבתי בשורות הראשונות ניחשתי נכון את כל המקומות מי 1-6 .

שגיא גרשגורן ?
חג סוכות שמח לך האדמו"ר , שוב אם פגעתי בך אני מתנצל, שיהיה לך בהצלחה בהמשך הדרך. אולי ניפגש יום אחד על כוס חלבון ועם |"טייפ" מנהלים לראיון למדור כרטיסי ביקור .
לא שנפגעתי... אני אדם שמאוד אוהב את עצמו וקשה לפגוע בי אבל אפשר. פשוט התגובה שלך פנתה ישירות אלי(וזה נראה אישי) ולכן הרגשתי חייב להגיב. אתה יכל להתנצל רק על זה שפנית ישירות אלי ולא הבעת את דעתך לכלל. מקבל את התנצלותך.
למי ששאל מה זה "האדמור"? אז ככה:
שמי- אופיר בכרבן 30 ואני מטבריה.מדריך כושר כבר 5 שנים והשתתפתי ב-4 תחרויות עד היום.מתאמן מגיל 14 אך לא ברצף.(היו המון הפסקות ארוכות :cry_1: )מתאמן 4 שנים רצוף ללא שימוש בסטרואידים. משתמש רק 3 שנים בתוספי תזונה. ו"האדמור" זה כינוי שנתן לי חברי הטוב הניגרי.ולמה??? מצטער, זה נשאר בינינו! השם פשוט נתפס אז ככה זה יצא ונשאר.
לגבי שגיא גרשגורן:
א'- שגיא בחור באמת טוב.(אני לא מתכוון לגוף)
ב'- אני חושב שהבעיה העיקרית שלו זה שהוא לא יוצא לאוף סיזן ולכן לא רואים אצלו התקדמות משנה לשנה.(לפעמים אפילו רואים שינויים לרעה)
ג'- קחו דוגמא-שגיא ניצח את הניגרי במר צפון 2004 ,הוא הגיע רביעי והניגרי חמישי ואני הייתי שלישי. ושימו לב למהפך שקרה בתחרות האחרונה...הניגרי היה מודע לחולשות שלו ולקח את עצמו חזק בידיים והגיע להשגים מרשימים.(מה ששגיא לא עשה) ופשוט השאיר את שגיא מאחור.
המשך יום טוב לכולכם אני פשוט חייב לאכול משהו :bye1:

Nimrod
08-10-06, 16:33
מתאמן 4 שנים רצוף ללא שימוש בסטרואידים.\
זה כולל פרו הורמונים??

האדמור
09-10-06, 15:59
\
זה כולל פרו הורמונים??
ניסיתי לפני שנה פרו הורמון שנקרא DEHA, וסתם לא הרגשתי כלום ולא היה איזה שינוי מורגש.
אני לא מתכוון לנסות פרו הורמונים אחרים.רק מצטער שלא ידעתי המון על פיתוח גוף ותוספי תזונה בגיל צעיר יותר ובזבזתי זמן איכותי שההורמונים היו בשיאם.לכם יש את האתר הזה,נצלו אותו היטב!
בקיצור-תתאמן טוב תנוח טוב ותאכל טוב והשאר זו הגנטיקה.

red iron
16-10-06, 15:15
האדמור
אני מורידה בפניך את הכובע!!!! אין כמוך, לא היה ולא יהיה!!

סליחה שאני עוד פעם קצת קטנונית אבל אני לא יכולה להתאפק כשמשהו מעצבן אותי. אז תגובה ל-night wolf: ברור שהמיס פיטנס "תשעמם לך את התחת" (כמו שכתבת), זה בגלל שאתה לא מסוגל להגיע לרמה כזו של חיטוב, יש לך יד או גב כמו שלי, בחיים לא!! אחרת היית מפרגן. וזה שאמר שזה לא סקסי - שיגדל קודם!

sojgoon
16-10-06, 15:42
שמעי, לדעתי לא ממש אכפת לו איך את נראית בהשוואה אליו...
את עכשיו כמו ילדה קטנה ...
ורואים שאין לך מה לעשות בחיים אז את מתנפלת על ילדים פה..(פדופילית? :p )
או שזה בגלל הסטרואידים?

Nimrod
16-10-06, 16:17
סליחה שאני עוד פעם קצת קטנונית אבל אני לא יכולה להתאפק כשמשהו מעצבן אותי. אז תגובה ל-night wolf: ברור שהמיס פיטנס "תשעמם לך את התחת" (כמו שכתבת), זה בגלל שאתה לא מסוגל להגיע לרמה כזו של חיטוב, יש לך יד או גב כמו שלי, בחיים לא!! אחרת היית מפרגן. וזה שאמר שזה לא סקסי - שיגדל קודם!

את צודקת בהכול, אבל הוא יותר גדול ממך, הוא דווקא לא פרייאר.

Goldberg
16-10-06, 16:59
אישה-מקומה במטבח נקודה

נשים שרירייות זה דבר מגעיל וזאת דעתם של הרוב נקודה.

רוני 1
16-10-06, 17:02
אישה-מקומה במטבח נקודה

חח מה אתה גנוב

Antonator1
16-10-06, 17:13
אישה-מקומה במטבח נקודה

נשים מקומן בעוד הרבה מקומות חוץ מהמטבח, אבל אתה צודק לגבי זה שנשים שריריות בהגזמה זה דוחה. נשים חטובות ואתלטיות זה יפה, בודיבילדריות זה כבר מגעיל לגמרי...

Bullet
16-10-06, 18:06
האדמור

מה ז"א? דווקא הוא על % יותר קטן ממך, ועל מסה יותר גדולה ממך...

PoweRule
16-10-06, 18:17
חבר'ה להפסיק עם הירידות פה זה לא תורם לאף אחד כלום !

Antonator1
16-10-06, 18:30
בונא, שגית הורגת אותי מצחוק כל פעם מחדש עם התגובות שלה...

"יש לך יד או גב כמו שלי? בחיים לא"! חחח...

ניגרי ענק
20-10-06, 15:26
למה עוד פעם הריבים האלה?
אפשר להגיד כל דבר, בתנאי שמדברים בכבוד בנימוס ובענייניות.
להשוות גבר לבחורה זה די דבילי ולא מעיד על יותר מידי ידע.
לגבי עצם העניין של בחורות שריריות: אישית אני יכול לומר שזה ממש לא הטעם שלי, אולם יש לי הערכה עצומה לכוח הרצון הנחישות והאומץ של הבחורות האלה, לעבור את הליך החיטוב הסיזיפי ולעלות על הבמה מול קהל שוביניסטי ברובו.
על זה מגיע להן כל הכבוד.
אני מעריץ את שגית על העוצמות שלה, לצלוח דיאטה כל כך מטורפת, ואני עד שהיא גם לא בילפה בשום שלב: הכל לפי הספר.
הבחורה הזאת התעלפה בבוקר התחרות, אבל בערב היא עלתה לבמה ולקחה מקום ראשון.
מי שחושב שזה עניין של מה בכך, הוא פשוט אידיוט.
תהנו ממיס ביקיני ומלכת היופי, אבל לפחות תעריכו את מיס פיטנס על מה שהיא עשתה.

Dr. Muscle
20-10-06, 15:38
יש לנו מה שנקרא ספורט סלקטיבי. אני חושב שהשיפוט בארץ גרוע מאד וגם אני אודה ואתוודה שלדעתי, לפי מה שראיתי בתמונות, הניגרי היה צריך לנצח את האדמור.
כשמדובר על תחרות שמובילה לשום דבר, שום פרס כספי, שום תהילה, שום כלום עם שני ארגונים חסרי כל תועלת ותעוזה - באמת שאין טעם בויכוחים. העיקר ששני החבר'ה ימשיכו לתרום בפורום, להתחרות, ולאהוב ספורט שכל כך קשה להתמיד איתו.
רק אציין שאם האדמור באמת טבעי כמו שציין (ב4 השנים האחרונות) אז כל הכבוד, כי ללכת ולהתחרות בתחרות לא טבעית בלי סטרואידים זה לא דבר של מה בכך.

dstyle
20-10-06, 16:35
ואי אדמור אתה סוס עולמי הייתי מת להיות כמוך אתה בדיוק איך שצריך להיות לא יותר מדי ולא פחות מדי
גב חזקקקקקxd

Nimrod
20-10-06, 16:53
יש לנו מה שנקרא ספורט סלקטיבי. אני חושב שהשיפוט בארץ גרוע מאד וגם אני אודה ואתוודה שלדעתי, לפי מה שראיתי בתמונות, הניגרי היה צריך לנצח את האדמור.
כשמדובר על תחרות שמובילה לשום דבר, שום פרס כספי, שום תהילה, שום כלום עם שני ארגונים חסרי כל תועלת ותעוזה - באמת שאין טעם בויכוחים. העיקר ששני החבר'ה ימשיכו לתרום בפורום, להתחרות, ולאהוב ספורט שכל כך קשה להתמיד איתו.
רק אציין שאם האדמור באמת טבעי כמו שציין (ב4 השנים האחרונות) אז כל הכבוד, כי ללכת ולהתחרות בתחרות לא טבעית בלי סטרואידים זה לא דבר של מה בכך.

נכון... אני הייתי בטוח שבשביל ה3 מקומות הראשונים בכל קטגוריה בארץ צריך להיות לא טבעי, האדמור הוכיח שגנטיקה טובה מספיקה, פשוט כל הכבוד.

body55
20-10-06, 17:02
נכון... אני הייתי בטוח שבשביל ה3 מקומות הראשונים בכל קטגוריה בארץ צריך להיות לא טבעי, האדמור הוכיח שגנטיקה טובה מספיקה, פשוט כל הכבוד.

תלוי איזה קטגוריה!

ari
20-10-06, 18:32
לא שנפגעתי... אני אדם שמאוד אוהב את עצמו וקשה לפגוע בי אבל אפשר. פשוט התגובה שלך פנתה ישירות אלי(וזה נראה אישי) ולכן הרגשתי חייב להגיב. אתה יכל להתנצל רק על זה שפנית ישירות אלי ולא הבעת את דעתך לכלל. מקבל את התנצלותך.
למי ששאל מה זה "האדמור"? אז ככה:
שמי- אופיר בכרבן 30 ואני מטבריה.מדריך כושר כבר 5 שנים והשתתפתי ב-4 תחרויות עד היום.מתאמן מגיל 14 אך לא ברצף.(היו המון הפסקות ארוכות :cry_1: )מתאמן 4 שנים רצוף ללא שימוש בסטרואידים. משתמש רק 3 שנים בתוספי תזונה. ו"האדמור" זה כינוי שנתן לי חברי הטוב הניגרי.ולמה??? מצטער, זה נשאר בינינו! השם פשוט נתפס אז ככה זה יצא ונשאר.
לגבי שגיא גרשגורן:
א'- שגיא בחור באמת טוב.(אני לא מתכוון לגוף)
ב'- אני חושב שהבעיה העיקרית שלו זה שהוא לא יוצא לאוף סיזן ולכן לא רואים אצלו התקדמות משנה לשנה.(לפעמים אפילו רואים שינויים לרעה)
ג'- קחו דוגמא-שגיא ניצח את הניגרי במר צפון 2004 ,הוא הגיע רביעי והניגרי חמישי ואני הייתי שלישי. ושימו לב למהפך שקרה בתחרות האחרונה...הניגרי היה מודע לחולשות שלו ולקח את עצמו חזק בידיים והגיע להשגים מרשימים.(מה ששגיא לא עשה) ופשוט השאיר את שגיא מאחור.
המשך יום טוב לכולכם אני פשוט חייב לאכול משהו :bye1:

אתה מטבריה גבר? איפה אתה מתאמן ?

Nimrod
21-10-06, 21:41
אתה מטבריה גבר? איפה אתה מתאמן ?

גם הניגרי מטבריה וגם שרית, גם ההוא מ'גברים אמיתיים' שחכתי את שמו.
עיר bb כמו שצריך.

Night_Wolf
21-10-06, 22:14

אתה חושב על להיתחרות אחי אתה עובד אם מישהו (תזונאי) או לבד?

האדמור
24-10-06, 21:32
ואי אדמור אתה סוס עולמי הייתי מת להיות כמוך אתה בדיוק איך שצריך להיות לא יותר מדי ולא פחות מדי
גב חזקקקקקxd
תודה, גם אתה יכול להגיע לרמה שלי, קצת סבלנות ,הרבה תזונה אימונים טובים וכמובן מנוחה טובה.
שימוש בתוספי מזון תהיה החלטה חכמה .

SmaMMiT
25-10-06, 11:10
אתה חושב על להיתחרות אחי אתה עובד אם מישהו (תזונאי) או לבד?

בינתיים לבד אני מקווה גיל יעזור לי בחיטוב נראה כבר מה יהיה

Night_Wolf
25-10-06, 16:14
בינתיים לבד אני מקווה גיל יעזור לי בחיטוב נראה כבר מה יהיה

וואלה בהצלחה אח שלי לא ראיתי ממש את כולך אבל הגב שלך בתמונה בפרופיל ניראה קטלני!
ותבוא לגיל אחי יעשה מימך תותח!

Night_Wolf
25-10-06, 16:17
האדמור

שגית אני מצטער אם נעלבת או משהו לא הייתה לי כוונה לפגוע בך ולא אמרתי שמיס פיטנס "שיעמם לי תתחת" אמרתי שהוא "שיעמם לי תצורא" אז תקראי יותר טוב פעם הבאה אני אמרתי את הדיעה שלי ותאמיני לי שאם זה מרגיז אותך את לא צריכה להתיחס גם עלי מלכלכים באינטרנט ואני לא מחשבן לאף אחד בעיכר באתר של קובי עזרא אני מעריך את ההשקעה של למרות שהתחום שאת עוסקת בו לא מענין אותי כלל וכלל. ובקשר ליד כמו שלך או גב יש לי יד כפולה פי 3 בהיקפים משלך וגב אם הרבה יותר מסה משלך אבל זה לא משנה כי אני לא רוצה להיות "מר פיטנס" אני מפתח גוף ואין לי ענין להיות רזה כלכך וחסר מסה

בכל מקרה שיהיה בהצלחה בהמשך הדרך

נ.ב
מיס פיטנס זה לא סקסי בגרוש

ניגרי ענק
25-10-06, 21:03
גם הניגרי מטבריה וגם שרית, גם ההוא מ'גברים אמיתיים' שחכתי את שמו.
עיר bb כמו שצריך.

ההוא מגברים אמיתיים זה יוסי מזרחי, והוא מנהריה.
אחלה בחור דרך אגב.

Fatty
25-10-06, 21:33
שגית אני מצטער אם נעלבת או משהו לא הייתה לי כוונה לפגוע בך ולא אמרתי שמיס פיטנס "שיעמם לי תתחת" אמרתי שהוא "שיעמם לי תצורא" אז תקראי יותר טוב פעם הבאה אני אמרתי את הדיעה שלי ותאמיני לי שאם זה מרגיז אותך את לא צריכה להתיחס גם עלי מלכלכים באינטרנט ואני לא מחשבן לאף אחד בעיכר באתר של קובי עזרא אני מעריך את ההשקעה של למרות שהתחום שאת עוסקת בו לא מענין אותי כלל וכלל. ובקשר ליד כמו שלך או גב יש לי יד כפולה פי 3 בהיקפים משלך וגב אם הרבה יותר מסה משלך אבל זה לא משנה כי אני לא רוצה להיות "מר פיטנס" אני מפתח גוף ואין לי ענין להיות רזה כלכך וחסר מסה

בכל מקרה שיהיה בהצלחה בהמשך הדרך

נ.ב
מיס פיטנס זה לא סקסי בגרוש

חחח וואי ממש קטלת אותה.
אהבתי :)