PDA

צפה בגרסא המלאה : לימודי רפואה

ברי צקלה
06-09-06, 18:32
הייתי חייב להירשם לעוד מיקצוע בחירה אחד, וכל שאר המקצועות היו ממש לא מעניינים אותי, אז בחרתי בsports medicine.
זה לכיתה י', אז זה למתחילים- נילמד על פיזיולוגיה, אנטומיה, CPR, first aid, נילמד על איך לרפאות פציעות, לטפל בהם, למנוע אותם וכו'...

עכשיו, הבעיה שלי זה שזה לא קורס, זאת כיתה, עם התחייבות והכל. אם זה היה קורס כמה פעמים בשבוע, בלי היתחייבות, הייתי ישר קופץ על המציאה, אבל זאת כיתה... תאמינו לי שאם הייתה לי האפשרות הייתי הולך לקורס כמו שאריאל יעשה, אבל אין את האפשרות.

מה אתם חושבים על זה? שווה להשקיע בזה איזה שעה וחצי כל יום למשך חצי שנה?
תנו תגובות על הנושא...

בן.

Bullet
06-09-06, 18:36
אני מקנא בך שיש לך הגברה כזאת בבית הספר....
אני לקחתי השנה גם ספרות 5 יחידות כדי שהסכם יהיה כמה שיותר גבוה :(

Nimrod
06-09-06, 18:42
חחחחח בואנה יש לך מקצועות מעניינים!
אל תלך על זה, רוץ על זה!

NIRAN
06-09-06, 18:52
איזה פאקינג כיף לך הלוואי ללמוד דבר כזה בבצפר!!!!!!!!!!!!!!!!

ran_z
06-09-06, 18:59
אריאל יהיה כל כך גאה בך ברי.
תלמד אחי תלמד חזק.. אולי יום אחד נמנה אותך לסגן מנהל פורום פציעות.

ברי צקלה
06-09-06, 19:05
הדבר הכי קרוב לכיתה הזאת שמצאתי זה, זה:
http://fitness.jasperplace.ca/index.php
זה באתר של הבית ספר שלי...

Nimrod
06-09-06, 19:11
בכוונה לקחו את המכוערים לצילומים?

ברי צקלה
06-09-06, 19:19
בכוונה לקחו את המכוערים לצילומים?
כניראה רק המכוערים היו אז. משום מה בעיר שאני גר בה יש מלהההה בחורות יפות, בערך כל בחורה שלישית שתיראה תיהיה יפה...

טוב הבנתי... אני אלך על זה.

בהצלחה לעצמי! דרך אגב, אני מתחיל ללמוד רק ביום שישי הזה... נישארו לי עוד כמה ימים לחופש!!!

בן.

n0x
06-09-06, 19:58
כניראה רק המכוערים היו אז. משום מה בעיר שאני גר בה יש מלהההה בחורות יפות, בערך כל בחורה שלישית שתיראה תיהיה יפה...

טוב הבנתי... אני אלך על זה.

בהצלחה לעצמי! דרך אגב, אני מתחיל ללמוד רק ביום שישי הזה... נישארו לי עוד כמה ימים לחופש!!!

בן.
בטח שתלך לזה בטח זה כיף וממש מענין ללמוד.

ד"א מאיזה ארץ אתה? 0_ם

ברי צקלה
06-09-06, 21:32
בטח שתלך לזה בטח זה כיף וממש מענין ללמוד.

ד"א מאיזה ארץ אתה? 0_ם
קנדה.

Ori_D
06-09-06, 21:42
רוץ מהר רוץ מהר רוץ מהר תרוץ מהר לפני שיגמר!!!!

אם היה לי אפשרות להגביר על זה מיד הייתי עושה את זה

compex
06-09-06, 23:59
בן!! אני מקווה שהבנת את הראש פה... לך על זה... אם זה מעניין אותך.. לפי רן, אתה צריך להיות סגן מנהל הפורום.. אולי אפילו תבוא במקומי כשאהיה זקן :) (דיר בלאק למי שמגיב לאמירה הזאת...).

בקנדה, ספורטתרפיה זה מקצוע מאוד נחשב. אני מתכנן להגיע לשם לצורך השלמת לימודים בטווח של שנתיים. בניגוד לארץ החפחפניקיות הקדושה, להלן מדינת היהודים, שם כדי להיות ספורטתרפיסט ומעסה, לומדים הרבה מאוד שעות וצריכים לעבור מבחן הסמכה ממשלתי אליו אני מתכונן בימים אלו ממש. מקום רציני.
אם אתה חושב ללכת בכיוון, נראה לי שתפסת כיתה מצויינת להתחיל בה את הדרך...

שולח חיבוק,

אריאל

ran_z
07-09-06, 01:46
קנדה.

blame canada blame canada

ברי צקלה
07-09-06, 06:16
בן!! אני מקווה שהבנת את הראש פה... לך על זה... אם זה מעניין אותך.. לפי רן, אתה צריך להיות סגן מנהל הפורום.. אולי אפילו תבוא במקומי כשאהיה זקן :) (דיר בלאק למי שמגיב לאמירה הזאת...).

בקנדה, ספורטתרפיה זה מקצוע מאוד נחשב. אני מתכנן להגיע לשם לצורך השלמת לימודים בטווח של שנתיים. בניגוד לארץ החפחפניקיות הקדושה, להלן מדינת היהודים, שם כדי להיות ספורטתרפיסט ומעסה, לומדים הרבה מאוד שעות וצריכים לעבור מבחן הסמכה ממשלתי אליו אני מתכונן בימים אלו ממש. מקום רציני.
אם אתה חושב ללכת בכיוון, נראה לי שתפסת כיתה מצויינת להתחיל בה את הדרך...

שולח חיבוק,

אריאל
איפה אתה תגור? איזה אזור (province)? (אם יש לך אפשרויות תכתוב לי את זה, יש דברים שאתה חייב לדעת!)

תודה לכולם, אני ישאר עם הכיתה של הרפואה... אני רק מקווה שזה יהיה בסימסטר הראשון!

בן.

compex
07-09-06, 22:51
אני לא יודע עדיין, אני ניגש למבחני הרישוי של אונטריו.. אם אני אגור שם, אני עוד לא יודע. בכל מקרה, מה שאתה רוצה לספר לי אשמח מאוד מאוד מאוד לדעת. אם תרצה, תכתוב לי מייל.

תודה תודה תודה!

אריאל

ברי צקלה
08-09-06, 05:16
אני לא יודע עדיין, אני ניגש למבחני הרישוי של אונטריו.. אם אני אגור שם, אני עוד לא יודע. בכל מקרה, מה שאתה רוצה לספר לי אשמח מאוד מאוד מאוד לדעת. אם תרצה, תכתוב לי מייל.

תודה תודה תודה!

אריאל
קודם כל, אין לי את האימייל שלך.
אם אתה תיהיה באונטריו, אתה או שתיהיה בטורונטו- the university of toronto, או באוניברסיטאות אחרות, ששם תגלה ציוד הכי טוב שיש- אבל מלפני איזה 10 שנים, עכשיו הרפואה בטורונטו לא הכי מפותחת, לפני בערך כ10 שנים הרפואה הייתה מההכי מפותחות שיש בעולם. אני גרתי בטורונטו בערך כשנה וחצי. רוב הסיכויים שתיהיה בווטרלו- waterloo- אם אתה רוצה לחפש את זה, זה ליד kitchiner, ווטרלו זאת עיר דיי יפה, אני אוהב אותה, במיוחד בחורף המושלג שיש בה- זאת עיר עם מלההה אוניברסיטאות טובות- אני מכיר דיי הרבה אנשים שלמדו ועדיין לומדים שם, וזאת היא אוניברסיטה טובה. יש באזור הרבה נכים/ נכים נפשית, בגלל שיש בית חולים בישבילהם שם, ובקנדה הם הולכים חופשי כמו כל בן אדם אחר- זהו אזור של נכים, אז אל תחשוב שכל קנדה זה נכים!
הנייגרה פולס זה מרחק דיי קצר משם, אז כדאי לך לנסוע לשם. תלמד קודם כל את חוקי התנועה בקנדה, כדאי שלא תעשה תאונה- יש מצבים בהם אתה יכול לנסוע באדום!

האימייל שלי הוא:
theben220@hotmail.com
דבר איתי כבר שם.

בן.

m0she
08-09-06, 18:16
אני מחכה בדיוק לתשובות מהאוניברסיטאות ומהעתודה לגבי למודי רפואה .. אחלו לי בהצלחה :jockey:

compex
08-09-06, 19:18
ב ה צ ל ח ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה!!!!

Nimrod
08-09-06, 20:14
ב ה צ ל ח ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה ה!!!!
!!!

ברי צקלה
09-09-06, 00:47
בהצלחה!

טוב, עכשיו חזרתי מבית הספר, ובסוף הלימוד רפואה יהיה לי רק בסימסטר השני- רק עוד כמה חודשים. ניסיתי לשנות את זה לסימסטר הזה, ואני לא יכול לעשות זאת. טוב מיילה... המחצית הזאת תיהיה לי מאוד, מאוד, קשה, ואת המחצית השניה אני אוכל לעבור גם אם אני ילך אחורה.

בן.

Shirel
14-09-06, 22:51
אני מחכה בדיוק לתשובות מהאוניברסיטאות ומהעתודה לגבי למודי רפואה .. אחלו לי בהצלחה :jockey:

לאיזה אוניברסיטה נרשמת?
נראה אותך בחדר כושר של הטכניון?
:jockey:
גם אני מחכה לתשובה מהעתודה לגבי מערכות מידע

m0she
15-09-06, 02:06
הייתי בטכניון אתמול לראיון..
נרשמתי לכל האוניברסיטאות , אני מקווה ללמוד בירושלים.

Nimrod
15-09-06, 11:10
לאיזה אוניברסיטה נרשמת?
נראה אותך בחדר כושר של הטכניון?
:jockey:
גם אני מחכה לתשובה מהעתודה לגבי מערכות מידע

ואני חשבתי שבטכניון יש רק ספרייה ומעבדה :1eye: