PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה (בעיקר להנהלת האתר)

kostia7
06-05-07, 23:53
מה הסיבה האמיתית בעצם שבכל האולם נמכרים אלפי מוצרים של מאות חברות ואצלינו -מוצרים בודדים של חברות בודדות.
ומדוע מה שקיים כל כך יקר?
תודה למתייחסים.

Mazoz3
06-05-07, 23:57
בקשר להיצע של מגוון המוצרים - אני משאר כי אין ביקוש כמו בארה"ב לדוגמא.
בקשר למחירים, אני גם כן מעריך כי מדובר במיסים גדולים על תוספי המזון, מחירי הובלה ושינוע ועוד שטויות כאלה.... למרות שבתכלס, די מבאס שאפשר לקנות בכמה עשרות דולרים בודדים שק של אופטימום בעוד בארץ הוא עולה מעל ל500 שקל בכל מקום...

kostia7
07-05-07, 00:00
יהיו מוצרים יהיה ביקוש!
השאלה היא - מה הסיבה האמיתית לזה??
:wacko: :wacko:

Mazoz3
07-05-07, 00:08
יש גם תעניין של חומרים אסורים בארץ שמאושרים במדינות אחרות, אבל זה יותר זניח, אני עדיין מעריך כי הגורם המכריע לחוסר ההיצע הוא חוסר הביקוש למוצרים האלה..

Johnny
07-05-07, 00:46
מי אמר שאם יהיו מוצרים יהיה ביקוש? כנראה שרווחי יותר לייבא רק חלק מתוספי המזון אחרת אתה לא חושב שהיו מייבאים את כולם?

kostia7
07-05-07, 00:59
מי אמר שאם יהיו מוצרים יהיה ביקוש? כנראה שרווחי יותר לייבא רק חלק מתוספי המזון אחרת אתה לא חושב שהיו מייבאים את כולם?

נכון ולא נכון!
ועדיין אני אומר שהמבחר שיש אצלינו עלוב בהשוואה לארצות אחרות.
לא יאמן, עברה שנה וישראלבודי הביאו סל מס של בי סי אן........... ווואו!מוצר אחד מסכן!
אני מאמין שישנה סיבה אחרת...
:sbb4:

ShaI^MymoN
07-05-07, 01:03
נראה לי שלא מביאים כי זה יקר מידי לארץ :disgust:הכל בארץ יקר יחסית לארצות הברית זה לא רק האבקות חלבון זה מכוניות ועוד

Yoggie
07-05-07, 01:34
קח בחשבון שזוהי שרשרת... היבואן משלם על שינוע וניירת עם המכס ומשרד הבריאות, בסופו של דבר הוא גם צריך להרוויח משהו לעצמו. אח"כ המפיצים עצמם שגם צריכים להרוויח והעסק נהיה יקר יותר. תאמין לי שישראלבודי או היבואנים לא עושים עליך הון. מביאים את המוצרים המובילים כי אין טעם להתעסק בחברות שהן בררה ואמינותן מוטלת בספק או שהמוצר לא ברמה גבוהה. הסיבה שישנם מוצרים שלא ניתן לייבא נעוצה במשרד הבריאות שלא מאשר המון דברים, בנוסף כל תוסף מזון שמגיע לארץ מחויב חותמת Gmp ומספר ניירות שיש רק ליצרנים. חברה שהיא לא יצרן פשוט עושה הזמנה ממפעל מזון לפי דרישה ולכן אין לה את האישור.

eumail20000
07-05-07, 11:23
קח בחשבון שזוהי שרשרת... היבואן משלם על שינוע וניירת עם המכס ומשרד הבריאות, בסופו של דבר הוא גם צריך להרוויח משהו לעצמו. אח"כ המפיצים עצמם שגם צריכים להרוויח והעסק נהיה יקר יותר. תאמין לי שישראלבודי או היבואנים לא עושים עליך הון. מביאים את המוצרים המובילים כי אין טעם להתעסק בחברות שהן בררה ואמינותן מוטלת בספק או שהמוצר לא ברמה גבוהה. הסיבה שישנם מוצרים שלא ניתן לייבא נעוצה במשרד הבריאות שלא מאשר המון דברים, בנוסף כל תוסף מזון שמגיע לארץ מחויב חותמת Gmp ומספר ניירות שיש רק ליצרנים. חברה שהיא לא יצרן פשוט עושה הזמנה ממפעל מזון לפי דרישה ולכן אין לה את האישור.
טוב שיש לנו את משרד הבריאות אחרת כבר היו מוכרים סטרואידים בחנויות טבע.

P-a-n-1-c
07-05-07, 11:24
טוב שיש לנו את משרד הבריאות אחרת כבר היו מוכרים סטרואידים בחנויות טבע.

מה רע? :wiggle:

eumail20000
07-05-07, 11:29
מה רע? :wiggle:
התרשמתי ממך שאתה כבר יודע בדיוק למה זה רע.
אולי יהיו מבצעים גם - "קנה סטרואידים וקבל ערכת הזרקה להורמון GH.
אחי חי בארה"ב עם כמה חבר'ה צעירים בדירה שכורה - כולם מתאמנים בג'ים ולכל אחד מהם יש בבית ארון בית מרקחת של מעבדה כימית כולל אנימל סטאק 2 ומעודדי הורמונים.

P-a-n-1-c
07-05-07, 12:09
אחי חי בארה"ב עם כמה חבר'ה צעירים בדירה שכורה - כולם מתאמנים בג'ים ולכל אחד מהם יש בבית ארון בית מרקחת של מעבדה כימית כולל אנימל סטאק 2 ומעודדי הורמונים.

צחקתי דוד :huh:
למרות שאם אתה עושה את זה לפי הספר לא תמיד חייבות להיות תופעות לוואי.

Bullet
07-05-07, 12:13
צחקתי דוד :huh:
למרות שאם אתה עושה את זה לפי הספר לא תמיד חייבות להיות תופעות לוואי.
לפי הספר... של מי? :whistle: כל מי שחושב שהוא מבין בסטרואידים כותב ספר ומאמרים בפורומים, והחלק המכריע לא נכון ושגוי.

-Alex-
07-05-07, 12:30

חחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחח

מצטער פשוט מזה הצחקתה אותי היתי חייב להגיב :XDemoticon: :XDemoticon: :XDemoticon:

P-a-n-1-c
07-05-07, 13:32
לפי הספר... של מי? :whistle: כל מי שחושב שהוא מבין בסטרואידים כותב ספר ומאמרים בפורומים, והחלק המכריע לא נכון ושגוי.

תגיד מה אתה רציני? באמת חשבת שאני מתכוון לספר פיזי?
:sad: :cry_1:

Bullet
07-05-07, 13:38
תגיד מה אתה רציני? באמת חשבת שאני מתכוון לספר פיזי?
:sad: :cry_1:
ברור שלא. אבל גם אני לא התכוונתי לספר פיזי. הכוונה שלי הייתה שאף אחד לא באמת יודע מספיק על חומרים.

Bodybuilder
07-05-07, 13:45
חחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחח

מצטער פשוט מזה הצחקתה אותי היתי חייב להגיב :XDemoticon: :XDemoticon: :XDemoticon:

מי אתה :1eye: ? למה פעם ראשונה אנכנו שומעים ממך ?:1eye:

eumail20000
07-05-07, 14:25
מי אתה :1eye: ? למה פעם ראשונה אנכנו שומעים ממך ?:1eye:
הוא כנראה מגיב רק כשמצחיקים אותו.
תספר איזה בדיחה אז הוא יענה לך. :jockey: