PDA

צפה בגרסא המלאה : קילו בשבוע

shani
05-10-06, 21:27
כמה קלוריות עלי לאכל לפי הנתונים הבאים:
בת , רצה כל בוקר 10 ק"מ, וגם 30-40 דקות אירובי בערב [מדרגות, עיצוב]?

תודה לכל מי שעונה לי

Ori-Silver
05-10-06, 21:39
נראה לי שאת מתאמנת קצת יותר מידי 10 קילומטר בבוקר זה המון זה איזה שעה מינימום ריצה ועוד 40 דקות אירובי בערב זה יוצא שעה וארבעים דקות מינימום שאת משקיעה באירובי כל יום בקשר לכמות הקלוריות את צריכה לחשב יש לך פה באתר נוסחאות שמחשבות שריפת קלוריות במנוחה ותוסיפי גם את הקלוריות שאת שורפת מהאירובי ואז את מה שיצא זה המאזן הניטרלי שממנו את לא תעלי ולא תרדי במשקל ומהסכום הזה תוריד או תוסיפי קלוריות בהתאם למטרה שלך

Bullet
05-10-06, 21:41
משקל, גובה? אנחנו אמורים לנחש?

shani
05-10-06, 21:46
פאדיחות להגיד......
משקל 74
גובה 170
גיל18

אליאב
05-10-06, 21:51
פאדיחות להגיד......
משקל 74
גובה 170
גיל18
למה פדיחות?
אין פה מה להתבייש כל חבר פה בפורום מתקבל בברכה, על אחת כמה וכמה אם את בחורה (: ואת במצב סבבה לגמרי יחסית (יש מה לשפר אבל את בכיוון הנכון).

1. אל תתאמני פעמיים ביום כל יום כי את עושה א. אימון יתר ב. את תתיאשי בשלב מסוים ולא יהיה לך כח להתאמן בכלל ג. מיותר ד. לא בריא ללב שלך ... יותר מדי. תתאמני כל ערב או כל בוקר אחרי ארוחה טובה (תחכי שעה וחצי ותעשי אימון אירובי).
2. קחי בחשבון שגם אם את רוצה לרדת רק אימוני אירובי ידרשו ממך פחמימות במינון נכון ממליץ לך לעשות תפריט לעלות וניתן שיפורים ונדע מה את אוהבת לאכול ואם את בכיוון בכלל.

THE_JUGGERNAUT
05-10-06, 21:52
רק לפי החתימה שלך אני יכול לנחש שהתזונה שלך לא משהו...

shani
05-10-06, 21:57
רק לפי החתימה שלך אני יכול לנחש שהתזונה שלך לא משהו...
זה אמנם החתימה שלי ולצערי לא התזונה שלי

THE_JUGGERNAUT
05-10-06, 22:00

חחחחח

עדיף ככה....

יש שרשור נעוץ שיכול מאוד לעזור לך...הגרעון הקלורי המקסימלי לאיבוד שומן ושמירת מסה רזה (http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=5705)

נסי להיעזר בו אם את רוצה ממש להגיע למספר קלוריות יותר מדוייק

Ori-Silver
05-10-06, 22:03

יש לך מזל גדול מה שכתוב לך בחתימה כמעט תמיד מוביל בסוף בנות להפרעות אכילה תקראי את המאמרים בנוגע לשריפת שומן וחיטוב ותבנית לעצמך תפריט מאוזן שמכיל את כל אבות המזון ותפחיתי מהפעילות הזאת 45-60 דקות אירובי +קצת עבודת משקולות בטווח חזרות גבוהה יהיה מצויין בשבילך

Bullet
05-10-06, 22:11
אני מניח שהמטרה שלך זה חיטוב,
המאמר שTHE_JUGGERNAUT (http://atraf-f.net/or/member.php?u=52) הביא על הגרעון המקסימלי יעזור לך. בקשר לאירובי: אני חושב שאת צריכה לעשות פשרה בין האירובי לתזונה. לא צריך תפריט דל מדי בקלוריות וגם לא צריך תפריט עתיר מדי.
אין לי מושג כמה % שומן את, אבל הייתי אומר שתפריט של 1500 קלוריות יספק את כל אבות המזון ויספק מספיק ויטמינים מינרלים סיבים לבחורה בגילך, לכן אם התחזוקה שלך נמוכה יותר מ1500 (למשל 1200) אז תעשי 300 קלוריות של אירובי, ועוד מספר קלוריות של אירובי רק שלא יעבור את הגרעון המקסימלי.
אני גם ממליץ על אימוני כוח.

Leo
05-10-06, 23:18
אה כן וכמה את שוקלת ומה הגובה? יש מחשבונים נראה לי שיכולים לתת תשובה מדוייקת +- 500 קלוריות

Gil-G
05-10-06, 23:32
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח החתימה שלך חזקה!
בחורה כארז את:jockey:

HHHEELLBBOOYY
05-10-06, 23:41
אז מה עם קילו בשבוע?

Bodybuilder
05-10-06, 23:59
תקראי מאמרים גבירתי:jockey:
ותשני את החטימה שלך "אני אומר את זה בישוילך" זה פורום בודיבילדינג - פיתוח גוף
אוכל זה הכול בישוילינו http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon6.gif
בתך כבר כמה גורילות של הפורום כועסים אליך חחח:blush:
בלי תזונה ואוכל אין תוצאות גם עם את מיתחטבת וגם עם את עולה במסה !:wiggle:
תזונה זה המפתח לכול המתאמנים שרוצים/רוצות לשנות את עצמם !