PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה מוזרה מאוד עם שיבולת שועל

cyril
07-05-07, 23:31
שלום רציתי להתייעץ איתכם בקשר לשיבולת שועל יש לי בעיה איתה שנמשכת כבר מעל שנה כל פעם אני מנסה לאכול שוב וכל פעם זה חוזר...
כל פעם שאני אוכל שיבולת שועל בכמות גדולה אני עייף למחרת אבל זאת לא סתם עייפות של חוסר שינה או משהו זאת עייפות ממש מוזרה כזאת לא יודע איך להסביר אותה אבל בדוק זה בגלל זה...כל פעם אני מנסה וכל פעם זה חוזר...אי אפשר להגיד שזה פסיכולוגי כי אני נזכר שאכלתי תשיבולת שועל יום לפני רק ברגע שאני מתחיל לחשוב למה אני כל כך עייף...

אני אשמח לעזרה...
תודה רבה מראש!

hell
07-05-07, 23:43
מה זה כמות גדולה?

Vee
07-05-07, 23:57
אולי אתה פשוט אוכל הרבה יותר מדי ? שיבולת שועל מאוד משביעה, בגלל זה עדיף לא לטחון את זה בכמויות. שובע בהחלט יכול לגרום לעייפות... וכמו שציינת, זה כנראה פסיכולוגי.

מתן18
08-05-07, 00:36
אולי נפילת אינסולין?..גם לי זה קורה לפעמים..

cyril
08-05-07, 23:27
לפעמים הייתי מכין בבלנדר ערבוב עם 8 כפות של שיבולת שועל...למחרת הייתי מת...וזה לא פסיכולוגי...
תודה רבה מראש לעוזרים

מתן18
08-05-07, 23:42
לפעמים הייתי מכין בבלנדר ערבוב עם 8 כפות של שיבולת שועל...למחרת הייתי מת...וזה לא פסיכולוגי...
תודה רבה מראש לעוזרים

גם לי היה ויש את זה..מרגלים..יש לך גם דפיקות לב מואצות?

P-a-n-1-c
08-05-07, 23:44
8 כפות ואתה מת?
אבא'לה יש לך קיבה של נקבה

מתן18
08-05-07, 23:48
8 כפות ואתה מת?
אבא'לה יש לך קיבה של נקבה

מה הקשר?@! תראה מה הוא כתב למעלה:diractor:

cyril
08-05-07, 23:50
פאניק 8 כפות לא ממלאות לי את הבטן אבל אני אומר לך שזה עושה אותי עייף למחרת... גם אם אני אוכל פחות זה עושה אותי עייף וחוץ מזה אם אין לך תגובה נורמלית אז אל תגיב כי לא אכפת לי כמה אתה גבר וכמה הרבה אתה יכול לאכול...
ומתן הדפיקות לב שלי רגילות...
תודה לעוזרים...

YNZ
08-05-07, 23:54
איך אתה בידיוק רוצה שנעזור לך .. ?
אל תאכל ש"ש יש מספיק תחליפים ..

cyril
08-05-07, 23:58
רציתי לדעת אם זה קורה לעוד מישהו ואם יש לזה פיתרון...הייתי שמח לשמוע על תחליפים חוץ מאורז פסטה תפוחי אדמה לחם ... כאילו אם אפשר תחליפים שהם דייסות כמו שיבולת שועל...
תודה מראש!

מתן18
09-05-07, 00:39
רציתי לדעת אם זה קורה לעוד מישהו ואם יש לזה פיתרון...הייתי שמח לשמוע על תחליפים חוץ מאורז פסטה תפוחי אדמה לחם ... כאילו אם אפשר תחליפים שהם דייסות כמו שיבולת שועל...
תודה מראש!
סולת נחמד..

Someone
10-05-07, 00:43
זה בגלל ששיבולת שועל מפחיתה משמעותית את רמת הסוכר בדם. תנסה לערבב סוכר ענבים או דברים מתוקים אחרים או לחם למשל.
ציטוט:
שיבולת שועל ורמות סוכר בדם
גם במקרה הזה ההשפעה המטיבה של שיבולת השועל על סוכרתיים טמונה בסיבים המסיסים. הסיבים המסיסים מאטים את ספיגת הפחמימות, ובכך מונעים עליות חדות ברמות הסוכר בדם. מחקר שנערך במשך 10 שנים ופורסם ב- American Journal Of Public Health הראה כי צריכה של מנה יומית של שיבולת שועל (שוות ערך לכוס שיבולת שועל מבושלת) 2-4 פעמים בשבוע מפחיתה את הסיכוי לסבול מסוכרת מסוג 2 ב-16%. כאשר מעלים את תדירות הצריכה ל5-6 פעמים בשבוע מפחיתים את הסיכוי ב-39%.

נלקח מ-http://harduf.co.il/site/Article.asp?ArticleId=48