PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לתזונה בתקופת עליה במאסה

tevel
05-10-06, 22:19
עוד שבוע אני "סוגר" את החודש וחצי הראשונים במכון כושר, העניין זה שאני עדיין לא שומר על תזונה ואני צריך תעזרה שלכם.

אני אדבר דוגרי.
נראה לי שאני גובל בקטנה לאנורקסיה, וזה לא משהו שהחלטתי בראש להרזות או משהו,
זה פשוט שאין מה לאכול.

בבוקר לא יוצא לי לאכול, לפעמים אני אוכל קורנפלקס וזה בקטנה כי אין לי תאבון בבוקר - 7 בבוקר
שעת 10 בבית ספר מחלקים סנדווצים מאופשים שאני לא מסוגל לאכול כי הם נתקעים בגרון - 9:45
ארוחת צהריים בבית ספר (לא אוכל, לא מסוגל לאכול תאכול שנותנים שם [אכל של הבסיס אני חייב לציין אבל בכל זאת]) - 14:30
הגעתי הביתה ב3 בצהריים אחרי 8 שעות בלי שום ארוחה ורק אז אוכל.

רק רציתי לפרט איך סדר היום שלי הולך בבית ספר.
העניין זה שאם אני רוצה לעלות במאסה איך אני אמור לתמרן בדיוק ארוחות לעלייה במאסה?
איזה תפריט אפשר לבנות בדיוק לתלמיד בתיכון? שיאפשר לו לאכול. הרי לא בא בחשבון שאני אבוא עם פסטרמהף ירקות וכל זה לבית ספר, אין פשוט איפה לאכול ארוחה מסודרת.

בקיצור אחריי שחפרתי, אשמח אם תוכלו לעזור לי לגביי זה (אגב אני אלך לדיאטקנ\ית, אבל אשמח קודם לתגובה ממכם)
תודה מראש (סליחה על החפירה)

אליאב
05-10-06, 22:36
עוד שבוע אני "סוגר" את החודש וחצי הראשונים במכון כושר, העניין זה שאני עדיין לא שומר על תזונה ואני צריך תעזרה שלכם.

אני אדבר דוגרי.
נראה לי שאני גובל בקטנה לאנורקסיה, וזה לא משהו שהחלטתי בראש להרזות או משהו,
זה פשוט שאין מה לאכול.

בבוקר לא יוצא לי לאכול, לפעמים אני אוכל קורנפלקס וזה בקטנה כי אין לי תאבון בבוקר - 7 בבוקר
שעת 10 בבית ספר מחלקים סנדווצים מאופשים שאני לא מסוגל לאכול כי הם נתקעים בגרון - 9:45
ארוחת צהריים בבית ספר (לא אוכל, לא מסוגל לאכול תאכול שנותנים שם [אכל של הבסיס אני חייב לציין אבל בכל זאת]) - 14:30
הגעתי הביתה ב3 בצהריים אחרי 8 שעות בלי שום ארוחה ורק אז אוכל.

רק רציתי לפרט איך סדר היום שלי הולך בבית ספר.
העניין זה שאם אני רוצה לעלות במאסה איך אני אמור לתמרן בדיוק ארוחות לעלייה במאסה?
איזה תפריט אפשר לבנות בדיוק לתלמיד בתיכון? שיאפשר לו לאכול. הרי לא בא בחשבון שאני אבוא עם פסטרמהף ירקות וכל זה לבית ספר, אין פשוט איפה לאכול ארוחה מסודרת.

בקיצור אחריי שחפרתי, אשמח אם תוכלו לעזור לי לגביי זה (אגב אני אלך לדיאטקנ\ית, אבל אשמח קודם לתגובה ממכם)
תודה מראש (סליחה על החפירה)

אתה לא יכול לעלות במסה, אם לא תאכל בבוקר (לא משנה אם יש לך תאבון או לא - זה ממש לא משנה) ואתה לא יכול לעלות במסה אם לא תאכל כמו סוס כל 2.5-4 שעות - לא משנה איפה אתה.
אפשר לקחת אוכל לכל מקום היום יש מספיק קופסאות מיוחדות (18 שקל קניתי סט של 4 ששומרים על טריות) ואני בצבא ולוקח 3 ארוחות לצבא... ואני מכין כל ערב אותם למחרת, וזה סבבה.
אתה לא יכול לעלות בחיים במסה (בלי ארוחת בוקר.. חחח)

tevel
05-10-06, 22:44
אוקי אז אם הארוחת הבוקר היא המפתח אני אתאים את עצמי חחח
אבל איך אני אמור לאכול בבית ספר?
סוגרים לנו תדלתות בהפסקה אין מקום ראוי לאכול כמו בנאדם, או בכלל לאכול.

אליאב
05-10-06, 22:47
אוקי אז אם הארוחת הבוקר היא המפתח אני אתאים את עצמי חחח
אבל איך אני אמור לאכול בבית ספר?
סוגרים לנו תדלתות בהפסקה אין מקום ראוי לאכול כמו בנאדם, או בכלל לאכול.

1. ארוחת בוקר וארוחה לפני שינה בתקופת מסה הם בגדר - קריטי !!! חובה החובות !!
2. ארוחה לפני אימון (שעה וחצי - שעתיים לפני) וארוחה אחרי אימון (מיד אחריו ושעה לאחר הארוחה שמיד אחרי אימון) הם חשובות ביותר במסה.
3. תאכל מצידי בחדר מורים - אני אוכל בכל מקום אפשרי אם צריך - אני אוכל כתף בקר עם אורז וסלט ירקות ברכבת חזרה מהבסיס אם אין זמן - על הזין שלי כולם - הגוף שלי חשוב מהאנשים שאני לא מכיר.

tevel
05-10-06, 22:50
אני רציני! אין מקום.
בחוץ אין לי לאכול בלי שכל העולם ואחותו יפריעו לי, בכיתה אי אפשר כי נועלים, חדר מורים לא יתנו, בחוץ אין כי זה לא מקום לשבת לאכול.
בקיצור זה לא כמו לשבת ברכבת או איפה שאתה משרת במקום שאנשים הם לא חארות שיפריעו לך.

אגב אם אעלה במאסה יש מצב שלא יפריעו לי לאכול בהפסקה חחח
בנתיים זה לא המצב, לא חוששים

בקיצור שאני בחרא מצב.

אליאב
05-10-06, 22:53
אני רציני! אין מקום.
בחוץ אין לי לאכול בלי שכל העולם ואחותו יפריעו לי, בכיתה אי אפשר כי נועלים, חדר מורים לא יתנו, בחוץ אין כי זה לא מקום לשבת לאכול.
בקיצור זה לא כמו לשבת ברכבת או איפה שאתה משרת במקום שאנשים הם לא חארות שיפריעו לך.

בקיצור שאני בחרא מצב.
תאכל ארוחת בוקר, אחרי זה תגיע הביתה תאכל ב-3 ארוחה משהו מפחד, אחרי זה תלך להתאמן (אחרי שעתיים מנוחה מהאוכל) תסיים אימון תשתה שייק חלבון עם סוכר ענבים או תמרים, כעבור שעה תדפוק ארוחה משהו מלחיץ ביותר (:, לפני שינה ארוחה טובה.
4 ארוחות ביום + שייק.
סביר..
למרות שהייתי מעדיף שתאכל 6
אבל אם אי אפשר...
גם רוני קולמן אוכל 4 תתנחם בזה..חח.. והוא גודל יפה מאוד (ולמה השנה לא לקח מר אולימפידה אוףףףףףףףףףף גם מקום שני טוב (: ).

tevel
05-10-06, 22:55
תודה על התשובה, מקווה שגם ה4 ארוחות האלה יהיו טוב
למרות שכרגע אין לי שייק, אבל אם זה קריטי בגלל שאני אוכל רק 4 ארוחות אז אני אקנה.

אגב זו כנראה הסיבה שרוני מקום שלי :o

אליאב
05-10-06, 22:57
תודה על התשובה, מקווה שגם ה4 ארוחות האלה יהיו טוב
למרות שכרגע אין לי שייק, אבל אם זה קריטי בגלל שאני אוכל רק 4 ארוחות אז אני אקנה.

אגב זו כנראה הסיבה שרוני מקום שלי :o

חחחחחח לא אחי הוא מלך 4 ארוחות ביום זה בסדר גמור...
תגיע ל-10 אחוז מהמסה של קולמן ואתה תיהיה מאוד מרוצה אחי...
תקנה שייק במצב שלך זה חובה - אבל בכל מצב אני בעד זה נוח מאוד בריא וגם טעים.
לך על אופטיום קרם עוגיות או מילשייק שוקלד, או על צמפיונס טעם בננה או מה שלא יהיה הם תותחים בטעמים.

tevel
05-10-06, 23:01
כן כנראה שאהיה מאושר מ10 אחוז מהמסה שלו או אפילו 5 :}
אלך בסוף החודש וחצי הזה למאמן בחדר כושר שתאים לי תוכנית אימונים חדשה ואנסה ואתייעץ איתכם בנוגע לתפריט.

תודה רבה לך!

DropDead
05-10-06, 23:04
לא מבין מה הפאקינג בעיה לקחת 2 לחמניות לדחוף לתוכם פסטרמה\ ביצה\ טונה + טחינה או חומוס
ובשקית איזה ירק או שתיים ולחלק את זה לזמנים ככה ש 2-3 שעות אחרי ארוחת הבוקר לחמינה 1 ואז אחרי עוד שעתיים בערך עוד אחת
אני אוכל בתיכון שלי בחוץ לפעמיים כמו הרבה אחרים לא מבין אותך..

tevel
05-10-06, 23:07
dropdead, קראתי את כל המאמר על המאסה, הוא פירט חתיכת ארוחה!
לא רק לשים פאסטרמה בלחמניה ונגמר הסיפור

DropDead
05-10-06, 23:12
למה ?
4-5 פרוסות פסטרמה בלחמניה מחיטה מלאה + כף טחינה עם ירק זה אחלה ארוחת ביניים ..
וחוץ מזה תסכים איתי שזה עדיף מכלום אה?

tevel
05-10-06, 23:13
אכן עדיף מכלום.

אליאב
05-10-06, 23:41
למה ?
4-5 פרוסות פסטרמה בלחמניה מחיטה מלאה + כף טחינה עם ירק זה אחלה ארוחת ביניים ..
וחוץ מזה תסכים איתי שזה עדיף מכלום אה?
חיזוק !! זה אחלה של ארוחה אפילו ארוחה מקצועית !

HHHEELLBBOOYY
05-10-06, 23:42
אחלה ארוחה