PDA

צפה בגרסא המלאה : מה הסיבה לכך שקראטין לא משפיע על כולם?

Deja Vu
08-05-07, 16:12
בסופו של דבר השרירים רווים בקראטין אצל כולם אז מה הסיבה לכך שזה לא עוזר לכולם?

igorek
08-05-07, 16:15
כי יש אנשים עם רמות יותר גבוהות של קריאטין מאשר לאנשים אחרים (בד"כ אצל אנשים שאוכלים הרבה בשר לעומת אנשים שלא).

DropDead
08-05-07, 16:17
זה לא גם גנטיקה ? זאת אמרת שהגוף מגיב פחות או יותר לקריאטין

gal.T
08-05-07, 16:21
נושא לא ברור. האחוזים עומדים על 30%\70% ללא מגיבים\מגיבים.

igorek
08-05-07, 16:21
אני ממליץ לכם לקרוא את המאמר הזה:
http://www.tssupplements.com/articles.php?id=23&PHPSESSID=3e256f6069cf818276bede841c8d080f

Deja Vu
08-05-07, 16:27
נושא לא ברור. האחוזים עומדים על 30%\70% ללא מגיבים\מגיבים.
ושאומרים לא מגיבים הכוונה לחוסר תגובה לחלוטין זה לא יועיל בכלום? אותם אנשים שלא מגיבים גם מגיעים לרווית קראטין בשרירים או שלא?אם כן אז זה למה זה לא משפיע?ואם קראטין טהור לא משפיע אז למה בדיוק שהפורמולות ישפיעו הרי על אותו אדם רווית קראטין לא משפיע בכלל....

Amit
08-05-07, 16:28
ושאומרים לא מגיבים הכוונה לחוסר תגובה לחלוטין זה לא יועיל בכלום? אותם אנשים שלא מגיבים גם מגיעים לרווית קראטין בשרירים או שלא?אם כן אז זה למה זה לא משפיע?ואם קראטין טהור לא משפיע אז למה בדיוק שהפורמולות ישפיעו הרי על אותו אדם רווית קראטין לא משפיע בכלל....
פורמולות זה דרך מסוגננת לסחוט כסף

Someone
08-05-07, 17:59
Ani kaniti creatine taor shel optimum lifney hamisha yamim ve ad ahshav lo raiti shum tozaa.. ani mevoas.. kanire she ze lo oved alay. ah ve ani raze ve lo ohel kimat basar...
ve ad ahshav shatiti masheu kmo liter-liter vahezi kol yom, yahol leyot she biglal ze she lo shatiti maspik?
thx

igorek
08-05-07, 18:00
Ani kaniti creatine taor shel optimum lifney hamisha yamim ve ad ahshav lo raiti shum tozaa.. ani mevoas.. kanire she ze lo oved alay. ah ve ani raze ve lo ohel kimat basar...
ve ad ahshav shatiti masheu kmo liter-liter vahezi kol yom, yahol leyot she biglal ze she lo shatiti maspik?
thx
5 ימים זה כלום, תחכה עוד קצת זמן.

Someone
08-05-07, 18:05
tov ahi toda

Vin diesel
08-05-07, 18:07
thx
קראטין מונהידרייט יש מצב שתתחיל להרגיש רק אחרי חודש של שימוש.זה לא כמו קראטין אטיל אסטר שאתה מרגיש כבר בטיעמה ראשונה.

Kachok
08-05-07, 18:13
קראטין מונהידרייט יש מצב שתתחיל להרגיש רק אחרי חודש של שימוש.זה לא כמו קראטין אטיל אסטר שאתה מרגיש כבר בטיעמה ראשונה.

רגע אז אם אתה אומר שאם זנחתי את המונו לאחר חודש של שימוש ללא שום השפעה ,אז זה יכול להיות לחינם?

Vin diesel
08-05-07, 18:20
לא הבנתי מה אתה שואל? יענו אם האית ממשיך את החודש אז, האים יש מצב שהאית מרגיש?כן יש מצב.

Someone
08-05-07, 18:27
וואלה אז חבל שלא ידעתי את זה לפני שקניתי... המליצו לי לקנות קריאטין מונו טהור והאופטימום 600 גרם היה הכי משתלם לתקציב שלי. איזה קריאטין אטיל אסתר הכי זול יש בישראל בודי?
אני לא יודע אם האופטימום יספיק לי לחודש.. עכשיו אני מפסיק עם ההעמסה ואני אקח 5 גרם לפני אימון ו5 גרם אחרי, ככה זה בסדר?
עכשיו 5 גרם זה כפית מלאה או כפית שטוחה?

amir harduf
08-05-07, 21:05
אין ממש מחקר שהוכיח למה זה ככה חד משמעית והנושא כמו שאמרו לא ממש ברור.. אבל כמו שמישהו אמר כבר למעלה מדענים מאמינים שזה בגלל שלאנשים שיש פשוט יותר כמות קריאטין כבר אז עוד קריאטין לא ישפיע עליהם אלא פשוט יופרש לשתן ללא כל תועלת..

ironman
08-05-07, 22:43
שחברה X מוציאה קראטין רגיל וחברה Y מוציא קראטין וכל שאר החברות צריך עוד טריקים שווקים כדי למכור יותר מאחרות אז מפתחים תמיד דברים חדשים גירסאות משופרות העיקר שזה ימכור יותר מהמוצרים שגם יש לאחרים וככה שיצא האטיל וכל החרא אחרי הקראטין מאותו זמן הישן כבר לא טוב .
אז הם יגידו לך שזה לא משפיע הכל פסיכולוגיה ואז אתם אומרים וואלה זה לא כזה כנראה אני יקנה תחדש הוא יפוצץ אותי (כן..בטח) ככה אותו סיפור עם האפדרין אחרי שכולם התאכזבו שאין פתאום החברות אומרות מה העיניין בכלל עם האפדרה? ככה זה עובד זה שוק מטורף.

m0she
08-05-07, 22:48
רגע אז אם אתה אומר שאם זנחתי את המונו לאחר חודש של שימוש ללא שום השפעה ,אז זה יכול להיות לחינם?

לא , קריאטין מגיע לרוויה בשרירים לאחר 11 ימים בערך , עם העמסה או בלעדיה.