PDA

צפה בגרסא המלאה : פרדוקס קריאטין

ThaiB0X
09-05-07, 16:04
ידוע כי לכל גוף יש גנטיקה המקנה לאותו הגוף מן יחס מסוים של עלייה\ירידה במסת שומן : עלייה\ירידה במסת שריר, ושהאימונים רק משפרים את היחס הזה.

זאת אומרת שלא ניתן לעלות או לרדת במסת שומן בלי לעלות או לרדת במסת שריר ולהפך.

אז כיצד הקריאטין מעלה אך ורק את מסת השריר בגוף כמו שנרשם בכל מקום אפשרי שמוכרים את זה ?

ועוד משהו,
אני מתחיל כנראה להשתמש בserious Mass על מנת להעלות במסת שריר שלי כי אני תקוע כמה חודשים עם אותו הגוף, 1.82 עם 66 ק"ג.... מראה חטוב אבל רזה מדי... קוראים לי מתעמל קרקע במכון בגלל המבנה גוף שלי 0_0

אני רוצה להגיע ל73 קילו עם 6 אחוזי שומן.. אז נגיד כשאני יגיע ל76-77 קילו אני יפסיק עם האבקת גיינר ויתחיל בתקופת חיטוב, איך אני "שורף" מינימום שריר בתקופה הזאת תוך כדי איבוד מקסימלי של שומן ? הקטע זה שאני עושה המון המון אירובי (אגרוף תאילנדי, ריצות, קפיצות בחבל וכו')... אז דיאטת חיטוב (צריכה מינימלית של פחמימות) היא לא אופציה בשבילי, כי אני צריך דלק לגוף, והמון...

תודה רבה !!!

Amit
09-05-07, 16:12
חחחחחחח אתה תמים אתה
מה ציפית שירשמו לך? זה ברור שבכל מקום יבטיחו לך 5 קילו שריר נקי זה נקרא פרסום.. ואגב קריאטין מעלה יותר בנוזלים מאשר בשריר

ThaiB0X
09-05-07, 16:30
צודק, אבל אתר כמו Israelbody שמתמחה בלהסביר לאנשים בצורה מפורטת ומדויקת מאוד דברים מסוג אלו, לא צריכים לרשום את זה בעמוד של הקריאטין בחנות.... זה יוצר בלבול

Amit
09-05-07, 16:37
צודק, אבל אתר כמו Israelbody שמתמחה בלהסביר לאנשים בצורה מפורטת ומדויקת מאוד דברים מסוג אלו, לא צריכים לרשום את זה בעמוד של הקריאטין בחנות.... זה יוצר בלבול
גם ישראלבודי רוצים להרוויח