PDA

צפה בגרסא המלאה : האם זה יכול להזיק לי אם אני אוכל חצי קילו ש"ש ביום?

Someone
10-05-07, 00:36
אני אוכל את זה עם חלב, פרוקטוז ולפעמים דבש. שם בבלנדר ושלום על ישראל.. זה לפנים וגם טעים! אני מחלק 500 גרם ש"ש לחמש/שש ארוחות ואוכל את זה עם חלב וככה אני מגיע בקלות ל2,400 קלוריות.

m0she
10-05-07, 00:44
נראה לי שזה יותר מדי סיבים. האם בזה מסתכם האוכל שלך? איפה ירקות ופירות? שומן איכותי? כמעט כל החלבון שלך הוא לא מלא , בד"כ כן מחשיבים אותו כי המקורות השונים של החלבון משלימים האחד את השני אבל במקרה שלך זה עלול להיות בעייתי. שים לב שעודף סיבים יכול למנוע ספיגה של ויטמינים ומינרלים.

Someone
10-05-07, 00:55
נראה לי שזה יותר מדי סיבים. האם בזה מסתכם האוכל שלך? איפה ירקות ופירות? שומן איכותי? כמעט כל החלבון שלך הוא לא מלא , בד"כ כן מחשיבים אותו כי המקורות השונים של החלבון משלימים האחד את השני אבל במקרה שלך זה עלול להיות בעייתי. שים לב שעודף סיבים יכול למנוע ספיגה של ויטמינים ומינרלים.
למה יותר מדי סיבים? ביום מומלץ לצרוך בין 25-30 גרם סיבים ובשיבולת שועל הזו: http://harduf.co.il/site/Product.asp?ItemId=38&CatId=3 למשל יש 1.1 גרם סיבים ל100 גרם.
ירקות ופירות אני גם אוכל בלי קשר.. תפוח, אפרסק, שסק, בננה, מלפפון, גזר, גמבה, עגבניה - אני אוכל משהו כמו 5 מאלו בכל יום.
הקוואקר מכיל 6.3 גרם שומן ל100 גרם כפול 5 זה יוצא 31.5 גרם שומן ליום ואני אוכל גם פיצוחים כמעט כל יום.
למה החלבון לא מלא? אני משלב את השיבולת שועל עם חלב ובחלב יש את כל החומצות אמינו הנחוצות להפיכת חלבון לא מלא למלא, לא? גם פה ושם אני אוכל איזה קוטג' או כמה פרוסות פסטרמה, חומוס וטחינה.. פשוט הכי נוח לי לאכול ש"ש.. בהתחלה ניסיתי עם לחם עד שגיליתי את הקוואקר.
יש בעיה עם עודף אשלגן/ברזל?

m0she
10-05-07, 01:11
אני פשוט זוכר שיש המון סיבים בשיבולת שועל שהיתה אצלי בבית. יכול להיות שקנית סוג אחר. אני חושב שיש להם טעות באתר , 1.1 מ"ג זאת כמות זעירה שלא מתחשבים בה באריזות של מוצרים [זה מיליגרם , לא גרם].

בחלב יש חלבון מלא , השאלה היא כמה חלב אתה צורך. יכולה להיות גם בעיה מהצד של הסידן אם אתה לא צורך מספיק חלב. תכתוב תפריט מסודר , להגיד רק 500 גרם ש"ש זה לא מספיק. ותבדוק כמה סיבים יש על האריזה ולא באתר.

Yoggie
10-05-07, 01:57
נזק בריאותי לא יהיה לך מזה. זה בערך הארוחת בוקר שלי במאסה בלי הכוס מיץ תפוזים והסקופ חלבון. :1eye:

Someone
10-05-07, 07:00
אני פשוט זוכר שיש המון סיבים בשיבולת שועל שהיתה אצלי בבית. יכול להיות שקנית סוג אחר. אני חושב שיש להם טעות באתר , 1.1 מ"ג זאת כמות זעירה שלא מתחשבים בה באריזות של מוצרים [זה מיליגרם , לא גרם].

בחלב יש חלבון מלא , השאלה היא כמה חלב אתה צורך. יכולה להיות גם בעיה מהצד של הסידן אם אתה לא צורך מספיק חלב. תכתוב תפריט מסודר , להגיד רק 500 גרם ש"ש זה לא מספיק. ותבדוק כמה סיבים יש על האריזה ולא באתר.
בוקר- שיבולת שועל בלנדר עם 200 מ"ל סידן, פרוקטוז, דבש
ביניים - איזה סנדוויץ' עם גבינה צהובה/קוטג'
צהריים שיבולת שועל בבלנדר עם 200 מ"ל סידן, פרוקטוז כממתיק, דבש, קריאטין בנפרד
אחר צהריים- שיבולת שועל עם 200 מ"ל חלב, פרוקטוז, קוטג'
ערב - שיבולת שועל עם 200 מ"ל חלב, פרוקטוז
לפני שינה-שיבולת שועל עם 200 מ"ל חלב, פרוקטוז

איזה תפריט מגוון הא?
אני מגיע ככה לאיזה 2,400 קלוריות

אליאב קרייסלר
10-05-07, 08:31
אחי למה אתה חי כל היום רק על שיבולת שועל .? חח

Elevation
10-05-07, 10:56
נזק בריאותי לא יהיה לך מזה. זה בערך הארוחת בוקר שלי במאסה בלי הכוס מיץ תפוזים והסקופ חלבון. :1eye:

יופי לך, אני מקווה שאתה שמח שרשמת לי את זה כשאני בכוסמאמאמאשלהחיטובה*****הזהעלשישיםגרםפחמימהביום!!! !!111אחדאחדאחד! :cry_1:

אני הולך להתאבד.

Bullet
10-05-07, 11:06
יופי לך, אני מקווה שאתה שמח שרשמת לי את זה כשאני בכוסמאמאמאשלהחיטובה*****הזהעלשישיםגרםפחמימהביום!!! !!111אחדאחדאחד! :cry_1:

אני הולך להתאבד.
בכיין... מי צריך בכלל פחממות?

Elevation
10-05-07, 11:14
בכיין... מי צריך בכלל פחממות?

אני! :cry_1: פחמימות מתוקות!!! :cry_1: כשאני בחיטוב, אני חושב על פחמימות יותר מאשר על סקס. :cry_1:

IGOR
10-05-07, 11:45
איכס חצי קילו ש"ש :| אני אוכל 100 גרם וזה עוד מקושי!

m0she
10-05-07, 11:59
בוקר- שיבולת שועל בלנדר עם 200 מ"ל סידן, פרוקטוז, דבש
ביניים - איזה סנדוויץ' עם גבינה צהובה/קוטג'
צהריים שיבולת שועל בבלנדר עם 200 מ"ל סידן, פרוקטוז כממתיק, דבש, קריאטין בנפרד
אחר צהריים- שיבולת שועל עם 200 מ"ל חלב, פרוקטוז, קוטג'
ערב - שיבולת שועל עם 200 מ"ל חלב, פרוקטוז
לפני שינה-שיבולת שועל עם 200 מ"ל חלב, פרוקטוז

איזה תפריט מגוון הא?
אני מגיע ככה לאיזה 2,400 קלוריות

אתה שם סירופ פרוקטוז פשוט?
תכתוב ערכים תזונתיים של התפריט.

OMRI-TURBO
10-05-07, 12:07
תיזהר מאוד מעודף סיבים, אין לי מושג מה ההמלצה היומית לגבי כמות אבל אל תעבור אותה בצורה קיצונית.

Vee
10-05-07, 12:09
ש"ש זה כ"כ טעים... אני בקלות יכול לחסל קילו בארוחה...

(זה לא אני, זה החיטוב מדבר)

Someone
10-05-07, 13:09
אני גורס את זה טוב טוב בבלנדר ואז מוסיף חלב וסוכר ענבים, לא סירופ ושותה את זה.

Someone
10-05-07, 16:50

בש"ש ממוצעת אני חושב שיש בסביבות ה6 גרם ס"ת ל100 גרם, בזאת יש 1.1 גרם.. הם טעו בערכים שהם כתבו באתר. באריזה המקורית רשום 1.1 גרם.
אני מקווה שלא ימאס לי בקרוב וגם מקווה לעלות קילו עם השיטה הזאת עד יום רביעי-חמישי

YNZ
10-05-07, 18:14
בש"ש ממוצעת אני חושב שיש בסביבות ה6 גרם ס"ת ל100 גרם, בזאת יש 1.1 גרם.. הם טעו בערכים שהם כתבו באתר. באריזה המקורית רשום 1.1 גרם.
אני מקווה שלא ימאס לי בקרוב וגם מקווה לעלות קילו עם השיטה הזאת עד יום רביעי-חמישי
קילו בשבוע ? אני מקווה שאתה לא מתכוון לקילו שריר :sad: