PDA

צפה בגרסא המלאה : תגידו השילוב הזה של האבקות יתאים בשבילי ?

AkunaMatata
10-05-07, 23:06
מה אתם אומרים על השילוב הזה ?
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=686&CategoryID=296&Page=1

למה אני שואל אם הוא יתאים בשבילי ?
כי אני רק חודש בחדר כושר אז אני לא יודע אם כדאי לקחת אבקות בשלב כזה מוקדם
אני רזה ואני רוצה לצבור מסת שריר נקייה אני לא רוצה שום שומן ושום כלום ורציתי לשאול אם זה יתאים לי ?

ולכמה זמן האבקות האלה יספיקו לי ? לחודשיים חודש ?

toxicity
10-05-07, 23:16
קודם כל, תלמד את הבסיסים, אחרי זה תוספים

Vin diesel
10-05-07, 23:36
מה נתונים בחור?

AkunaMatata
10-05-07, 23:54
גובה 170
משקל 55
גיל 16
כעקרון עכשיו אני אוכל 2500 קלוריות ביום 280 גרם פחמימות ו 100 גרם חלבון
ואני לא רואה עלייה משמעותית

Vin diesel
11-05-07, 00:52
לנתונים כמו שלך האיתי הולך דווקה על גיינר.(חלבון+פחמימות)או שפשוט תוסיף עוד פחמימות לתפריט.וגם שומנים איכותיים.
אתה בטוח שאתה אוכל 2500 קלוריות?לפי איזה מחשבון בדקת?נשמע כיאילו של אולימפוס..(הוא לא טוב)אם השתמשת בוא..אתה כן אמור ליגדול מ-2500 קלוריות.
אני האיתי הולך על הסיריוס מאס. או Mrm תלוי כמה עוד קלוריות ופחמימות אתה יכול לאוסיף מהאוכל.יש מצב אתה מעלה את התפריט שלך לפה?

m0she
11-05-07, 01:01
במשקל שלך אין סיבה לגיינר. פשוט תאכל , זה לא אמור להיות קשה מדי.

AkunaMatata
11-05-07, 13:22
הבעיה היא לא שאני לא עולה
אני דווקה כן עולה אבל לא ממש מהר
אני רוצה לעלות הרבה יותר מהר ולעלות מסה נקייה בלי שומן בגלל הקיץ שכבר כאן

עכשיו כעקרום יש לי מבנה יש לי כבר ריבועים בבטן וקצת חזה וקצת ידיים וגב
הבעיה היא שהכל קטן אני רוצה לגדול (לא למשו ענק אבל למשו נחמד שיראו שאני מתאמן)

ואז ראיתי את השילוב הזה של הקריאטין שיאיץ את הגדילה ואת הגיינר שיאיץ את המסה אז חשבתי שזה יתאים ובאתי לשאול אותכם

אגב האבקות האלה בכלל יספיקו לי לחודשיים? למה הקיראטין הוא רק 400 גרם...

m0she
11-05-07, 13:26
מה זה ממש מהר? אמורים לעלות בערך חצי קילו בשבוע , זה נחשב קצב טוב. קריאטין לא יאיץ את הגדילה משמעותית , הוא בעיקר יעזור לך בצד של הכח , אבל אין סיבה לתסף בו אם אתה מתאמן חדש. עזוב אותך מתוספים , תמשיך לאכול בינתיים. מקסימום אם אתה לא מרוצה מהקצב תאכל יותר.

AkunaMatata
11-05-07, 18:53
קיצור אתם אומרים שזה סתם בזבוז כסף בשבילי ?

Shlomik
11-05-07, 19:10
לדעתי אם אתה לא מצליח לאכול יותר אז כן יש מקום להוסיף גיינר זה בדיוק המטרה של המוצרים האלה לעזור לאנשים שלא מצליחים להגיע למספיק קלוריות ביום על מנת לגדול, עם הקריאטין בגלל שאתה באמת מתאמן חדש הייתי מחכה בנתיים אתה גם ככה תתחזק בצורה יפה בלעדיו מה שכן הייתי הולך על המארז הגדול של האיזופיור מס שנמצא בחבילה שבחרת הוא ברמה מאוד גבוהה וגם יוצא מאוד משתלם במחיר בגלל מבצע סוף שנה שנשאר בנתיים, מעבר לזה ממליץ לך לקרוא את המדריכים שבאתר ישראלבודי על עליה במסה ואת המדריך על אבקות לעליה במסה יעזור לך יותר להבין איזו אבקה מתאימה לך.

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=335&CategoryID=81

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=72&CategoryID=81

AkunaMatata
11-05-07, 21:03
וואלה תודה אחי על התשובות
ותשמע אני לא רוצה להשמין עם האבקות האלה ולא לעלות באחוזי שומן
אני רוצה עלייה נקיה... אז אין עם זה בעיה נכון ? זה לא יעשה אותי שמן פתאום נכון <?

Shlomik
11-05-07, 22:10
וואלה תודה אחי על התשובות
ותשמע אני לא רוצה להשמין עם האבקות האלה ולא לעלות באחוזי שומן
אני רוצה עלייה נקיה... אז אין עם זה בעיה נכון ? זה לא יעשה אותי שמן פתאום נכון <?
גם בעליה הכי נקיה עולים מעט שומן, רק שאם תעשה את זה נכון ובהתאם לגנטיקה שלך אפשר למזער את העליה בשומן שכמעט ולא תיהיה מורגשת לפחות לא לטווח הקצר, אם חשוב לך באמת לשמור כל כך על העניין הבטן אז מוצרים כמו האיזופיור מס באמת יכולים להיות לך טובים כי יחסית הם מוסיפים מעט קלוריות לתפריט ויעזרו לך לעשות את העליה מאוד מתונה כך בחשבון שעליה כל כך נקיה כמו שאתה מחפש היא גם מאוד איטית והתוצאות הם בהתאם.

m0she
11-05-07, 22:24
אין צורך להוציא כל כך הרבה כסף על איזופיור מס. אבקת חלבון זה מספיק , מקסימום עושים ממנה גיינר.