PDA

צפה בגרסא המלאה : סקר:שורפי שומן

ironman
11-05-07, 21:11
רציתי לדעת על על איזה מכל השורפי שומן שקיימים בשוק כל אחד יכול להמליץ אבל רק על פי ניסיון.
הרבה ממליצים פה על ליפו והוט רוקס אבל בעצם אף פעם הם לא קנו בעצמם אז רק מי שיש לו ניסיון עם מוצר אפילו שאין אותו בארץ.

YONI
11-05-07, 21:18
אולי השורף שומן הכי חזק שיש
עד לרמה של אפדרין

ironman
11-05-07, 21:22
אולי השורף שומן הכי חזק שיש
עד לרמה של אפדרין
אתה ניסית ?

YONI
11-05-07, 21:29
כן זה עזר ברמה לא נורמלית וגם האנרגיה באימונים הייתה חבל על הזמן
מה שניסיתי עוד בחיטובים זה Lean Stack של Abb שהוא לא מתקרב לדעתי להוט רוקס
ועכשיו אני מתחיל קסנדרין אקסטרים אז אני לא סגור בינתיים עליו

Vin diesel
11-05-07, 21:36
ועכשיו אני מתחיל קסנדרין אקסטרים אז אני לא סגור בינתיים עליו
*קסנדרין אקסטרים,זה שיש בחו'ל?או את זה שיש בארץ?יש פה איזה חבר בפורום שמשתמש בקסנדרין שהביא מחו'ל,הוא מספר עליו הרבה דברים טובים..
כבר אחרי שימוש של כמה ימים.

YONI
11-05-07, 21:49
זה שיש בארץ...
אבל בכל מקרה אצלי זה שולי כי אני מקפיד כמו שצריך על חיטוב אז זה לא החלק המכריע בשבילי

Shlomik
11-05-07, 22:00
ניסיתי את הויטה לייף 2000 בנתיים עובד מעולה, הרבה אנרגיה באימונים ובמהלך היום בנוסף אני שמרתי על הכוח שלי בצורה יפה ועל המסה והירידה מאוד איכותית אבל כמובן שאני לא יכול לקשר את זה רק למוצר עצמו אלה גם לתזונה אבל אין ספק שאת העבודה שלו הוא עושה.

מעבר לזה יצא לי לנסות כמה כדורים של קסנדרין אקסטרים והוא גם נותן פוש אנרגיה רציני ביותר לגבי שריפת השומן וכו' לא יצא לי להשתמש במוצר לטווח ארוך אז אני לא יכול לומר אבל לפי החומרים שיש בפנים הוא צריך להיות די חזק.

xxmwxx
11-05-07, 23:10
לא יצא לי לנמסות יותר מדי... נסיתי את הויטה לייף ונתן פוש.. ביום הראשון מעבר לזה כבר לא הרגשתי אותו.
אתמול קיבלתי דוגמיות של מוצר יחסית חדש מחו"ל שנקרא Leviathan שנראה דווקא טוב ויש לו הרבה ביקוריות חיובות בחו"ל.. אז אני יבדוק אותו ביום ראשון ונראה איך הוא.