ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   סקר ,אוכלים כשר? (https://israelbody.com/showthread.php?t=12806)

Danielllo 25-06-07 22:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z
אוכל כשר.

רן אתה בסוף תמות ממנת יתר של מוניטין :boxing: :boxing: :sbb4:

shikoLM 25-06-07 22:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
מה הטענה שלך עדיין לא הבנתי? על מה הויכוח כאן?
אם יש אלוהים או לא?
אם היו שבטים שמיים באיזור ארץ ישראל בתקופה קדומה?
אם המקור של היהודים הוא באמת באיזור ארץ ישראל?
כי לגבי השאלה הראשונה,זה תלוי באמונה, לגבי הדבר השני זה הוכחות היסטוריות/ארכיאולוגיות/גנטיות שקושרות את השבטים היהודים לאיזור זה וחברה יהודית קדומה שהתקיימה במקום ולאחר מכן פוזרה בעולם עקב כיבושים.
בלי קשר לאם התנך נכון או לא, או האם הדברים התרחשו בדיוק כמו שרשום או לא.
שאני אבין, הטענה שלך זה שאין לי ולך זכות כלשהי על הארץ בגלל שאתה טוען שלעולם בהיסטוריה לא היו יהודים במקום הזה או ממלכה יהודית שהתקיימה באיזור, ושאנחנו בעצם כובשים זרים שעושים עוול לפלסטינאים ושבחיים לא היינו ממקומים על האדמה הזאת?

עומרי אין לי מושג איך הגעת למסקנה הזאת.:unsure:
הויכוח שלי עם ליאו הוא על יציאת מצרים ואם אפשר להיות יותר ספציפים אז על חציית ים סוף.

OMRI-TURBO 25-06-07 22:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shikoLM
עומרי אין לי מושג איך הגעת למסקנה הזאת.:unsure:
הויכוח שלי עם ליאו הוא על יציאת מצרים ואם אפשר להיות יותר ספציפים אז על חציית ים סוף.

לא קראתי את הדיון אבל מניסיון אישי חשבתי שזאת הנקודה שאתה רוצה להראות. בכל אופן מצטער שככה התפרצתי באמצע, בעקרון על מה הויכוח? ככה בקצרה..

Leo 25-06-07 22:42

אם יש איזושהיא מוצקות לראיות שהבאתי

shikoLM 25-06-07 22:42

ציטוט:

לא קראתי את הדיון אבל מניסיון אישי חשבתי שזאת הנקודה שאתה רוצה להראות. בכל אופן מצטער שככה התפרצתי באמצע, בעקרון על מה הויכוח? ככה בקצרה..

אני יודע שיש הלך רוח כזה בויכוחים מהסוג הזה, בגלל הזה אני נמנע מעירוב דעות פוליטיות בדיונים.

בקצרה, ליאו טען שיש ממצאים חד משמעיים שתומכים בהתרחשות הניסית של חציית ים סוף כמו
שנטען בתנ"ך. ניסיתי להראות לו שהממצאים שעליהם מדובר והמקורות עליהם הם מתסתמכים הם במקרה הטוב מפוקפקים (עיין ערך רון וואייט).

OMRI-TURBO 25-06-07 22:47

אני לא מבין גדול בתנ"ך אז אני לא אתיימר לתת דעה בנושא,אני יותר מתעסק באיך היהודים כולל יהודי התפוצות(לא משנה מאיפה) קשורים לאדמה הזאת.
אגב בשביל מה חציית ים סוף חשובה? יש עדויות של שבטים יהודיים בתקופה הקדומה במצריים וזה מה שצריך לעניין לפי דעתי,אחרי הכל אם אתה לא דתי ולא מאמין באלוהים ואתה מתווכח עם דתי שכן מאמין באלוהים זה ויכוח לא פורה שאין לו שום תכלית,לכן אתה ולאו מבזבזים זמן יקר לחינם.

shikoLM 25-06-07 22:51

ציטוט:

אני לא מבין גדול בתנ"ך אז אני לא אתיימר לתת דעה בנושא,אני יותר מתעסק באיך היהודים כולל יהודי התפוצות(לא משנה מאיפה) קשורים לאדמה הזאת.
אגב בשביל מה חציית ים סוף חשובה? יש עדויות של שבטים יהודיים בתקופה הקדומה במצריים וזה מה שצריך לעניין לפי דעתי,אחרי הכל אם אתה לא דתי ולא מאמין באלוהים ואתה מתווכח עם דתי שכן מאמין באלוהים זה ויכוח לא פורה שאין לו שום תכלית,לכן אתה ולאו מבזבזים זמן יקר לחינם.

אני נותן קרדיט לליאו שגם מהצד שלו הויכוח נשאר על הפן העובדתי. אין לי שום עניין או רצון לנהל דיון כלשהו על הצד האמוני של העניין, כמו שכתבת מדובר בהשחתה של זמן יקר ותו לא.

Leo 25-06-07 22:53

אף פעם לא אמרתי הוחכות חד משמעיות , אמרו פשוט שכל העסק זה בדייה ואין אפילו זכר לזה פרט לתנ"ך (לדעתם התנך שווה לכלום ואילו כל פיסת אבן עם כמה כתוביות מצריות בלי קשר למקור זה תגלית מרעישה , אל שיהיה , רק מיעוט תומכים בדעה כזאת מילא)

אמרתי שיש עדויות שונות לזה. ושאי אפשר לפסול אותן על הסף

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:58.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ