![]() |
ציטוט:
|
ציטוט:
לדוגמא ליום 3 קוטג =18 שח טונה במים=5 3 יוגרטים 12 שח חטיף אנרגיה =5 שח חצי גביע גבינה 3 שח ירקות 5 שח אפילו יותר חטיף חלבון 10 שח לחם חיטה מלאה 4-6 פרוסות כבר עברתי את ה 1700 שח ביצה +3 חלבונים |
אצלי אני כמעט כול יומים בסופר.. ואצל הירקן, עם ה12 ירקות שאני דוחף כול יום..
בוא נגיד ככה שאצלי התזונה זה משהו כמו 500 שקל בשבוע.. (ביום אני מפרק קופסאת טונה, 12 ירקות, פרי אחד, 4 פרוסות לחם מלא, יוגורט.. 350 גרם חזה, חבילת פסטה מלאה, 2 סקופים של חלבון) וכול זה ליום אחד, תכפיל ב7 ואז ב4... יוצא שאני חתיכת שואב אבק וזה עוד בחיטוב... במאסה אני לא רוצה לחשוב איך יראו הקניות שלי, נמלא 2-3 עגלות.. כול יומיים. |
100 רק על אוכל ?!?
לא רציני בכלל... נראה לי שיוצא לי יותר... ואני לא עושה באדי בילדינג אלא רק מתאמן ורוקד :) |
ציטוט:
כך דף ועיפרון, שב בנחת ותתחיל לירשום מה אתה אוכל ושותה מהבוקר עד הערב במשך חודש.תעשה חישובים תיספור,תחלק ,תחפיל,תעשה הכל ותחזור לפה אם תשובה. זה כולל הכל. כל האוכל שאתה מכניס לגוף מהבוקר עד הערב.+תוספים+אימונים חומרים(אם אתה משתמש) ואתה תראה שזה באיזור אה 1500 בחודש. |
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:51. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ