![]() |
תגידו בכמה אתם קונים את התמר מג'הול??
הדבר הזה הוא ממש ממתק, אני חולה על זה!! אבל זה יקר אש :( אני קונה בסופר 16שח ל400ג' אם יש כאלה שקונים את הזן הזה של תמרים בחנות תבלינים בזול, אשמח לשמוע מה המחיר ... |
זה גם מה שאני קניתי בקופסא כזו אני לוקח 6-10 אחרי אימון כמו לאכול שוקולד שים את זה במקרר אחרי שאתה פותח וזה עוד יותר טעים
|
ציטוט:
בסופר תמיד שוחטים בדברים האלו(ש"ש פירות יבשים..) |
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:10. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ