ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   התייעצות עם חברי הפורום לעוד כמה שנים בפיתוח הגוף (https://israelbody.com/showthread.php?t=44052)

JaSoN.B 03-11-08 01:23

אלירן אחי תאמין לי שאתה לא תתחרט כשתעבור ואם תעבור לארה"ב....תסמוך עלי.....הרמה פשוט אחרת!!!כל מה שאתה חייב לעשות זה למצוא ת'אנשים הנכונים שיעזרו לך..אני פו בסך הכל חודשיים אבל הכרתי ת'אנשים הכי מדהימים שתפגוש אי פעם!כל יום אני לומד מהם דברים חדשים ומעבירים לי ידע חדש כל פעם....

והכי חושב, בהצלחה!

G-G 03-11-08 02:07

כל הגדולים התחילו בגיל צעיר , ואם זה מה שאתה חושב שמתאים לך , לך על זה בכל הכח .
תמיד יהיו כאלה שינסו להסיט אותך מהמטרה בשטויות של "החיים קצרים " " אתה עדיין ילד "
אם כולם היו חיים ככה אז האדם לא היה מגיע לשומקום

denous 03-11-08 06:55

אחי...
בלי להעליב ובלי כלום...
אתה מדבר המון שטויות ויוצא בהמון הכרזות סתם...
זה לא תחום שאתה באמת יכול להכנס אליו ברצינות מגיל 15 ואתה כנראה שוכח שיש לך לימודים לסיים ומשם צבא ועוד מעט אתה תבין שהלימודים ישפיעו הרבה יותר על החיים שלך מאשר עוד 2 סנטימטר בביספס...
מצטער לאכזב אותך אבל הדברים שאתה כותב עכשיו וכל הרעל הזה שאתה מציג פה וכל זה...
חכה עוד חודשיים שלושה ארבעה כמו שאחד אמר אתה תסתכל על התחום הזה מלמעלה ותצחק שאשכרה חשבת על דברים כאלו.
בתחום הזה צריך הרבה יותר מלדעת לכתוב בפורום וזה לא פעם ראשונה שיוצא לי להגיד את זה....

Eliran_M 03-11-08 07:26

אני לוקח את כל התגובות השוליות בתור תגובות מטוביציה אין מה לעשות זה חלק מהדרך

ilayzror 03-11-08 07:35

בהצלחה

boris19 03-11-08 07:41

בצורה עדינה - מושפע.
תחכה שנתיים-שלוש ותראה לאן אתה מתקדם,תקבל החלטות

Eliran_M 03-11-08 07:44

כן אחים שלי אני עוד צעיר אני עוד צעיר

אז מתי אתם רוצים שאני יתחיל עם זה בגיל 23 , זה הגיל כדאי להתחיל עם זה

על אחד שיגיד מה שהוא רוצה לכן פתחתי את האשכול הזה

boris19 03-11-08 07:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eliran_m (הודעה 690122)
כן אחים שלי אני עוד צעיר אני עוד צעיר

אז מתי אתם רוצים שאני יתחיל עם זה בגיל 23 , זה הגיל כדאי להתחיל עם זה

על אחד שיגיד מה שהוא רוצה לכן פתחתי את האשכול הזה

מה עם צבא עוד 3 שנים ? לא תעשה צבא בגלל רצון להתאמן ?

Eliran_M 03-11-08 07:55

אחי תאמין לי זה שיקולים שלי הרבה מהמשפחה שלי הלכו לעולמם ז"ל בגלל הצבא

אז להעניינים האלה על תיכנס איתי אחי

מקווה שהבנת ... שיהיה לכולם יום טוב ובוקר טוב

HardCor3 03-11-08 08:13

לא משנה מה תבחר לעשות בחיים תמיד תעשה את מה שאתה אוהב זה מתכון להצלחה ויש לך כוח רצון מאחל לך בהצלחה.

reshos123 03-11-08 08:34

ואני בגיל 15 חשבתי שאני הולך לשחק בברצלונה
אתה כולה בן 15 עוד לא התחלת אפילו להתאמן אתה מדבר על סייקל חחח

קח תזמן, כרגע למטרות שלך לנסוע לחו"ל לא בהכרח יתן לך שום דבר

זה כמו כשאתה מתחתן אתה חושב וואלה זהו אני ואישתי נהיה עד שנמות
ואז אחרי שנה פתאום אתם מוצאים את עצמכם ברבנות
קח את זה לאט אתה כולה בן 15, הדבר היחיד שאתה יכול לעשות כרגע הוא לקוות שעדיין תאהב את זה עוד שנה ועוד שנתיים וכו'
הדאגות היחידות שלך כרגע הם אם הכנת תשיעורים של אתמול ולא שכר דירה או לפרנס את עצמך

קיצר hold your horses

or16 03-11-08 09:33

מה תעשה אם רופאים אחי .אתה לוקח רק חלבון .אתה לא תישתמש ניפני גיל 20 גם ככה.אתה מבין.ואתה כולה ב15 יש לך פול זמן מה תעשה שם עכשיו .מה כסף מאיפה יזרום לך הכסף לא למדתה משו אין לך איזה תעודתה של איזה משו שאתה יכול עוד לעבוד אז חכה יפה על הרצון .

or16 03-11-08 10:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eliran_m (הודעה 689974)
חומרים סטוריאידים שאני אומר את המילה אני כולל את כל החומרים שקושרים בפיתוח גוף שלא נתחיל לפרט

ואני קראתי המוןןן וראיתי נזקים , ביגלל זה אני רוצה להפתח את הגוף שלי בארצות הברית עם כמה שפחות רמות סיכון

ונילך על זה עברתי וקיבלתי הרבה בראש על זה אז אין סיבה שאני לא ילך על זה כמו פנתר

אחשלי גבר כול הכבוד לך באמת אתה נעול על מה שאתה רוצה זה אחלה יפה.וטוב אבל...אתה מדבר על חומרים אתה מיתאמן פחות משנה למה אתה מדבר על חומרים ואם אתה מדבר על זה כולכך מוקדם כנראה שאתה לא מודע לכול הדברים שהולכים מסביב ושתידע שגם בארצות הברית אנשים הולכים לאיבוד מקבלים התקפות לב ומה שאתה לא רוצה שזה שתגור בארצות הברית לא יעשה אותך מאושר או בריא יותר באמת אני אומר לך את זה בישביל שתידע נשמה כי אני רואה שאתה באמת רוצה להשקיע ואין לך מה לדבר עם הורים על חומרים לפחות לא עוד 8 שנים .אתה לא יודע אפילו מה הגוף הסופי שלך יעני מתי תגיע למקסימום על תיזרוק סתם וסתם מילים נשמה ושיהיה לך באמת בהצלחה :)

Pro_XXL_Universe 03-11-08 10:47

אלירן שלא תעיז לגעת בחומרים בגיל הזה ובן אדם שיתן לך גם שיהיה 600 פעם רצוף מר ישראל הוא בן אדם אידיוט שרק יהרוס אותך!

אם אתה מעונין
268350441 כמו שבקשתה;)

little_friend 03-11-08 11:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe (הודעה 690059)
אהלן גבר מה המצב?
תקשיב..אם אתה באמת אבל באמת אוהב את התחום ומרגיש שזה החיים שלך אז אין סיבה שלא להאמין:)
תמשיך להתמיד תמשיך להיות קינג ולהגיע לתוצאות:king:
עכשיו אחי...לא משנה מה יגידו לך בטח "קודם תעשה סייקלים אחרים שתממש את הפוטנציאל הטבעי שלך ואז תחשוב על לעבור" או "קודם תיתחרה ואז תדבר" אל תיתיחס לכאלו דברים!
תאמין בעצמך אחי ותמשיך להשקיע גם אם מלגלגים לך מי שיורד עליך קח את הירידות שלו בתור מוטיבציה ורעל ותמשיך להתקדם!מה לעשות אחי זה ספורט פומבי וחשוף מאוד שאתה מציג בו את הגוף שלך תמיד יהיה את "השמוק" שלא יאהב איך שאתה ניראה או שפשוט יקנא בך ויעליב אותך,יצחק עליך,במידה וזה בפורומים יתנהג כמו סופר אפס פחדן לוזר ומזדיין ויפתח שם משתמש ירד עליך ומהמשתמש שלו יפרגן לך,מה שהכי חשוב כל דבר פרגון או ביקורת בונה או עלבונות קח בכמוטיבציה ותמשיך להתקדם!
בקשר לארצות הברית?טבעי או לא טבעי אתה תיתקדם שם כמו שבחיים לא תיתקדם פה!
משרד הבריאות פה מורכב ממפגרים ואנשים שוללים כל מה שקשור לפיתוח גוף "כי זה לא אנושי וניראה מסוכן" בין אם זה מסוכן ובין אם זה לא ובארצות הברית הרמת השכלה של הבני אדם "קצת" יותר גבוהה משל "ישראלי טיפוסי" ככה ששם יש הערכה וכבוד לתחום והמודעות שם הרבה הרבה יותר גדולה ככה שמצפה לך גן עדן של ממש שם:yup:
כאן אנשים יודעים רק לפצח גרעינים מול משחקי כדורגל או כדורסל ולשתות בירה להשתכר ואז לרדת לאוטו ליסוע כמו מטורפים לצפור ב4 בבוקר ולחשוב שהם שווים משהו חוץ ממוחטה ירוקה שאתה מצונן:1:

ערב מעולה נשמה!

מסכים איתך מילה במילה

*DAVID* 03-11-08 11:36

אם באמת זה מה שאתה רוצה בהצלחה אחי לא מזלזל בך
אבל תבין שעוד שנה הראש שלך יכול להיתהפך 180 מעלות בדיוק מה שקרה לי הייתי הכי מורעל בארץ והיום
אין לי כח לקום מהספה ועל תיהייה מהילדים המושפעים שלא יוצאים אם חברים ובוכים כשהם מפספסים ארוחה
כי זה הגיל להנות אחי עוד איזה 4-5 אתה כבר תיהייה חייב להיות פנאט של אימונים כדי באמת להצליח כרגע הצעה שלי אלייך לא לקחת את זה כמרכז החיים שלך עד שתגיע לגיל שאתה כבר באמת תבין שזה מה שאתה הולך לעשות
וכרגע זה לא הגיל

bode 03-11-08 12:33

צ'ונג

Dr. Muscle 03-11-08 12:45

בתור תגובה רצינית לגמרי - גם אם אתה בוגר לגילך וחושב לטווח הרחוק גיל 15 זה גיל שעוד אין בו פרמטרים חשובים שיהיו לך בהמשך החיים כמו חברה או משפחה, כסף וראיה קצת יותר כללית.
בגדול, מי יודע מה יכול לצאת מהגנטיקה שלך, אבל קודם כל תתאמן בצורה נורמלית, טבעית, ותראה אם עד גיל 18 אתה באמת משהו מדהים, יחיד סגולה מבחינה עולמית. אז תתחיל לעשות חישובים ולהחליט אם אתה רוצה קריירה בתחום.
תזכור שלהיות באדיבילדר זה להיות מוקצה מהחברה באיזשהו אופן, לוותר על חיים נורמלים ובילויים ובעצם להקריב הרבה בשביל התחום הזה שהסיכוי הגדול במיוחד הוא שלא תצא לך ממנו פרנסה.
תצטרך להתחיל לעשות שיקולים בגיל מאוחר הרבה יותר, כי אתה עוד לא בשל לזה, ועוד אי אפשר לדעת אם יש לך את הגנטיקה (הפקטור מספר אחת בתחום).

hypertrophy 03-11-08 12:51

אחחחחח איך אני אוהב את הפורום הזה באמא שלי.....
הפורום הזה המציא מחלה חדשה שניקראת קריאה סלקטיבית....בנאדם כותב הודעה ואנשים קוראים וקולטים רק לךק ממנה
מה הבנאדם אמר?!?!?עוד שנתיים שלוש אני שוקל לעזוב לארה"ב!!!!!
וכולם פה מתחיליפ לתקוף אותו מה אתה דפוק?!?!?!?!?!תחכה שנה שנתיים....!
כאילו הוא לא כתב את זה פעמיים בהודעה!!!
ואז עוד כמה פעמים בעוד הודעות

בקיצור אלייך אחי....קח לעצמך משימה לשנתיים הקרובות עד שתחליט אם לסוע....תנסה לברר שם אופציות פרנסה מכובדת...כי למרות שכל הדברים שם נורא זולים אל תשכח שלהיות מפתח גוף זאת חתיכת הוצאה ומפתח גוף בלי ספונסר יכול לחיות בעוני....אל תתבייש לעשות השוואות וחישובים.....תאמין לי שעם כל הרצון הטוב שלך לא תמיד זה מסתדר פיננסית[זה בד"כ בגלל זה ] אז לפחות תהיה מוכן..בהצלחה

Eliran_M 03-11-08 13:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hypertrophy (הודעה 690183)
אחחחחח איך אני אוהב את הפורום הזה באמא שלי.....
הפורום הזה המציא מחלה חדשה שניקראת קריאה סלקטיבית....בנאדם כותב הודעה ואנשים קוראים וקולטים רק לךק ממנה
מה הבנאדם אמר?!?!?עוד שנתיים שלוש אני שוקל לעזוב לארה"ב!!!!!
וכולם פה מתחיליפ לתקוף אותו מה אתה דפוק?!?!?!?!?!תחכה שנה שנתיים....!
כאילו הוא לא כתב את זה פעמיים בהודעה!!!
ואז עוד כמה פעמים בעוד הודעות

בקיצור אלייך אחי....קח לעצמך משימה לשנתיים הקרובות עד שתחליט אם לסוע....תנסה לברר שם אופציות פרנסה מכובדת...כי למרות שכל הדברים שם נורא זולים אל תשכח שלהיות מפתח גוף זאת חתיכת הוצאה ומפתח גוף בלי ספונסר יכול לחיות בעוני....אל תתבייש לעשות השוואות וחישובים.....תאמין לי שעם כל הרצון הטוב שלך לא תמיד זה מסתדר פיננסית[זה בד"כ בגלל זה ] אז לפחות תהיה מוכן..בהצלחה

אתה לא יודע כמה אני חושב על זהההה וכמה אני רצינייי וכמה דיברתי עם ההורים אני מנסה להגיע למצב שבעוד שנה וחצי שאני יהיה בן 17 אני יגייע לארצות הברית חצי שנה יגור אצל דוד רחוק שלי זה כבר מוסכם , עד שאני יראה מה קורה ואז נתחיל את החיים האמיתיים

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:45.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ