ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   לכל מאמני הח"כ שפה (https://israelbody.com/showthread.php?t=69737)

!Demon! 01-02-11 19:29

הקטע הוא שחשבתילעבוד בעבוה כמו רכבת שזה ניראה מי משמרות או מ6-2 או מ2-10 בערב
זה 28 לשעה בהתחלה אפשרי לשלב עם זה תקורס ועבודה אחרי זה ...אם לא להיות איזה שומר בבית ספר , כי מפעלים מחסנים נשבר לי הזין מזה אני עובד עכשיו וסובל כי הזמן לא זז.
אבל הסיבה הכי גדולה זבגללה אני חושב לעשות זה ללימודים כי מלצר אני לא יהיה ...מה נשאר אבטחה?זה באמת אתה עובד בלילה גמור זה עוד יפגע לי בלימודים...
4 שנים לימודים , זה עבודה זמינה שיש לה ביקוש...

Cuba 01-02-11 19:32

הוויטרול מה השם שלך בפייסבוק

אני גם עושה את הקורס כרגע בצבא באוניברסיטה יש לי 1000 שקל הנחה
אני נוסע חינם ברכבת (פשוט מעביר חוגר) ככה שמהקטע של הנסיעות זה לא אכפת לי

HeavyWeight 01-02-11 19:34

אני רק הצגתי פה את הפאן הכלכלי מבחינת המספרים.

אתה פשוט צריך להחליט כמה שווה לך לשלם\לא להרוויח עבור נוחות ובמידה וחוסר הנוחות שיגרם לך יביא אותך לבעיות בלימודים אז כמה שווה הסיכון הזה או חוסר הסיכון.

אני עבור עצמי כן הייתי הולך על עבודה כמדריך חדר כושר גם אם הייתי עונה לחישוב שהצגתי מקודם - עבורי הנוחות שווה את זה.

לחסוך 6,500 ש"ח כדי לסכן תואר של כמה עשרות אלפי ש"ח זה לא הצעד החכם ביותר...

פחית,
תוסיף Yonatan Patya - התמונה שלי זה הציפור...
אגב ניסית להתאמן בחדר כושר של האוניקקי לא במסגרת השעות שמותר ? אני בזמן הקורס לא ניסיתי זאת אבל חבר אחר שלי אמר שלא עשו לו בעיות.

בכ"א אני כרגע מתאמן שם עם י1אש והליצן המרקד.

!Demon! 01-02-11 19:37

אתה מתכוון כאילו סיכון לימודים אם אני לא ימצא עבודה?

Cuba 01-02-11 19:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי heavyweight (הודעה 1059422)
אני רק הצגתי פה את הפאן הכלכלי מבחינת המספרים.

אתה פשוט צריך להחליט כמה שווה לך לשלם\לא להרוויח עבור נוחות ובמידה וחוסר הנוחות שיגרם לך יביא אותך לבעיות בלימודים אז כמה שווה הסיכון הזה או חוסר הסיכון.

אני עבור עצמי כן הייתי הולך על עבודה כמדריך חדר כושר גם אם הייתי עונה לחישוב שהצגתי מקודם - עבורי הנוחות שווה את זה.

לחסוך 6,500 ש"ח כדי לסכן תואר של כמה עשרות אלפי ש"ח זה לא הצעד החכם ביותר...

פחית,
תוסיף yonatan patya - התמונה שלי זה הציפור...
אגב ניסית להתאמן בחדר כושר של האוניקקי לא במסגרת השעות שמותר ? אני בזמן הקורס לא ניסיתי זאת אבל חבר אחר שלי אמר שלא עשו לו בעיות.

בכ"א אני כרגע מתאמן שם עם י1אש והליצן המרקד.

תאשר יא לאטח
אני לא מתאמן באוניברסיטה בגלל שאני עצלן ואין לי כוח ליסוע מהקרייה עד האוניברסיטה בשביל אימון

HeavyWeight 01-02-11 19:40

יא איזה עצ1ב.

אתה גר בתל-אביב סיטי ?

ודימון - לא. אני מתכוון שאם אתה מגיע ללימודים גמור מהעבודה (מלצרות או אבטחה או כל עבודה מעייפת - הרי אנחנו משווים אלטרנטיבות כשהבסיס הוא שחדר כושר לא מעייף והשאר כן) אז זה מסכן את ההישגים שלך. אז כאילו חסכת 6,500 שקל של הקורס בזה שהלכת לעבודה שלא דורשת קורס שעולה לך כסף, אבל מצד שני העבודה הזו גומרת אותך ואז אתה נכשל בלימודים - ולהכשל בלימודים לתואר זה נזק של כמה עשרות אלפי ש"ח כשהקורס זה "כולה" 6.5

Cuba 01-02-11 19:43

אני גר בכפר סבא אבל משרת בקרייה
אבל אין לי כוח לנסיעות האלה

!Demon! 01-02-11 19:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי heavyweight (הודעה 1059426)
יא איזה עצ1ב.

אתה גר בתל-אביב סיטי ?

ודימון - לא. אני מתכוון שאם אתה מגיע ללימודים גמור מהעבודה (מלצרות או אבטחה או כל עבודה מעייפת - הרי אנחנו משווים אלטרנטיבות כשהבסיס הוא שחדר כושר לא מעייף והשאר כן) אז זה מסכן את ההישגים שלך. אז כאילו חסכת 6,500 שקל של הקורס בזה שהלכת לעבודה שלא דורשת קורס שעולה לך כסף, אבל מצד שני העבודה הזו גומרת אותך ואז אתה נכשל בלימודים - ולהכשל בלימודים לתואר זה נזק של כמה עשרות אלפי ש"ח כשהקורס זה "כולה" 6.5

הבנתי ,אתה צודק לגמרי
ניראה לי אני ילך על זה בסוף למרות שזה 3 חודש אבל כניראה זה יהיה שווה את זה בעתיד.
עכשיו לי יעלה 4900+350 דמי רישום כי אני חייל משוחרר
עכשיו אמרו לי אפשר לעשו עוד קורס של ספינינג-פילטיס בעוד אלף שקל
שווהללכת על זה?

הליצן המרקד 01-02-11 19:44

Yonatan Patitya

HeavyWeight 01-02-11 19:46

פתית זה בחיטוב אחי.... במא0ה זה פחית.

וספינינג אתה צריך לבדוק כמה משלמים למדריך ספינינג - קח בחשבון שבספינינג אוטומטית הסיכוי למצא עבודה פוחת משמעותית כי לא כל שעה יש ספינינג בחדר כושר, וגם אם כן זה תמיד מדריך אחד בלבד.

בחדרי כושר מדריך בודד זה בדרך כלל רק בשעות המתות שזה שליש או רבע מהיום עבודה. בשאר הזמן זה תמיד 2 מדריכים כאשר יש מקומות (אצלנו למשל) שהיו שעות שגם 4 מדריכים היו במשמרת ורצו להוסיף על זה.

!Demon! 01-02-11 19:49

התכוונתי בנוסף, יענו אני ניהיה מדריך רגיל וסנוסף אפשרות לספינינגים וכאלה
השאלה עם זה שיש לי גם קורס ספינינג וגם קורס מדריך תשפיע לטובה על הסכר וכאיילו אם כדאי להשקיע עוד אלף שקל לזה

Cuba 01-02-11 19:56

לדעתי לא כדאי אבל זה כי אני שונא ספינינג חח

!Demon! 01-02-11 20:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1059433)
לדעתי לא כדאי אבל זה כי אני שונא ספינינג חח

זה לאמחייב ספינינג , הבנתי פילטיס נכנס חזק כאילו זה מתיחות והשטויות האלה וגם לא מעייף תמדריך כמו ספינינג

Cuba 01-02-11 20:13

השאלה אם יש ביקוש כמו מדריך חד"כ

!Demon! 01-02-11 20:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1059437)
השאלה אם יש ביקוש כמו מדריך חד"כ

זה כן ...פשוט אמרתי להשקיע אלפיה ואחרי זה זה ישתלם אז למה לא
צריךלבדוק תעניין

moo 02-02-11 01:18

אם אתה טוב ומביא תוצאות ואתה ממש אוהב את המקצוע אפשר לעשות מכל דבר כסף

אם אתה בא לעשות כסף לא יצא לך כסף

Scylla 02-02-11 03:27

רן צודק
ברמת העקרון אפשר לעשות כסף, אבל כמו שאמרו כאן רק התותחים ואנשים שמשקיעים מאוד, אתה יכול לראות אנשים מאוד מבינים וסופר מקצועיים שלא מצליחים לגייס מתאמנים אישיים לאורך זמן, לעומת זאת סתם איזו ליצנית שזורמת וצוחקת עם לקוחות ונותנת להם תרגילים דבילים ויש לה לקוחות קבועים ומרוויחה פי 3 ממך. לא לשכוח שלמתאמן להוציא 120-150 ש"ח על אימון אישי זה המון כסף, גם אם זה רק פעם בשבוע. לרוב המאמנים שנשארים הרבה זמן בתחום זה בגלל שהם לא טובים במשהו אחר, פשוט מאוד, כל בנאדם עם שכל ילך וילמד משהו מועיל, והתחום הזה צר לי להודות לא מועיל.

לי אישית בתור אחד שמרוויח 40-50 ומעלה לשעה, בעבודה לא מגעילה, מאוד קשה להסתכל על כל המשרות ה"מסודרות" שאנשים מתבאסים ושורפים את עצמם בשביל שכר קרוב למינימום. דווקא בתור סטודנט (אם אתה מתכוון לכלכל את עצמך באיזשהו אופן) אתה חייב עבודה שפר שעה אתה עושה הרבה כסף מהסיבה שאין לך הרבה זמן לעבוד. דווקא שאתה חופשי בלי לימודים לפעמים למצוא עבודה של מעט לשעה אבל שאתה יכול למלא מעל 7 משמרות בשבוע זה יכול להיות יותר רווחי.

!Demon! 02-02-11 15:55

סקיילה
הבנתי אתה עובד ברמן?
זה עבודה יחסית מעייפת וזאת עבודה בלילה..
אתה לא חושב שבלימודים עדיף 4 שעות עבודה של חדר כושר שאולי חלק מזה יהיה אימונים אישיים אבל נגיד אפילו אם לא,אבל אחריה אה לא עייף ואתה קם בבוקר ללמוד כמו חדש , מאשר אחרי לילה לקום גמור ?אפילואם תעשה טיפה יותר כסף?

לגבי עכשיו חשבתי לשלב עם עוד עבודה , למצוא עבודה של 6-8 שעותשמשלמים הרבה פר שעה כמו רכבת \או איזה מאפיה ולהשלים הכנסות עם העבודה כמדריך

רן
אני מבין שאםאתהלא משקיע, לא טוב ולא משבק את עצמך אף אחד לא יבוא אלייך לאימונים אישיים..תודה על התגובה בכל מקרה

MaorLv5 04-02-11 18:07

גם אני מחכה להתחיל לעבוד בזה אני עשיתי את הקורס 9 חודש בווינגייט אבל איך שסיימתי אותו התגייסתי עכשיו אני מחכה להשתחרר ולעבוד..

!Demon! 04-02-11 18:11

בסוף דחו תקורס באשדוד למאי יוני.......

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:36.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ