ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   סרטון אימונים מההכנות ליוניברס (https://israelbody.com/showthread.php?t=77091)

Gama 24-10-12 02:27

מר שפם..חחח

No_Troll 24-10-12 05:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dani hen (הודעה 1146058)
גבר אני אומר תאמת!
כנירה מר שפם לא קיבל אהבה שהיה ילד..
קיצר אח שלי תמשיך ככה
ובקשר לאנשים שפה תפסיקו לעשות מעצמך צחוק מי שמבין יודע בידוק כמה אתם אנשים עזובים ..
ואחלה סרטון דני אמת..

גבר אח שלי תהנה ממה שיש! :sbb4:

ואחלה סרטון דני אמת..
https://www.youtube.com/watch?v=ojf98Ykq5rk

Cuba 24-10-12 07:05

מסתבר שגם הבילדר פה לא קיבל אהבה...הרי רוב הכוכבי פורנו באים לעולם הזה על מנת לקבל חסכי ילדות .....

גשש בלש 24-10-12 07:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי No_Troll (הודעה 1146064)
גבר אח שלי תהנה ממה שיש! :sbb4:

ואחלה סרטון דני אמת..
https://www.youtube.com/watch?v=ojf98Ykq5rk

עזוב אחי לכל מה שתגיד הוא ימשיך להלל את דני וללקק לו.
יש לי הרגשה שdani hen הוא הפורץ מהסרטונים של דני :shok1:

arbel2 24-10-12 09:04

דני,בשיא הרצינות ?
הסקוואט של ע1נס זה אגו ? ומה עם הנרקסיזם המובהק שלך ?

אתה פשוט חסר יכולת לקבל ביקורת,כל הקרנבל הזה היה נגמר לפני חודשים כבר אם היית יודע להגיב בצורה עניינית.
באמת שאני מנסה לפרגן כי הנטייה הטבעית שלי זה לתפוס צד עם המתחרים אבל באמת שאתה הופך את זה לבלתי אפשרי.

טייני 24-10-12 12:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dani hen (הודעה 1146058)
גבר אני אומר תאמת!
כנירה מר שפם לא קיבל אהבה שהיה ילד..

אחיייייייייייי איך הוא יקבל אהבה שהוא ילד עם שפם ראית פעם ילד בן 4 עם שפם שאוהבים אותו?

DanikNAC 24-10-12 12:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2 (הודעה 1146070)
דני,בשיא הרצינות ?
הסקוואט של ע1נס זה אגו ? ומה עם הנרקסיזם המובהק שלך ?

אתה פשוט חסר יכולת לקבל ביקורת,כל הקרנבל הזה היה נגמר לפני חודשים כבר אם היית יודע להגיב בצורה עניינית.
באמת שאני מנסה לפרגן כי הנטייה הטבעית שלי זה לתפוס צד עם המתחרים אבל באמת שאתה הופך את זה לבלתי אפשרי.

מר שפם? אין לו שום מושג בטכניקה באימונים נקודה

No_Troll 24-10-12 13:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי DanikNAC (הודעה 1146087)

:sbb4:

Cuba 24-10-12 14:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי daniknac (הודעה 1146087)

אז איך זה שהוא יותר חזק ממך? מהמתאמנים שלך?

DanikNAC 24-10-12 14:34

ממני? אני 10 חזורת הוא 1 יש מצב אבל גם זה לא נראלי

press
bench
squat
עשן מהתחת אני מוציא לו

איך זה שאני יותר גדול וחטוב ממנו? :) שפםםםםם

dani hen 24-10-12 14:47

מר שפם ?שמע בלי להעליב יש אנשים שיש להם את זה ויש אנשים שאין להם את זה בגנים ולך אין את זה ולמה אתם מתנכלים לאנשים שרוצים להגיע רחוק אני אומר את דעתי ..דני משקיע 101!!אחוז בספורט הזה הוא חיי את זה ונושם את זה ולא משנה פה כמה הוא חזק או לא..?בדי בילדר לא אמור להיות האיש הכי חזק בעולם אף אחד לא רוני קולמן צריך גנים טובים אימונים והרבה מוטבצייה קיצר חברים באמת לאנשים שמנסים לרדת על הבחור הזה.. יש לכם עוד אמרתי 3000 שנה להגיע לרמה שלו .. קיצר יום טוב לכולם..
ומר שפם תפס חזק. תמשיך להתאמן כנירא תמיד אתה תהיה מאנשים שמנסים לעקוץ והחסרי חיים שעוקבים אחרי בדי בילדרים .. :p

DanikNAC 24-10-12 14:52

כול החברה האלו כשלו כמפתחי גוף
עברו לזבל הזה שהם מתעסקים בו -דדליפט ואוראו ממש עצוב

dani hen 24-10-12 14:55

שהיה להם המון בהצלחה דני אבל
להגיע לרמה כזו שהם מתלכלכים זה נורא עצוב זה אתה צודק...

גשש בלש 24-10-12 15:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dani hen (הודעה 1146098)
מר שפם ?שמע בלי להעליב יש אנשים שיש להם את זה ויש אנשים שאין להם את זה בגנים ולך אין את זה ולמה אתם מתנכלים לאנשים שרוצים להגיע רחוק אני אומר את דעתי ..דני משקיע 101!!אחוז בספורט הזה הוא חיי את זה ונושם את זה ולא משנה פה כמה הוא חזק או לא..?בדי בילדר לא אמור להיות האיש הכי חזק בעולם אף אחד לא רוני קולמן צריך גנים טובים אימונים והרבה מוטבצייה קיצר חברים באמת לאנשים שמנסים לרדת על הבחור הזה.. יש לכם עוד אמרתי 3000 שנה להגיע לרמה שלו .. קיצר יום טוב לכולם..
ומר שפם תפס חזק. תמשיך להתאמן כנירא תמיד אתה תהיה מאנשים שמנסים לעקוץ והחסרי חיים שעוקבים אחרי בדי בילדרים .. :p

מי שמתאמן בפאוורליפטינג לא משקיע? לא נושם את הספורט? לא מקריב?
לאיזה "רמה" של דני יקח לנו 3000 שנה להגיע? חשפנות באינטרנט? נרקיסיזם? מעריצים בסגנון שלך עם הלשון תקועה בתחת שלו?

דני אכן משקיע 101% בספורט ו100% שם זין על המדינה. מצחיק שלסרטון שלו רץ עירום בטקס השבעה יש יותר צפיות מאשר לסרטוניי בילדינג (גיי פורנו) שהוא מעלה.

dani hen 24-10-12 15:17

תמשיך לקורא לעצמך גשש בלש ...?תעלה תמונה שלך ואז נדבר אולי..
זה א'
ב' אני לא מעריץ של אף אחד.. אני מאוד מכבד אנשים כמו דני.. הוא מכין את עצמו לתחרות ומגיע לרמה גבוה של שייפ ..
וואללה לא חסר אנשים בארץ שעושים דברים יותר גרועים בצבא.. אני עשיתי 3 שנים בצבא.. סיימתי בכבוד..
אבל אין שום קשר למדינה ולספורט הזה ובפאוורליפטינג אני לא אומר שהם לא עושים את זה אבל זה לא אותו ספורט ביכלל יש עבדל ענק...
בקיצר חושש חש הבלש.. תעשה טובה לעצמך.. אני בטוח שלא תעלה תמונה .. שהפורום הזה לא יצחק עליך אבל אתה עושה את זה בצדק וזהו עם אתה האיתה בחור גבר שמכבד את עצמו לא ניראלי שהאיתה רושםבול שייט כזה.. יאללה יום מקסים.. ילד

dani hen 24-10-12 15:22

וחוש חש הבלש אני בטוח שעם זה לא היה מעניין אותך לא "נכנסת" לראות את הסרטונים שלו אתה עוד אחד שעוקב אחרי דני ..
ועם זה לא היה עניין שלך ואתה אומר שזה פורנו של גייז אז מה אתה ניכנס מה זה אומר לך שאתה גיי?זה אתה אמרת לא אני..
אז שמור על הפה שלך ילד עזוב באמא שלי..
אתם ילדים עזובים

גשש בלש 24-10-12 15:30

באמת אתה אחרי צבא ועדיין לא יודע לכתוב בעברית? קצת קשה להבין פשוט.

בכל מקרה, אם אתה לא מעריץ של דני אז למה אתה לא מפסיק ללקק לו?
כל בני גילו התגייסו לתת 3 שנים מהחיים שלהם למדינה בעוד שהוא שם זין על כולם, לא מעניין אותו שום דבר מלבד עצמו.
כמובן שאני לא מספיק גבר בשביל להעלות תמונה שלי לפורום, בטח לא בתחתוני חוטיני כאשר אני מחובק עם גברים אחרים.
לא אכנס איתך לוויכוח על הסרטונים של דני (בעיקר שאתה אחד המשתתפים בהם) וכן, אני ילד עזוב.

DanikNAC 24-10-12 15:31

חהחהחהח תן להם לנשום למסכנים האלו הרגתה אותם דני
שיפגיזו דדליפט
ומי שרוצה לראות סרטונים אימונים אמיתים לשאול שאלות ולקבל טיפים שישאר

DanikNAC 24-10-12 15:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גשש בלש (הודעה 1146105)
באמת אתה אחרי צבא ועדיין לא יודע לכתוב בעברית? קצת קשה להבין פשוט.

בכל מקרה, אם אתה לא מעריץ של דני אז למה אתה לא מפסיק ללקק לו?
כל בני גילו התגייסו לתת 3 שנים מהחיים שלהם למדינה בעוד שהוא שם זין על כולם, לא מעניין אותו שום דבר מלבד עצמו.
כמובן שאני לא מספיק גבר בשביל להעלות תמונה שלי לפורום, בטח לא בתחתוני חוטיני כאשר אני מחובק עם גברים אחרים.
לא אכנס איתך לוויכוח על הסרטונים של דני (בעיקר שאתה אחד המשתתפים בהם) וכן, אני ילד עזוב.

אל תיעלב אבל אתה נשמע כמו אחד העבדים שלי

dani hen 24-10-12 15:59

גשש בלש
אני אחד מהמשתתפים בהם ואתה ומר שפם חברים טובים בפרום אני רוא שאתם מלקקים אחד לשני תשפם
קיצר ילד לך תעשה חמוצים זה אולי משהו שאתה טוב בו וכנירא ממש משעמם לך שאתה ניכנס לכותרת שדני מעלה ומתחייל לתת ביקורת על משהו שכנירא לא היה לך מוסג בחיים..בי ילד

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:52.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ