ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שאלה בקשר לשורף שומן - טרמו קראס אקסטרים (https://israelbody.com/showthread.php?t=29877)

BodyKilo 23-02-08 20:05

שאלה בקשר לשורף שומן - טרמו קראס אקסטרים

שלום, הסתכלתי ובחנתי את המוצר ע"פ כמה ביקורות וראיתי שהמוצר הנ"ל טוב מאוד.

לי יש הרבה עודף שומן, לכן חשבתי שהמוצר הזה יעזור לי, רק יש לי כמה שאלות קטנות לפני:

1) האם יש למוצר הזה הגבלת גיל? כלומר האם מומלץ לקחת אותו מגיל מסוים?
2) האם יש לו תופעות לוואי?
3) האם באמת זה מוצר אמין שלא ידפוק לי את הגוף ובאמת יעזור לי?
4) האם יש מוצר אחר שורף שומן היותר טוב מזה?
5) האם יש אזושהי סוג של התמכרות לכדורים האלה? כי אני דיי מפחד מכל העניין הזה.

ושאלה נוספת ואחרונה, האם יש פה בפורום אנשים שהשתמשו במוצר הזה ויכולים להעיד עליו כמוצר באמת אמין וטוב ויעיל?

תודה רבה (:

לינק למוצר - http://israelbody.org/Index.asp?Arti...yID=101&Page=1

Cookie 23-02-08 20:47

4) האם יש מוצר אחר שורף שומן היותר טוב מזה?

כן,פשוט תשתה קפה

itaiprz1 23-02-08 20:49

זה כמו הוויטה ליף סתם עוד דרך לרוקן לך תכיס
יש דבר 1 בשוק שיתן תוצאות א*דר*ן.

גיל גרנות 23-02-08 21:16

1) ההמלצה היא בד"כ מעל גיל 18.
2) אינו מומלץ לאנשים הסובלים מלחץ דם גבוה או בעיות לב.
3) אם אתה בריא הוא לא ידפוק לך כלום.
4) ראה המשך
5) אתה תמיד יכול להפסיק איתו

המוצר הזה הוא לא בגדר קסם, אלא תוסף מזון טבעי שמכיל תכרובות שונות של צמחים ורכיבים שמסעיים לך להגביר ניצול של שומן כמקור אנרגיה. אני אישית אוהב אותו כי הוא די מרוכז ומכיל רשימת רכיבים מרשימה.
אבל... וזה אבל ענק!

אם לא תקפיד על תזונה נכונה אתה יכול לסיים 10 קופסאות כאלו ולרוקן 10 ארנקים מכסף, כי זה לא יהיה שווה כלום! אתה חייב להקפיד על תזונה, על אימונים ורק אז התוסף יהיה באמת יעיל.

נסה להעזר במדריך לחיטוב שבאתר.

מקווה שעזרתי

BodyKilo 23-02-08 21:22

אוי... מעל גיל 18? אני בן 16 וחשבתי לנצל את המוצר הזה...

יש מוצרים אחרים בסגנון שמתאימים לנערים בגיל ההתבגרות?

ואני שומר על תזונה נכונה ומתאמן 3-4 פעמים בשבוע, רק רוצה איזה משהו לזרז תהליכים.

גיל גרנות 23-02-08 21:25

אתה יכול להתחיל עם משהו יותר עדין, קסנדרין אקסטרים, מבוסס כמעט על אותם רכיבים, רק יותר עדין ולכן יהיה יותר מתאים.

אל תשכח... תזונה!!! :-)

בהצלחה ואחלה שבוע

BodyKilo 23-02-08 21:46

תודה רבה גיל, רציתי לדעת האם אתה מדבר על המוצר הזה -
http://www.israelbody.org/Index.asp?...yID=101&Page=1

זה יהיה יותר מתאים? כאילו לנער בן 15-16 זה יהיה טוב?
מה הכוונה יותר עדין? זאת הסיבה שהטרמו לא מתאים לנערים מתחת לגיל 18?

אני דיי בריא כאילו, אין לחץ דם גבוה או בעיות בלב תודה לאל... אז זה יהיה סבבה?

אני שומר כמה שאפשר על תזונה, לא אוכל ממש מתוק, אוכל ארוחות מסודרות, כבר הורדתי 5 קילו בחודש מאז שהתחלתי את כל העניין של התזונה והחדר כושר, אני עובד על אירובי ועל אנאירובי.

אז אתה ממליץ יותר על הקסנדרין? יהיה מושלם בשבילי?

שוב תודה גיל ואחלה שבוע גם לך (:

שי 23-02-08 21:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי BodyKilo
תודה רבה גיל, רציתי לדעת האם אתה מדבר על המוצר הזה -
http://www.israelbody.org/Index.asp?...yID=101&Page=1

זה יהיה יותר מתאים? כאילו לנער בן 15-16 זה יהיה טוב?
מה הכוונה יותר עדין? זאת הסיבה שהטרמו לא מתאים לנערים מתחת לגיל 18?

אני דיי בריא כאילו, אין לחץ דם גבוה או בעיות בלב תודה לאל... אז זה יהיה סבבה?

אני שומר כמה שאפשר על תזונה, לא אוכל ממש מתוק, אוכל ארוחות מסודרות, כבר הורדתי 5 קילו בחודש מאז שהתחלתי את כל העניין של התזונה והחדר כושר, אני עובד על אירובי ועל אנאירובי.

אז אתה ממליץ יותר על הקסנדרין? יהיה מושלם בשבילי?

שוב תודה גיל ואחלה שבוע גם לך (:

כן אחי, זה בדיוק המוצר שגיל המליץ....:jockey:

dudedo 23-02-08 22:32

אם עכשיו התחלת לשמור על תזונה נכונה ועל פעילות גופנית ,חכה בסבלנות התוצאות יבואו לבד אין לך סיבה להתחיל לקחת ישר שורפי שומן .

BodyKilo 23-02-08 23:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי שי
כן אחי, זה בדיוק המוצר שגיל המליץ....:jockey:

סבבה, תודה שי.

רק רציתי לדעת, זה כאילו יש לו את אותו אפקט כמו של הטרמו אקסטרים?

סתם שאלה נגיד, אם אני לוקח כדור אחד שעה לפני אימון, ההשפעה תהיה מיידית והתוצאות יהיו טובות? כמו בהתאם לתזונה כמו שצריך. נגיד אני אשרוף יותר קלוריות?

אני ממש רוצה להיות בטוח לפני שאני מזמין. תודה (:

שי 24-02-08 10:47

ציטוט:

סבבה, תודה שי.

רק רציתי לדעת, זה כאילו יש לו את אותו אפקט כמו של הטרמו אקסטרים?

סתם שאלה נגיד, אם אני לוקח כדור אחד שעה לפני אימון, ההשפעה תהיה מיידית והתוצאות יהיו טובות? כמו בהתאם לתזונה כמו שצריך. נגיד אני אשרוף יותר קלוריות?

אני ממש רוצה להיות בטוח לפני שאני מזמין. תודה (:

כעיקרון הרכיבים בין המוצרים מעט שונים אבל המטרה של המוצר היא זהה לעזור לך להתחטב ולרדת במשקל וללא ספק זה מוצר מעולה, אפשר אפילו לומר שזה בין המוצרים היותר נמכרים בקטגוריה של השורפי שומן ככה שאתה יכול להיות רגוע שאתה עושה בחירה מעולה.

כעיקרון לגבי ההשפעה, את האנרגיה אתה מתחיל להרגיש כבר מהאימון הראשון ובעצם המוצר יעזור לך לשרוף יותר קלוריות כבר בהתחלה אבל את התהליך של הירידה במשקל רואים עם הזמן זה כמובן תהליך הדרגתי שלוקח קצת זמן והמוצר יכול לעזור לך להגיע למטרה שלך בצורה יותר טובה חוץ מזה כמו שגיל ציין חשוב להקפיד על תזונה!

אשמח לעזור אם יש לך שאלות נוספות
שי :boxing:

Arsan 24-02-08 11:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גיל גרנות
1) ההמלצה היא בד"כ מעל גיל 18.
2) אינו מומלץ לאנשים הסובלים מלחץ דם גבוה או בעיות לב.
3) אם אתה בריא הוא לא ידפוק לך כלום.
4) ראה המשך
5) אתה תמיד יכול להפסיק איתו

המוצר הזה הוא לא בגדר קסם, אלא תוסף מזון טבעי שמכיל תכרובות שונות של צמחים ורכיבים שמסעיים לך להגביר ניצול של שומן כמקור אנרגיה. אני אישית אוהב אותו כי הוא די מרוכז ומכיל רשימת רכיבים מרשימה.
אבל... וזה אבל ענק!

אם לא תקפיד על תזונה נכונה אתה יכול לסיים 10 קופסאות כאלו ולרוקן 10 ארנקים מכסף, כי זה לא יהיה שווה כלום! אתה חייב להקפיד על תזונה, על אימונים ורק אז התוסף יהיה באמת יעיל.

נסה להעזר במדריך לחיטוב שבאתר.

מקווה שעזרתי

הבעיה היחידה במוצרים האלה שהתרכובת שלהם היא blind אתה אף פעם לא תדע מה הכמות של הדברים שהכניסו לשם ולפעמים גם לא את כל המרכיבים ..

BodyKilo 24-02-08 11:58

ציטוט:

פורסם במקור על ידי שי
כעיקרון הרכיבים בין המוצרים מעט שונים אבל המטרה של המוצר היא זהה לעזור לך להתחטב ולרדת במשקל וללא ספק זה מוצר מעולה, אפשר אפילו לומר שזה בין המוצרים היותר נמכרים בקטגוריה של השורפי שומן ככה שאתה יכול להיות רגוע שאתה עושה בחירה מעולה.

כעיקרון לגבי ההשפעה, את האנרגיה אתה מתחיל להרגיש כבר מהאימון הראשון ובעצם המוצר יעזור לך לשרוף יותר קלוריות כבר בהתחלה אבל את התהליך של הירידה במשקל רואים עם הזמן זה כמובן תהליך הדרגתי שלוקח קצת זמן והמוצר יכול לעזור לך להגיע למטרה שלך בצורה יותר טובה חוץ מזה כמו שגיל ציין חשוב להקפיד על תזונה!

אשמח לעזור אם יש לך שאלות נוספות
שי :boxing:

אוקיי, הבנתי. בימים שאני לא מתאמן למשל, אצטרך לקחת כדור אחד ביום?

שאלה נוספת, האם יש לאקסנדרין את אותם השפעות כמו של הטרמו? לא פירטו ממש בנקודות על האקסנדרין, כשראיתי את הטרמו, ראיתי גם שזה של חברה מוכרת מאוד - אופטימום, שזה בנוסף גם מגביר ערנות וגם מדכא קצת את התאבון.

רציתי לדעת אבל באופן ספציפי למה לא מומלץ לקחת לנער כאילו בגיל שלי(16 אוטוטו) את הטרמו? בגלל שזה יותר "חזק" והאקנסדרין יותר "עדין" כביכול?

תודה שי (-:

Mey D 24-02-08 12:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Arsan
הבעיה היחידה במוצרים האלה שהתרכובת שלהם היא blind אתה אף פעם לא תדע מה הכמות של הדברים שהכניסו לשם ולפעמים גם לא את כל המרכיבים ..

בקסנדרין יש רשימה מפורטת של המרכיבים. קיימת שקיפות, ורשום בדיוק כמה קפאין ותמציות אחרות קיימות בתכשיר...

Mey D 24-02-08 12:17

ציטוט:

אוקיי, הבנתי. בימים שאני לא מתאמן למשל, אצטרך לקחת כדור אחד ביום?

שאלה נוספת, האם יש לאקסנדרין את אותם השפעות כמו של הטרמו? לא פירטו ממש בנקודות על האקסנדרין, כשראיתי את הטרמו, ראיתי גם שזה של חברה מוכרת מאוד - אופטימום, שזה בנוסף גם מגביר ערנות וגם מדכא קצת את התאבון.

רציתי לדעת אבל באופן ספציפי למה לא מומלץ לקחת לנער כאילו בגיל שלי(16 אוטוטו) את הטרמו? בגלל שזה יותר "חזק" והאקנסדרין יותר "עדין" כביכול?

תודה שי (-:

אני בטוחה שליצרנים יש את הסיבות שלהם למה להגביל את המוצר לגיל 18 ומעלה. מלבד זאת, צדקת, ההבדל בין הקסנדרין לתרמו הוא שהתרמו-קאטס מדכא תאבון שלא כמו הקסנדרין. זו עשויה להיות סיבה מספיק טובה להגביל את השימוש במוצר לגיל 18 ומעלה.

yogev l. 24-02-08 12:33

חבל על הכסף זה לא מוצר שישפיע כל כך

BodyKilo 24-02-08 12:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yogev l.
חבל על הכסף זה לא מוצר שישפיע כל כך

אני באמת לא מבין למה אתה בא וזורק סתם משפט בלי שום פירוט?

חיפשתי השפעה ענקית? חיפשתי כולה תוסף לתזונה ולאימונים שלי שיעזור לי לזרז תהליכים לאורך זמן, וכפי שראיתי כמה תגובות והמלצות המוצר הזה באמת עוזר.

הבנתי שאין הוקוס-פוקוס, זה לוקח זמן אבל ההשפעה ניכרת.

למה חבל על הכסף? תסביר.

Mey D - אז אני יכול לסמוך על המוצר הזה? הקסנדרין יותר עדין ויותר מתאים אז אין לי בעיה עם זה.

אשמח לקבל עוד המלצות מאנשים שכן השתמשו בזה ואיך הם השתמשו בזה וכיצד זה עזר להם.. אם יש פה כאלה.

תודה לכולם על התגובות.

Mey D 24-02-08 13:15

ציטוט:

אני באמת לא מבין למה אתה בא וזורק סתם משפט בלי שום פירוט?

חיפשתי השפעה ענקית? חיפשתי כולה תוסף לתזונה ולאימונים שלי שיעזור לי לזרז תהליכים לאורך זמן, וכפי שראיתי כמה תגובות והמלצות המוצר הזה באמת עוזר.

הבנתי שאין הוקוס-פוקוס, זה לוקח זמן אבל ההשפעה ניכרת.

למה חבל על הכסף? תסביר.

Mey D - אז אני יכול לסמוך על המוצר הזה? הקסנדרין יותר עדין ויותר מתאים אז אין לי בעיה עם זה.

אשמח לקבל עוד המלצות מאנשים שכן השתמשו בזה ואיך הם השתמשו בזה וכיצד זה עזר להם.. אם יש פה כאלה.

תודה לכולם על התגובות.

מהנסיון שלי, זה מוצר פצצה, לקחתי אותו כמה פעמים לפני אימון, והשינוי באנרגיה במרץ ובדופק היה מדהים. אצלי דופק מטרה הוא 180-185 והצלחתי להחזיק בדופק הזה בערך 60 אחוז מהאימון, (שזה המווון), וגם לא הרגשתי שאני מתתאמצת יותר מדיי, הנשימה הייתה קלה יותר ובגדול שרפתי יותר קלוריות באופן ניכר. (יש לי מד דופק אז הכל מדוד).. בקיצור, אני ממליצה :-):boxing:

Sugarzaza 24-02-08 13:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mey D
מהנסיון שלי, זה מוצר פצצה, לקחתי אותו כמה פעמים לפני אימון, והשינוי באנרגיה במרץ ובדופק היה מדהים. אצלי דופק מטרה הוא 180-185 והצלחתי להחזיק בדופק הזה בערך 60 אחוז מהאימון, (שזה המווון), וגם לא הרגשתי שאני מתתאמצת יותר מדיי, הנשימה הייתה קלה יותר ובגדול שרפתי יותר קלוריות באופן ניכר. (יש לי מד דופק אז הכל מדוד).. בקיצור, אני ממליצה :-):boxing:

..
אל תגידי לי, את גם מבשלת מצויין? :jockey:

BodyKilo 24-02-08 13:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mey D

או או, נחמד... נראה לי שאני בהחלט אזמין את המוצר הזה עוד היום (:

ראית גם שינוי דיי גדול במשקל לאורך זמן? כמה זמן בערך את משתמשת בזה?

תודה על התגובה (:

Arsan 24-02-08 14:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mey D
בקסנדרין יש רשימה מפורטת של המרכיבים. קיימת שקיפות, ורשום בדיוק כמה קפאין ותמציות אחרות קיימות בתכשיר...

ובגלל זה הוא גם לא עושה כלום , בקיצור נסכם את העניין.
שורף שומן חוקי = שורף כסף
עובדה שכל השורפי שומן החוקיים למינהם עולים יותר משורף שומן נורמלי שהוא לא "חוקי" בעליל רק במדינת ישראל הדפוקה שלנו , כדוגמה אפדרין.
למה ההפרשי מחירים הללו למרות שהיצוא של השורפים החוקיים גדול יותר? בגלל סיבה 1 , אתה ממנים את הפירסומות של השורפי שומן הללו , צריך הרי לשלם לקולמן , ולשאר החברים שעשו את הפירסומות והביאו קצת מהומינטין שלהם.

BodyKilo 24-02-08 14:44

תשמע, זה מוזר לי - כי אנשים השתמשו בזה ובאמת ראו שיש שיפור וזה אכן עוזר, בהתאם כמובן לתזונה ולאימונים... ואתה בא ואומר שזה שורף כסף, אבל יש לזה שימוש אז אני לא מצליח להבין מה אתה מנסה להגיד פה..

אפדרין לא חוקי בגלל הסיבות שלו ואני בכלל לא הולך להשתמש בזה, כן אם יש משהו שורף שומן שהוא חוקי אז יש את הסיבות שהוא חוקי... לא סתם שמו את זה כחוקי ואת האפדרין כלא חוקי.

אם אתה אומר שהקסנדרין והטרמו למיניהם, שורפי השומן החוקיים כביכול סתם עוד גימיק ולא עושים כלום אני דיי מצפה שתביא הוכחה או משהו, השתמשת בזה? (מופנה גם לכל אלה שאמרו שזה בזבוז כסף ולא עושה כלום)..

Arsan 24-02-08 15:32

ציטוט:

תשמע, זה מוזר לי - כי אנשים השתמשו בזה ובאמת ראו שיש שיפור וזה אכן עוזר, בהתאם כמובן לתזונה ולאימונים... ואתה בא ואומר שזה שורף כסף, אבל יש לזה שימוש אז אני לא מצליח להבין מה אתה מנסה להגיד פה..

אפדרין לא חוקי בגלל הסיבות שלו ואני בכלל לא הולך להשתמש בזה, כן אם יש משהו שורף שומן שהוא חוקי אז יש את הסיבות שהוא חוקי... לא סתם שמו את זה כחוקי ואת האפדרין כלא חוקי.

אם אתה אומר שהקסנדרין והטרמו למיניהם, שורפי השומן החוקיים כביכול סתם עוד גימיק ולא עושים כלום אני דיי מצפה שתביא הוכחה או משהו, השתמשת בזה? (מופנה גם לכל אלה שאמרו שזה בזבוז כסף ולא עושה כלום)..

השתמשתי בסאן , ליפו 6-6X , הוט רוקס , ויטה אפ , ויטה לייף , קסנדרין אקסטרים (האמיתי לא מה שמוכרים בארץ) , ועוד.
כמובן שלא קניתי את הכל , חלק מזה "טעמתי"- לקחתי כמה כדורים.
אני יכול לומר שתאחלס אפדרין מבחינת יחס עלות-תועלת היה הכי משתלם , הכי טוב.
אפדרין ד"א חוקי בארה"ב רק בארץ עוד לא הפנימו שזה תוסף חוקי רק במידה מסויימת.

OmriF 24-02-08 15:43

Arsan, לא לזרוק שטויות לאוויר:
http://news.walla.co.il/?w=//485459

Arsan 24-02-08 15:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי OmriF
Arsan, לא לזרוק שטויות לאוויר:
http://news.walla.co.il/?w=//485459

יום שלישי, 30 בדצמבר 2003, 20:39 מאת: מערכת וואלה!
שטויות?
החזירו את זה למעגל ב2006 , תבדוק באתר של ה FDA מוגבל ל25 מ"ג בכדור ובקנדה ל8מ"ג
עוד משהו , חמוד?

dudedo 24-02-08 15:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mey D

בשביל לעלות דופק אפשר לשתות כוס קפה שחור חזק הוא יקבל את אותה השפעה.
בקשר לדופק שלך...נניח שאת בת 22 הדופק המקסימלי שלך הוא 198 אז רצת על 93% מהדופק המירבי שלך?BULLSHIT

BodyKilo 24-02-08 16:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Arsan
השתמשתי בסאן , ליפו 6-6X , הוט רוקס , ויטה אפ , ויטה לייף , קסנדרין אקסטרים (האמיתי לא מה שמוכרים בארץ) , ועוד.
כמובן שלא קניתי את הכל , חלק מזה "טעמתי"- לקחתי כמה כדורים.
אני יכול לומר שתאחלס אפדרין מבחינת יחס עלות-תועלת היה הכי משתלם , הכי טוב.
אפדרין ד"א חוקי בארה"ב רק בארץ עוד לא הפנימו שזה תוסף חוקי רק במידה מסויימת.

מבחינת כל השורפי שומן החוקיים למיניהם, איך הקסנדרין? יש לו השפעה? כי זה מה שחשוב לי, עזוב ת'מחיר עכשיו...

אני אוטוטו בן 16, הקנסדרין יהיה מוצר מתאים בשבילי לאחד שרוצה להוריד שומן ומתאמן ושומר על תזונה נכונה כמה שאפשר?

ד"א, אני לא רוצה לשתות כ"כ הרבה קפה שחור חזק, לכן הכדורים הם דיי אופציה טובה מבחינתי, כי הם לא מכילים רק קפאין אלא עוד כמה מרכיבים חיוניים אחרים...

ושאלה כללית כזאת... האם כל הכדורי שורפי שומן האלה שהבנתי שמכילים קפאין(תקנו אותי אם לא) לא טיפה מזיקים? או שלחלוטין בסדר גמור, ביום של אימון 2 טבליות, ביום שאין אימון טבלית אחת לפני ארוחת הבוקר..?

dudedo 24-02-08 16:12

ציטוט:

מבחינת כל השורפי שומן החוקיים למיניהם, איך הקסנדרין? יש לו השפעה? כי זה מה שחשוב לי, עזוב ת'מחיר עכשיו...

אני אוטוטו בן 16, הקנסדרין יהיה מוצר מתאים בשבילי לאחד שרוצה להוריד שומן ומתאמן ושומר על תזונה נכונה כמה שאפשר?

בגיל שלך לא צריך שום שורף שומן פשוט תתחיל להזיז את התחת והתוצאות יגיעו,תחסוך את הכסף הזה לשיעורי נהיגה.

BodyKilo 24-02-08 16:18

אחי, תאמין לי שאני עובד במכון כושר(כבר חודש וחצי), עם תזונה נכונה ואימונים, פשוט יש לי מטרה להגיע לחודש מסוים שזה לא רחוק ולהוריד כמה שיותר קילוגרמים, הורדתי בנתיים 4 קילו בחודש וחצי...
ואם השורף שומן יכול לעזור אז למה לא? הרי זה לא דופק מבחינת בריאות או משהו..

ד"א, קניית אבקת חלבון תהיה חיונית לתקופה שלי בחיטוב? או שאני אוכל אחרי אימון חלבונים וזהו?(למרות שיקח זמן, עד שאני אגיע הביתה ואכין את הכל וזה..)

מצטער על כל השאלות האלה, חח דיי חפרתי פשוט רוצה לדעת כמה שיותר (:

dudedo 24-02-08 16:23

ציטוט:

אחי, תאמין לי שאני עובד במכון כושר(כבר חודש וחצי), עם תזונה נכונה ואימונים, פשוט יש לי מטרה להגיע לחודש מסוים שזה לא רחוק ולהוריד כמה שיותר קילוגרמים, הורדתי בנתיים 4 קילו בחודש וחצי...
ואם השורף שומן יכול לעזור אז למה לא? הרי זה לא דופק מבחינת בריאות או משהו..

ד"א, קניית אבקת חלבון תהיה חיונית לתקופה שלי בחיטוב? או שאני אוכל אחרי אימון חלבונים וזהו?(למרות שיקח זמן, עד שאני אגיע הביתה ואכין את הכל וזה..)

מצטער על כל השאלות האלה, חח דיי חפרתי פשוט רוצה לדעת כמה שיותר (:

דופק גם דופק,צא מסרט שזה מצמחים זה בריא,להזכירך גם סמים זה מצמחים ואם כבר הולכים על אפדרין.
דבר שני,זה לא יאיץ לך את הירידה במשקל זה חרטה והכל עובד על גימיקים.
לקחתי את השורפי שומן הכי יקירים והכי טובים שנחשבים לחוקיים והכל היה שווה לתחת אם יש לך עודף כסף תבזבז אותו ,אבל דע לך שבריא זה לא יכול להיות.
חבר שלי לקח בעבר את הטרמו קאטס ותאמין לי הוא לא התלהב מזה בכלל,ביום הראשן הכדור נתן אנרגיה לאחר יום הגוף מתרגל וההשפעה האנרגטית יורדת,זה לא דיכא לו את התאבון ,בקיצור שמור על הכסף.

BodyKilo 24-02-08 16:37

פיי... תקעת אותי בדילמה רצינית =\
גם אני לא ממש חשבתי בהתחלה שזה בריא... אבל לא יודע, הסתבכתי.. חלק אומרים לי ככה חלק אומרים לי ככה..

אולי אני אקנה בכסף הזה אבקת חלבון וזהו.

סה"כ חיפשתי מוצר שאין לו תופעות לוואי, שלא מכיל רכיבים לא בריאים שיכול לעזור בעידוד ובשריפת שומן... כדי לשרוף כמה שיותר מהר.

כנראה שאני אלך בדרך הכי נורמלית וטבעית שיש אבל זה יקח לי הרבה יותר זמן...

dudedo 24-02-08 18:52

ציטוט:

פיי... תקעת אותי בדילמה רצינית =\
גם אני לא ממש חשבתי בהתחלה שזה בריא... אבל לא יודע, הסתבכתי.. חלק אומרים לי ככה חלק אומרים לי ככה..

אולי אני אקנה בכסף הזה אבקת חלבון וזהו.

סה"כ חיפשתי מוצר שאין לו תופעות לוואי, שלא מכיל רכיבים לא בריאים שיכול לעזור בעידוד ובשריפת שומן... כדי לשרוף כמה שיותר מהר.

כנראה שאני אלך בדרך הכי נורמלית וטבעית שיש אבל זה יקח לי הרבה יותר זמן...

אבקת חלבון יהיה יותר יעיל מאשר "שורף שומן".

BodyKilo 24-02-08 19:12

כן סבבה, כנראה שאני אלך על אבקת חלבון, זה מתאים גם לחיטוב ולאחד שרוצה להוריד הרבה שומן כן? זה במקום ארוחה כאילו אחרי האימון, פשוט שותים את השייק חלבון ומסודרים..

Arsan 24-02-08 19:18

ציטוט:

ד"א, אני לא רוצה לשתות כ"כ הרבה קפה שחור חזק, לכן הכדורים הם דיי אופציה טובה מבחינתי, כי הם לא מכילים רק קפאין אלא עוד כמה מרכיבים חיוניים אחרים...

ושאלה כללית כזאת... האם כל הכדורי שורפי שומן האלה שהבנתי שמכילים קפאין(תקנו אותי אם לא) לא טיפה מזיקים? או שלחלוטין בסדר גמור, ביום של אימון 2 טבליות, ביום שאין אימון טבלית אחת לפני ארוחת הבוקר..?

אם לא עשית בחיים חיטוב עם תזונה והכל לפי הספר , אל תקנה בנתיים כלום תראה איך הולך בלי כלום.
אם עשית כבר ואתה מכיר את העניין של החיטוב , הקסנדרין בארץ לא מומלץ בכלל סתם תערובת של זבל שלא עושה כלום (לפחות עלי , אתה רוצה? תקנה תנסה , כל אחד והגוף שלו).

h.h-dennis 24-02-08 19:20

אבקת חלבון זה לא במקום ארוחה >< זה תוסף מזון
אתה רוצה לרדת במשקל? תדפוק ריצות.. 4 פעמים בשבוע, ריצות של איזה 6 קילומטר..

Arsan 24-02-08 19:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי h.h-dennis

אבקת חלבון יכולה מאוד להיות במקום ארוחה , אישית יש ימים שאני יכול לתקוע 10 שייקים ושלום על ישראל (כמובן פחמימות שומן וירקות פה ושם).

BodyKilo 24-02-08 20:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי h.h-dennis

למה לא יכול להיות במקום ארוחה? רק בגלל שזה רק חלבונים? אבל אפשר להוסיף לזה עוד כמה דברים?

האבקת חלבון נחוצה לאדם בחיטוב? הרי צריך לצרוך הרבה חלבונים לפי המאמרים שקראתי... ופחות פחמימות וכל השיט.

mishel27 24-02-08 21:49

אני אישית לא משתמש בשום שורף שומן,אבל אני יכול להגיד לך שזה אכן משפר ביצועים מבחינה פסיכולוגית בלבד.
ניקח לדוגמא שייק חלבון ,נעזוב לרגע את הספיגה המהירה וכו אלא נתמקד רק בכמות של החלבון
בסקופ יש לך 24 גרם חלבון 130 קלוריות , בטונה יש לך 27 גרם חלבון 110 קלוריות ו0 שומן .
אך אם תשתה שייק מבחינה פסיכולוגית אתה יותר בטוח שאתה לא שורף שריר וגם מרגיש שזה יותר יעיל לומרות שרוב המחקרים מראים שאפשר להסתדר בלי החלבון ולהספק במזון עשיר בחלבון.
אני די בטוח שזה יתן לך פוש לא קטן פסיכולוגי .
אם אתה לא מתאמן ורק מתחיל אתה אומר לראות תוצאות מהירות , מאשר אדם שמתמאמן על בסיס קבוע .
לשיקולך .

BodyKilo 24-02-08 22:18

הבנתי, אבל שייק חלבון יכול להיות יותר מהיר ונוח בשבילי לפי דעתי, אין לי עצבים לפתוח טונה X:

בכל מקרה, לאחר אימון שייק חלבון יספיק לי? האם צריך לאכול עוד משהו?

עוד דבר קטנטן אחרון, האם אפשר את האבקת חלבון המושלמת והאידאלית לאדם בתקופת חיטוב לזמן ארוך? ממש משהו שיעזור. Thx :)

mishel27 24-02-08 22:22

תכנס לחנות של ישראל בודי אני בטוח שהם ישמחו לעזור לך.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:56.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ