![]() |
שוקל לבסס את המקורות חלבון שלי על אבקת חלבון
עשיתי קצת חישובים וראיתי שאבקת חלבון יוצא מקור חלבון מאד זול, נקי ונוח לשימוש.
רציתי לשאול אם יש בעיה לבסס את המקורות חלבון שלי על מקורות נוזליים? |
עשיתי חיטוב לפני כמה חודשים, דיאטת חלבון, 4 ג חלבון לקילו משקל גוף, ומקורות חלבון היו
אבקת חלבון = 7-8 מנות ביום חזה עוף חצי קילו מבושל ו טונה אחרי חודש של דיאטה כזאת היתי יותר צהוב מהסמילי הזה >>> :10: :yup: בתח בגלל הבילירובין חחחחח:idea: טוב זה לא קשור... אין שום בעיה אם זה, אבל אתה לא יכול כול היום לשטות רק שיקים, צריך גיוון מסויים ! |
החלבון מי גבינה זה חלבון שניספג מהר מאוד אתה צריך גם חלבון איטי
|
ציטוט:
רק שאני יסתפק ב2 גרם חלבון לקילו. חזה עוף אבקת חלבון טונה מבחינה כלכלית זה הרבה יותר משתלם, במיוחד בגלל שאני מתחיל לחצות את רף ה90 קילו וקשה למצוא מקורות חלבון ולא להכנס לחובות. אם לוקחים את המקורות האלה ואת הפחמימות משלימים מאורז או משהו התפריט יוצא הרבה הרבה יותר זול. |
ציטוט:
|
אמממ... להגיד לך ת'אמת נשמע לי לא רעיון משהו להרגיל את מערכת העיכול לאוכל נוזלי... אתה יכול לוותר על פסטרמה שזה מאוד יקר אבל לשתות 3 שייקים ביום נשמע לי הרבה :| אפשרי אבל הרבה .
|
ציטוט:
שהגוף בממוצע יכול לקלוט 10 גרם חלבון, בשעה.. מהאבקת חלבון.. ותאמין לי שזה לא נספג כל כך מהר, כמו שהחברה אומרת.. תמיד אפשר לשלב אם זה כפית שמן זית וכו'... בכל מקרה זה מיותר.. אין בעיה אם זה.. אני גם לוקח ביום 2 וחצי -3 סקופ, קשה לצרוך את כל החלבון רק מאוכל. |
ציטוט:
|
ציטוט:
אבקת חלבון: 4~ שקל למנה [21-24 גרם חלבון] קופסאת טונה: 4-4.3 שקל למנה [33 גרם חלבון] בקיצור אתה מקבל עוד 10 גרם חלבון [שווה לערך לכחצי מנה של אבקה] במחיר של עוד כחצי שקל. |
ציטוט:
כשרושמים משקל מסונן 112 גר', אז כוללים את משקל הקופסא שהוא לא זניח בכלל. אם תשקלו את תכולת הקופסא לאחר סינון, תגלו שהיא מכילה כ80 -85 גר' מוצר. כלומר בחישוב מהירכ-23 גר' של חלבון, 10 גר' פחות ממה שציינת. |
ציטוט:
|
ציטוט:
בונה אפשר לתבוע אותם על זה.. |
ציטוט:
גם אני הייתי כעוס כי הייתי משוכנע שהנה יש לי על הצלחת 30גרם + מה שהייתה אשליה.. אבל אתה צודק לגבי המחיר. דרך אגב מי שקונה טונה של שופרסל (27.6 גר' חלבון) אז המחיר שלה עלה בשקל וחצי לרבעייה בחודש מ13.5 ל15. חבל שאין רביעיות של ויליגר, זה 28 גר' חלבון ואחלה טעם. |
ציטוט:
הכי זול שאני קונה זה 16 ש"ח 3 קובסאות - ויליגר יש גם 4 ב 20.99 חברה אחרת והאבקת חלבון זה בנוסף לטונה, אי אפשר לאכול 3-4 טונות ביום :no: הכי יקר קוטג' :XDemoticon: |
ציטוט:
סתם שאלה סקרנות |
ציטוט:
|
ציטוט:
ואחלה ערכים, 27.6 גר' חלבון ל100 גר'. |
ציטוט:
|
ציטוט:
אני קונה של filtuna נראה לי |
ציטוט:
:sleep: shahar-king שמע, זה תלוי... אבל בכללי אין בעיה עם זה.. הגוף לא יפרק שריר, אחרי 5 שעות בלי אוכל וכו'. כל עוד אתה הכנסת במשך היום מספיק חלבון,ופחממות.. לגבי הטונה, זה באמת נכון, לאחר שמוצאים את הטונה מהקופסא,יש 78-80+ גרם. אין מאה גרם. אותו דבר כלפי האבקת חלבון,סקופ מלא זה 25 גרם, ולא 30-32 כמו שמצויין באבקות. |
ציטוט:
|
הכי יקר פסטרמה - 100ג' הכי זול שראיתי של דל שומן זה 6.70 .
|
ציטוט:
זאת אומרת כול אחד 275 שקל. יש בכול מנה 21 גרם חלבון שבקופסא יש 80 מנות (ככה הם כותבים). יוצא ששקל שווה ל6 גרם חלבון, משתלם מאד. 1680\275=6 ואני לא מבסס את כול האוכל על אבקת חלבון יש גם עוד מלא פחמימות שומנים וכו', בנוסף לכך שיש לי גם מקורות חלבון מוצקים שאני לא מזניח כמו חזה עוף וטונה. |
קלאסיק ואיי זה חלבון לא משהו...
|
ציטוט:
|
ציטוט:
וגם באבקות חלבון יש טריק דומה, למשל סקופ של אופטימום גולד, זה רק 25 גרם, במקום 31 :ok: |
ציטוט:
|
אני קונה את של ויליגר האלה.. לא זוכר איך קוראים להם... 3 או 4 יח' גם בסכום דומה..
|
אני מאמין שיש מקום לשילוב
אבקות חלבון יכולות לתפוס חלק נכבד בערך התזונתי הכולל שלך ,אבל בסופו שלך יום אני מעדיף לפרק סטייק מאשר לשתות שייק אבל בשיא התאכלס ? אתה יכול לחיות רק על אבקות ולגדול ,העיקרון הוא להכניס אוכל איכותי ,בין אם זה חזה עוף ,בשר בקר טחון ומסונן ,קוטג' ,או אבקת חלבון פשוט תאכל ! |
ציטוט:
|
אתה יכול לשבת ביגלל זה הרבה בשירותים
|
ציטוט:
וארבל גם אני מעדיף לפרק סטטיק אבל המצב הכלכלי לא מאפשר זאת ואני מחפש תחלופות זולות יותר. |
קיצר כולם מניאקים חחח =]
רק לכללי המחיר של טונה בשבוע הזה עלה ב-5%!!!!!!! ובמשרד הבריאות טוענים שהוא עוד הולך לעלות יותר (לא רקק טונה כל הדגיםם)לא רק זה ביצים עלו ב-12%!!! ואבוקדו עלה ב-25%!!!! |
אם זה יותר זול, יותר נוח וזמין בשבילך, אין שום סיבה שלא תעשה את זה.
|
לא כדאי לבנות על אבקת חלבון כמקור עיקרי במקורות חלבון אחרים יש לך ויטמנים ומינרלים שתורמים לגדילה
הכי טוב זה לגוון |
אתה לא רציני אה אחי ?
זול ? הכי נוח זה נכון אבל ממש לא זול גבר אתה מתכוון לקחת כל יום 3-4 סקופים תחשב שוב אם זה זול... עדיף כבר קוטג חצי אחוז שומן גם יותר חלבון גם יותר זול או טונה :p... |
ציטוט:
קוטג' עולה משהו כמו 6.20 ל25 גרם חלבון. באבקת חלבון אני משיג 6 גרם חלבון בשקל, זאת אומרת שב6 שקל יש לי 36 גרם חלבון. אנשים מסתכלים על המחיר ואומרים וואו זה הרבה אבל הם לא מבינים שזה מחזיק הרבה זמן ואם תחשב כמה כסף אתה מוציא על ביצים\קוטג'\טונה אתה תראה שזה יוצא הכי משתלם. |
בתאלכס נראה לי הכי משתלם במסה זה חלב 1% 5 שקל בערך לליטר ומשהו כמו 30 גרם חלבון 50 גרם פחמימות 10 גרם שומן.
|
ציטוט:
|
ציטוט:
|
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:18. |
מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ