ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   ככה פיתוח גוף צריך להראות! ואוו. (https://israelbody.com/showthread.php?t=70535)

dethMAN 13-03-11 17:00

ככה פיתוח גוף צריך להראות! ואוו.

http://www.youtube.com/watch?v=D8rb5TBhfgs
אני שמח שנשארו עוד בודיבלדרים כמוהו... עם מותן צרה... בלי בטן נפוחה... פרופורציות מעולות.. אסתטיקה לא מהעולם הזה... שלמות.

hypertrophy 13-03-11 17:32

הוא נורא פלאט אחי....

!Demon! 13-03-11 18:06

צודק , אני גם אישית מעדיף גוף כזה ובכלל את אלה בתקופת ארנולד ולא את אלה של עכשיו...
רק הפרצןף שלו ניראה כאילו הוא מפחד שיאנסו אותו
בכלל כל הכבוד על ההשקעה בתת פורום הזה , בלעדיך הוא היה מת מזמן

dethMAN 13-03-11 18:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 1069050)
צודק , אני גם אישית מעדיף גוף כזה ובכלל את אלה בתקופת ארנולד ולא את אלה של עכשיו...
רק הפרצןף שלו ניראה כאילו הוא מפחד שיאנסו אותו
בכלל כל הכבוד על ההשקעה בתת פורום הזה , בלעדיך הוא היה מת מזמן

תודה על המחמאות אחי.
אני עושה את זה למעטים שנשארו פה שבאמת מעניין אותם התחום.

daniel maron 13-03-11 19:25

תודה על הקישורים אחי עדיין נשארו אנשים שאוהבים את זה בפורום
ושמע הקטע של המותן אצלו או המבנה גוף זה לגמרי גנטי, את האמת יותר כיף לראות בבודיבילדינג פריק שואו כמו פיל הית' או קאי גרין ולא את הקטע האומנותי כמו בפסל החי הזה. אבל באמת נדיר ..

mike the strike 13-03-11 19:27

הוא מדהים! איזה שייפ,איזה מותן צרה,אילו פרופורציות!
מטורף...אני מעדיף את זה בהרבה על כול המנופחים עם הבטן בחוץ והמאסה הלא הגיונית...

dethMAN 13-03-11 19:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי daniel maron (הודעה 1069067)
תודה על הקישורים אחי עדיין נשארו אנשים שאוהבים את זה בפורום
ושמע הקטע של המותן אצלו או המבנה גוף זה לגמרי גנטי, את האמת יותר כיף לראות בבודיבילדינג פריק שואו כמו פיל הית' או קאי גרין ולא את הקטע האומנותי כמו בפסל החי הזה. אבל באמת נדיר ..

מותן זה לא לגמריי גנטי.
לקולמן הייתה מותן צרה עד 2000.... וצרה עוד יותר ב1990-99...
זה דבר שאפשר לשלוט בו.
לקאי גרין יש פרופורציות מעולה... יש לו אסתטיקה טובה... אני דווקא מעודד אותו... אבל גם אצלו הבטן רק מתנפחת עם השנים וככה גם לגביי המותן.
פריק שואו כמו שאמרת זה עד גבול מסוים... והרבה מה"פרו'ס" שיש עכשיו בעסק עברו אותו. ואני לא מדבר רק במונחים של גדול אלא בפרופורציה ואסתטיקה. יש מקצוענים עם מסה מטורפת שלא הגיעו עדיין לחזה המרשים שהיה לארנולד שלא נדבר על ההיקף יד. זה שיש להם רגליים ענקיות זה לא אומר כלום.

לרוני הייתה מאסה אדירה והוא הצליח לשמור על אסתטיקה ופרופורציות מצויינות...(98-2001)

ThE HummeR 13-03-11 20:23

לטעמי המותן קצת לא משתלבת כמו שצריך עם שאר הגוף..
כמו כן אין ספק שהוא מציג רמה גבוהה מאוד

hadash 13-03-11 20:30

הפיטמות שלו נוראיות
כמו של כלב או חזיר

the pharmacist 13-03-11 21:56

הרבה אנישם מתעלמים מעניין של מותן למרות שיהא יכולה להרים ולהפיל באותה מידה באדיבלידר וכן קצת הורס לפעמים לראות פרו כמו קאי שהבטן בגלל ההורמונים שהגדלו את האיברים הפנימיים קצת מעיבה על האסטטיקה אבל אין מה לעשות לא כולם לי פריסט

דותן 13-03-11 22:03

הוא נראה ממש מבוהל בפנים

godam 13-03-11 22:11

הפרצוף שלו תחת

וטבעי זה הכי אחי

barak m 13-03-11 22:39

הוא נראה פשוט מדהים!

ETAY-BB 13-03-11 22:46

ניראה טוב..כמה הוא שוקל..?

!Demon! 13-03-11 22:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי godam (הודעה 1069145)
הפרצוף שלו תחת

וטבעי זה הכי אחי

טבעי??ממש לא...
אבל זה לא קשור

zivgin 13-03-11 23:30

אם לא היה לו גינוקומיסטיה, הוא באמת היה יכול להיות מדהים.
מזכיר את ברנדון קורי לפני שהפך לפרו...

dethMAN 14-03-11 01:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the pharmacist (הודעה 1069137)
הרבה אנישם מתעלמים מעניין של מותן למרות שיהא יכולה להרים ולהפיל באותה מידה באדיבלידר וכן קצת הורס לפעמים לראות פרו כמו קאי שהבטן בגלל ההורמונים שהגדלו את האיברים הפנימיים קצת מעיבה על האסטטיקה אבל אין מה לעשות לא כולם לי פריסט

יש מה לעשות... זאת אך ורק אשמת השופטים שכל המקצוענים בספורט נראים כמו שהם נראים...
הם שינו את חוקי התחרות... היום בשביל לזכות אתה צריך כמה שיותר מסה אם יש לך בטן נפוחה, מותן רחבה וחסר פורפורציות זה לא משנה כל עוד אתה בא יבש.

dethMAN 14-03-11 01:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי zivgin (הודעה 1069180)
אם לא היה לו גינוקומיסטיה, הוא באמת היה יכול להיות מדהים.
מזכיר את ברנדון קורי לפני שהפך לפרו...

זה לא כזה רלוונטי שאתה מגיע לרמה כזאת... וגם אפשר לעבור ניתוח.

אוריין ברוך22 14-03-11 06:24

מזה גינוקומיסטיה?

daniel maron 14-03-11 07:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אוריין ברוך22 (הודעה 1069251)
מזה גינוקומיסטיה?

ג'ינו

daniel maron 14-03-11 07:42

הוא מזכיר את אלכסיי לסוקוב של לפני 2-3 שנים גם היה לו פטמות כאלה ומותן הרבה יותר צרה והיה כמובן יותר קטן אבל אסתתי כמוהו

Philip1123 15-03-11 07:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי mike the strike (הודעה 1069068)
הוא מדהים! איזה שייפ,איזה מותן צרה,אילו פרופורציות!
מטורף...אני מעדיף את זה בהרבה על כול המנופחים עם הבטן בחוץ והמאסה הלא הגיונית...

מחזק לגמרי

frenzy15 15-03-11 19:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hadash (הודעה 1069089)
הפיטמות שלו נוראיות
כמו של כלב או חזיר

חחחחח צחקתי בקול באמא

Magic 20-03-11 03:24

ליגה..!

ניגרי ענק 20-03-11 07:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dethman (הודעה 1069058)
תודה על המחמאות אחי.
אני עושה את זה למעטים שנשארו פה שבאמת מעניין אותם התחום.

לא נשארו פה מעט: נשארו פה מעט כותבים.
מבחינת גולשים האתר בשיאו, אני מבטיח לך, ויש לך חלק גדול בהצלחה הזאת.
תמשיך ככה.

the pharmacist 20-03-11 12:52

מבחינת גולשים הכמות עלתה משמעותית בשנתיים האחרונות אבל חדשות לבקרים ניתן לראות את כל ההשמצות והטרוליות או שאתם מכנים את זה באתר למרות שיש כאן כמה כוכבים

ladybug 20-03-11 20:21

למה אבל שיר כזה של הומואים זה הורס, ככה גוף צריך להראות והרס אותי הפרצוף השוקיסט שהוא עשה בהתחלה חח

dethMAN 20-03-11 20:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1070952)
לא נשארו פה מעט: נשארו פה מעט כותבים.
מבחינת גולשים האתר בשיאו, אני מבטיח לך, ויש לך חלק גדול בהצלחה הזאת.
תמשיך ככה.

מספר הגולשים לא מעניין אותי... מעניין אותי אלה שכן רשומים כאן ומגיבים אז שיתנהגו כמו בני אדם.
והאיכות של המשתמשים שכן מגיבים פה ירדה.

אוריין ברוך22 21-03-11 00:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dethman (הודעה 1071042)
מספר הגולשים לא מעניין אותי... מעניין אותי אלה שכן רשומים כאן ומגיבים אז שיתנהגו כמו בני אדם.

אחלה בנאדם אתה תאמין לי, לא מעריכים אותך פה מספיק.

dethMAN 21-03-11 15:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אוריין ברוך22 (הודעה 1071120)
אחלה בנאדם אתה תאמין לי, לא מעריכים אותך פה מספיק.

תודה נשמה. זה בסדר מספיק שהאנשים הנכונים מעריכים.

ניגרי ענק 21-03-11 17:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dethman (הודעה 1071042)

אחי לגבי האיכות, זה עניין של גלים: בגלל התחלופה הגבוהה של אנשים, בגלל שרבים מאבדים עניין ופורשים, אז יש לך תקופות שיש יותר אנשים איכותיים ויש תקופות שפחות.
אני לעולם לא אכעס על אדם שאין לו הרבה מה להגיד או להאיר, אבל הוא מתבטא בכבוד, ורוצה להשתתף וללמוד.
מצד שני קיימת פה גם תופעה של טרולים מתוסכלים, ויכול מאוד להיות שנצטרך למגר את התופעה הזאת מהשורש - כיוון שאזהרות קודמות הצליחו למתן את התופעה לתקופה - אבל לא חיסלו אותה.
לאחרונה כמה כלומניקים הרימו ראש.
אני מכיר לא מעט אנשים טובים שלא רוצים להשתתף בגלל שהם מפחדים מכל מיני הערות ציניות, וזה אבסורד, זה זנב שמקשקש בכלב, כי תחשוב על זה: כמה ילדי כאפות מסתלבטים, עאלק מסתלבטים, על אנשים טובים, והאנשים הטובים בורחים.
אני מבטיח לך שזה לא יהיה פה.
אם לא תהייה ברירה אנחנו נוציא ביום אחד 20, 30 באנים, ונסגור את פורום הכוח, היום הזה ממש לא רחוק.
תאמין לי אני אעשה את זה כהרף עין בלי נקיפת מצפון אחת.
מי שלא עושה לי כבוד אני בטח לא עושה לו כבוד, בוודאי כשמדובר בקשקשן שאין לו שום הישג חוץ מפטפוטים וכמה סרטונים מביכים ביו טיוב.

dethMAN 21-03-11 18:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1071280)
אחי לגבי האיכות, זה עניין של גלים: בגלל התחלופה הגבוהה של אנשים, בגלל שרבים מאבדים עניין ופורשים, אז יש לך תקופות שיש יותר אנשים איכותיים ויש תקופות שפחות.
אני לעולם לא אכעס על אדם שאין לו הרבה מה להגיד או להאיר, אבל הוא מתבטא בכבוד, ורוצה להשתתף וללמוד.
מצד שני קיימת פה גם תופעה של טרולים מתוסכלים, ויכול מאוד להיות שנצטרך למגר את התופעה הזאת מהשורש - כיוון שאזהרות קודמות הצליחו למתן את התופעה לתקופה - אבל לא חיסלו אותה.
לאחרונה כמה כלומניקים הרימו ראש.
אני מכיר לא מעט אנשים טובים שלא רוצים להשתתף בגלל שהם מפחדים מכל מיני הערות ציניות, וזה אבסורד, זה זנב שמקשקש בכלב, כי תחשוב על זה: כמה ילדי כאפות מסתלבטים, עאלק מסתלבטים, על אנשים טובים, והאנשים הטובים בורחים.
אני מבטיח לך שזה לא יהיה פה.
אם לא תהייה ברירה אנחנו נוציא ביום אחד 20, 30 באנים, ונסגור את פורום הכוח, היום הזה ממש לא רחוק.
תאמין לי אני אעשה את זה כהרף עין בלי נקיפת מצפון אחת.
מי שלא עושה לי כבוד אני בטח לא עושה לו כבוד, בוודאי כשמדובר בקשקשן שאין לו שום הישג חוץ מפטפוטים וכמה סרטונים מביכים ביו טיוב.

אני שמח לשמוע כי הם מקבלים יותר מדי במה... פשוט תציץ בפורום זירת הגולשים... הזבל מסתלבטים שם על ימין ועל שמאל.

ניגרי ענק 21-03-11 18:35

אל תדאג.
הדברים נלקחים בחשבון, הסבלנות שלנו מוגבלת.
מה שחשוב לי זה שכאן יהיה נקי, אם הם רוצים להוציא תסכולים במקומות אחרים, צריך לערב גם מנהלים אחרים, אבל אני מבטיח לך שבפורום הזה לא יהיו הטרלות של כלומניקים.
אגב זה ממש מעניין איך כל מי שלא הצליח לעשות משהו עם הגוף שלו נהייה פתאום פאאור ליפטר קשוח ועבה.
הכי קטע שאף אחד מהם לא באמת השתתף או ישתתף בתחרות כוח.
הכל פטפוטים ב 12 אגורות.
אפסים מאופסים.

dethMAN 21-03-11 18:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1071300)
אל תדאג.
הדברים נלקחים בחשבון, הסבלנות שלנו מוגבלת.
מה שחשוב לי זה שכאן יהיה נקי, אם הם רוצים להוציא תסכולים במקומות אחרים, צריך לערב גם מנהלים אחרים, אבל אני מבטיח לך שבפורום הזה לא יהיו הטרלות של כלומניקים.
אגב זה ממש מעניין איך כל מי שלא הצליח לעשות משהו עם הגוף שלו נהייה פתאום פאאור ליפטר קשוח ועבה.
הכי קטע שאף אחד מהם לא באמת השתתף או ישתתף בתחרות כוח.
הכל פטפוטים ב 12 אגורות.
אפסים מאופסים.

הקטע הוא שזה באמת לא המקום שלנו לשפוט אף אחד... פאוורליפטר בודיבילדר זה באמת לא משנה איך כל אחד מגדיר את עצמו ומה המטרות שלו... אני פשוט לא מבין מה הקטע לצוץ משום מקום ולהתחיל לזלזל באנשים ולרדת לרמה הכי נמוכה שיש של חוסר כבוד זה רק מצביע על זה שאין להם כבוד לעצמם.
בכל מקרה טוב לשמוע שעניין בטיפול.

ניגרי ענק 21-03-11 18:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dethman (הודעה 1071307)
הקטע הוא שזה באמת לא המקום שלנו לשפוט אף אחד... פאוורליפטר בודיבילדר זה באמת לא משנה איך כל אחד מגדיר את עצמו ומה המטרות שלו... אני פשוט לא מבין מה הקטע לצוץ משום מקום ולהתחיל לזלזל באנשים ולרדת לרמה הכי נמוכה שיש של חוסר כבוד זה רק מצביע על זה שאין להם כבוד לעצמם.
בכל מקרה טוב לשמוע שעניין בטיפול.

אני לא שופט תאמין לי, אני גם מניח שאיכשהו רובם ח'ברה טובים שקצת מקנאים, קצת נסחפים, וקצת מתוסכלים שהם לא הצליחו לעשות את מה שחשבו שהם יכולים.
נמצאה להם אלטרנטיבה, וזה בסדר אבל מה שלא בסדר זה להתחיל להרוס לקלקל ולא לכבד אחרים שלא בחרו בדרך הזאת.
בעיקר זה נכון לגבי ספורטאים שעשו משהו בתחומם, ואותם ילדים מעזים לפתוח עליהם ג'ורה (מאחורי המחשב כמובן).
כוס אמק תנו כבוד, מי אתם מה אתם?
אני בתחרות הראשונה שלי ראיתי את מג'ד פארס ויוסי מזרחי, וואלה על קצות האצבעות הלכתי לידם כדי לא לעשות רעש.
תהיו פאאור ליפטרים, מעולה - יש לי כבוד עצום לפאאור ליפטרים, למשל איאל חסון למשל אסיד מטר למשל לוליק, אנשים שעשו תוצאות מעולות והביאו הישגים בתחרויות רשמיות.
אבל זה לא אומר שצריך לטנף ולגדף את מי שבחר בדרך אחרת.

SMURF 21-03-11 19:01

אני חייב להודות שכל הוויכוח בין הפאורליפטרים לבודיבילרים בכלל לא ברור לי ונחשפתי אל עוצמתו הלא ברורה רק עם הצטרפותי לפורום. אני לא מכיר אף אחד שהתחיל להתאמן בגלל רצון להפוך לפאורליפטר. לרוב זה התחיל מבודיבילדינג (גם אם מאוד חובבני) ואז בשל חוסר כוח לעמוד במשמעת תזונה או בשל גילוי כישרון נעשה תפנית לפאור ליפטינג. יותר מזה, רוב המתאמנים (שאינם מתחרים) משתעשעים בשני העולמות. אני, למשל, אחרי למעלה מ-15 שנות אימון עוד לא החלטתי איזה סוג אימונים אני אוהב יותר ופעמים רבות משלב בין האימונים (למרות שאני מקפיד על תזונה שלא ממש מתאימה לרוב הפאורליפטרים). משום מה הרוב המכריע של ההקנטות מגיעות מכיוון הפאורליפטרים -- וחבל!

ניגרי ענק 21-03-11 19:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smurf (הודעה 1071318)
אני חייב להודות שכל הוויכוח בין הפאורליפטרים לבודיבילרים בכלל לא ברור לי ונחשפתי אל עוצמתו הלא ברורה רק עם הצטרפותי לפורום. אני לא מכיר אף אחד שהתחיל להתאמן בגלל רצון להפוך לפאורליפטר. לרוב זה התחיל מבודיבילדינג (גם אם מאוד חובבני) ואז בשל חוסר כוח לעמוד במשמעת תזונה או בשל גילוי כישרון נעשה תפנית לפאור ליפטינג. יותר מזה, רוב המתאמנים (שאינם מתחרים) משתעשעים בשני העולמות. אני, למשל, אחרי למעלה מ-15 שנות אימון עוד לא החלטתי איזה סוג אימונים אני אוהב יותר ופעמים רבות משלב בין האימונים (למרות שאני מקפיד על תזונה שלא ממש מתאימה לרוב הפאורליפטרים). משום מה הרוב המכריע של ההקנטות מגיעות מכיוון הפאורליפטרים -- וחבל!

כל מילה סלע!
אין שום התנגשות בין שני הענפים, כשהיה לי פרטנר הייתי עושה בנ'ץ חופשי 150 ל 6 חזרות נקי, אז זה אומר שאני בענף הכוח?
או ספורטאי מעולה כמו אסיד מטר, בחור חזק שזכה בכל תחרות כוח שהוא השתתף בה, הוא גם מפתח גוף מצוין אז באיזה ענף הוא?
לוליק פעם עשה חיטוב, היה נראה נהדר, אז הוא פאור או בילדר?
הבעיה היא עם אנשים מתוסכלים שממציאים תיאוריות וכל מיני השקפות עאלק הארד קור, כי זה גורם להם להרגיש שיש להם זין גדול כשלמעשה, הם עדיין משתמשים בו רק כדי להשתין.
ספורטאי תמיד יתן כבוד לספורטאי אבל כלומניק לא תמיד נותן כבוד, כי הוא לא יודע מה זה בכלל.

SMURF 21-03-11 19:31

ורק בשביל לסגור פינה קטנה, באחד האשכולות (כבר לא בטוח איזה, אולי אפילו הנוכחי) היה ויכוח מר לגבי איזה סוג של גוף גברי בחורות/ נשים/ ילדות האבלות בנות 16 אוהבות; אני משער שכמו תמיד האמת נמצאת באמצע, אבל בכל מקרה עד כמה שאני יודע רובן לא מתעלפות למראה גוף עם למעלה מ20% שומן, גם אם הוא טוען שה-rm1 שלו הוא לפחות מאתיים...

ניגרי ענק 21-03-11 19:34

חח את מי מעניין בכלל כמה הוא מרים חוץ ממנו ומהחברים המעפנים שלו.
אגב, הוא לא מרים הרבה, ממש לא.

dethMAN 21-03-11 23:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1071319)
כל מילה סלע!
אין שום התנגשות בין שני הענפים, כשהיה לי פרטנר הייתי עושה בנ'ץ חופשי 150 ל 6 חזרות נקי, אז זה אומר שאני בענף הכוח?
או ספורטאי מעולה כמו אסיד מטר, בחור חזק שזכה בכל תחרות כוח שהוא השתתף בה, הוא גם מפתח גוף מצוין אז באיזה ענף הוא?
לוליק פעם עשה חיטוב, היה נראה נהדר, אז הוא פאור או בילדר?
הבעיה היא עם אנשים מתוסכלים שממציאים תיאוריות וכל מיני השקפות עאלק הארד קור, כי זה גורם להם להרגיש שיש להם זין גדול כשלמעשה, הם עדיין משתמשים בו רק כדי להשתין.
ספורטאי תמיד יתן כבוד לספורטאי אבל כלומניק לא תמיד נותן כבוד, כי הוא לא יודע מה זה בכלל.

יפה אמרת.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:33.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ