ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Nac בודי בילדינג וביקיני 2012 -הסירטון ! (https://israelbody.com/showthread.php?t=77483)

sandrik 05-12-12 18:28

Nac בודי בילדינג וביקיני 2012 -הסירטון !

אירגון מספר 1 בארץ !!! בתחרות הכי טובה שהייתה עד כה :))
תהנו
http://www.youtube.com/watch?v=http://www.youtube.com/watch?v=qPGdng3DfFQ&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=qPGdn...ature=youtu.be

harder 05-12-12 18:53

חחחחחחחחחחחח כמה צחקתי שראתי את סמולר האיש המפייסבוק חחחחח :):):):) הרג אותי

לנושא אחלה של השקעה !

Gaga1234 05-12-12 18:58

סמולר הזה תאמינו לי כוכב חח

סרטון מעולה רמה מעמולה אחלה של תחרות באמת האיגוד המוביל בארץ כיום.

Scylla 06-12-12 01:42

חייב להגיד מילה טובה על האיגוד, הקונספט שלו והעריכה. בהחלט מוסיף פן חיובי לענף ואני חייב להודות שאני ועוד שני חברים שלי שטרולים כאן ואוהבים להטריל על בילדינג צפו בכל 24 הדקות של הסרטון. זה אומר הכל. ואני לא אומר מי אלו :)

EliC 06-12-12 02:37

איגוד הכי רציני בארץ תכלס

the raccoon 06-12-12 08:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Gaga1234 (הודעה 1150425)
סמולר הזה תאמינו לי כוכב חח

סרטון מעולה רמה מעמולה אחלה של תחרות באמת האיגוד המוביל בארץ כיום.

מה הסיפור איתו?

Scylla 06-12-12 13:05

שהוא ליצן שוקל 50 קילו וחושב שהוא מינימום פיל הית' ביום טוב

hypertrophy 06-12-12 13:31

פיייי
זאת רמה

the raccoon 06-12-12 13:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Scylla (הודעה 1150519)
שהוא ליצן שוקל 50 קילו וחושב שהוא מינימום פיל הית' ביום טוב

יום טוב? בי.

nadavmoore 06-12-12 19:18

וואו, המרימת משקולות שם.

Sahars1996 06-12-12 21:30

פאק,רמה פשוט מדהימה!!
אבל לירון סמולר עדיין ליצן :)

StaSus 07-12-12 08:58

אין מילים!

לוזון 07-12-12 12:50

לאט לאט הענף מתקדם באמת שאפו:)

Scylla 07-12-12 13:37

אני דווקא ממש לא חושב שהרמה של התחרות הייתה יוצאת דופן. ממש לא.
אבל הארגון הפרסום הקונספט של האיגוד וכו' - בהחלט כן.

hypertrophy 07-12-12 13:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1150611)
אני דווקא ממש לא חושב שהרמה של התחרות הייתה יוצאת דופן. ממש לא.
אבל הארגון הפרסום הקונספט של האיגוד וכו' - בהחלט כן.

כן....אני גם צריך להבהיר.דיברתי על רמת האירגון

DaSpider 07-12-12 17:45

חוץ מאלנה שיפ הבחורות שם יותר מזכירות חשפניות... וסחטיין על סרגיי, נראה מרשים מאד גם לגיל הרבה יותר צעיר משלו.

hypertrophy 08-12-12 02:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי daspider (הודעה 1150659)
חוץ מאלנה שיפ הבחורות שם יותר מזכירות חשפניות... וסחטיין על סרגיי, נראה מרשים מאד גם לגיל הרבה יותר צעיר משלו.

זה הקטע בביקני גבר

אלברט ברכה 08-12-12 02:19

הסיבה שהן היו שם היא בדיוק הסיבה שבתחרויות איגרוף מסתובבת מישהי בביקיני כשהטמפרטורה באולם 9 מעלות עם השלט המפגר של מספר הסיבוב.

אגב ראיתי את הסרט ברפרוף, העריכה באמת מקצועית (באופן יחסי לדברים אחרים שראינו בבילדינג בארץ), רק קצת צורם לראות שבאולם של 300 איש במקרה הטוב, חצי מהמקומות ריקים. רבאק, אפילו מופע ג'אגלינג יכול לקבץ סביבו יותר קהל, למה לא מגיעים עוד?

Scylla 08-12-12 03:07

כי עולה בטח איזה 80 ש"ח כניסה.
מצד אחד משהו צריך למממן את הארגון (ובטח לא המתחרים) מצד שני למה שמישהו יוציא יותר כסף על "גרנד פרי קלאסיק" מאשר על איזה דרבי תל אביבי או הופעה טובה של אמן ברמה?

אלברט ברכה 08-12-12 14:38

בדיוק
זה כמו המחלה של הכדורגל הישראלי, 80 שקל כרטיס למשחק שגם ככה מתנהל בהליכה, אחר כך לא מבינים למה האיצטדיונים ריקים.

הרי עוד 1000 שקל ופחות 1000 שקל לא יזיזו למארגנים של nac ושאר הארגונים, אבל לילדים בני 14 ההבדל בין 80 שקל ל50 שקל ול20 שקל הוא עצום, חבל שהם מסתכלים לטווח הקצר.

Scylla 08-12-12 16:45

יואש אתה נוגע בנושא שקשה לשערך אותו, אתה מסתכל בעצם על עקומת היצע וביקוש פשוטה שאתה מנסה לשמר x הכנסה, בתקווה שאם תוריד את המחיר יגיעו עוד אנשים שיכסו את ההפרש, הבעיה היא שקשה מאוד להעריך את זה ואם תוריד ל50 ויגיעו עוד 10 אנשים בגלל המחיר - לא עשית כאן כלום ורק הפסדת כסף וזה לא הפרש של 1000.
נגיד והגיעו 100 אנשים כפול 30 הפרש = 3000 ש"ח, קצת יותר משמעותי.

Fiberglass 12-12-12 08:09

אני בטוח שכל ילד פה שילם לא מעט פעמים כניסה של 50 שקל לאיזה מועדון באחד הסופשים שהוא יצא
שלא נדבר על הופעות של אומנים כמו אייל גולן או אחרים שדורשים לפחות 120 שקל לכרטיס להופעה שלהם .
פעם בשנה לשלם 80 עבור תחרות של הספורט שאתה אוהב ותוך כדי לתרום לא כזה נורא לדעתי.
כל מי שאומר שהמחיר או המרחק זה התירוץ לזה שבחר לא להגיע זו רק מהסיבה שהספורט הזה כניראה לא כל כך מעינין אותו כמו שהוא חושב.

Scylla 12-12-12 12:04

50 זה סביר איכשהו, 80 לא.
אתה שוכח שזה ספורט בחיתולים והמטרה היא להביא קהל חדש. קהל חדש לא יבוא בכסף.

hypertrophy 12-12-12 16:17

ניסו לקחת דמי כניסה למשחקי פוטבול בארץ אצלנו בליגה לפני 2 עונות אחרי שהבינו שהקהל הצטמצם הפסיקו עם זה
אתה יודע כמה אנשים הגיעו בגלל שזה חינם ועכשיו הם צופים קבועים??

Scylla 12-12-12 18:11

אי אפשר לקחת כניסה עבור ספורט חובבני ולא פופולרי

אלברט ברכה 12-12-12 21:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי fiberglass (הודעה 1151470)
אני בטוח שכל ילד פה שילם לא מעט פעמים כניסה של 50 שקל לאיזה מועדון באחד הסופשים שהוא יצא
שלא נדבר על הופעות של אומנים כמו אייל גולן או אחרים שדורשים לפחות 120 שקל לכרטיס להופעה שלהם .
פעם בשנה לשלם 80 עבור תחרות של הספורט שאתה אוהב ותוך כדי לתרום לא כזה נורא לדעתי.
כל מי שאומר שהמחיר או המרחק זה התירוץ לזה שבחר לא להגיע זו רק מהסיבה שהספורט הזה כניראה לא כל כך מעינין אותו כמו שהוא חושב.

בזה שאתה משלם 80 שקל אתה תורם רק למי שארגן את התחרות.
המתחרים לא מקבלים שקל, מה שהם מקבלים זה עול כלכלי של ציוד-זמן-ביטוח ובבילדינג תוסיף גם את החומרים. זאת חתיכת הוצאה.

תחרויות מהסוג האלה מצריכות ספת בנץ' מקצועית וראק לסקבט, ממש לא חייב מונוליפט כי 99 אחוז מהאנשים בכלל לא מורגלים למונוליפט ולא עומדים רחב בצורה שמצריכה אותו, וגם אין מישהו שעושה פה 400+ סקבט שבאמת יהיה מסוכן לא לעשות עם מונוליפט.

הכסף לא הולך לאיזה קרן שמעודדת את הספורט או משהו, ועם כל הכבוד לאנדי בולטון שבא, זה לא שעכשיו ישתנה משהו.

גם אני ואתה יכולים עכשיו ללכת למתנ"ס באיזה עיר ולשכור את המקום ליומיים כדי להריץ את כל הפרוצדורה והנה - יש תחרות.

וכמובן שמה הטעם לגבות כסף על תחום שבכלל אין לו הכרה ומלא מיתוסים וחרטות? המטרה היא לחשוף אותו, אם הוא יהיה פתוח לקהל זה לא יקרה. ההצלחה של ליפטינג למשל יכולה להמדד בזה שיותר ויותר אנשים יכירו, יאהבו ויעסקו בזה.
ב2007-2008 90 אחוז מהאנשים כאן לא ידעו מה זה סקבט, היום זה השתנה לגמרי.

Scylla 13-12-12 00:57

לא ברור לי אם אתה מדבר עם nac או על ליפטינג.
לגבי nac מתחרים לא משלמים להשתתף בניגוד לרוב האיגודים, מטיסים אותם להתחרות בחו"ל (חלקם, לא ברור לי על חשבון מי וכמה) ומקבלים פרסים כספיים חביבים. במקרה הזה יש הצדקה לתשלום כניסה, אבל השאלה אם חכם לארגון בתור ארגון לגבות כניסה. כי אתה צודק - לא יבואו ולא באים.

לגבי לארגן תחרות - אתה לא בחור טיפש אבל אתה מאוד אופטימי אם אתה חושב שזה כזה פשוט. צריך אישורים עירייה עניינים ביטוחים וכו' וכו' וכו' זה לא תחרות שחמט של כמה חבר'ה. התחרו בדימונה המון המון אנשים חדשים רובם כאן מהפורומים, היו עוד לא מעט שהביעו התעניינות ורצו להגיע אבל לא היו מוכנים פיזית או מוכנים להגיע וכו'. הצלחת התחרות תרמה לכך שיהיה יותר קל לשכנע אנשים לבוא שנה הבאה. לגבי מונוליפט רוצים לשמור על רף גבוה של תחרות, וזה מקובל. לגבי סכנה - מי קובע איזה משקל מסוכן? להתהפך עם 200 לא מסוכן? עם 100? במקרה אתה תמים ואם הקט' eq הייתה הולכת כמו שצריך המונוליפט היה עם 350+ קילו עליו. אז אל תזלזל. לגבי בטיחות אני יכול להגיד לך שהתהפכו שם כמה פעמים ולא חושב שמונוליפט זה מי יודע מה בטיחותי. אולי אם משנים את גובה הרצועות מה שלא היה בפועל. הכסף שהמתחרים שילמו הולך להוצאות התחרות, ותאמין לי יש המון.

KALINA 13-12-12 08:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Scylla (הודעה 1151546)
אי אפשר לקחת כניסה עבור ספורט חובבני ולא פופולרי

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Scylla (הודעה 1150799)
יואש אתה נוגע בנושא שקשה לשערך אותו, אתה מסתכל בעצם על עקומת היצע וביקוש פשוטה שאתה מנסה לשמר x הכנסה, בתקווה שאם תוריד את המחיר יגיעו עוד אנשים שיכסו את ההפרש, הבעיה היא שקשה מאוד להעריך את זה ואם תוריד ל50 ויגיעו עוד 10 אנשים בגלל המחיר - לא עשית כאן כלום ורק הפסדת כסף וזה לא הפרש של 1000.
נגיד והגיעו 100 אנשים כפול 30 הפרש = 3000 ש"ח, קצת יותר משמעותי.

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Scylla (הודעה 1151491)
50 זה סביר איכשהו, 80 לא.
אתה שוכח שזה ספורט בחיתולים והמטרה היא להביא קהל חדש. קהל חדש לא יבוא בכסף.

תעשה טובה,אל תבוא

טלסביון 13-12-12 10:06

קאלינה הוא ציין עובדות שיווקיות על פי היגיון. קהל חדש לא יבוא בכסף בטח שלא כשעולה 80

Scylla 13-12-12 12:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי kalina (הודעה 1151642)
תעשה טובה,אל תבוא

זה העניין זה ההגיון המקולקל של איגודי הבילדינג. אתם מכוונים שרק מי שמכור לתחום יגיע. האוכלוסיה הזאת לא תגדל מעצמה. אתם חייבים למשוך אנשים נוספים. עצם העובדה שזה אירוע ספורט חובבני זו עובדה ולא עלבון. זה לא אנשים שזה המקצוע שלהם וזה לא מקצוע אולי רק בטופ של האולימפיה וגם זה בקושי. אני התחריתי בדימונה בpl וזו לא בושה להודות - זה ספורט חובבני. למי יש פרצוף לקחת כזה סכום על תחרויות כאלה. ממה שראיתי אני יכול להגיד שמבחינת שואו נתתם הרבה יותר תמורה לכסף מכל שאר האיגודים אבל עדיין זה רחוק ממשתלם עבור אנשים שזה לא העיסוק העיקרי בחייהם...

אלברט ברכה 13-12-12 12:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1151632)
לא ברור לי אם אתה מדבר עם nac או על ליפטינג.
לגבי nac מתחרים לא משלמים להשתתף בניגוד לרוב האיגודים, מטיסים אותם להתחרות בחו"ל (חלקם, לא ברור לי על חשבון מי וכמה) ומקבלים פרסים כספיים חביבים. במקרה הזה יש הצדקה לתשלום כניסה, אבל השאלה אם חכם לארגון בתור ארגון לגבות כניסה. כי אתה צודק - לא יבואו ולא באים.

לגבי לארגן תחרות - אתה לא בחור טיפש אבל אתה מאוד אופטימי אם אתה חושב שזה כזה פשוט. צריך אישורים עירייה עניינים ביטוחים וכו' וכו' וכו' זה לא תחרות שחמט של כמה חבר'ה. התחרו בדימונה המון המון אנשים חדשים רובם כאן מהפורומים, היו עוד לא מעט שהביעו התעניינות ורצו להגיע אבל לא היו מוכנים פיזית או מוכנים להגיע וכו'. הצלחת התחרות תרמה לכך שיהיה יותר קל לשכנע אנשים לבוא שנה הבאה. לגבי מונוליפט רוצים לשמור על רף גבוה של תחרות, וזה מקובל. לגבי סכנה - מי קובע איזה משקל מסוכן? להתהפך עם 200 לא מסוכן? עם 100? במקרה אתה תמים ואם הקט' eq הייתה הולכת כמו שצריך המונוליפט היה עם 350+ קילו עליו. אז אל תזלזל. לגבי בטיחות אני יכול להגיד לך שהתהפכו שם כמה פעמים ולא חושב שמונוליפט זה מי יודע מה בטיחותי. אולי אם משנים את גובה הרצועות מה שלא היה בפועל. הכסף שהמתחרים שילמו הולך להוצאות התחרות, ותאמין לי יש המון.

זה עדיין לא דבר כזה גרנדיוזי, עם כל הדברים שצריך לעשות מסביב.
ואם הספוטרים עירניים ומנוסים זה כבר 90 אחוז ממה שצריך בזמן התרגיל.
עם 200 קילו ל3+ ספוטרים והליפטר עצמו הרבה יותר קל להתמודד, עם 300-400 ומעלה זה כבר סיפור אחר.

כל הדברים האלה שצריך לארגן, אם יש את הזמן הדרוש אפשר להשיג הכל.

DanikNAC 13-12-12 23:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1151653)
זה העניין זה ההגיון המקולקל של איגודי הבילדינג. אתם מכוונים שרק מי שמכור לתחום יגיע. האוכלוסיה הזאת לא תגדל מעצמה. אתם חייבים למשוך אנשים נוספים. עצם העובדה שזה אירוע ספורט חובבני זו עובדה ולא עלבון. זה לא אנשים שזה המקצוע שלהם וזה לא מקצוע אולי רק בטופ של האולימפיה וגם זה בקושי. אני התחריתי בדימונה בpl וזו לא בושה להודות - זה ספורט חובבני. למי יש פרצוף לקחת כזה סכום על תחרויות כאלה. ממה שראיתי אני יכול להגיד שמבחינת שואו נתתם הרבה יותר תמורה לכסף מכל שאר האיגודים אבל עדיין זה רחוק ממשתלם עבור אנשים שזה לא העיסוק העיקרי בחייהם...

ומה קביבלתה בדימונה?
אלוף האלופים אצלינו לוקח 6 אלף שקל
יש שמועות שלתחרות הבאה סכום זה יגדל
ככה שאל תבלבל במוח
תתכונן לדימונה 2014

hypertrophy 14-12-12 00:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי daniknac (הודעה 1151748)
ומה קביבלתה בדימונה?
ככה שאל תבלבל במוח
תתכונן לדימונה 2014

עוד פעם אתה מזלזל?

אלברט ברכה 14-12-12 00:50

ציטוט:

ומה קביבלתה בדימונה?
ככה שאל תבלבל במוח
תתכונן לדימונה 2014

כמה עולה סייקל מאסה, סייקל חיטוב, כל התוספים, צבע, הסרת שיער, תחתון פ1זינג, אובדן שעות עבודה ועצבים רופפים?
כשתבוא עם מספר, תחסר ממנו 6000 ותראה שאתה במינוס.

hypertrophy 14-12-12 01:35

גבר....אצל דני אין אובדן שעות עבודה :)

אבל בתאכל'ס אתה צודק

Scylla 14-12-12 02:57

ציטוט:

ומה קביבלתה בדימונה?
ככה שאל תבלבל במוח
תתכונן לדימונה 2014

עד עכשיו השתדלתי לדבר אליך ועליך בכבוד באופן יחסי. יואש (אלברט ברכה) אמר את דברו בכל הנוגע לעובדה שגם אם מקבלים 6000 (סכום יפה בהחלט) עדיין אתה יוצא במינוס.

לגבי מה קיבלתי בדימונה? סמינר עם אנדי בולטון שאם לא שמעת את השם הוא פלוס מינוס מקביל לקולמן/פיל/קאי/ג'אי בעולם הבודיבילדינג.

סמינר עם רוני קולמן שהיה בדיחה ויצאתי משם בלי שום מסקנות ושום חוויות ושום ידע מעשי עלה כ200 ש"ח. בתחרות בדימונה הייתה הזדמנות לרכוש בהנחה את הסמינר ב50 ש"ח (סכום מצחיק) תכפיל ב70 משתתפים כי לכל אחד יש את הזכות, אז כולם ביחד "הרוויחו" מעל 10,000 ש"ח.

Scylla 14-12-12 03:18

עוד משהו - זה מאוד עצוב שאתם מעדיפים לשלם לזוכים מאשר אשכרה לפתח את הענף עצמו. זאת בדיוק הסיבה למה הענף הזה תקוע במקום ולא זז לשומקום כבר עשורים שלמים. לאף אחד לא אכפת שאנשים חדשים יבואו ויתעניינו כל אחד דואג לתחת של עצמו, מכתיר את עצמו למר ישראל ולא טורח לציין שהוא התחרה נגד עצמו בקטגורית עד 60 קילו. אז מה הפלא שאנשים מזלזלים בזה. אם 6000 ש"ח זה מה שגורם לך להתחרות באיגוד שלך ומה שגורם לך לעסוק בפיתוח גוף אז אני משתתף בצערך.

DaSpider 14-12-12 07:56

דניק, אתה בכלל הפרחת נשיקות באוויר מבמה כשכולך מרוח ברוטב טריאקי, לא נראה לי שאתה הוא הבן אדם הכי מתאים לדבר על דימונה...

Cuba 14-12-12 09:05

אחח כמה שהבילדרים אטומים...

אם הייתם לוקחים מכל משתתף 200 שקל השתתפות(כמו כמעט בכל ספורט תחרותי ) וכניסה חינם לקהל המודעות לענף תעלה...

אבל כמובן שאתם חושבים לטווח הקצר...

DanikNAC 14-12-12 13:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1151765)
עוד משהו - זה מאוד עצוב שאתם מעדיפים לשלם לזוכים מאשר אשכרה לפתח את הענף עצמו. זאת בדיוק הסיבה למה הענף הזה תקוע במקום ולא זז לשומקום כבר עשורים שלמים. לאף אחד לא אכפת שאנשים חדשים יבואו ויתעניינו כל אחד דואג לתחת של עצמו, מכתיר את עצמו למר ישראל ולא טורח לציין שהוא התחרה נגד עצמו בקטגורית עד 60 קילו. אז מה הפלא שאנשים מזלזלים בזה. אם 6000 ש"ח זה מה שגורם לך להתחרות באיגוד שלך ומה שגורם לך לעסוק בפיתוח גוף אז אני משתתף בצערך.

תקוע? תרא תחרויות ifbb תרא תחרויות שלנו
מתי תזכיר לי יצא משלחת כמו שיצא השנה ?
אל תבלבל במוח

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:56.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ