ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   רגישות לאינסולין ותוסף לעלייה במסה (https://israelbody.com/showthread.php?t=82315)

ta31 16-05-15 12:02

רגישות לאינסולין ותוסף לעלייה במסה

שלום אני בן 20
גובה 1.70
משקל 71

1)שמעתי שאחרי אימון מומלץ לצרוך אבקת חלבון+ פחמימה זמינה חצי שעה אחרי אימון ולא מייד לאחר אימון משום שחצי שעה אחרי אימון הגוף יותר רגיש לאינסולין זה נכון?

2) יש איזשהו תוסף שיעזור לי לעלות במשקלי עבודה?
אני תקוע כבר המון זמן בבנץ שלי אני לפעמים עולה קצת משקל ואז חוזר למשקל הקבוע לא מצליח לשבור את השיא..

נ.ב אני משתמש בקריאטין.
שבת שלום:)

יועץ לתוספי תזונה 16-05-15 15:46

ישנם כמה תאוריות.
אם נוח לך לאכול מיד אחרי האימון או חצי שעה אחרי האימון,עשה מה שיותר נוח.

יכול להיות כמה אפשרויות,אציין 2.
1.יכול להיות שיש אפשרות להוסיף עוד קלוריות,כמובן קלוריות איכותיות.

2.יכול להיות שצריך לבצע "reload"
להוריד משקלי עבודה,ולאט לאט להרים.

ta31 16-05-15 17:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי יועץ לתוספי תזונה (הודעה 1185275)
ישנם כמה תאוריות.
אם נוח לך לאכול מיד אחרי האימון או חצי שעה אחרי האימון,עשה מה שיותר נוח.

יכול להיות כמה אפשרויות,אציין 2.
1.יכול להיות שיש אפשרות להוסיף עוד קלוריות,כמובן קלוריות איכותיות.

2.יכול להיות שצריך לבצע "reload"
להוריד משקלי עבודה,ולאט לאט להרים.

איזו שיטה לדעתך הכי תעזור לי לעלות במשקלים?
1)פרמידה עולה
2)פרמידה יורדת
3)אותו משקל אותם חזרות לאורך כל התרגיל.
4)לעלות במשקלי עבודב ולהשאיר תחזרות על אותו מספר.

תודה:)

Tamir D 17-05-15 14:34

1.זה לא קריטי, אתה יכול לאכול אחרי 5 דקות מסיום האימון וגם 30 דקות. מה שחשוב ועיקרי זה שבאמת תאכל. כמובן שאחרי 45-60 דקות יש לאכול שוב, הפעם ארוחה מוצקה.
2.לגבי משקלי העבודה- היה לי אותו סיפור בעבר. מה שאני מציע לך לעשות זה מה שהציעו לי והתברר כהצלחה - דגש על שני עקרונות :גיוון ומשחק עם טווחי חזרות.
הכוונה בגיוון היא שאם אתה תקוע למשל בבנצ רגיל, נסה לעבוד תקופה מסוימת (חודש חודשיים) על בנצ בשיפוע תחתון ותבצע את זה עם פירימידה יורדת. כלומר להתחיל ממשקל נמוך חזרות גבוהות ולעלות בהדרגה. הסיבה לעבוד בסוג הזה של בנצ זה בגלל שאתה מערב גם את שריר החזה (פקטורליס) וגם את שריר הגב (לטיסימוס דורסי) שניהם שרירים גדולים לכן אתה יכול להפיק יותר כוח.
בקשר לחזרות - תתחיל עם משקל קל לאיזור ה12-15 חזרות ואז תעלה משקל ותוריד חזרות..
תנסה 12 - 8 - 6 - 4 - 3 - 2 - 1
אחרי פרק זמן של חודש חודשיים תחזור לבנצ רגיל בטוח שהוא יעלה.
מבחינת תוספים תמשיך עם הקריאטין זה יעזור .
כמובן שהתזונה היא קריטית לא פחות, תראה שאתה מכניס מספיק אוכל כמובן ממקורות איכותיים דגש על פחמימות מורכבות, חלבונים רזים ושומן איכותי.

ta31 20-05-15 12:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tamir d (הודעה 1185281)
1.זה לא קריטי, אתה יכול לאכול אחרי 5 דקות מסיום האימון וגם 30 דקות. מה שחשוב ועיקרי זה שבאמת תאכל. כמובן שאחרי 45-60 דקות יש לאכול שוב, הפעם ארוחה מוצקה.
2.לגבי משקלי העבודה- היה לי אותו סיפור בעבר. מה שאני מציע לך לעשות זה מה שהציעו לי והתברר כהצלחה - דגש על שני עקרונות :גיוון ומשחק עם טווחי חזרות.
הכוונה בגיוון היא שאם אתה תקוע למשל בבנצ רגיל, נסה לעבוד תקופה מסוימת (חודש חודשיים) על בנצ בשיפוע תחתון ותבצע את זה עם פירימידה יורדת. כלומר להתחיל ממשקל נמוך חזרות גבוהות ולעלות בהדרגה. הסיבה לעבוד בסוג הזה של בנצ זה בגלל שאתה מערב גם את שריר החזה (פקטורליס) וגם את שריר הגב (לטיסימוס דורסי) שניהם שרירים גדולים לכן אתה יכול להפיק יותר כוח.
בקשר לחזרות - תתחיל עם משקל קל לאיזור ה12-15 חזרות ואז תעלה משקל ותוריד חזרות..
תנסה 12 - 8 - 6 - 4 - 3 - 2 - 1
אחרי פרק זמן של חודש חודשיים תחזור לבנצ רגיל בטוח שהוא יעלה.
מבחינת תוספים תמשיך עם הקריאטין זה יעזור .
כמובן שהתזונה היא קריטית לא פחות, תראה שאתה מכניס מספיק אוכל כמובן ממקורות איכותיים דגש על פחמימות מורכבות, חלבונים רזים ושומן איכותי.

קריאטין לצרוך כל יום. 5 גרם למשך חודשיים ואז להפסיק לחודש ולהמשיך לצרוך?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:34.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ