ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   עזרה| קושי בקביעת מטרה, התמדה ותוצאות, עזרה? בן 17. יש תמונה (http://israelbody.com/showthread.php?t=71796)

1Step4Goal 25-05-11 00:06

עזרה| קושי בקביעת מטרה, התמדה ותוצאות, עזרה? בן 17. יש תמונה

אני בן 17, מטר 90, שוקל 76 ~. (לינק לתמונה בסוף).
אני מתאמן במכון ים זמן, עם פול הפסקות.
אני אוכל נכון ומפסיק לשים לב אחרי שבוע.
אני מחליט פעם אחת מאסה פעם אחת חיטוב ואין לי דעה מגובשת כי אני לא יודע מה כדאי קודם.
מה שגורם לכך:
אם אני מחליט לחטב - אני נחוש בידיוק ליום, יוצא וקורע את עצמי ולמחרת שוכח מזה, ובכלל לא מתמיד.
אני מחליט שאני עולה במאסה - אני מתמיד , אבל אז חושב שאולי עדיף קודם לחטב ואז מגיע לאותו לופ.

תגידו לי אתם ! כי אני כבר מיואש אין לי דעה ואין לי מטרה כי כל רגע זה משתנה.
מאסה או חיטוב?

למה חיטוב? :אני ממש מפחד להשמין (תופעת לוואי של מאסה) כי יש עלי כבר איזה 16% שומן ויש לי טראומה מלהיות שמן לקח לי המון זמן לרדת מ25% שומן בתור ילד ל16% תחשבו איזה הבדל זה ואיזה מאמץ עשיתי כדי לרדת.
אני ראסמי מפחד לעלות ולקבל עוד פעם קרס וחזה, אני עכשיו שטוח לגמרי עם שכבת שומן דקה עלי.
(כרגע אני מטר 90 עם מאסת שריר שלא מתאימה לגוף הגדול והרחב שלי, אבל גם לא שמן).

למה מאסה? : בדצמבר (ה-12) 2011 יש לי תחרות באומנות לחימה, תחשבו איזה יתרון זה גם ויזואלית וגם מבחינת כוח לעלות לזירה שאתה מאסיבי וגבוה יחסית למתחרה, זה ממש יכול לעזור לי.
חוץ מזה שלגבוה יותר יפה להיות שריר מאשר שחיף.

גם למאסה וגם לחיטוב אפשר להתעמק ולמצוא יתרונות וחסרונות, אבל לפי מה שנתון לכם כאן - מה הייתם עושים? תעזרו לי ?

ואיך אפשר להתמיד בו? מה השיטות שלכם? גיבוש דעה אחת ולתמיד בכללי יעזור לי מאד להתמיד, אבל מה הטיפים שאתם יכולים לתת לי?

תודה מראש

(במקרה נתקלתי באשכול של מישהו שאני רוצה להגיע למצב שלו בתור מטרה סופית (מאסיבי ומחוטב בצורה יפה) :
israelbody . com/showthread.php?t=52741
העתיקו את הכתובת לגלשן ותורידו רווח בין הY ל.C אם בא לכם, כי אני לא יכול לשים לינקים.)

תמונה שלי:

img220.imageshack .us/img220/3347/130566673824.jpg

להוריד רווח בין IMAGESHACK ל.US

eatinpie 25-05-11 00:11

שמע, כדי להגיע למצב של חדש צריך הרבה הקרבה עצמית. הרבה מאוד הקרבה עצמית. וגם קרואסונים.

בכל מקרה, אני לא חושב שיש פה פתרונות קסם או משהו.
תגבש דעה לגבי מטרה. תתמיד במה שיש לעשות כדי להגיע אלייה. תן לזה זמן וזה יבוא.

קראתי פעם שמישהו כתב שבודיבילדינג זה כמו ריצת מרתון. אתה חייב להתמיד כדי לראות תוצאות.
אם אתה צריך מוטיבציה לא חסר סרטונים ביוטיוב (גם לחיטוב וגם למאסה).

אני במקומך לגמרי הייתי הולך על מאסה. מטר 90 על 76 קילו... ואתה שוקל חיטוב?! הייתי ילד שמן ואני מכיר את הפחד, אבל אין לך למה לחטב. תתגבר על עצמך. תאכל את זה (ותאכל הרבה) ושיהיה מה לחטב תחטב לתוצאות.

tal_s 25-05-11 00:14

הקרבבבבה

קפטן שלד 25-05-11 00:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tal_s (הודעה 1093494)
הקרבבבבה

:eek: הקרבה :eek:
:11::11::11:

תעשה מאסה גבר, אתה שלד

1Step4Goal 25-05-11 00:44

תודה אשמח לשמוע עוד דעות.

דרך אגב אם אעשה אימוני hiit עבור שיפור סיבלת לב ריאה ובמקביל אוכל עוד יותר בימים שאעשה זאת כדי לחפות על הקלריות ששרפתי, זה לא ישפיע על התקדמות המאסה?

איש הבוקר 25-05-11 00:51

כדאי מאוד, שתתחיל להתאפס על עצמך אחרת לא תגיע לשום מקום חביבי.
אם אתה רוצה מסה יש לזה תוכניות מוגדרות שעובדות מצוין כגון ss של מארק ריפטו וכו'
אם אתה רוצה חיטוב ויש לך מה לחטב - תעשה את זה...

אתה צריך לזכור שאין לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה, מסה = עליה במשקל משמעותית = קשה יותר בלחימה.

1Step4Goal 25-05-11 01:20

כשהייתי ילד שמן, היה לי חזה משומן זה עשה לי טראומה של ממש, והצלחתי אחרי מאמצים רבים להוריד אותו.
בעבר ניסיתי מאסה וראיתי את החזה חוזר לאט לאט.
בהתחשב בנתון הזה, מה אתם הייתם עושים? יורדים קודם מ16%~ ככה ל12% ואז מתחילים מאסה או כבר מאיפה שאני נמצא עכשיו?

IGOR 25-05-11 11:29

אחי תקריבבבבבבבבבבבב תקקקרייבבב! אני 1.96 אחי והייתי 70 קילו o:
70 פאקינג קילו חפש תתמונות שלי מ 2007 בערך תראה איזה רזה הייתי בלאט. בכל אופן,קשה מאוד לצבור מאסה בגובה כזה. אבל לא כדי לך לזלזל בזה משום שליהיות 1.90+ ולשקול 70 קילו זה פשוט מגעיל. אתה הולך יעני בים בלי חולצה ואותך רואים הכי טוב כמו גורד שחקים. קיצור קח את עצמך בידיים תתחיל להכניס אוכל בכוח גם אם יקח לך לסיים ארוחה תוך שעה וחצי. בהצלחה!

1Step4Goal 26-05-11 12:23

תודה רבה על התגובות,
אני מבין שבנתיים כולם אומרים מאסה, אבל אין אף אחד שתומך בחיטוב לפני? למה?

eatinpie 26-05-11 12:27

בגלל יחס משקל גובה...

nadavmoore 26-05-11 12:34

כי אם אין לך מסת שריר עליך אין לך למה לחטב אלא אם כן המטרות שלך בסוף החיטוב הן להיות מר קו.

בכל מקרה אתה לא תחזור לחזה נפול אם בזמן המאסה תעבוד חזק על החזה ולא כמו ליצן. במאסה לא חובה שתעלה ל25 אפשר גם לעלות ל20 אבל עם מאסת שריר גדולה אולי תהיה לך כרס אבל יראו שאתה בחור שרירי ולא סתם שמן

triple h1 26-05-11 16:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1093901)
כי אם אין לך מסת שריר עליך אין לך למה לחטב אלא אם כן המטרות שלך בסוף החיטוב הן להיות מר קו.

בכל מקרה אתה לא תחזור לחזה נפול אם בזמן המאסה תעבוד חזק על החזה ולא כמו ליצן. במאסה לא חובה שתעלה ל25 אפשר גם לעלות ל20 אבל עם מאסת שריר גדולה אולי תהיה לך כרס אבל יראו שאתה בחור שרירי ולא סתם שמן

i dont have to sell my soul

hypertrophy 26-05-11 19:12

מה יש לך לחטב יא שחיף?!?!!??! איך יתמכו בחיטוב יא ילד רעב????
תתחיל לאכול!!

1Step4Goal 26-05-11 21:55

טוב, תודה רבה לכולם, אעשה מאסה.

מישהו יכול להנחות\להדריך אותי איך לעשות מאסה כך שיהיה יותר מאסת שריר וכמה שפחות עליית שומן בתהליך? (אם תוכלו להפנות אותי למאמרים שאתם ממליצים אני אשמח).

1Step4Goal 29-05-11 17:19

הנה עוד כמה תמונות, שיהיה לכם רעיון כללי איך אני נראה.
אני אישית משער שאני על 16%~ שומן...
אך אשמח לשמוע את דעתכם.
אני לא יודע איזה מסה לעשות, מלוכלכת או נקיה?
ואם אני עושה 2 אימוני אומנויות לחימה 2 אימוני שחיה ו2 אימוני מכון בשבוע, יכול להיות שהיחס של העלייה בשומן פר שריר תרד? וכך בעצם האלה יותר מסת שריר ופחות שומן ממה שהיית אמור לעלות? (כמובן שאתחשב בהתוששות השריר).

הנה עוד תמונות: (עשיתי כבר 7 הודעות למען השם למה זה מראה לי 0?)
רגע בעיה בהעלה

IGOR 29-05-11 17:39

אין דבר כזה מאסה נקייה. יש דבר כזה לעלות מאסה. כדי לגדול צריך לאכול בלי חשבון. פשוט אל תכניס איזה 60000000000 קלוריות. תתחיל בקטנה מ2500 ואז כשתראה שזה לא מספיק,תעלה ככה כל הזמן.

1Step4Goal 29-05-11 17:45

סליחה על הדאבל שנוצר פה פשוט זה לא נותן לי לערוך... (זה לא טרפיל למה התגובה לפני זה היא מלפני כמה ימים).

כמה אחוז שומן אני?
הנה התמונות :
img855.imageshack.us/i/img0026zx.jpg
img843.imageshack.us/i/img0025ey.jpg
img52.imageshack.us/i/img0024dih.jpg

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:13.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ