ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   לכל מאמני הח"כ שפה (http://israelbody.com/showthread.php?t=69737)

!Demon! 24-01-11 20:54

לכל מאמני הח"כ שפה

אני חוש לעשות אתהקורס כדי לעבוד בתור מדריך
השאלה אם לכם זה השתלם?
אחרי כמה זמן אפשר להתחיל באימונים אישיים(אני כמובן מבין שהרבה תלוי בי)?
המטרה לחסוך כסף ללימודים ואולי גם לעבוד תוך כדי לימודים

hypertrophy 28-01-11 14:01

דיברו על זה המווון פעמים פה
זה די ארוך ברמת העיקרון הכל תלוי באיפה אתה עובד
מה שכן זאת עבודה שמתאימה לסטודנטים

Cuba 28-01-11 16:05

אני היום התחלתי את הקורס בשיאים...
בתכלס זה עבודה דיי נוחה עד שאתה לומד מקצוע שאפשר להתבסס עליו

!Demon! 28-01-11 18:38

בגדול השאלה אם אני יוכל לעשות בזה סביבות ה5-6 ?
אני יודע שזה תלוי בהרבה גורמים אבל בערך

יניב צוות ישראלבודי 28-01-11 19:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 1058312)

טחינת שעות + אימונים אישיים.. אפשרי בהחלט.
חוצמזה שהבנתי שיש מכונים שנותנים בונוסים למכירות של ציוד\תוספי מזון..

ככה שאני מאמין שאפשר להגיע

Cuba 28-01-11 20:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 1058312)

תחשוב שהעבודה עצמה זה לפי שעות.. לא יודע בדיוק כמה המשכורת של מדריך אני חושב בערך 25 לשעה
בלי אימונים אישיים קשה להגיע ל6 אלה אם אתה עושה הרבה משמרות

!Demon! 28-01-11 21:03

אני פשוט עכשיו חוסך ללימודים אני רוצה להתחיל באוקטובר גג פברואר-מרץ..
אני בתסביך לעשות או לא..אני יודע אני יוכל לעבוד בזה גם בלימודים עצמם וזה עוד +..
עובד עכשיו במפעל כמו איזה פיליפיני , לא רק שקשה להתאמן אחרי 10-12 שעות עבודה ,בכלל אין לי חיים בשבוע בגלל זה גם אני רוצה עבודה קלה יחסית , אבל שאני ירוויח בה סכום נורמלי...

Cuba 28-01-11 21:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 1058409)
אני פשוט עכשיו חוסך ללימודים אני רוצה להתחיל באוקטובר גג פברואר-מרץ..
אני בתסביך לעשות או לא..אני יודע אני יוכל לעבוד בזה גם בלימודים עצמם וזה עוד +..
עובד עכשיו במפעל כמו איזה פיליפיני , לא רק שקשה להתאמן אחרי 10-12 שעות עבודה ,בכלל אין לי חיים בשבוע בגלל זה גם אני רוצה עבודה קלה יחסית , אבל שאני ירוויח בה סכום נורמלי...

העבודה עצמה קלה אני רואה את המדריכים אצלנו במכון לא עושים כלום פה ושם שומרים עליך בבנץ'...

!Demon! 28-01-11 21:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1058412)
העבודה עצמה קלה אני רואה את המדריכים אצלנו במכון לא עושים כלום פה ושם שומרים עליך בבנץ'...

כה אני בעצמי מתאמן מספיק זמן לדעת את זה :)
כניראה אני יעשה

ladybug 29-01-11 01:02

אם אתה עובד בשתי חדרי כושר, או בחדר כושר + עבודה אחרת אז סבבה.תלוי איפה אתה עובד כי
בהולמס למשל זה מינימום לשעה.אתה צריך למכור את עצמך ולצבור מנויים והרבה ולאט לאט אתה מתחיל לעשות
כסף.זה לא עבודה מבחינתי כי כסף אתה לא תעשה מזה.בשביל להרוויח 6 בחודש זה יקח לך ימבה של זמן
וגם אם ונגיד אתה תרוויח ככה אתה תעבוד כל היום כמו מניאק ולעבוד עם אנשים זה לא קל בכלל.
אם אתה אוהב את זה וחושב שתתפתח מזה אז לך על זה אחי אבל ככה סתם עדיף לך ללכת על עבודה אחרת.
מלצר או ברמן עושה פי 20 יותר מכל מאמן אחי מבין.

!Demon! 29-01-11 15:15

יאאאללה אני בתסביכים אחושרמטה...

Cuba 29-01-11 15:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ladybug (הודעה 1058448)
אם אתה עובד בשתי חדרי כושר, או בחדר כושר + עבודה אחרת אז סבבה.תלוי איפה אתה עובד כי
בהולמס למשל זה מינימום לשעה.אתה צריך למכור את עצמך ולצבור מנויים והרבה ולאט לאט אתה מתחיל לעשות
כסף.זה לא עבודה מבחינתי כי כסף אתה לא תעשה מזה.בשביל להרוויח 6 בחודש זה יקח לך ימבה של זמן
וגם אם ונגיד אתה תרוויח ככה אתה תעבוד כל היום כמו מניאק ולעבוד עם אנשים זה לא קל בכלל.
אם אתה אוהב את זה וחושב שתתפתח מזה אז לך על זה אחי אבל ככה סתם עדיף לך ללכת על עבודה אחרת.
מלצר או ברמן עושה פי 20 יותר מכל מאמן אחי מבין.

יש בזה משהו.. אבל מלצר וברמן עובדים פי כמה וכמה יותר קשה
זאת עבודה נוחה בתקופה שאתה סטודנט עד שאתה לומד מקצוע אמיתי לחיים

וחוץ מזה תמיד אפשר לעשות אימונים אישים מחוץ לעבודה שאתה מתבסס עליה שזה יכול להגיע לעוד כמה אלפים בחודש

Vodex 29-01-11 15:42

זאת עבודה מושלמת לאחרי צבא

!Demon! 29-01-11 15:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי vodex (הודעה 1058566)
זאת עבודה מושלמת לאחרי צבא

עכשיו דיברתי עם חבר שעבד בתור מאמן
אמר לי משמים 21-24 , 3-4 משמרות בשבוע של 6 שעות..זה אם אתה עובד בחדר כושר אחד ובלי אישיים
אי אפשר לחסוך מזה כלום..

ladybug 29-01-11 17:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1058558)
יש בזה משהו.. אבל מלצר וברמן עובדים פי כמה וכמה יותר קשה
זאת עבודה נוחה בתקופה שאתה סטודנט עד שאתה לומד מקצוע אמיתי לחיים

וחוץ מזה תמיד אפשר לעשות אימונים אישים מחוץ לעבודה שאתה מתבסס עליה שזה יכול להגיע לעוד כמה אלפים בחודש

אימונים אישיים בחוץ זה סלט, צריך ביטוחים וקבלות וגם לפרסם את עצמך אני מכיר את זה
זה כאב ראש וגם לסוע לאנשים.בחדר כושר זה הרבה יותר נוח וכן לסטודנטים וכל זה.
אבל מבחינה כספית לא משתלם.

!Demon! 30-01-11 18:14

עוד שאלה
אני כניראה יצטרךבתחילת הקורס לפספס שבועיים אז אמרו לי שזה בסדר וכבלל אפשר לפספס עד 20% מכל נושא

האם זה נכון?

Scylla 30-01-11 19:57

אם המטרה היא כלכלית רד מהנושא. גם אני שקלתי את זה בזמנו, זה פשוט לא משתלם.
רוב המלצרים / ברמנים עושים את ה40-50 ש"ח בשקט וזה בלי להכנס לגבול העליון שזה למעלה מ100 לשעה. לא חבל להשקיע כסף וזמן בקורס (שבמהלכו אתה עדיין לא עובד) ולצאת עם משכורת שאפשר להגיע אליה בלי שום הכשרה וידע? או ללכת לברמן / למלצר ולהרוויח פי 2-4 ממה שהיית עושה בתור מדריך ? אני לא רוצה לספר על משכורות עתק שעושים ברמנים שעובדים במקומות מאוד חזקים, אבל אני עובד במקומות בהחלט לא הכי רווחיים, עובד 3-4 משמרות בשבוע ובכיף מגיע ל5.

!Demon! 30-01-11 20:07

אם לחיות רק על המשמרות הרגילות אז ברור
דיברתי אתמול עם מדריך שעושה אימונים אישיים רק לכמה אנשים ועושה 85 ל45 דקות..
אם אתה משלב את זה עם עבודה חרטא של6-8 שעות ביום אפשר להגיע לסכומים טובים...מה גםאם אתה מעביר קורסים כמו ספינינג \פילטיס וכל השטויות האלה

ladybug 30-01-11 20:40

אחי שוב אם אתה אוהב את זה לך על זה והנה אתה בעצמך אמרת אם אתה משלב עם זה עוד עבודה.
אם בא לך שתי עבודות אז למה לא.ועזוב כמה הוא עושה לשעה השאלה פה כמה מגיע לו התלוש משכורת
בסוף החודש מבין.זה לא אומר שהוא עושה 8 שעות כאלה ביום.שמע אחי הכל נסיון אני הלכתי על הכל והתאכזבתי
שנתיים עבדתי בשתי חדרי כושר אז הייתי מגיע למשכורות טובות וגם מתאמן בחדר כושר בזמן העבודה ודברים כאלה
ואלה עשיתי חיים אבל שורה תחתונה זה לא נתן לי כלום.

!Demon! 30-01-11 20:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ladybug (הודעה 1058949)
אחי שוב אם אתה אוהב את זה לך על זה והנה אתה בעצמך אמרת אם אתה משלב עם זה עוד עבודה.
אם בא לך שתי עבודות אז למה לא.ועזוב כמה הוא עושה לשעה השאלה פה כמה מגיע לו התלוש משכורת
בסוף החודש מבין.זה לא אומר שהוא עושה 8 שעות כאלה ביום.שמע אחי הכל נסיון אני הלכתי על הכל והתאכזבתי
שנתיים עבדתי בשתי חדרי כושר אז הייתי מגיע למשכורות טובות וגם מתאמן בחדר כושר בזמן העבודה ודברים כאלה
ואלה עשיתי חיים אבל שורה תחתונה זה לא נתן לי כלום.

אני מדבר על תקופת עבודה עד הלימודים שזה ב 8-12 חודש הקרובים...רשמת הגיתלמשכורות טובות...זה מה אני מחפש בינתיים עד הלימודים 5-6 ובעבודה שאני לא יתבאס ללכת עליה וקלה יחסית
אני יכול גם במפעל להגיע לאיזה 6+ וגם מועדפתאבל זה זיון שאין לי זין לזה
ברור שאני לא ימשיךעם זה לכל החיים

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:22.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ