ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   קרה לכם פעם שרציתם לעקור לעצמכם את העיניים ולטגן אותם בשמן עמוק ? (https://israelbody.com/showthread.php?t=21081)

G-G 08-10-07 17:13

קרה לכם פעם שרציתם לעקור לעצמכם את העיניים ולטגן אותם בשמן עמוק ?

פאקינג שיט ... :shok1:
אתמול בחדר כושר שמתי לזה לב פעם ראשונה (באמת שלא יכלתי שלא )
כל אותם גברים שנראים כמו הביצה של הכלב שלי , שבאים עם מכנס צמוד (טייצ) ורואים להם את כל הביצים והזין מתנדנדים מצד לצד ... אלוהים ישמור איזה גועל נפש
איך שאני נכנס אני רואה במזדרון אחד כזה הולך בדיוק לכיוון שלי , תשמעו , זה היה נראה כמו איזה יצור שהולך לפניו ... פחד אלוהים
ואחרי זה עוד יושב לפני במכשיר של הרגליים , מפסק רגליים .. אלוהים .. העיניים ... אני עיוור

Der Metzgermeister 08-10-07 17:14

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הרגת אותי..
לפחות לא ראית אותם ביציאה מהמקלחת הא?

Nicolas 08-10-07 17:32

מה לא ידעתה זה באופנה עכשיו כולם לובשים את זה

C.Ronaldo 08-10-07 17:33

היית לובש דבר כזה?:mellow:
וגם אם כן למה במכון שמיוחד שאתה יודע שהבלגן יקפוץ

shay 08-10-07 17:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי G-G
פאקינג שיט ... :shok1:
אתמול בחדר כושר שמתי לזה לב פעם ראשונה (באמת שלא יכלתי שלא )
כל אותם גברים שנראים כמו הביצה של הכלב שלי , שבאים עם מכנס צמוד (טייצ) ורואים להם את כל הביצים והזין מתנדנדים מצד לצד ... אלוהים ישמור איזה גועל נפש
איך שאני נכנס אני רואה במזדרון אחד כזה הולך בדיוק לכיוון שלי , תשמעו , זה היה נראה כמו איזה יצור שהולך לפניו ... פחד אלוהים
ואחרי זה עוד יושב לפני במכשיר של הרגליים , מפסק רגליים .. אלוהים .. העיניים ... אני עיוור

תשבע שאתה לא הולך לשם בשביל לראות אותם?! או את חבורת שמוליק ליתר דיוק:laughing: :laughing: :laughing:

Mikeo 08-10-07 17:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Der Metzgermeister
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הרגת אותי..
לפחות לא ראית אותם ביציאה מהמקלחת הא?

איך אני שונא את הזקנים האלה שיוצאים מהמקלחת ושעה שלמה מדברים עם חבר שלהם לפני שהם מתחילים להתלבש

yonip 08-10-07 19:12

אני הכי אוהב לאכול תפוח לפני אימון \ תמרים אחרי אימון ואז לראות איזה אחד ערום שמן מגעיל שיוצא מהמקלחת ומתכופף לפתוח תלוקר שהוא עם הגב אלי... אחח איזה כיף

m4a1 08-10-07 19:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yonip
אני הכי אוהב לאכול תפוח לפני אימון \ תמרים אחרי אימון ואז לראות איזה אחד ערום שמן מגעיל שיוצא מהמקלחת ומתכופף לפתוח תלוקר שהוא עם הגב אלי... אחח איזה כיף

:mellow:

shavit 08-10-07 19:27

הכותרת שלך נתנה לי רעיון לצ'יט

Danzig 08-10-07 19:28

יש לנו גם איזה אחד במכון עם נטייה לבוא עם טייץ קצר כזה, אני זוכר שהיו בדיוק הרבה נשים על הליכונים\אופניים וכו' והם אמרו למדריכה שתבקש ממנו להחליף מכנס והיא אמרה לו

Coleman 08-10-07 19:31

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי זה בנזונה גם לצאת ככה למסיבות כל הכוסיות עליךךך... חכה שתראה הומואיעם שמנים שעושים דדליפט 40 קילו וחשים מינימום לוליק ובאים עם כזה דבר :p

NSH1 08-10-07 19:35

אחח.. אכן מראות קשים.

תתנחם בזה שגם נשים באות עם טייצ וחזיות [בגד גוף עלק]

וגם הזקנים.

gman 08-10-07 19:41

חחחחחח תמיד יש ת'זקנים האלה שמסתובבים בחדר הלבשה סתם ככה עירומים והביצים שלהם כבר מגיעות עד לבירכיים לפחות...

Troya 08-10-07 21:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Nicolas
מה לא ידעתה זה באופנה עכשיו כולם לובשים את זה

כן עכשיו זה באופנה להיות מתרומם

NSH1 09-10-07 14:07

מתי זה יהיה באופנה להזניח את עצמך, עם כרס שעירה?

Nicolas 09-10-07 16:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gman
חחחחחח תמיד יש ת'זקנים האלה שמסתובבים בחדר הלבשה סתם ככה עירומים והביצים שלהם כבר מגיעות עד לבירכיים לפחות...

חחחחחחח יש לנו אחד כזה אבל לא בחדר הלבשה אלא בחדר כושר עצמו :laughing:

ZoonD 09-10-07 16:42

לא עושה לי את זה הטייץ .....

יש את הטייץ הקצר הזה כמו של הרוכבי אופניים
הוא מאד נוח לאימונים כי זה כמו חליפת לחץ !! :unsure:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:47.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ