ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   החיים בזבלל!!!!.......@@@ (http://israelbody.com/showthread.php?t=1537)

Danielllo 26-10-06 19:13

נכשלתיי כוסעמק

נכשלתיייי טסט ראשון

ran_z 26-10-06 19:18

לרכב או אופנוע?

slim shady 26-10-06 19:21

אופנוע לא..??
לא נורא אחי...יהיה בסדר...."בחיים הכל עובר השנים חולפות מהר....בחיים הכל עובר השנים חולפות מהר..."..(הגשש החיוור)

ran_z 26-10-06 19:25

לא ידעתי שאפשר להיכשל בטסט לאופנוע :blink:

Danielllo 26-10-06 19:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z
לא ידעתי שאפשר להיכשל בטסט לאופנוע :blink:

ככה זה בן זונהה של טסטרר כולם אמרו לי את זה הוא רואה נער בן 16 וחצי לא משנה איך תסע הכי טוב בעולם הוא יכשיל אותך טסט ראשון בטסט שני הוא מתחיל להתחשבב כוסעמקק...

ולא אחי אתה חי בסרט גם על אופנוע זה קשה רצח לעבור טסט

ahtung 26-10-06 19:26

לא נורא(חוץ מהכסף שמשלמים), תלחץ על המורה שלך שאתה חייב לעבור טסט הבא.

Danielllo 26-10-06 19:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ahtung
לא נורא(חוץ מהכסף שמשלמים), תלחץ על המורה שלך שאתה חייב לעבור טסט הבא.

זה לא קשור למורה טסטר זה גוף חיצוני ממשרד התחבורה* אולי הוא מקסימום יכול להגיד לו מילה טובה פה ושם לא שזה כל כך ישפיע.. בקיצור כולי בדאון בגלל זה...:cry_1: כוסעמק...

ran_z 26-10-06 19:30

מבין אותך אחי אני ברכב עברתי טסט שני בראשונה נכשלתי ותאוריה ראשונה עברתי,
אחד השברים הכי משמחים בעולם זה לעבור טסט ברגע ששמעת שעברת בא לך לנשק את כל העולם ולצאת לחגוג,,, לא נורא אחי טסט הבא עברת.

Danielllo 26-10-06 19:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z
מבין אותך אחי אני ברכב עברתי טסט שני בראשונה נכשלתי ותאוריה ראשונה עברתי,
אחד השברים הכי משמחים בעולם זה לעבור טסט ברגע ששמעת שעברת בא לך לנשק את כל העולם ולצאת לחגוג,,, לא נורא אחי טסט הבא עברת.

בעזרת ה' בלי עין הרע...

עודד שבועייםם פיי........:disgust:

kage 26-10-06 20:46

ואללה אחי טסט על אופנוע זה מאוד קשה כי הטסטר מכשיל על כל פיפס קטן זה לא כמו באוטו
אני עברתי לפני חודש וקצת טסט רביעי המורה שלי אמר לי אחריי כל טסט שהוא לא מבין איך לא עברתי ובסוף בטסט הרביעי הביאו לי טסטר אחר מזרחי כמוני והוא העביר אותי ב3 טסטים הראשונים בא לי אשכנזי שהכשיל אותי איך שהוא ראה שיש לי זיפים

קיצר יעבור אחי תדע לך שברגע שאתה עובר זהו אחי אתה חופשי ליסוע באופנוע שלך בשיא הכיף
אצלי עוד קניתי את האופנוע לפני שעברתי טסט מה שבכלל הלחיץ אותי לעבור

Danielllo 26-10-06 20:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי kage
ואללה אחי טסט על אופנוע זה מאוד קשה כי הטסטר מכשיל על כל פיפס קטן זה לא כמו באוטו
אני עברתי לפני חודש וקצת טסט רביעי המורה שלי אמר לי אחריי כל טסט שהוא לא מבין איך לא עברתי ובסוף בטסט הרביעי הביאו לי טסטר אחר מזרחי כמוני והוא העביר אותי ב3 טסטים הראשונים בא לי אשכנזי שהכשיל אותי איך שהוא ראה שיש לי זיפים

קיצר יעבור אחי תדע לך שברגע שאתה עובר זהו אחי אתה חופשי ליסוע באופנוע שלך בשיא הכיף
אצלי עוד קניתי את האופנוע לפני שעברתי טסט מה שבכלל הלחיץ אותי לעבור

גם אצלי זה ככה כבד לאשכנזים להעביר מזרחים כמונו וואיי אתה עוד יותר מלחיץ אותי הידיעה שאני יעבור טסט רביעי :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

הוא סתם סתם הוא הכשיל הכל הלך פיקס שמיניות אמר לי עברתי ישר נהייתי אופטימי יצאנו לכביש עשינו מכיכר לכיכר לא הייתה בעיה אחת נסעתי במהירות הנכונה אותתי לאן שצריך הסתכלתי לאן שצריך הייתי יציב הייתי הכל טוב תהרוג אותי למה הוא הכשיל אותי להוריד ת'ביטחון או משהו אני ממש לא יודע אבל כמה חברים אמרו לי שהוא בחיים לא מעביר ראשון נערי תיכון וזה נדיר שמישהו יעבור ראשון... חבר שלי שעשיתי איתו היום טסט אמר לי בדרך לשם מהתחלה "אתה בא עכשיו סתם להעביר אותה נכשלת 100% לא משנה איך תהיה בטסט השני תתחיל לחשוב על לעבור..."

וואללה הייתי אופטימי אבל כנראה הוא צדק תשמע אני כל כך בבאסה שזה מוריד לי ת'חשק לעשות ת'רישיון הזה כבר..

kage 26-10-06 21:21

אתה יודע שהטסטר שולח למורה שלך פירוט למה נכשלת
תבקש מהמורה שלך שיגיד לך את הסיבה וככה תדע לשפר את זה לטסט הבא

Danielllo 26-10-06 21:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי kage
אתה יודע שהטסטר שולח למורה שלך פירוט למה נכשלת
תבקש מהמורה שלך שיגיד לך את הסיבה וככה תדע לשפר את זה לטסט הבא

כן אחי זה רשום בטופס והם עוד לא קיבלו ת'טפסים נראה לי רק יום ראשון הם יקבלו ת'טפסים ונדע את הפרטים..

kobi_af 26-10-06 21:53

בעיה הטסטרים האלו לפעמים הם יכולים לקבוע תוצאות על פי מצב הרוח שלהם,כנראה הוא הכשיל אותך על יתר ביטחון בכביש הם לא אוהבים אנשים שממש נוסעים טוב בטסט הראשון

The Iron Man 26-10-06 21:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Danielllo
כן אחי זה רשום בטופס והם עוד לא קיבלו ת'טפסים נראה לי רק יום ראשון הם יקבלו ת'טפסים ונדע את הפרטים..

תעדכן אותנו מעניין אותי למה הוא הכשיל אותך..

The Rock 26-10-06 22:00

אוי באמת תתבגר לי הלך 3000 שקל רק בגלל טסטים עברתי טס שישי אבל בסוף הוצאתי...
אז תתבגר כי אין שום דבר שוכל לעשות נכשלת טסט אז נכשלת אין מה לעשות גם אני נהגתי פרפקט אבל הכשילו אותי 5 פעמיים כל הדוחות שלי היו ריקים חוץ ממשבצת אחת ששם הטעות והכשילו אותי על טעויות מסכנות!!!!

אבל תדע שאחרי שתעבור אתה תרגיש את הטעם המתוק של הניצחון :)

Danielllo 26-10-06 22:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי The Rock
אוי באמת תתבגר לי הלך 3000 שקל רק בגלל טסטים עברתי טס שישי אבל בסוף הוצאתי...
אז תתבגר כי אין שום דבר שוכל לעשות נכשלת טסט אז נכשלת אין מה לעשות גם אני נהגתי פרפקט אבל הכשילו אותי 5 פעמיים כל הדוחות שלי היו ריקים חוץ ממשבצת אחת ששם הטעות והכשילו אותי על טעויות מסכנות!!!!

אבל תדע שאחרי שתעבור אתה תרגיש את הטעם המתוק של הניצחון :)

אופנוע/רכב?

The Rock 26-10-06 22:07

רכב כמובן הלך רק 3 אלף על טסטים ועוד כ 4 שיעורים....
בסך הכל 7 אלף +/- וגם הייתי חייב לאבא שלי 2 אלף והחזרתי לו כבר...
כל הכסף שהיה לי בחופש הגדול של שנה שעברה זרקתי על נהיגה...מה לעשות זה החיים!

amir harduf 26-10-06 23:48

יהיה טוב...

הם סתם רוצים להוריד לאנשים את הביטחון העצמי כדי שלא יעשו שטויות.. יחשבו הם שומכר כי הם עברו טסט ראשון... שונא טסטרים

שרירן על ענן 27-10-06 00:30

לא נורא כול עקבה לטובה.
זה כולה 50 סמ"ק אחרי שבוע שבועים אתה לא תיתלהב מימנו כבר.
אני אומר את זה מניסון גם אני היתי ככה עד שקיבלתי אופנוע ורישון אחרי כמה שבעות זהו נימאס.
בהצלחה.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:02.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ