ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   היי, אני לפני הזמנה של אבקת חלבון כמה שאלות. (http://israelbody.com/showthread.php?t=65262)

-אריאל- 24-05-10 20:55

היי, אני לפני הזמנה של אבקת חלבון כמה שאלות.

אוקיי אם אתם זוכרים לפני כמה זמן פתחתי אשכול עם כמה שאלות על האבקות חלבון, אז עכשיו זהו החלטתי לקנות את הצ'מפיון וניל ולשלב אותו עם חלב וסוכר ענבים. [ מסה! ]
עכשיו בשביל להוסיף עוד חלבון לשייק ועוד קלוריות מה אתם ממליצים לשים בתוכו ?
אני מתכוון לשתות את השייק ביום אימון פעמיים, בבוקר + אחרי אימון.
ביום רגיל פעם אחת בסביבות שעה 6. [ שישי-שבת לא שותה ]
זה בסדר?

זהו בעיקרון תודה :bow:

SIMAO 24-05-10 21:03

לדעתי אין צורך לשלב ביחד עם השייק סוכר ענבים.
השייק מספיק מתוק,ולדעתי הסוכר ענבים סתם הורס את הטעם המקורי של המוצר.
צריכה:
ביום אימון:בבוקר לאחר השינה+לאחר האימון עם חלב רזה בתוספת 3-4 תמרים/בננה.
ביום ללא אימון:פעם אחת במהלך היום.

Cuba 24-05-10 21:23

דווקא אני לא חושב כמוך הסוכר ענבים עושה תשייק עוד יותר טעים

-אריאל- 24-05-10 21:32

אני לא לוקח את הסוכר ענבים לטעם, רק בשביל הפחמימה.
עוד שאלה, כמה גרם חלבון יש בביצה קשה?
ד.א- החלבון שאני אוכל הוא רק ביצים/חלב/טונה אני לא אוהב גבינות.

Cuba 24-05-10 21:33

ביצה קשה שלמה סביבות ה7 גרם

DAVID BOZAGLO2010 27-05-10 01:04

בקשר לסוכר ענבים

חברים יקרים...
אנחנו לא קצת מתבלבלים?
צריכת סוכר ענבים עם השייק אחרי אימון היא לא למטרת "טעם מגניב", בפחמימה שאנחנו מכניסים לגופנו יש 3 סוגים: חד סוכר, דו סוכר, רב סוכר (סוכר=פחמימה). כל הפחמימות בגופנו הופכות בסופו של דבר במחזור הדם לגלוקוז (חד סוכר), מבלי להיכנס לפרטים פיזיולוגיים בסוף אימון אתה רוצה כמה שיותר מהר למנוע אטרופיה (פרוק שריר) ולכן אתה צריך לספק לתאי השריר חלבון ולגופך אנרגיה מחודשת (שמאוד כדי שזה יהיה מפחמימה), בכל אופן סוכר ענבים שייך למשפחת החד סוכר הוא מתפרק מאוד מהר בגוף הוא מקפיץ את האינסולין שמאפשר "כניסה" של חלבון לתאי שריר (איזה מונחים לא מקצועיים אני משתמש פה... אבל אין ברירה) ובסופו של דבר הייתי אומר שהסוכר ענבים שאתם מתלבטים אם לקחת בגלל הטעם -- אולי קצת יותר חשוב מהחלבון ? (:
בכל אופן שיהיה בהצלחה, ועלית במסת שריר או הורדת אחוזי שומן - יהיה מה שיהיה, תמיד צריך במינון נכון גלוקוז אחרי אימון (תמרים גם טוב אגב...).

נ.ב. - כמה כיף לחזור לפורום אחרי שנתיים.

בברכה,
אליאב בוארון, מאמן חדר כושר מוסמך מטעם ויינגייט ותלמיד מושבע של גיל גרנות מזה 5 שנים (:

gilsXM 27-05-10 02:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eliav boaron (הודעה 996661)
חברים יקרים...
אנחנו לא קצת מתבלבלים?
צריכת סוכר ענבים עם השייק אחרי אימון היא לא למטרת "טעם מגניב", בפחמימה שאנחנו מכניסים לגופנו יש 3 סוגים: חד סוכר, דו סוכר, רב סוכר (סוכר=פחמימה). כל הפחמימות בגופנו הופכות בסופו של דבר במחזור הדם לגלוקוז (חד סוכר), מבלי להיכנס לפרטים פיזיולוגיים בסוף אימון אתה רוצה כמה שיותר מהר למנוע אטרופיה (פרוק שריר) ולכן אתה צריך לספק לתאי השריר חלבון ולגופך אנרגיה מחודשת (שמאוד כדי שזה יהיה מפחמימה), בכל אופן סוכר ענבים שייך למשפחת החד סוכר הוא מתפרק מאוד מהר בגוף הוא מקפיץ את האינסולין שמאפשר "כניסה" של חלבון לתאי שריר (איזה מונחים לא מקצועיים אני משתמש פה... אבל אין ברירה) ובסופו של דבר הייתי אומר שהסוכר ענבים שאתם מתלבטים אם לקחת בגלל הטעם -- אולי קצת יותר חשוב מהחלבון ? (:
בכל אופן שיהיה בהצלחה, ועלית במסת שריר או הורדת אחוזי שומן - יהיה מה שיהיה, תמיד צריך במינון נכון גלוקוז אחרי אימון (תמרים גם טוב אגב...).

בברכה,
אליאב בוארון, מאמן חדר כושר מוסמך מטעם ויינגייט ותלמיד מושבע של גיל גרנות מזה 5 שנים (:

ס-י-מ-ו-כ-י-ן.

נ.ב אתה בכלל יודע מה עושה אינסולין בחיטוב? ולמה הוא גורם?

moo 27-05-10 03:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eliav boaron (הודעה 996661)
חברים יקרים...
אנחנו לא קצת מתבלבלים?

בברכה,

מאז שסיימת את הקורס קראת קצת חומר עדכני ?

hypertrophy 27-05-10 10:18

קח מתכון שיעיף לך ת'ראש
שתי כוסות ש"ש
כף גדולה חמאת בוטנים
חופן אגוזי מלך
חצי לי טר חלב קוביות קרח שני סקופים של אבקת חלבון
כף שטוחה קינמון

הכל בבלנדר ביחד עםכמה קוביות קרח[5]
עד שהכל במרקם אחיד
במאסה אני עושה את זה עם אבקת חלבון בטעם שוקו וזה יוצא משהו אאאאשששש
תנסה עם ווניל תראה איך יוצא

jonathan 27-05-10 12:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hypertrophy (הודעה 996688)
קח מתכון שיעיף לך ת'ראש
שתי כוסות ש"ש
כף גדולה חמאת בוטנים
חופן אגוזי מלך
חצי לי טר חלב קוביות קרח שני סקופים של אבקת חלבון
כף שטוחה קינמון

הכל בבלנדר ביחד עםכמה קוביות קרח[5]
עד שהכל במרקם אחיד
במאסה אני עושה את זה עם אבקת חלבון בטעם שוקו וזה יוצא משהו אאאאשששש
תנסה עם ווניל תראה איך יוצא

אני הייתי מחליף את הקינמון ב2 כפיות שוקולית/כמה כפיות גלידה.יוצא לפנים.

hypertrophy 27-05-10 13:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jonathan (הודעה 996713)
אני הייתי מחליף את הקינמון ב2 כפיות שוקולית/כמה כפיות גלידה.יוצא לפנים.

ערכים יותר טובים עם קינמון :tongue:

DAVID BOZAGLO2010 27-05-10 14:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moo (הודעה 996675)
מאז שסיימת את הקורס קראת קצת חומר עדכני ?

תמיד קורא ותמיד ישמח לביקורת.. (:

DAVID BOZAGLO2010 27-05-10 14:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gilsxm (הודעה 996670)
ס-י-מ-ו-כ-י-ן.

נ.ב אתה בכלל יודע מה עושה אינסולין בחיטוב? ולמה הוא גורם?

סימוכין? ד"ר שגיא דרור רכז פיזיולוגיה בויינגייט בוגר תואר שלישי באוני ת"א כל מילה שלי זה מפה שלו או ממרצים בחירים אחרים, שהם אגב... למדו ממרצים לרפואה הבחירים שקיימים, שאם אתה רוצה סיכומין ממש תלך לרופאת משפחה שלך ותשאל אותה אם מה שאמרתי זה מדויק או לא.

נ.ב. - אינסולין הוא הורמון אנאבולי הוא יהיה ככה בחיטוב ויהיה ככה במסה ויהיה ככה בחלל... לאינסולין תפקידים רבים החשוב המתאמנים בין היתר הוא היכולת שלו להגדיל כמות קליטה של קולטי גלוקוזה לתאי שריר ובכך להגביר ספיגה. אשמח להיכנס לזה יותר אם תרצה.

gilsXM 27-05-10 15:57

אתה יודע מה האפקט של הקפצת אינסולין כתוצאה מפחממה לאחר אימון אירובי למשל?
ועד שאתה לא מביא את כל מה שאמרת בכתב זה לא נקרא סימוכין.

BPM 28-05-10 00:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eliav boaron (הודעה 996740)
סימוכין? ד"ר שגיא דרור רכז פיזיולוגיה בויינגייט בוגר תואר שלישי באוני ת"א כל מילה שלי זה מפה שלו או ממרצים בחירים אחרים, שהם אגב... למדו ממרצים לרפואה הבחירים שקיימים, שאם אתה רוצה סיכומין ממש תלך לרופאת משפחה שלך ותשאל אותה אם מה שאמרתי זה מדויק או לא.

נ.ב. - אינסולין הוא הורמון אנאבולי הוא יהיה ככה בחיטוב ויהיה ככה במסה ויהיה ככה בחלל... לאינסולין תפקידים רבים החשוב המתאמנים בין היתר הוא היכולת שלו להגדיל כמות קליטה של קולטי גלוקוזה לתאי שריר ובכך להגביר ספיגה. אשמח להיכנס לזה יותר אם תרצה.

טוב שלא שלחת אותו לאינסטלטור לבקש סימוכין

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gilsxm (הודעה 996776)
אתה יודע מה האפקט של הקפצת אינסולין כתוצאה מפחממה לאחר אימון אירובי למשל?
ועד שאתה לא מביא את כל מה שאמרת בכתב זה לא נקרא סימוכין.

הוא לא יודע מה זה סימוכין אתה שואל אותו שאלות מסובכות כמו אינסולין?

mag707 28-05-10 00:52

אני נכנס לדיון סוער..אז אני יבקש בעדינות..מישהו יוכל לתת אתר כלשהו שמעדכן מאמרים בנושא תזונה, לא חובה אבל אם יש משהו בעברית אני ישמח לקבל.
תודה.

moo 28-05-10 01:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eliav boaron (הודעה 996740)

תביא מחקר אקדמאי
אל תנופף בתארים

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:30.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ