ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   חחחחחחח הפסיכי שגר באי תנועה באיילון מצחיק רצח!!! (https://israelbody.com/showthread.php?t=10944)

Night_Wolf 28-05-07 21:19

חחחחחחח הפסיכי שגר באי תנועה באיילון מצחיק רצח!!!

http://www.youtube.com/watch?v=dtUJVg2nCzk

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הבן אדם הזה מחוק פעם ירדנו פעם לאי תנועה שלו כמה חברים ואני צחקתי כמו שלא צחקתי בחיים שלי :XDemoticon: :boxing: סמרטוט ריצפה רציני.

חחחחחחחח לראות עד הסוף!

Vin diesel 28-05-07 21:35

חזק!!!!!!!!!!חחחחחחחחחח עלק "לפחות אני לא גמד" חחחחחחחח
רוצה אישה בין 40-60 חחחח אחד החזקים!

Night_Wolf 28-05-07 21:37

כל אחד משחק אותה פה צדיק חלאס

Mazoz3 28-05-07 21:38

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ענק אחי !

Elevation 28-05-07 21:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
חחחחחחחחחחחחח זרקנו עליו גם ביצה פעם אחת היה קשה תוך כדי נסיעה באוטו כמעט פגעתי לו בראש :cry_1:

למה?

Bullet 28-05-07 21:40

זה עוד כלום... יש הומלס בב"ש שחושב שהוא גר ליד הגבול עם לבנון :XDemoticon:

משה המרגל 28-05-07 21:41

ציטוט:

חחחחחחחחחחחחח זרקנו עליו גם ביצה פעם אחת היה קשה תוך כדי נסיעה באוטו כמעט פגעתי לו בראש :cry_1:

ממש לא יפה מצדך, בנאדם מסכן חסר דיור ואישה.
אני ממש לא שמח לישמוע זאת ממך.

Night_Wolf 28-05-07 21:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי משה המרגל
ממש לא יפה מצדך, בנאדם מסכן חסר דיור ואישה.
אני ממש לא שמח לישמוע זאת ממך.

חחחחחחחחחחחחח הוא דפוק רצח ואם הייתה שם הייתה צוחק גם ועל תשחק אותה ראש קטן גם אתה יודע להסטלבט :):):):) "רטטה" אתה מתגעגע אליו הא?:carry86w:

Night_Wolf 28-05-07 21:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Elevation
למה?

כי היה יום המים והוא היה מסטול

משה המרגל 28-05-07 21:45

ציטוט:

חחחחחחחחחחחחח הוא דפוק רצח ואם הייתה שם הייתה צוחק גם ועל תשחק אותה ראש קטן גם אתה יודע להסטלבט :):):):) "רטטה" אתה מתגעגע אליו הא?:carry86w:

חחחחח..
אחרי שראיתי את הבדיחה, ששמה רטטה..
לא יכולתי שלא ליצחוק :blush:

Elevation 28-05-07 21:45

ציטוט:

כי היה יום המים והוא היה מסטול

סתם שאלה, נניח אבא שלך יורד לרחוב אחרי בירה, בשבועות. לגיטימי שאני אתן לו ביצה בראש?

כאילו, אני הכי לא יפה נפש, ות'כלס, אני חרא של בנאדם במוצהר, אבל אין בזה סיפוק, כי זה קטע מפגר של ילדים, אחי. מילא תתלבש על כושי שני מטרים, אז יש אתגר. אבל עליו? קיבל את הביצה לראש, בטח חשב שעברה מעליו יונה.

Night_Wolf 28-05-07 21:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Elevation
סתם שאלה, נניח אבא שלך יורד לרחוב אחרי בירה, בשבועות. לגיטימי שאני אתן לו ביצה בראש?

כאילו, אני הכי לא יפה נפש, ות'כלס, אני חרא של בנאדם במוצהר, אבל אין בזה סיפוק, כי זה קטע מפגר של ילדים, אחי. מילא תתלבש על כושי שני מטרים, אז יש אתגר. אבל עליו? קיבל את הביצה לראש, בטח חשב שעברה מעליו יונה.

יאלה אל תשחק אותה ראש קטן תפסיק זה מעצבן אותי לראות כל אחד פה צדיק!
אם אין לך משהו טוב להגיד אל תגיד וזהו אתה יודע שגם אתה עשיתה שטויות בחיים שלך יותר או פחות גרועות מזה עכשיו חלאס:ninja:

DMX 28-05-07 21:46

ציטוט:

מה תה דפוק בשכל??? אין לך מצפון? לא מאמין עליך..

Night_Wolf 28-05-07 21:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dmx
מה תה דפוק בשכל??? אין לך מצפון? לא מאמין עליך..

זה היה ממיזמן ועשיתי מלא שטויות פעם ולא היה לי מצפון ולא אלוהים ולא ראיתי אף אחד ממטר בגלל זה הגעתי לאן שהגעתי עכשיו נימאס לי אני יערוך את זה שיפסיקו לבכות

Mazoz3 28-05-07 21:48

תכלס גלעד אחי חשבתי אם להגיב לך על זה או לא.. כי מצד אחד אני הכי חרא בתחום הזה ואני הכי מצחיק אותי השטויות האלה... אבל עליו ? אין רחמים ? זה כמו להביא מכות לילד עם פיגור שכלי אחי... לא לעניין.

Deja Vu 28-05-07 21:50

חחחחחחחחח איזה בן אדם חופר נראה לי הוא חזק בתוך סייקל ארואין:laugh:

Night_Wolf 28-05-07 21:52

וחלאס לשחק אותה צדיקים עד לפני יומיים כל אחד פה היה אלפרון בפוסט של הפשע פתאום נהיו אנשים טובים :thumbdown:

Mazoz3 28-05-07 21:53

ציטוט:

וחלאס לשחק אותה צדיקים עד לפני יומיים כל אחד פה היה אלפרון בפוסט של הפשע פתאום נהיו אנשים טובים :thumbdown:

:flowers:

Elevation 28-05-07 21:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי mazoz3
תכלס גלעד אחי חשבתי אם להגיב לך על זה או לא.. כי מצד אחד אני הכי חרא בתחום הזה ואני הכי מצחיק אותי השטויות האלה... אבל עליו ? אין רחמים ? זה כמו להביא מכות לילד עם פיגור שכלי אחי... לא לעניין.

Well said.

Danielllo 28-05-07 22:20

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גלעד הרגת אותי...

אבל ריחמתי עליו קצת שמעתם מה הוא אמר
"גדלתי בלי אמא, בלי אבא, בלי אחים או אחיות או אהבה, הייתי רוצה שתהיה לי סבתא או סבא"

כאב לי שהוא אמר את זה...

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:27.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ