ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   עלייה נקייה במסת שריר ובמקביל ירידה באחוזי שומן -האם השיטה להלן נכונה (https://israelbody.com/showthread.php?t=63114)

sha111 06-02-10 23:37

עלייה נקייה במסת שריר ובמקביל ירידה באחוזי שומן -האם השיטה להלן נכונה

טוב, אני מהמתקשים לביצוע שיטת המסה חיטוב מסה חיטוב.:eek:
לכן חשבתי לעצמי למה לא יהיה אפשרי להגיע למטרה זאת ע"י ריצה בדופק מטרה לאורך 45 דקות(אני מסוגל לכך ) אחת ליומיים וכך להוריד את אחוזי השומן ובמקביל להתאמן אימוני כח +תזונה מרובת חלבון ונגיע לתוצאה הרצויה ?. כידוע הגוף שורף שומן משמעותית לאחר פעילות אירובית לאחר 20 30 דקות .
במאמרים כאן לא נתקלתי בשיטה זאת .לדעתכם השיטה הזאת תעבוד ?

tal_s 06-02-10 23:39

אחי נראה לי עלית פה על משהו.

king l8 07-02-10 14:50

אתה קוסם אחי

skitz125 07-02-10 15:17

חח לא נראה לך שהיו כותבים מאמרים אם שיטה כזו הייתה אכן אפקטיבית, הרי אין בה משהו מתוחכם מדי זה לא שעלית על סקופ.
השיטה שלך תעבוד אם אתה מתכנן לגדול 2-3 קילו. גם זה יותר מדי...
אם אתה רוצה לגדול באמת, ולאחר מכן לחטב את הגוף למצב האופטימלי שלו, אז לא השיטה שלך לא תעבוד.

pala 07-02-10 18:52

לצערי, לא יעבוד אלא אם כן בורכת בגנטיקה נדירה :(

nesiha 07-02-10 18:59

לי יש שיטה אחרת:
במהלך היום אתה במאזן שלילי ואחרי האימון אתה אוכל ארוחה גדולה עם הרבה חלבונים והרבה קל'
אבל יכול להיות שזה עובד רק על נשים (או שרק עליי) בכול מקרה ברור שזאת לא מאסה שנראה לעין באופן משמעותי אבל לאורך זמן רואים את השינוי. או שהשרירים אצלי התחילו לגדול אחרי תקופה של שנה בלי קשר לתזונה

אל תתחילו לריב איתי

pala 07-02-10 20:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nesiha (הודעה 969949)
לי יש שיטה אחרת:
במהלך היום אתה במאזן שלילי ואחרי האימון אתה אוכל ארוחה גדולה עם הרבה חלבונים והרבה קל'
אבל יכול להיות שזה עובד רק על נשים (או שרק עליי) בכול מקרה ברור שזאת לא מאסה שנראה לעין באופן משמעותי אבל לאורך זמן רואים את השינוי. או שהשרירים אצלי התחילו לגדול אחרי תקופה של שנה בלי קשר לתזונה

אל תתחילו לריב איתי

לא רב כי הרעיון מטומטם

skitz125 07-02-10 21:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nesiha (הודעה 969949)
לי יש שיטה אחרת:

אל תתחילו לריב איתי

חחחחחח בגלל שכתבת בסוף "אל תתחילו לריב איתי", ברור מאליו שאת לא באמת מאמינה שזה עובד.

Noka 07-02-10 21:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sha111 (הודעה 969727)
טוב, אני מהמתקשים לביצוע שיטת המסה חיטוב מסה חיטוב.:eek:
לכן חשבתי לעצמי למה לא יהיה אפשרי להגיע למטרה זאת ע"י ריצה בדופק מטרה לאורך 45 דקות(אני מסוגל לכך ) אחת ליומיים וכך להוריד את אחוזי השומן ובמקביל להתאמן אימוני כח +תזונה מרובת חלבון ונגיע לתוצאה הרצויה ?. כידוע הגוף שורף שומן משמעותית לאחר פעילות אירובית לאחר 20 30 דקות .
במאמרים כאן לא נתקלתי בשיטה זאת .לדעתכם השיטה הזאת תעבוד ?

כככככככככמה פעמים צריכים להגיד לכם מריצה לא שורפים שומן!!!!!

זה מעיץ

ולזאתי שהמציאה עוד "שיטה"

לרוב ככה עושים חיטוב -_- במאזן קלורי שלילי אם פחות פחממות\שומנים וכאלה ויותר חלבון

jonathan 07-02-10 23:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי noka (הודעה 970014)
כככככככככמה פעמים צריכים להגיד לכם מריצה לא שורפים שומן!!!!!

זה מעיץ

ולזאתי שהמציאה עוד "שיטה"

לרוב ככה עושים חיטוב -_- במאזן קלורי שלילי אם פחות פחממות\שומנים וכאלה ויותר חלבון

ועל סמך מה אתה אומר את זה בדיוק?
זה מדהים מה שהולך פה בפורום..

Natanllcoolj 08-02-10 10:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jonathan (הודעה 970113)

+1111111

Barbell Man 10-02-10 22:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jonathan (הודעה 970113)

הוא אומר את זה על סמך זה שאחוזי שומן מורידים ע"י מאזן קלורי שלילי. הריצה גורמת לזה ששריפת הקלוריות תיגדל אבל היא לבדה לא תביא להורדת אחוזי השומן.

jonathan 10-02-10 23:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי barbell man (הודעה 971181)
הוא אומר את זה על סמך זה שאחוזי שומן מורידים ע"י מאזן קלורי שלילי. הריצה גורמת לזה ששריפת הקלוריות תיגדל אבל היא לבדה לא תביא להורדת אחוזי השומן.

הוא לא הזכיר אחוז שומן,הוא הצהיר שבריצה לא שורפים שומן..אמירה דוגמטית לחלוטין.

יניב צוות ישראלבודי 11-02-10 01:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jonathan (הודעה 971202)
הוא לא הזכיר אחוז שומן,הוא הצהיר שבריצה לא שורפים שומן..אמירה דוגמטית לחלוטין.

מבחינה תיאורטית הגוף מנצל אנרגיה ממאגרי השומן(וחמצן) בדופק נמוך(נמוך יחסי) וממאגרי הגליקוגן מדופק גבוהה.

מבחינה מעשית, זה שווה לתחת.

כמו שנאמר לא מרזים מריצה. מרזים מגירעון קלורי.

jonathan 11-02-10 01:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי יניב צוות ישראלבודי (הודעה 971247)
מבחינה תיאורטית הגוף מנצל אנרגיה ממאגרי השומן(וחמצן) בדופק נמוך(נמוך יחסי) וממאגרי הגליקוגן מדופק גבוהה.

מבחינה מעשית, זה שווה לתחת.

כמו שנאמר לא מרזים מריצה. מרזים מגירעון קלורי.

לא מדובר פה על ההרזיה,כמובן ששריפת שומן בריצה לא אומרת הורדת אחוזי שומן,אבל יש ניצול של מאגרי שומן בריצה(בדפקים מסויימים ואורך זמן הריצה).
להצהיר שבריצה לא שורפים שומן זה מטעה,משתמש שרק התחיל להבין קצת וללמוד מקבל הצהרה שמשבשת לו את כל הלמידה מאחר והיא לא נכונה.

Barbell Man 11-02-10 01:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jonathan (הודעה 971255)
לא מדובר פה על ההרזיה,כמובן ששריפת שומן בריצה לא אומרת הורדת אחוזי שומן,אבל יש ניצול של מאגרי שומן בריצה(בדפקים מסויימים ואורך זמן הריצה).
להצהיר שבריצה לא שורפים שומן זה מטעה,משתמש שרק התחיל להבין קצת וללמוד מקבל הצהרה שמשבשת לו את כל הלמידה מאחר והיא לא נכונה.

אבל מן הסתם הוא התכוון להורדה של מסת שומן ולא לניצול של מאגרי שומן בתור אנרגייה ככה שהויכוח הזה מיותר

hypertrophy 11-02-10 01:41

יונתן צודק....
הגוף משתמש בשומן כחלק ממאגר האנרגיה-לא תרדה אם תהיה על + קלורי אבל בהחלט תשתמש בשומן במהלך הריצה...

ולפותח הפוסט-לא זה לא עובד

Nitro Speed 11-02-10 01:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jonathan (הודעה 971255)

בזמן ריצה יש שימוש במאגרי הגליקוגן קודם כל,ורק במקרה שהם מרוקנים הגוף משתמש בשומן.
אבל מה זה משנה?לא יהיה הבדל אם תרוץ ותשרוף קלוריות או פשוט לא תאכל באותו סך קלורי,התוצאה תהיה זהה.

jonathan 11-02-10 02:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nitro speed (הודעה 971260)
בזמן ריצה יש שימוש במאגרי הגליקוגן קודם כל,ורק במקרה שהם מרוקנים הגוף משתמש בשומן.
אבל מה זה משנה?לא יהיה הבדל אם תרוץ ותשרוף קלוריות או פשוט לא תאכל באותו סך קלורי,התוצאה תהיה זהה.

צודק ב100% רק שאני לא מתייחס לתוצאה..ברור ששריפת שומנים בריצה לא קובעת האם תרד באחוז שומן.
אני מדבר על הצד הפיזיולוגי שבו הוא טועה..מה בסוף יקרה זה נושא אחר.

!Demon! 11-02-10 10:49

אז תשרוף שומן בגוף במקום קלוריות ותיהיה במאזן חיובי , העודף יהפוך לשומן וככה תשלים תשומן ששרפת..

בריצה כן אפשר לשרוף שומן בדפקים גבוההים לא נמוכים
זה יכול להיות יעיל רק לאנשים שנמצאים באחוז שומן נמוך 12- ורוב השומן עיקש ואז באמת זאת רך טובה לשרוף תשומן הזה שלא נותן את עצמו לשריפה רק ממאזן שלילי

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:36.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ