ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   פגישת יעוץ בישראלבודי,מתלבט (https://israelbody.com/showthread.php?t=56456)

olioli 07-07-09 17:22

פגישת יעוץ בישראלבודי,מתלבט

שלום,
קוראים לי אור בן 17.7, אני מתאמן 3 חודשים ואני לא רואה שינוי.
המטרה שלי היא לעלות במשקל אני 1.9 שוקל 75 ומאז שאני בחדר כושר עליתי 3 קילו, אני אוכל אחרי אימון, חלבון כנראה שלא אוכל מספיק .
השאלה כזאת האם כדאי להשקיע 800 שקל בפגישות יעוץ, ועוד כמה אלפי שקלים בחלבונים ואבקות מסה שהם ימליצו לי עליהם ,ודרך אגב אין לי כסף מיותר או שאפשר להתחיל לקרוא לעומק להכין תפריט וללכת על זה לבד.
אני לא מצליח לעולת במשקל ולא משנה כמה אני אוכל אז אני מאמין שאני יקנה גיינר אבל האם שווה כל היעוץ הזה? אני חצי שנה + - לפני גיוס
ממי שהיה זה שווה? בקיצור תנו את דעתכם תודה רבה אנשים.

DanielML 07-07-09 19:29

לא חסר מידע וידע באינטרנט,תתחיל לקרוא מאמרים

Tony Montana 07-07-09 20:14

לאט לאט. 3 קילו ב3 חודשים זה יפה מאוד... תקרא מאמרים, שיהיה לך תפריט מסודר ולאט לאט תתקדם.

Nitro Speed 07-07-09 20:18

הבעיה שאתה חושב שמספיק שאכלת חלבון אחרי אימון ואתה שוורצנגר.
אם לא תאכל במאזן חיובי אתה לא תגדל.(נקודה)
ואתה לא חייב לשלם למישהו 800 שקל כדי שיגיד לך את אותו הדבר
פיתוח גוף לא המציאו אתמול,זה קיים כבר הרבה זמן והעקרונות לא השתנו
תאכל הרבה=תגדל
לא תאכל הרבה=לא תגדל

Holy_Templar 07-07-09 20:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי olioli (הודעה 870152)
שלום,
המטרה שלי היא לעלות במשקל אני 1.9 שוקל 75 ומאז שאני בחדר כושר עליתי 3 קילו, אני אוכל אחרי אימון, חלבון כנראה שלא אוכל מספיק .
השאלה כזאת האם כדאי להשקיע 800 שקל בפגישות יעוץ, ועוד כמה אלפי שקלים בחלבונים ואבקות מסה שהם ימליצו לי עליהם ,ודרך אגב אין לי כסף מיותר או שאפשר להתחיל לקרוא לעומק להכין תפריט וללכת על זה לבד.
אני לא מצליח לעולת במשקל ולא משנה כמה אני אוכל אז אני מאמין שאני יקנה גיינר אבל האם שווה כל היעוץ הזה? אני חצי שנה + - לפני גיוס

אחי , הדרך הכי טובה לדעת היא להתקשר ולהתעייץ איתם ..

BambaBuilder 08-07-09 01:02

תראה אם תלך לפגישת ייעוץ, זה יעזור לך ואולי תוכל כך לגדול במהירות הכי גדולה (טבעית כמובן), אבל אני מאמין שאתה יכול לגדול גם לבד בצורה יפה מאוד.

תקרא מאמרים, יש לך בפורום וגם באתר israelbody.org.

בסך הכל אתה צריך לאכול הרבה חלבונים ולהיות במאזן חיובי (לא גדול מדי כי אז זה יילך לשומן פשוט).

bbbodybuilder 08-07-09 01:04

ממליץ לך ללכת מניסיון

moo 08-07-09 15:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי olioli (הודעה 870152)
שלום,

אם אתה לא אוכל מספיק אני מהמר שזה פחמימה

אני ממליץ ללכת, זה לא הרבה כסף יחסית ואתה תגיע לתוצאות יפות
תחשוב על זה במקום לקנות גיינר אתה משלם את אותו הכסף ל 2 פגישות ורואה תוצאות ממש יפות

אם תראה שזה טוב תוכל להמשיך לסדרה של פגישות ואז כבר יעשו לך הנחה

olioli 08-07-09 17:31

אבל גם עם הפגישה ישלבו לי את הגיינר. טוב החלטתי ללכת ל 2 פגישות ונראה מה הולך בהמשך
תודה רבה.

orpir 09-07-09 00:46

לא חייב להשתמש בתוספים

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:45.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ