ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   שבוע כוח-שבוע היפרטרופיה?? (https://israelbody.com/showthread.php?t=67808)

tomer90 01-10-10 18:12

שבוע כוח-שבוע היפרטרופיה??

ככה יש לי תוכנית ab שכרגע התאמתי אותי להיפרטרופיה, כלומר 8 חזרות, לא יותר מידי תרגילים וכו'.
חשבתי, מה יקרה אם שבוע אחד אני אעשה את התוכנית כמו שעשיתי להיפרטרופיה ושבוע אחרי אני אקח את התוכנית ואוריד בכל התרגילים את מספר החזרות ל-5 וכמובן ארים יותר משקל בהתאם, מה אתם אומרים?? זה יעזור לי יותר לשפר את הכוח? וחשבתי שזה דווקא יכול להיות טוב במיוחד לאלה שנתקעו במשקלים כי אתה בעצם מעלה את העצימות של האימון ואז הגוף מתסגל למשקלים גבוהים יותר ואז ההיתקדמות במשקלים תיהיה גבוהה יותר מאשר אם תמשיך כל הזמן ב-8 חזרות, מה אתם אומרים?

Scylla 01-10-10 19:37

אם זה הכיוון שלך עדיף פשוט ללכת לכיוון של p/rr/s, בהנחה שיש לך קצת נסיון ואתה מכיר את עצמך וכו'

tomer90 01-10-10 19:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1026738)
אם זה הכיוון שלך עדיף פשוט ללכת לכיוון של p/rr/s, בהנחה שיש לך קצת נסיון ואתה מכיר את עצמך וכו'

לא זה לא מה שהתכוונתי כאילו פשוט חשבתי שאם בן אדם נתקע קצת עם המשקלים אז זה יכול להיות רעיון טוב כדי לצאת מזה...
ואולי לא ניסחתי טוב את השאלה, השאלה שלי היא בעצם האם זה יפעל? כאילו זה יעזור לי להתקדם מהר יותר במשקלים? כאילו יש מצב שכרגע נגיד לוקח לי חודש לעלות משקל ביד קידמית אז יש מצב שאם אני אעשה את זה ככה אני אתחיל להעלות משקל ליד קידמית כל שבועיים-שלושה?

Scylla 01-10-10 20:50

קצב העלאת משקלים יותר קשור לאוכל, התאוששות, נפח ומדי פעם לעשות ריסט... זוהי דעתי לפחות.

tomer90 01-10-10 21:02

מישהוא אומר אחרת?

טלסביון 01-10-10 21:50

אני עם Scylla

איש הלילה 01-10-10 22:12

אני מציע שתעבור לss לכמה חודשים, תבנה בסיס של משקלים, עבודה נכונה וכו', ואחר כך תעבור לאיזה תוכנית שבא לך. מבטיח לך שאם תבצע את התוכנית כמו שצריך אתה לא תאמין מה נהיה ממך תוך כמה חודשים.

hypertrophy 01-10-10 22:29

אתה רוצה להתחזק או מה?

אחר מכוכב חבר 01-10-10 22:52

אני גם חושב שאם תעשה תוכנית כוח אתה תגדל לא פחות מתוכנית ה*פרטר1פיה, תנסה חודש חודשיים ותראה מה אתה מחליט.
שבוע שבוע זה רעיון ממש רע בכל מקרה.

tomer90 01-10-10 23:33

תכלס הייתי מת לעבור לss אבל אני לא יודע איך לעשות את התרגילים, כאילו מה זה לא יודע, ניסיתי ואמרו לי פה שאני לא בכיוון בכלל ותכלס אני לא בבית יותר מידי כי אני בצבא אז אין לי זמן כל פעם לצלם סירטונים והעלות אותם עד שאני אגיע לטכניקה נכונה ובגלל זה אני נשאר בינתיים בab ומשם גם לקחתי את הרעיון, חשבתי לעשות סוג של ss עם התוכנית ab שלי, שבוע שבוע כזה.

Deadlift 02-10-10 00:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tomer90 (הודעה 1026866)
תכלס הייתי מת לעבור לss אבל אני לא יודע איך לעשות את התרגילים, כאילו מה זה לא יודע, ניסיתי ואמרו לי פה שאני לא בכיוון בכלל ותכלס אני לא בבית יותר מידי כי אני בצבא אז אין לי זמן כל פעם לצלם סירטונים והעלות אותם עד שאני אגיע לטכניקה נכונה ובגלל זה אני נשאר בינתיים בab ומשם גם לקחתי את הרעיון, חשבתי לעשות סוג של ss עם התוכנית ab שלי, שבוע שבוע כזה.

תקשיב,אתה יכול לקרוא ת'ספר,או הכי פשוט לראות ת'dvd. שעתיים וחצי dvd,כל תרגיל חצי שעה. תקדיש לתרגיל 10 דקות לנסות אותו,שים מצלמה בקצה של החדר ותנסה. אחר כך תלך למכון ותנסה,תצלם לנו ואנחנו נגיד לך את דעתנו.

subzero1122 02-10-10 01:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Scylla (הודעה 1026738)

למה.?

Scylla 02-10-10 03:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי subzero1122 (הודעה 1026895)
למה.?

כי זו פשוט תוכנית מעולה. המינוס היחידי לטעמי שהיא לא מתאימה למתחילים וצריך קצת להכיר את עצמך ואת הגבולות של עצמך.

עשיתי אותה חצי שנה+ ואני מאוד מרוצה ובמידה ואני אחזור לאימונים מכוונים לbb אני אעשה אותה שום. עכשיו חבר עושה אותה בהמלצתי והוא רק מבסוט אחרי לא מעט זמן עם ab/abc למיניהן... ועד כמה שאתה תתפלא הוא גם עף במשקלים... לא בקצב של ss אבל עדיין.

subzero1122 02-10-10 03:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1026935)
כי זו פשוט תוכנית מעולה. המינוס היחידי לטעמי שהיא לא מתאימה למתחילים וצריך קצת להכיר את עצמך ואת הגבולות של עצמך.

עשיתי אותה חצי שנה+ ואני מאוד מרוצה ובמידה ואני אחזור לאימונים מכוונים לbb אני אעשה אותה שום. עכשיו חבר עושה אותה בהמלצתי והוא רק מבסוט אחרי לא מעט זמן עם ab/abc למיניהן... ועד כמה שאתה תתפלא הוא גם עף במשקלים... לא בקצב של ss אבל עדיין.

בכל מקרה לכל מצב ולכל מטרה אפשר למצוא תוכנית יותר טובה.

zuri123 02-10-10 11:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1026935)

תוכל בבקשה לפרט על התכנית לתת קישור .. אולי אני מכיר אותה בשם אחר.
תודה

zuri123 02-10-10 12:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי zuri123 (הודעה 1026996)
תוכל בבקשה לפרט על התכנית לתת קישור .. אולי אני מכיר אותה בשם אחר.
תודה

לא חשוב מצאתי מגוגל קישור למאמר באתר.. (שעשיתי חיפוש באתר לא מצאתי - מוזר)
תודה בכל זאת

zuri123 02-10-10 12:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Scylla (הודעה 1026935)

scaylla,
קראתי את המאמר באתר על שיטת האימונים.
לא ברור לי איזה תרגילים מבצעים בכל אחד מהשבועות? זה תרגילים קבועים בכל שבוע?
אם תוכל לתת לי תכנית או סקיצה של כל שבוע זה יהיה נהדר.
אני מבצע סקוט דדליפט מתח בסופינציה עם משקל, בנץ', פרס , קלין - לא מבצע)
תודה!!

arbel2 02-10-10 13:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי subzero1122 (הודעה 1026936)
בכל מקרה לכל מצב ולכל מטרה אפשר למצוא תוכנית יותר טובה.

אל תפסול עד שתנסה
התוכנית הזאת מצויינת וזה מספק הוכחות בשטח,אנשים עולים במסה,עולים בכוח משמע זה עובד.

subzero1122 02-10-10 15:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2 (הודעה 1027012)
אל תפסול עד שתנסה
התוכנית הזאת מצויינת וזה מספק הוכחות בשטח,אנשים עולים במסה,עולים בכוח משמע זה עובד.

לא אמרתי שהיא לא עובדת.
תכנית שמתקדמים בה יותר מהר היא יותר טובה, ויש הרבה כאלה.

arbel2 02-10-10 15:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי subzero1122 (הודעה 1027067)
לא אמרתי שהיא לא עובדת.
תכנית שמתקדמים בה יותר מהר היא יותר טובה, ויש הרבה כאלה.

ברמת המתאמן המתחיל אני מסכים איתך
ברמת המתאמן המתקדם יותר שכבר צריך להתחיל להתאמן ספציפית למטרות האישיות שלו (במקרה זה פיתוח גוף) זאת תוכנית מצויינת.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:55.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ