ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   חיטוב (https://israelbody.com/showthread.php?t=60653)

LoveToBe 27-10-09 16:29

חיטוב

חבר'ה אני מתחיל את החיטוב הריאשון שלי מחרתיים.
אשמח אם תענו לי על השאלות הללו:
1.אשמח לקבל טיפים למניהם.
2.אם אני עומד על 15%שומן,אני יעבד הרבה שריר בשביל לרדת ל-12?
3.יש כאלה שאומרים שחיטוב נותן אשליה של גודל,איך זה מסתדר עם במסה אתה נראה יותר מסיבי וגדול?

תודה מראש.

nani 27-10-09 16:45

1. משמעת עצמית ! חובה .
2. אם תעשה את החיטוב נכון אתה לא אמור לאבד* כמעת שריר....
3. כן!

בהצלחה אחינו.

avishav1 27-10-09 17:42

1) פשוט לעמוד בתפריט שלך,לא לרמות,להקציב ארוחה אחת בשבוע ולהתפנק על אמאאמשלה.
2) תלוי בעיקר בגנטיקה,אין תשובה חד משמעית.
3)השומן בדרך כלל גורם לשריר להראות "חלש" כך לדוגמא את שרירי החזה,ישנם אנשים שבמאסה החזה שלהם נראה ממש ממש מעפן אבל בסוף חיטוב מגלים שהוא ממש טוב.

Scylla 27-10-09 18:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי lovetobe (הודעה 936626)
חבר'ה אני מתחיל את החיטוב הריאשון שלי מחרתיים.
אשמח אם תענו לי על השאלות הללו:
1.אשמח לקבל טיפים למניהם.
2.אם אני עומד על 15%שומן,אני יעבד הרבה שריר בשביל לרדת ל-12?
3.יש כאלה שאומרים שחיטוב נותן אשליה של גודל,איך זה מסתדר עם במסה אתה נראה יותר מסיבי וגדול?

תודה מראש.

1. יבוא בהמשך
2. לא. כל עוד תשמור על מינוס קלורי לא מטורף, הרבה חלבון יחסית, אתה לא אמור לאבד שריר. במיוחד ש12 זה לא כל כך נמוך ואתה אמור להגיע לזה בלי לירוק יותר מדי דם.
3. במסה אתה פיזית יותר גדול, אבל השומן מצטבר במקומות הכי מעצבנים ומטשטש את החיטובים אם זה הפיק של הבייספס, אם זה במותניים שזה מטשטש את צורת הv (יחסית*) ובכלל יש פחות הפרדות בין השרירים ואתה נראה יותר עגול לטוב ולרע. אני אישית חושב שההבדלים מדהימים שאתה חטוב. מה שכן רצוי לעשות חיטוב שיש לך מאסת שריר בסיסית ולא אחרי חודשיים שהתחלת להתאמן בכלל.

טיפים
- עיקר הקיצוץ צריך לבוא מפחמימות ולאו דווקא משומן.
- תקציב ארוחה אחת בשבוע ללא גבולות תתכנן אותה ותהנה ממנה.
- קח איתך אוכל למקומות אם זה עבודה או לימודים וכו' - שלא תחזור אחרי 8 שעות רעב מת ותוכל לאכול רק סנדויץ' קטן.
- תנסה לעשות הכל כמה שיותר מסודר, ואם אתה רואה שיעזור לך להחליף זמנים של ארוחות או להחליף ארוחת בוקר בערב - תעשה את זה.

Melamed 27-10-09 19:07

למה תמיד יש טיפ שאתם כותבים בו להקציב ארוחה אחת בשבוע ללא גבולות
זה לא יפגע יותר בחיטוב? חיטוב לא אמור להיות דבר קל אין מה לעשות צריך להתמודד עם פיתויים

אה והכי חשוב בהצלחה אחי

תראה לנו תוצאות טובות

shay_323 27-10-09 19:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי melamed (הודעה 936747)
למה תמיד יש טיפ שאתם כותבים בו להקציב ארוחה אחת בשבוע ללא גבולות
זה לא יפגע יותר בחיטוב? חיטוב לא אמור להיות דבר קל אין מה לעשות צריך להתמודד עם פיתויים

אם אתה יכול מבחינת משמעת עצמית לאורך חודשיים לא לאכול את כל הדברים הטובים והמתוקים אז אל תעשה.

Dark_Muse 27-10-09 21:41

לעבד שריר כדי לרדת ל 12 אחוז זו אמירה מעניינת.

Philip1123 29-10-09 22:45

ארוחת שחיתות אחת בלי גבולות בשבוע לא משפיעה בכלום. אלא אם כן אתה איזה מקצוען (מה ש-99.9% מהאנשים כאן הם לא), תעשה את זה ואל תדפוק חשבון.
אני תמיד עושה את זה (בד"כ ביום שישי, ואוכל הכול, כולל ממתקים וכו'), וזה עובד יופי.
בסה"כ אי אפשר לוותר לגמרי על כל הנאות החיים, כולה בשביל איזה פיתוח גוף שאתה עושה בסה"כ בשביל הכיף.

avishav1 29-10-09 23:13

הצ'יט זה לא רק בשביל הנפש,זה הכרחי להצלחה.
ברגע שהגוף מקבל הרגל כלשהו הוא מפסיק לגדול\להתחטב אז הצי'ט הזה פעם בשבוע מרענן ומשנה משהו.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:41.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ