ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   ארכיון (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=10)
-   -   פינת המקצוענים - לוליק מתארח בפורום! (http://israelbody.com/showthread.php?t=7815)

Yoggie 12-04-07 21:55

פינת המקצוענים - לוליק מתארח בפורום!

הפוסט שהיה נמחק עקב התקלה שהייתה.
אתם מוזמנים לכתוב שאלות חדשות ללוליק, הוא יכנס היום ובימים הקרובים לענות.

אני מזכיר, תשמרו על שפה ורמה גבוה. הודעות שלא יהיו ראויות ימחקו.

Dino Psaras 12-04-07 22:00

לוליק המלך שלום גבר,

איך אתה מצליח לעקם מוטות אולימפיים? :huh:

שיהיה בהצלחה אתה תותח ויש עוד המון לפניך!

ran_z 12-04-07 22:04

אין לי שאלות, קראתי את הכתבה עליך שיואב פירסם, זה מתומצת מאוד יפה.
באתי לאחל לך הצלחה מכל הלב בתחום הספורט ובכל תחום שתבחר לעסוק בו במשך חייך.

רן.

SiX PACK 12-04-07 22:04

לוליק שלום לך איש גדול..

שאלה לי אליך..

באילו תווחי חזרות אתה נוטה לעבוד הכי הרבה, ומה לדעתך תווח החזרות הכי מומלץ כדי לעלות במשקלים בהמשך?

תודה מראש !

comeny 12-04-07 22:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SiX PACK
לוליק שלום לך איש גדול..

שאלה לי אליך..

באילו תווחי חזרות אתה נוטה לעבוד הכי הרבה, ומה לדעתך תווח החזרות הכי מומלץ כדי לעלות במשקלים בהמשך?

תודה מראש !

טווחי*
טווח*

Johnny 12-04-07 22:57

סיקס פאק אני מאמין שהוא כבר ענה על השאלה שלך בראיון שלו.

Night_Wolf 12-04-07 23:12

אהלן לוליק!

אני לא מתמצא גדול בתחום הפאוורליפטינג אבל רציתי לשאול,
בתור פאוורליפטר יש לך תוכנית אימונים מורכבת או שאתה בחדר כושר עובד רק על תרגילים מסוימים שקשורים סקוואט דדליפט ובנצ'פרס או שאתה עובד על הכל ?

בהצלחה גלעד

Leo 12-04-07 23:53

לוליק , יש לי שתי שאלות כמה כסף אתה מוציא על תזונה (כל מה שיש בו קלוריות )
אה והאם אתה חושב שבודיבילדרים בארץ צריכים לשלב כמה שבועות פוורליפטינג בשנה ואם זה יתן להם יתרון

תודה ובהצלחה , ליאו:)

Fatty 13-04-07 00:41

בין גיל 15 ל16 לפי מה שהבנתי דפקת קפיצה ענקית, פשוט מטורפת במשקל גוף. הייתי שמח לדעת כמה המשקלי עבודה שלך עלו בשנה הזו אם אתה זוכר. למשל, כמה לחצת חזה כשרק התחלת להתאמן, וכמה אחרי העליה העצומה הזאת.

סוליקו 13-04-07 00:46

אוקי אז אני יחזור על השאלה שלי
אני רוצה לדעת מה השיא שלך עד עכשיו בדחיקה שהיתה לך !?
וגם מה השיא במשקל הגוף שלך ?

ואם אפשר כמה טיפים חשובים לדחיקה ??( אני מתחרה עד משקל 75 בפאור ליפטינג )

לוליק 13-04-07 16:10

שלום,
קודם כל תודה רבה לכולם, כל המילים הטובות שאתם כותבים מאוד נוגעות לליבי. המון תודה!

Recoba, אורי גלד מעקם כפיות. אני החלטתי לעשות את זה רק בגדול יותר... וברצינות, לאחר 350 ק"ג המוטות בארץ לא מספיק מקצועיים ועשויים מחומר איכותי ולכן והם מתעקמים.

ran_z, המון תודה גבר אני מעריך את זה!

SiX PACK, לדעתי הטווח חזרות הטוב ביותר לעליה במשקלים הוא 2-4 חזרות ופעם בשבועיים לעשות אימון של RM1. אבל לא מאוד מומלץ למי שהוא לא פאוורליפטר.

Night_Wolf, אני בעיקר עובד על סקוואט בנצ' פרס ודדליפט אבל משלב בתוכנית גם תרגילים לשרירי עזר למשל יד אחורית שעוזרת בבנצ' וכתפיים. מיותר בשבילי לעבוד למשל על כתף אחורית או תאומים הם לא יעילים לתחרויות פאוורליפטינג ושרירים מיותרים כאלה דורשים מהגוף שלי עוד אנרגיה ואוכל אז אני לא מבזבז עליהם זמן ומאמץ. בייספס למשל אני עובד פעם בשבועיים כי הוא לא נחוץ לי.

Leo האוכל הוא באמת הוצאה כלכלית אדירה שמסתכמת בכמה אלפים טובים לפני תחרות. גיל וישראלבודי עוזרים לי מאוד עם האבקות ואני ממש מודה להם על זה. בזמן שהוא לא לקראת תחרות התזונה נהיית יותר קלה ואני אוכל רק 2-3 ארוחות ביום לעומת 8 לפני תחרות (מתוכם 3 שייקים של סריוס מאס)
אבל אם אתה רוצה לתרום לי אוכל אתה מוזמן... :laugh:

Fatty, בגיל 14 שקלתי 56 ק"ג ודחקתי 100 בחזה. בגיל 16 כבר דחקתי 180 ונקרע לי שריר בחזה שניטרל אותי לאיזה שנתיים שלוש מעבודה קשה. אני מציע להתאמן כמה שיותר מוקדם על מנת לחזק את דחיסות העצם והגידים.אך עם זאת המקסימליזם של הנוער הוא ברמות טסט שכל הזמן קופצות וגורמות לפציעות ונזקים מפני שקשה לנו לדעת איפה לשים את הגבול ליכולתנו.

סוליקו, שיא משקל הגוף שלי היה 149.900 אבל הייתי מאוד שמן (לא שזה הדאיג אותי במיוחד) אבל עכשיו ב148 ק"ג אני נראה אסטטית יותר טוב ובאחוז שומן נמוך יותר שאני כבר שוקל כבר להיות בודיבילדר.... (סתם צוחק!)
בקשר לטיפים, זה מאוד אינדוודואלי הבנצ' הוא הבעיה שלי מבין שלושת התרגילים ולכן קשה לי לעזור במשהו שאני בעצמי מפגר בו בסטטוס העולמי. אני עוד מנסה על עצמי כל מני שיטות חדשות...
אם תרצה איזה עזרה מיוחדת בכל השאר אתה יכול ליצור איתי קשר דרך החנות של גיל ואני אשמח לעזור לך.

-לוליק

Efi eLi 13-04-07 16:12

שלום לוליק!
השאלה שלי היא אם לדעתך חייב שתהיה לבנאדם גנטיקה טובה בשביל להתחרות בפאוורליפטינג או שזה לא מחייב וכל מי שממש רוצה מסוגל להיות מתחרה מקצועי???
בהצלחה בעתיד!

לוליק 14-04-07 18:04

לדעתי כל אדם שרוצה להתחרות בפאוורליפטינג יכול לשפר את הביצועים שלו ולהגיע לרמות מאוד גבוהות ואף להתחרות גם אם יש לו גנטיקה נחותה. אבל לשבור שיאים ולהיות בטופ של המקצוענים צריך באמת להיות מבורך גנטית ולהוולד אחד למיליון.

אליאב קרייסלר 14-04-07 18:09

נראהלי שלוליק הוא דוגמא קלאסית לניפוץ המיתוס שעבודת משקולות כבדה מאוד עוצרת את הגביהה... צריך להביא אותו לילדים הביתה חחח ההורים ישר שולחים את הילדים שלהם למכוני כושר :XDemoticon:

דרך אגב לוליק איך אתה מסביר את זה שאתה מתמקד בעבודות כוח ובכלל לא במסה ,שלא נזכיר את זה שאתה בקושי עובד יד קדמית למשל ושאר חלקים כאלו (אתה עובד גב?!) ובכל זאת יש לך מסה יותר גדולה מרוב אוכלוסיית מפתחי הגוף פה בארץ?

עוד שאלה, היית מכנה את עצמך מבורך גנטית?

bode 14-04-07 18:12

לוליק,אם ילד בגיל 16 וחצי דוחק 160 קילו בחזה, איך הוא יכול לפתח את זה ? אני יודע שהוא צריך לקחת חומרים וכו.. אבל יש מרכז של נוער שמאמן רק לדחיקה ועוזר לשפר את השיאים?

gog 14-04-07 18:27

לוליק שלום, ראשית כל הכבוד על ההישגים והכבוד העצום שאתה מביא למדינה (שלא נותנת בחזרה).

השאלה שלי היא כזו, איך אתה משלב את מה שאתה עושה, שזה מקצוע תובעני במיוחד, עם החיים שצריכים להתנהל ביום יום, כלומר האם יש לך עבודה? זוגיות? חיי חברה?
האם החיים שלך מתנהלים רגיל או שהחלטת לתת את עצמך כל כולך למען המטרה?

Daniel-Barak 14-04-07 18:48

לוליק היקר שלום,
קבל את הערצתי וברכותיי על השגייך. אני מאחל לך המון הצלחה בהמשך.
אין לי ממש שאלות מיוחדות. רוב השאלות נשאלו כבר ע"י חברי הפורום השונים. אולי אעלה כמה בהמשך...
רק עניין אחד:
מעניין אותי לדעת, כמה קלוריות צרכת בשיא המאסה שלך?

- Idan - 14-04-07 21:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
נראהלי שלוליק הוא דוגמא קלאסית לניפוץ המיתוס שעבודת משקולות כבדה מאוד עוצרת את הגביהה... צריך להביא אותו לילדים הביתה חחח ההורים ישר שולחים את הילדים שלהם למכוני כושר :XDemoticon:

הוא גם דוגמה קלאסית לניפוץ המיתוס שעבודה בטווח חזרות נמוך יעילה רק לכח (ולא להיפרטרופיה), ושאם לא "תפציץ" את הידיים שלך עם 30 סטים של עבודה ישירה, הידיים לא יגדלו. (רמז: הידיים עובדות בכל התרגילים המורכבים). http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon12.gif

igorek 14-04-07 21:11

שלום לוליק,
רציתי לשאול על תכנית האימונים שלך. אתה משתמש בשרשראות או בגומיות באימונים שלך? יש לך ימים שאתה עובד רק עם דגש על מהירות (כמו בשיטת westside) או שרק עבודה כבדה?
ובקשר למוטות, אם אני זוכר נכון, אמרת שאתה כבר קנית לחדר כושר שלך מוטות אחרי שעיקמת כמה. חשבת אולי לקנות איזה מוט פאוורליפטינג מקצועי מחו"ל?
בכל מקרה, בהצלחה בתחרויות בהמשך.

Dima 14-04-07 21:24

לוליק שלום!.
מעניין אותי לדעת.מתי חשבתה לעסוק בפוואר ליפטינג בתור מקצוען?
איך האנשים הסובבים אותך הגיבו האם הם עזרו לך?
כדי להגיע לתוצאות האלו הייתה צריך לוותר על משהו?

מאחל לך המון המון הצלחה בהמשך הדרך!

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:49.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ