ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   אכילה לפני אימון בוקר (https://israelbody.com/showthread.php?t=77192)

Xanadoo 02-11-12 05:27

אכילה לפני אימון בוקר

היי חברה,
האימונים שלי הם כולם אימוי בוקר. שעה אחרי שאני מתעורר.
אני אוכל 4 כפות קאווקר (4 כפות לפני בישול).
זה נחשב להרבה מידיי פחמימה לפני אימון?
אמרו לי פעם שזה הרבה מידיי. מה דעתכם?
שוקל 82, גובה 185 ועובד על מסה.
תודה.

jonathan 02-11-12 19:08

אין בעיה לאכול גם סיר קוואקר,הבעיה היא שלא כולם מסתדרים עם כמות גדולה של אוכל לפני פעילות ספורטיבית,חלק מקיאים,חלק מרגישים כבדות ועייפות.
תאכל כמה שאתה רוצה רק תבדוק אם אתה בסדר עם זה.

Famous 03-11-12 13:59

אחי רוב האימונים שלי הם גם אימוני בוקר,
שזה בד"כ שעה אחרי הארוחת בוקר שלי ואני אוכל 100 גרם קוואקר לפני בישול עם חצי סקופ חלבון,אגוזי מלח
וקצת גבינה לבנה/קוטג' 1% ואצלי זה בסדר

גשש בלש 03-11-12 14:36

זה די תלוי בך, כמה מהר אתה יכול להתאמן אחרי שאכלת.
אני אחרי ארוחה אמיתית חייב לחכות איזה שעתיים לפחות.

אלירמבו 03-11-12 20:46

תאכל כמה פירות עם שייק חלבון, יבוא לך יותר טוב מבחינת העיכול, שעה אחרי האימון תאכל תקוואקר.. .

Xanadoo 04-11-12 17:27

אז אני מבין מהתשובות פה שכל עוד זה לא מכביד עלי אז אין בעיה אבל השאלה זה האם הכמות הזאת היא סבירה ופרופורציןנאלית ביחס לאימון של שעה וחצי או שזה הרבה מידיי...?

גשש בלש 04-11-12 17:29

אם זה לא מפריע לך להפציץ אז אין בעיה.

entranz 04-11-12 20:28

אם תשאל אותי לדעתי זה מעט... אם אתה עובד על מסה ובמיוחד שאתה שוקל 82 קילו...
בשביל לעלות במסה אתה חייב לצרוך הרבה פחמימות, וכמו שאתה יודע ארוחת הבוקר זה אחת הארוחות הכי חשובות שיש, בגלל זה רצוי מאוד שדווקא בארוחת הבוקר תצרוך יחסית הרבה פחמימה ביחס לארוחות אחרות (חוץ מלאחר אימון וכאלה).
אני הייתי ממליץ לך סתם לדוגמה, לפחות איזה 100 גרם שיבולת שועל ולהוסיף לזה גם אפילו פרי או שתיים... מבחינת הפחמימה לפחות.
אני אישית אין לי בעיה להתאמן אחרי שעה שעה וחצי... אם קשה לך תנסה אולי שילוב של פחמימות שיעברו יותר בקלות לדוגמה קצת שיבולת שועל ובמקום לאכול עוד שיבולת שועל תאכל למשל כמה תמרים ואחרי האימון כבר תתחיל לאכול יותר מסודר...
תראה בעקרון אין ברירה, ארוחת בוקר זאת צריכה להיות ארוחת מלכים מה שנקרא.... תנסה לראות איזה פחמימה מורכבת אחרת יכולה לבוא לך "יותר בקלות"

dani1597 04-11-12 21:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי entranz (הודעה 1147246)
בשביל לעלות במסה אתה חייב לצרוך הרבה פחמימות, וכמו שאתה יודע ארוחת הבוקר זה אחת הארוחות הכי חשובות שיש, בגלל זה רצוי מאוד שדווקא בארוחת הבוקר תצרוך יחסית הרבה פחמימה ביחס לארוחות אחרות (חוץ מלאחר אימון וכאלה).
אני הייתי ממליץ לך סתם לדוגמה, לפחות איזה 100 גרם שיבולת שועל ולהוסיף לזה גם אפילו פרי או שתיים... מבחינת הפחמימה לפחות.
אני אישית אין לי בעיה להתאמן אחרי שעה שעה וחצי... אם קשה לך תנסה אולי שילוב של פחמימות שיעברו יותר בקלות לדוגמה קצת שיבולת שועל ובמקום לאכול עוד שיבולת שועל תאכל למשל כמה תמרים ואחרי האימון כבר תתחיל לאכול יותר מסודר...
תראה בעקרון אין ברירה, ארוחת בוקר זאת צריכה להיות ארוחת מלכים מה שנקרא.... תנסה לראות איזה פחמימה מורכבת אחרת יכולה לבוא לך "יותר בקלות"

כמו שאומרים כול מילה בסלע

גשש בלש 04-11-12 21:57

ציטוט:

אז איך אני שוקל 86, אוכל בסביבות ה150 גרם פחמימות ועדיין עולה במשקל?
אני מתנגד לתלות שהרבה חבר'ה פיתחו לאכילת פחמימות.

ממליץ לקרוא על דיאטת פליאו.

Xanadoo 07-11-12 09:42

ציטוט:

לא דיברתי על ארוחת בוקר במובן המלא שלה אלא בארוחה הקטנה שלפני האימון.
כעכקרון זה לא מכביד עליי גם אם אני אוכל יותר. רק ניסיתי להבין האם זאת כמות סבירה לאכילה לפני אימון בצורה כזו שהפחמימות שאכלתי לא יהיות מיותרים ויאגרו בתאי השומן אלא ינוצלו כולם לטובת אנרגיה לאימון.

Xanadoo 07-11-12 09:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי famous (הודעה 1147144)
אחי רוב האימונים שלי הם גם אימוני בוקר,
שזה בד"כ שעה אחרי הארוחת בוקר שלי ואני אוכל 100 גרם קוואקר לפני בישול עם חצי סקופ חלבון,אגוזי מלח
וקצת גבינה לבנה/קוטג' 1% ואצלי זה בסדר

אגוזי מלך לפני אימון זה לא כל כך טוב,
ואם אני לא טועה אז את החלבון אוכלים אחרי האימון ולא לפני (אני מתכוון לקוטג' במקרה שלך).

entranz 07-11-12 13:22

Xanadoo חלבון אוכלים גם לפני אימון...זתאומרת בארוחה מלאה כשעה עד שעתיים לפני אימון אתה יכול 30-45 דקות לפני לאכול איזה פרי ובמקרה הזה לא צריך חלבון... ואין שום רע בזה שהוא אוכל אגוזי מלך.

לגבי אם זה כמות מספקת לאנרגיה...בהנחה שאתה באמת אוכל הרבה פחמימות בתפריט שלך אין שום סיבה שלא יספיק... המאגרים שלך יחסית מלאים אבל בכל זאת הייתי ממליץ לצרוך קצת יותר...

Xanadoo 08-11-12 06:59

איתן תודה.
אני רק יבהיר שהתכוונתי בדיוק לאותה ארוחה קטנה זו של 30-45 דקות לפני האימון ולגבי הארוחה הזאת התכוונתי כשאמרתי שלא אוכלים חלבון.
אני מציין שוב שארוחה זו היא עבורי הארוחה הראשונה ביום כיוון שאני מתחיל אימון כשעה אחרי שהתעוררתי.
ושוב לגבי ארוחה זו בהקשר של אגוזי מלך או בכלל שומנים טובים, קראתי במספר מקומות ששומנים טובים בארוחה הזאת עשויים להפריע לספיגת הפחמימות ובנוסף הם גם מתעכלים לאט ועשויים להכביד קצת. זאת הסיבה על פי מה שהבנתי, מדוע לא לאכול שומנים לפני אימון.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:38.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ