ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   קניתי אומגה 3.. מה המינון המומלץ ? (https://israelbody.com/showthread.php?t=29112)

Arsan 13-02-08 13:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eL!RaN
לא על סבבה נשמה
פשוט מדברים פה ילדים בני 12 13 שטויות שזה מעצבן בטירוףףףףףףףף

ואומרים סתם לקחת 6 כדורים לך תדע אחרים הקשיבו למטומטם הזה שאמר 6 ולוקחים 6 זה מעצבן שלא יודעים למה לדבר שטויות שתיתקשרו לאחראי על המוצר וידריך אותם זה הכול !

אם האחראי על המוצר היה מדריך ככה את כולם וכולם היו מקשיבים המצב היה אנוש יותר ממה שהוא

Ronush 13-02-08 13:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eL!RaN
לא על סבבה נשמה
פשוט מדברים פה ילדים בני 12 13 שטויות שזה מעצבן בטירוףףףףףףףף

ואומרים סתם לקחת 6 כדורים לך תדע אחרים הקשיבו למטומטם הזה שאמר 6 ולוקחים 6 זה מעצבן שלא יודעים למה לדבר שטויות שתיתקשרו לאחראי על המוצר וידריך אותם זה הכול !

כמה אתה צודק.

hasman90 13-02-08 13:59

eliran יכול להיות שאתה צודק.. אבל אני לא בטוח ש "שי" הזה.. מבין יותר ממשה.. אני בטוח שלא.

ואני גם מצטרף לשאלה.. של ~!deamon!

מה זה עוזר לפיתוח השרירים ?
או שזה קשור לדברים אחרים בגוף.. ?

Blabla144 13-02-08 14:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hasman90
eliran יכול להיות שאתה צודק.. אבל אני לא בטוח ש "שי" הזה.. מבין יותר ממשה.. אני בטוח שלא.

ואני גם מצטרף לשאלה.. של ~!deamon!

מה זה עוזר לפיתוח השרירים ?
או שזה קשור לדברים אחרים בגוף.. ?

יחבורת מפגרים קצת מחשבה לא היתה מפריע לכל הילדים שהיתקשרו לשי..
תקשיב לי סתכל על המינונים של הכדורים ותחשוב לבד!!!!
3 כדורים? לאוגר תביא 3 כדורים
המינון כל כך נמוך שה3 כדורים לא ישפיעו עלייך.
בסך הכל אני אל יודע תקשר המדויק של זה לפיתוח גוף אבל לבריאות אני כן יודע הוכח כבר שאומגה 3 משולב היטב בתפריט יכול לימנוע מחלות לב ועוד מחלות מסוימות

denous 13-02-08 14:54

הבנתי שזה טוב לבריאות וכמו שBLA אמר גם הבנתי שזה מונע מחלות ובקיצור טוב לבריאות...
אבל באמת מה זה עוזר לפיתוח גוף ? בבקשה לא לענות שומן איכותי לגוף :| לתת תשובה ספציפית של באמת מה זה נותן ממש...m0she מקווה לתגובה שלך...

itaiprz1 13-02-08 15:09

קראתי שזה שומר על טמפרטורת הגוף על אלרגיות ועוד דברים.
אז כאילו זה עוזר באופן עקיף כזה אז אני כן יקנה היום אומגה 3 ויקח 2 קדורים ביום השאר מדגים טונה.סלמון כח מה שיהיה

denous 13-02-08 15:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי itaiprz1
קראתי שזה שומר על טמפרטורת הגוף על אלרגיות ועוד דברים.
אז כאילו זה עוזר באופן עקיף כזה אז אני כן יקנה היום אומגה 3 ויקח 2 קדורים ביום השאר מדגים טונה.סלמון כח מה שיהיה

אז בוא נגיד שלא חייב את זה או שזה לא יעזור לי בצורה ענקית בפיתוח גוף נכון ?

Blabla144 13-02-08 15:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי denous
אז בוא נגיד שלא חייב את זה או שזה לא יעזור לי בצורה ענקית בפיתוח גוף נכון ?

אני לא יודע
אבל גם אם זה מזיק בפיתוח גוף אני אשתה את זה כי זה מונע מחלות לב ומחלות ואלרגיות ויובש בעור שמאוד מציק לי.

itaiprz1 13-02-08 16:16

בכדור יש 300 מ"ג
למניעת מחלות צריך מינון של 1800 ומזה יצא שצריך 6 כדורים.
זה על פי מחקרים אז אם אתה חושב ששתי כדורים יעזרו אולי המחקרים אומרים שלא.

אני עדין יקח 2 כדורים ואיזה דג סלמון שאני יחלק אותו לכל השבוע

Blabla144 13-02-08 16:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי itaiprz1
בכדור יש 300 מ"ג
למניעת מחלות צריך מינון של 1800 ומזה יצא שצריך 6 כדורים.
זה על פי מחקרים אז אם אתה חושב ששתי כדורים יעזרו אולי המחקרים אומרים שלא.

אני עדין יקח 2 כדורים ואיזה דג סלמון שאני יחלק אותו לכל השבוע

חח זה כבר עניין שלך מיצידי תקח 1 אתה לא כל כך מעניין העניין פה ש6 כדורים הם מינון מספיק לבנאדם מתאמן.
אז לכל החכמים שאמרו 2-3 זה לא נכון.

itaiprz1 13-02-08 20:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Blabla144
חח זה כבר עניין שלך מיצידי תקח 1 אתה לא כל כך מעניין העניין פה ש6 כדורים הם מינון מספיק לבנאדם מתאמן.
אז לכל החכמים שאמרו 2-3 זה לא נכון.

מה הקשר לבנאדם שמתאמן לא בדקו את זה על אנשים שמתאמנים ויכול להיות ש3 יספיקו להם.
במחקר אמרו ש1800 מ"ג מנע התקפי לב אז מה הסיכוי שיהיה לי התקף לב באמצע האימון אין סיכוי אז לא צריך כמות כזאת.

m0she 13-02-08 23:48

רמת דיון של גנון בקזחסטן.

אומגה 3 חשובה לבריאות כללית, היא חומצת שומן חיונית משמע הגוף לא יכול לייצר אותה בעצמו. היא חשובה להמון אספקטים בריאותיים, החל ממערכת הלב וכלי הדם ועד יכולות קוגניטיביות. היא יכולה גם לסייע למפתחי גוף דרך שיפור של הרגישות לאינסולין ולפטין. להרגע חמודים, אתם לא יודעים הכל, אל תקפצו מעל הפופיק עם "דוד של סבא שלי אמר לי 2 כדורים ביום אז אל תזייןןןן תשכלללללללללללל"

איתי, שתהיה בריא, מה הקשר מתאמנים או לא מתאמנים..

Blabla144 13-02-08 23:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she
רמת דיון של גנון בקזחסטן.

אומגה 3 חשובה לבריאות כללית, היא חומצת שומן חיונית משמע הגוף לא יכול לייצר אותה בעצמו. היא חשובה להמון אספקטים בריאותיים, החל ממערכת הלב וכלי הדם ועד יכולות קוגניטיביות. היא יכולה גם לסייע למפתחי גוף דרך שיפור של הרגישות לאינסולין ולפטין. להרגע חמודים, אתם לא יודעים הכל, אל תקפצו מעל הפופיק עם "דוד של סבא שלי אמר לי 2 כדורים ביום אז אל תזייןןןן תשכלללללללללללל"

איתי, שתהיה בריא, מה הקשר מתאמנים או לא מתאמנים..

בידיוק מה שרציתי להגיד ...
באתי לשלוח ואתה לקחת לי את המילים מהפה :laughing: :laughing:
חחח
יש ריפרנס למחקר שנמדדו כמויות הדרושות לבן אדם ממוצע בישביל השפעה מירבית?

m0she 14-02-08 00:15

כשמדברים על אפקטים קרדיו ווסקולריים, מדברים גם על 2 גרם ליום ומעלה. תלוי על מה אנחנו בדיוק מדברים. ההמלצה שפורסמה בהתאם לקהל הישראלי (1) היא 0.5-1.8 גרם אומגה 3 ביום, כשהגבול העליון הוא למעשה 6 קפסולות. חשוב לזכור שלא בכל מינון יש את כל האפקטים, כמו שציינתי, אז כדאי לקחת את הטווח הגבוה [נזק בטח שלא יגרם מזה].

1.Harefuah. 2004 Aug;143(8):585-91, 622, 621.
[Omega-3 fatty acids, fish, fish oil and cardiovascular disease--a review with implications to Israeli nutritional guidelines]

Arsan 14-02-08 09:02

משה מה דעתך על ה"אסטרוגן" שנמצא בזרעי פשתן
האם 1-2 כפות ביום יכולות להשפיע לרעה על רמות האסטרוגן בגוף הגבר?

גיל גרנות 15-02-08 12:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Blabla144
יחבורת מפגרים קצת מחשבה לא היתה מפריע לכל הילדים שהיתקשרו לשי..
תקשיב לי סתכל על המינונים של הכדורים ותחשוב לבד!!!!
3 כדורים? לאוגר תביא 3 כדורים
המינון כל כך נמוך שה3 כדורים לא ישפיעו עלייך.
בסך הכל אני אל יודע תקשר המדויק של זה לפיתוח גוף אבל לבריאות אני כן יודע הוכח כבר שאומגה 3 משולב היטב בתפריט יכול לימנוע מחלות לב ועוד מחלות מסוימות

רומן, אתה צודק, כמות כזאת לא תספיק למתאמן הממוצע ולכן יש כאלו הנוהגים להוסיף מעבר לכמות הרשומה.
על האריזה כתוב באמת 1-3 טבליות ליום, אך השאלה היא מהי התזונה הכללית של אותו מתאמן ומהם מקורות השומן האחרים שלו בתזונה.
כמו כן, קיימים מוצרים (אומגה 3 של טעם טבע) בהם העוצמה היא כפולה ולכן שם באמת 3 כדורים ביום יספיקו, תתפלא, אבל מרבית האנשים מעדיפים לקחת את האריזה הרגילה עם המינון הנמוך יותר, כנראה בגלל ההמלצות של מרבית הרופאים והחברות השונות, כמו כן משחק היחסים שבן ה EPA DHA שפחות אידאלים.

בהצלחה!

Bullet 15-02-08 12:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גיל גרנות
רומן, אתה צודק, כמות כזאת לא תספיק למתאמן הממוצע ולכן יש כאלו הנוהגים להוסיף מעבר לכמות הרשומה.
על האריזה כתוב באמת 1-3 טבליות ליום, אך השאלה היא מהי התזונה הכללית של אותו מתאמן ומהם מקורות השומן האחרים שלו בתזונה.
כמו כן, קיימים מוצרים (אומגה 3 של טעם טבע) בהם העוצמה היא כפולה ולכן שם באמת 3 כדורים ביום יספיקו, תתפלא, אבל מרבית האנשים מעדיפים לקחת את האריזה הרגילה עם המינון הנמוך יותר, כנראה בגלל ההמלצות של מרבית הרופאים והחברות השונות, כמו כן משחק היחסים שבן ה EPA DHA שפחות אידאלים.

בהצלחה!

גם אם העצמה כפולה, רק הDHA או הEPA (אחד משניהם) כפול ואילו השני לא. יותר משתלם פשוט לקחת מינון כפול של כדורים רגילים

mickey 15-02-08 12:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bullet
גם אם העצמה כפולה, רק הDHA או הEPA (אחד משניהם) כפול ואילו השני לא. יותר משתלם פשוט לקחת מינון כפול של כדורים רגילים

מחזק.

גיל גרנות 15-02-08 12:54

מבחינה כלכלית זה באמת יותר משתלם.
מבחינת אידיאל, ההמלצה היא לכלל האוכלסיה, נהוג לשמור על היחס 1:1.5.

itaiprz1 15-02-08 14:40

תמיד מגזימים בכמות שצריך לקחת זה כמו בחלבונים שרושמים
לקחת בבוקר אחרי האימון ובמהלך היום.
3 כדורים יספיקו אם לא במה יעזרו לי ה3 כדורים הנוספים
יעצרו לי התקף לה?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:31.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ