ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   מה אתם חושבים על גיל... (https://israelbody.com/showthread.php?t=7566)

Ilan-V 08-04-07 22:31

מה אתם חושבים על גיל...

אז ככה יש לי כמ שאלות הראשונה היא מה אתם חושבים אל גיל זה שאחראי אל כל תהליכי השינוי האלה.... ואל תיכתבו את כל האמת זה חשוב לי.... וגם האם שווה לקחת ממנו יעוץ וכו תודה!

Fatty 08-04-07 22:39

:):):):) מזתומרת לא לכתוב את כל האמת?

מה אני חושב עליו? בנאדם ממש נחמד וגם מצחיק. תמיד שמח לעזור ואפשר להתקשר אליו או לשלוח אליו אימייל מתי שהוא רוצים והוא תמיד יענה,
ואם אתה רוצה להתפתח בצורה הכי טובה שאפשר, אז ללכת אליו זה הבחירה הנכונה.

Ilan-V 08-04-07 22:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Fatty

מה אני חושב עליו? בנאדם ממש נחמד וגם מצחיק. תמיד שמח לעזור ואפשר להתקשר אליו או לשלוח אליו אימייל מתי שהוא רוצים והוא תמיד יענה,

התבלבלתי... תכתבו את כל האמת :D :1eye:

toxicity 08-04-07 22:42

בן כמה אתה?

Ilan-V 08-04-07 22:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Fatty

זה מה שאני מתכוון לעשות.. לא יודע יש לי בלבול בראש בכל העיניין הזה של פיתוח גוף אני חייב מישהו להתיעץ איתו...

מתן18 08-04-07 22:45

*על

האתר בבעלותו,מה אתה מצפה שיגידו?

Ilan-V 08-04-07 22:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מתן16
*על

האתר בבעלותו,מה אתה מצפה שיגידו?

דברים כמו שאתה אמרת עכשיו אני למשל לא ידעתי.. אחי ליפני שאני רוצה לבטוח במישהו אני רוצה לדעת מה עוד אנשים חושבים אליו... =/

Fatty 08-04-07 22:52

לא חושב שיש מישהו שהולך אליו ולא מרוצה מהתוצאות

Ilan-V 08-04-07 22:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Fatty
לא חושב שיש מישהו שהולך אליו ולא מרוצה מהתוצאות

***** לא יודע..... חשבתי שאני יודע איך ומה... ואני רואה שאני דופק את עצמי.... ****... אני מרגיש מזה מיואש. לא יודע... אני הולך אליו.... בתקווה שיעזורר..

roni0102 08-04-07 22:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Zatochka
***** לא יודע..... חשבתי שאני יודע איך ומה... ואני רואה שאני דופק את עצמי.... *******... אני מרגיש מזה מיואש. לא יודע... אני הולך אליו.... בתקווה שיעזורר..

איזה עברית, אבשלום קור היה גאה.

ניגרי ענק 08-04-07 23:01

ציטוט:

אז ככה יש לי כמ שאלות הראשונה היא מה אתם חושבים אל גיל זה שאחראי אל כל תהליכי השינוי האלה.... ואל תיכתבו את כל האמת זה חשוב לי.... וגם האם שווה לקחת ממנו יעוץ וכו תודה!

חבל שאי אפשר לשכפל אותו:wiggle:
רק, מה, הרבה פעמים קל יותר להשיג בטלפון את נשיא ארצות הברית...:helpsmilie:

aviran_p 09-04-07 00:03

חושבים שהוא יוכל לעזור לי אני בן 15 מתאמן בבית ולא מצליח לבנות לעצמי תפריט נורמלי קבוע..

Ilan-V 09-04-07 00:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי aviran_p
חושבים שהוא יוכל לעזור לי אני בן 15 מתאמן בבית ולא מצליח לבנות לעצמי תפריט נורמלי קבוע..

יש לי גם בעיות בסיגנון.. בכלל לא יודע אני מרגיש שיש לי ידע והכל אבל אני פשוט לא מצליח למצות אותו לא יודע.... אני מתכוון לפנות אליו בזמן הקרוב

toxicity 09-04-07 00:09

ציטוט:

תפסיקו עם השאלות האלה כבר.. אתם יודעים תתשובה אז למה לשאול..

Ilan-V 09-04-07 00:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי toxicity

אחי אם הינו יודעים את התשובה.. לא הינו שואלים את זה מן הסתם... אבל אני אישית מיתיעץ:jockey:

aviran_p 09-04-07 00:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי toxicity

סליחה על השאלה ששאלתי באמת אני יודע את התשובה.. אבל שכחתי לציין שיש לי מחלה כרונית אז אם הוא יכול לבנות תפריט או שבגלל המחלה הוא לא יכול או אסור או משהו כזה..

Ilan-V 09-04-07 00:20

ציטוט:

סליחה על השאלה ששאלתי באמת אני יודע את התשובה.. אבל שכחתי לציין שיש לי מחלה כרונית אז אם הוא יכול לבנות תפריט או שבגלל המחלה הוא לא יכול או אסור או משהו כזה..

מסתומרת מחלה כרונית אחי?:huh:

Bullet 09-04-07 00:20

למה שלא תתקשר אליו?

Leo 09-04-07 00:20

רק דיברתי איתו פעם אחת כשהזמנתי אבקה של On.
בערך בתחילת האימונים היותר רציניים שלי.

מה שאני יודע עליו זה , שהוא מכין אנשים לתחרויות ועושה שינוים אדירים באנשים!
לכן אני ממליץ עליו כי המחיר הזה שווה את הזמן שהוא יחסוך לכם בתוצאות...
(למרות שמי שכמובן טחן כרכים שלמים של מידע על בודיבילדינג ויישם אותו , הלך לסמינרים , קנה ספרים טחן מאמרים ומחקרים , לא נראה לי שגיל יחדש לו הרבה חוץ מהקטע של הניסיון)

aviran_p 09-04-07 00:30

ציטוט:

מסתומרת מחלה כרונית אחי?:huh:

יש לי דלקת במעיים המונעת ממני לאכול מאכלים מסוימים בעיקר סיבים. כרונית הכוונה לכל החיים ויש תקופות רגיעה אבל זה יכול לחזור בכל רגע.. טיפול תרופתי קבוע בהתאם למצב.. כרגע אני על תרופות המדכאות את המערכת החיסונית לפני כן במצב האקוטי של המחלה הטיפול היה בקורטיקו סטרואידים שעשו הרבה בעיות אבל לפחות דיכאו את תסמיני המחלה.. טוב שגמרתי איתם

בקשר לתגובה של בולט.. חח באמת למה שאני לא אתקשר אליו.. אני יודע שפרסמו הרבה את המספר שלו אבל אם מישהו יוכל לפרסם שוב אני אשמח.. תודה

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:31.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ