ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   8-12 חזרות מסה ,15-16 חזרות חיטוב?חייב עזרה! (https://israelbody.com/showthread.php?t=75091)

JuJitsu 01-03-12 23:29

8-12 חזרות מסה ,15-16 חזרות חיטוב?חייב עזרה!

חברה דיברתי עם בחור די גדול שרירי שנראה שהוא מבין בתחום,הוא אמר לי לעשות בין 8-12 חזרות בתקופת מסה ובחיטוב בערך 16,הואעושה שעתיים שלוש אימון ועוד כמה דברים שכל מה שקראתי וידעתי על פיתוח גוף פשוט סותר את זה,מאתם חושבים,אני אשמח לשמוע את דעתכם.

mask rider 01-03-12 23:52

אתה מוזמן לנסות עבודה ל15 חזרות ומעלה ולראות מה יקרה לך.
בקושי יהיה לך גירוי לשריר מעבודה כזאת,תמשיך לעבוד באותה עצימות כמו שעבדת במסה.

Chest 02-03-12 01:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jujitsu (הודעה 1128385)
חברה דיברתי עם בחור די גדול שרירי שנראה שהוא מבין בתחום,הוא אמר לי לעשות בין 8-12 חזרות בתקופת מסה ובחיטוב בערך 16,הואעושה שעתיים שלוש אימון ועוד כמה דברים שכל מה שקראתי וידעתי על פיתוח גוף פשוט סותר את זה,מאתם חושבים,אני אשמח לשמוע את דעתכם.

הוא סתם טיפש, בטח מזריק ומתאמן כבר 20שנה, אז ככה או ככה הוא לא יכול להיות קטן. לבחורים האלה קוראים יוסי יד 50, חייב להיות כזה בכל חדר כושר, לא מקשיבים להם.

ציטוט:

פורסם במקור על ידי mask rider (הודעה 1128387)
אתה מוזמן לנסות עבודה ל15 חזרות ומעלה ולראות מה יקרה לך.
בקושי יהיה לך גירוי לשריר מעבודה כזאת,תמשיך לעבוד באותה עצימות כמו שעבדת במסה.

מה הקשר? לך תעשה סקוואט 15 חזרות תגיד לי אם לא יהיה גירוי לשריר חחחחחחח

JuJitsu 02-03-12 14:39

שלא בינ אותי לא נכון אני גם עובד בטווח נמוך,פשוט בלבל אותי קצת..
אני חוזר לאימונים אחרי 3 חודשים בלי,אני בתקופת מאסה,מה מספר החזרות שמומלץ לי לעשות לשרירים קטנים/גדולים,וכנ''ל סטים,לפי הידע שלי צריך פחות סטים לשרירים קטנים..
אשמח להנחיות,תודה,בן.

ANABOL 03-03-12 15:52

אין כמעט הבדל בין מסה לחיטוב ברמת האימונים. ההבדל הוא בעיקר בתזונה ובאירובי.
יש הרבה דבילים שם בחוץ שיש להם גנטיקה טובה ועושים הרבה שטויות. אבל זה לא אומר שזה מה שכולנו צריכים לעשות

IGOR 03-03-12 16:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי anabol (הודעה 1128494)
אין כמעט הבדל בין מסה לחיטוב ברמת האימונים. ההבדל הוא בעיקר בתזונה ובאירובי.
יש הרבה דבילים שם בחוץ שיש להם גנטיקה טובה ועושים הרבה שטויות. אבל זה לא אומר שזה מה שכולנו צריכים לעשות

מחזק..

הקטע בחיטוב זה להוריד שומן וכמובן לשמור על משקלי העבודה לא כזה מסובך..

plock88 03-03-12 20:25

אני גם מחזק^ , אני כרגע גם בחיטוב, ואפילו עובד בטווחים יותר נמוכים משעבדתי בכוח במסה (עובד לשלישיות) כדי לשמור על המשקלים..אפילו שברתי שיא בדדליפט והגעתי למשקל עבודה בבנץ' חח. אבל משלב אירובי ואוכל עם תפריט מתאים ואני רואה ירידה. אין חשיבות כ"כ עצומה לאימון עצמו , כי לגדול אתה לא יכול. סה"כ הרעיון באימוני החיטוב הוא לשמור על משקלי עבודה ולתת גירוי לכל השרירים

ANABOL 03-03-12 23:08

מסקנה! תן בראש

itay301 06-03-12 08:47

חיטוב זה פונקציה של אוכל -אתה אוכל פחות פחמימות ובגלל זה יש פחות אנרגיה באימון אז קשה לעלות משקלים בחיטוב ובגלל זה המטרה המרכזית בחיטוב זה -לשמור! על משקלי עבודה

JuJitsu 11-03-12 10:19

אוקי,עכשיו אני חוזר למאסה אחרי שלושה חודשים כמעט בלי אימונים,לחודשיים הקרובים (כן יש לי יכולת שליטה מופלאה על המשקל שלי,זה חלק מהשיקול לעשת מסה לתקופה כזאת)איזה מספר חזרות כדאי לי להתחיל?3 סטים לשיריר קטן ו4-6 לשריר גדול מספיק!?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:46.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ