ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   עלייה במסת שריר אבל לא כל כך (https://israelbody.com/showthread.php?t=16990)

dni_m 18-08-07 01:13

עלייה במסת שריר אבל לא כל כך

שלום לכולםם.. יש לי שאלה אני מקווה שתוכלו לעזור לי.
העלתי אתמול תמונה ששאלתי על הערכת אחוזי שומן מהתמונה
רובכם עניתם 11-12 אחוזים.
רציתי לדעת אם זה נחשב טוב?
ועוד משהו, רובכם אמרתם לי לעלות במסת שריר.. עכשיו אני מתאמן כבר כמה חודשים במכון בתוכנית Hst שאני נהנה מאד לעשות איתה ומצרף לה 2 אימוני הפוגות (ריצה) בשבוע לא בימים של אימונים אנאירוביים.
בכל אופן, אני רוצה לעלות מדצ אחד מסת שריר אבל מהצד השני אני לא רוצה להתנפח ואני רוצה להשאר במיימדים הנוכחיים שלי.
אז מה אתם ממליצים? אם אני אחטב ואעשה תוכנית אימונים לא כל כך חזקה ואינטנסיבית ייראו את השרירים ואני אשאר בגודל שלי?
אשמח אם תעזרו לי.
הנתונים שלי:
-גובה: 1.67
-משקל: 51

Flash 18-08-07 01:23

להעלות מסת שריר בלי שיראו שום שינוי מבחינת גודל השריר זה כמעט לא אפשרי. לפי הנתונים שלך אתה נשמע מאוד רזה. גם אם "תתנפח" זה לא יהיה כל כך משמעותי כמו שאתה חושב. וחוץ מזה כדי שיראו יותר את השרירים שלך אתה צריך יותר לעשות פעילות אירובית (בהנחה שזאת המטרה העיקרית שלך). אתה יכול גם לעשות אימוני סיבולת ובכך הגידול במסת השריר שלך לא יהיה משמעותי.
לפי מה שאמרת לגבי 11-12 אחוזי שומן, נראה שכדי שיראו יותר את מסת השריר שלך תצטרך למעשה כן יותר להגדיל אותו. כי אם תשאר על אותם אחוזים בלי "להתנפח" לא יהיה שום שינוי

gman 18-08-07 01:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Flash
להעלות מסת שריר בלי שיראו שום שינוי מבחינת גודל השריר זה כמעט לא אפשרי. לפי הנתונים שלך אתה נשמע מאוד רזה. גם אם "תתנפח" זה לא יהיה כל כך משמעותי כמו שאתה חושב. וחוץ מזה כדי שיראו יותר את השרירים שלך אתה צריך יותר לעשות פעילות אירובית (בהנחה שזאת המטרה העיקרית שלך). אתה יכול גם לעשות אימוני סיבולת ובכך הגידול במסת השריר שלך לא יהיה משמעותי.

מה?!?!?!?!?!?

ThaiB0X 18-08-07 01:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Flash
לפי מה שאמרת לגבי 11-12 אחוזי שומן, נראה שכדי שיראו יותר את מסת השריר שלך תצטרך למעשה כן יותר להגדיל אותו. כי אם תשאר על אותם אחוזים בלי "להתנפח" לא יהיה שום שינוי

wtf

הדבר הכי הגיוני שאני יכול לחשוב עליו בהקשר הזה הוא שפעילות אירובית מגבירה אולי (אין לי סימוכין, אני סתם משער) את קצב זרימת הדם בגוף בכללי (לא רק באימון עצמו), מה שייתן מראה קצת יותר "מפומפם". אבל גם זה מוטל בספק.

Flash 18-08-07 01:35

[quote=dni_m.
[B]בכל אופן, אני רוצה לעלות מדצ אחד מסת שריר אבל מהצד השני אני לא רוצה להתנפח ואני רוצה להשאר במיימדים הנוכחיים שלי.[/b]

תקראו את השורה הזאת ותבינו על מה ההמלצה הסתמכה.
הבנאדם רוצה שיראו את השרירים בלי "להתנפח"- משמע להוריד אחוזי שומן- משמע לעשות יותר פעילות אירובית. מה לא ברור?!

ThaiB0X 18-08-07 02:01

now i got ya

הוא צריך גם תוך כדי שיהיה לו מסת שריר סבירה כדי שיראו אותה, וכאן החדר כושר נכנס לעניין

!Demon! 18-08-07 09:24

מצב שבוא רואים שרירים בלתי אפשרי אם אין שרירים..אם אתה רזה עכשיו אז איזה 7-8 קילו שרירים לא יהפכו אותך לגוש או משהו תאמין לי..ככה שאני מציע לך איזה שנה לעבוד על מסה לעלות כמה קילו ואז לעשות חיטוב ..חיטוב בלי מסת שריר לא שווה את המאמץ..

ואן דאם 18-08-07 10:01

כמה קילו טובים של שריר רק יעשו לך טוב.. תאמין לי אתה לא תיראה בודיבילדר...
בהצלחה !

Dubano 18-08-07 19:31

לעלות במאסה זה לא פשוט כמו שאנשים מתחילים מזה

כמה פעמים ראינו את זה בפורום שמישהו חדש משאיר פוסט

"אני מפחד שאני אתנפח יותר מידי בלי לשים לב"

זה לא קורה כל כך בקלות,
תמשיך להתאמן בhst, תחליף כל שלושה חודשים תוכנית
תשמור על מאזן קלוריות חיובי קטן על מנת לבנות שריר עם מינימום בנית שומן
אתה תעלה במשקל לאט אבל כמעט לא בשומן
כשאתה מגיע לנקודה שבה אתה שמח עם עצמך, מה שיתרחק מאוד כשתתחיל לבנות שרירים...
תעבור למאזן נייטרלי ותמשיך להתאמן
:)

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:17.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ