ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   סיפורו של מאמן בן **** אוכל *** (https://israelbody.com/showthread.php?t=16318)

toxicity 09-08-07 18:39

סיפורו של מאמן בן **** אוכל ***

הלכתי להתאמן היום וכרגיל אני צריך להעביר את הכרטיס מנוי בקלה.
קיצקץ איזה מאמן נאצי אחד בא אומר לי ראיתי בקבלה שאין לך עוד 16(עוד חודש וחצי!!@#$)
אז אני אומר לו זה טעות נולדתי ב90 ולא 91 קיצקץ אומרים לי תביא ת.ז ניתן לך להתאמן עד אז לא.
המאמן הבן :):):):) יכל לשמור על זה בשקט, זה קרה לי כבר עם עוד 3 מאמנים והם בכיף לא אמרו כלום.
אבל הוא לא, חס וחלילה אני יתאמן שאין לי עוד 16, למרות שאני עושה את זה למכון הזה כבר שנה וחצי.

אתם יודעים עוד מה הכי באסה? בדיוק אתמול התחלתי תוכנית עם גיל והיום כבר התחלתי לקחת את הקריאטין. עכשיו בגלל המלשן המזדיין הזה אני צריך לעבור מכון לחודש וחצי.

מאור זעפרני 09-08-07 18:41

שטויות, אם אתה נימצא במכון כבר שנה וחצי,תתקשר למנהל המכון ודבר איתו.

toxicity 09-08-07 18:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מאור זעפרני
שטויות, אם אתה נימצא במכון כבר שנה וחצי,תתקשר למנהל המכון ודבר איתו.

אסור לי אבל להתאמן יש זמנים מיוחדים של גילאים 14-16 ואני לא מתכוון ללכת 3 פעמים בשבוע בזמן מוגבל של שעה ורבע.

DropDead 09-08-07 18:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי toxicity
אסור לי אבל להתאמן יש זמנים מיוחדים של גילאים 14-16 ואני לא מתכוון ללכת 3 פעמים בשבוע בזמן מוגבל של שעה ורבע.

WTF מזה המכון המסכן הזה ?

toxicity 09-08-07 18:47

הולמס פלייס סאמא של שלהם זונה מכון של זקנים

Dino Psaras 09-08-07 18:49

איזה מכון מסכן!!!

slim shady 09-08-07 18:52

בסוף מי שאוכל זין זה אתה... חחח=)
תחליף מכון דחוףףף מה זה השטויות האלה??

Fatty 09-08-07 18:54

חחח כל הזין

toxicity 09-08-07 18:57

זה לא מצחיק ): כבר מחר על הבוקר אני צריך לעבור למכון חדש בגלל המלשין הזה צריך לדקור אותו

dror 09-08-07 19:05

מה זה אוכל זין??:unsure:

תגובה צפוייה- מה שאתה מואהאהאה

blinki 09-08-07 19:07

זה הבעיה כל הרשתות הגדולות האלה דוגמת שייפ והולמס פלייס, יש להם כל מיני ביוקרטיות מעצבנות וחוקים מהתחת, והיחס שם מגעיל.
אמא שלי מתאמנת בהולמס פלייס ויום אחד נתקעתי בלי מפתח אז הלכתי לשם למכון כדי לקחת אחד ואיכשהו הצלחתי להיכנס(המצאתי לפקידה סיפור קורע לב) וזה מקום מגעיל ביותר,בכלל אין אווירה של אימון כולם שם סלב סוג ז' שבאו להראות את עצמם וזקנות פלצניות , אין כמו המכונים השכונתיים עם אווירת אימון רצינית שאתה יכול לדבר בחופשיות גם עם הרציניים ביותר, ראיתי מתאמנים שמפחדים לדבר עם המאמן(בסוף נשארתי איזה שעתיים) שהם מצידם מנסים להתחיל עם כל פרגית שזזה שם.

toxicity 09-08-07 19:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי blinki
זה הבעיה כל הרשתות הגדולות האלה דוגמת שייפ והולמס פלייס, יש להם כל מיני ביוקרטיות מעצבנות וחוקים מהתחת, והיחס שם מגעיל.
אמא שלי מתאמנת בהולמס פלייס ויום אחד נתקעתי בלי מפתח אז הלכתי לשם למכון כדי לקחת אחד ואיכשהו הצלחתי להיכנס(המצאתי לפקידה סיפור קורע לב) וזה מקום מגעיל ביותר,בכלל אין אווירה של אימון כולם שם סלב סוג ז' שבאו להראות את עצמם וזקנות פלצניות , אין כמו המכונים השכונתיים עם אווירת אימון רצינית שאתה יכול לדבר בחופשיות גם עם הרציניים ביותר, ראיתי מתאמנים שמפחדים לדבר עם המאמן(בסוף נשארתי איזה שעתיים) שהם מצידם מנסים להתחיל עם כל פרגית שזזה שם.

עזוב אותך יחס מגעיל טילים ואין אוירה בגרוש באמת של אימון גם ככה תיכננתי לעזוב אותם בקרוב
מאמנים שלא יודעים כלום
"לא יכול להספג יותר מ30 גרם חלבון בארוחה"
"הגוף יכול לספוג רק 120 גרם חלבון ביום"
"סקוואט דופק תגב"
ועוד מאמנים סתומים אחד אחד פשוט אין להם מושג מהחיים שלהם
ראבק ערס דיכא אותי המאמן המלשין הזה

Ilan-V 09-08-07 19:18

איכס איזה גועל נפש של בנאדם... אני שונא אנשים כאלה... מרוב הבטלה שלהם הם כבר לא יודעים על מה או אל מי להדבק גועל נפש

shay 09-08-07 19:32

שונא את הולמס פלייס!

Moshe 09-08-07 19:39

לך תזייף ת.ז בדרך תזייף לגיל 18 אצלי בבית ספר עלה 120 שקל היה לנו בן אדם רציני :)

Coleman 09-08-07 19:40

שטינקר מסריח :p

igorek 09-08-07 20:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Moshe
לך תזייף ת.ז בדרך תזייף לגיל 18 אצלי בבית ספר עלה 120 שקל היה לנו בן אדם רציני :)

120 שקל?
עשיתי ת.ז מזוייפת בצייר תוך כמה דקות וזה נראה אמיתי ועבד כבר איזה 10 פעם.

ThaiB0X 09-08-07 20:00

טוקסי בוא להתאמן אצלי, אני צריך ספוטר D:

toxicity 09-08-07 20:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dror
מה זה אוכל זין??:unsure:

תגובה צפוייה- מה שאתה מואהאהאה

אתה אומר מי שם זין לע מוניטין בגלל זה בכית כמו ילד קטן?

Bir0x 09-08-07 20:11

חח מה זה המכון הזה
יש גם זמנים שרק בהם מותר לבצע לחיצת חזה ודדליפט? :/

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:49.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ