ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   מישהו עובד ע"פ העקרונות של דנטה? (https://israelbody.com/showthread.php?t=9905)

Leo 11-05-07 23:54

מישהו עובד ע"פ העקרונות של דנטה?

למי שלא יודע , העקרונות הבסיסיים של אימון Dc והתזונה ש דנטה (המחבר של האימון שאגב ענקי , וכך גם כל המתאמנים שלו ויש מאות)
  1. משקלי עבודה גבוהים , חזרות בינוניות עד גבוהות , תרגילים כבדים בין אם זה בידד או לא , הדגש על הכובד לדוגמה לחיצה צרפתית > קיקבק
  2. הנ"ל מושג ע"י שיטה של נקראת Rest Pause שבה אתם מגיעים לכשלון נותנים 20 נשימות בתרגילים הממש כבדים (עמוקות ומהירות) או 10 בתרגילים הקלים יותר , ודופקים עוד חזרות עד כשלון , ככה 3 פעמים סך הכל.
  3. כמות סטים נמוכה , ווליום גבוהה בגלל הרסט-פאוז מספר סטים של חימום כמה שצריך , ואז סט עבודה ראשי בשיטת Rest Pause , יש כאלה שמוסיפים פולסים בחזרה האחרונה עד שלא ניתן להחזיק את המוט למעלה , אבל זה רק למתקדמים מאוד בחזרות הנמוכות יות
  4. מתיחה קיצונית תחת פאמפ , להשיג פאמפ ע"י סט של חזרות גבוהות ולמתוח את השריר בצורה מיוחדת (וכואבת) כמו כן מאסאץ' שמרכז דם לאזור מסויים בשריר עוזר מאוד (תכלס כמה אנשים מגדילים עם זה את השלונג , אני לא ארחיב)
  5. תקופות של "שייט" ו "פריצה" ביחס של בערך 5:1 ז"א אימונים שנועדו בעיקר לשמר מאסת שריר , להחזיר את הגוף שלכם לרמה רגישה לאימונים ולמנוע פציעות , כשבפריצה מוסיפים בסביבת ה4-5 קילו שריר במספר חודשים
  6. אכילה של הרבה מאוד חלבון (דנטה ממליץ , ושוב מדובר בבחור ענקי שאימון מאות אנשים חלקם מקצוענים ועשרות חובבני צמרת הרבה מהם נקיים) 2 גרם חלבון לכל פאונד משקל הגוף ( בערך 4 גרם לכל קילו ) , אני כבר רואה את משה מקבל עצבים ואישית גם אני לא מבין את זה אבל שיהיה. כמו כן אכילה קלורית גבוהה מאוד ואימון אירובי על מנת לשרוף שומן באמצא המאסה , הפחתת פחמימות בערב
  7. שבירת שיאים מתמדת ורשימת הסטים של העבודה בלבד בלוג , אחרי מספר שבואות בפלטאו , החלפת תרגיל
  8. פיצול Ab
זה בכללי , אנשים שמים על התוכנית הזאת כמות מטורפת של מאסת שריר ,
דנטה (שאגב פירסם את רוב העקרונות בחינם ועוזר לאנשים הרבה) טוען שאין לו מתאמן שהעלה פחות מ15 פאונד שריר נקי בשנה.
ובכלל כל מי שנמצא בפורום עם הרבה הודעות , שמצאתי את התוכנית הוא ענקי , 80% מהם יותר גדולים פה מכל הפורום.

narokiki 12-05-07 00:18

תקופות של "שייט" ו "פריצה" ביחס של בערך 5:1 ז"א אימונים שנועדו בעיקר לשמר מאסת שריר , להחזיר את הגוף שלכם לרמה רגישה לאימונים ולמנוע פציעות , כשבפריצה מוסיפים בסביבת ה4-5 קילו שריר במספר חודשים

לא הבנתי כלוםםםםםםםםםםםםםםםםםם

העלייה במסה... זה מסה פונקציונאלית או Fake Muscle?

igorek 12-05-07 00:35

אני עושה לפעמים את ה-Extreme Streching בסוף אימון וגם עושה לפעמים סקוואטים עם RP.
דנטה ממליץ לגוון בתרגילים אבל בחדר כושר שלי אין ממש אפשרות לגוון אבל התכנית הזאת הוכיחה את עצמה וכנראה אני אנסה אותה בעתיד הרחוק (כרגע אני מתעסק בהרמות אולימפיות כך שזה לא ממש מתאים לי).

Leo 12-05-07 11:20

שייט ופריצה זה בעצם שאתה עובד הכי חזק שאפשר ב5 שבועות נגיד ועולה הרבה מאסת שריר
ואז שבועיים אתה נח ומתאמן חלש , בשביל לא ליצור פציעות מיותרות , ולהכין את הגוף לפריצה הבאה אחרת אם תהייה כל הזמן במצב פריצה תתקע , תקבל פציעות בסופו של דבר ולא תתקדם מהר מאוד

Ori-Silver 12-05-07 11:23

איך בדיוק צריכה להיראות תוכנית של רסט פאווז?

m0she 12-05-07 11:30

אני מקבל עצבים? :huh:

אני אישית לא אוהב את שיטות האמונים של "אל תפסיק כל עוד אתה לא מדמם למוות". זה שהוא גדול לא אומר שהשיטה טובה יותר מאחרות - סביר להניח שהיא עובדת , כי בכל זאת מגרים את השריר , אבל זה לא אומר בהכרח שהיא יותר טובה. חוץ מזה , אני בטוח שהוא כבר פגש כמה מזרקים בחייו וגם המקצוענים איתם הוא עובד.

הפחתת פחמימות בערב , לשרוף שומן עם אירובי במסה , 4 גרם חלבון לקילו גוף.. נו שויין.

Leo 12-05-07 11:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she
אני מקבל עצבים? :huh:

אני אישית לא אוהב את שיטות האמונים של "אל תפסיק כל עוד אתה לא מדמם למוות". זה שהוא גדול לא אומר שהשיטה טובה יותר מאחרות - סביר להניח שהיא עובדת , כי בכל זאת מגרים את השריר , אבל זה לא אומר בהכרח שהיא יותר טובה. חוץ מזה , אני בטוח שהוא כבר פגש כמה מזרקים בחייו וגם המקצוענים איתם הוא עובד.

הפחתת פחמימות בערב , לשרוף שומן עם אירובי במסה , 4 גרם חלבון לקילו גוף.. נו שויין.

טוב ידעתי שאתה או מושהB או אולי בולט יגידו את זה..........

אני לא המצאתי את השיטה,
זה העקרונות של דנטה , מאות אנשים ניסו את השיטה באינטרנט ורובם אמרו שהיא טובה מאוד.

גם אני עדיין לא מבין את הסיבה מאחורי הצריכה הגבוהה של החלבון , אבל שיהיה זה חלק מהשיטה זה לא בידיוק תבנית ברזל התוכנית הזאת ,

Bullet 12-05-07 11:44

דנטה גם מביא נימוקים ל-למה לא לאכול פחממות בלילה, למה לאכול 4 גרם\קילו חלבון, ואיך אפשר לשרוף שומן במסה ולעלות בשריר בו זמנית בעזרת אירובי?
או שהוא פשוט אומר שזאת "שיטה"?

אני לא פוסל שום שיטה, אבל אני מעדיף שמי שיגיד לי מה לעשות יביא גם נימוק מדעי, ולא רק יאמר לי "הנה, תראה איזה סוס אני. תתאמן ככה, ותהיה סוס גם אתה".

AB6Killer 12-05-07 11:44

חחח אני בדיוק לפני איזה חודש קראתי על זה על ה-rp וכל אקסטרים סטרצי'ניג אהבתי ,עובד כבר חודש על זה ,עובד על הטרייספס והכתפיים.(מתאמן פעם גג פעמיים בשבוע ,צבא).
מזמן לא הרגשתי פאפים כל כך טובים,אגב הוא מזכיר איפה שהוא קראתי את זיכרון השריר ,אותם המתיחות בין סט לסט או אותה מתיחה חזקה וכואבת בסט עצמו בין החזרות והמשך החזרה לאחר מכן. אגב האימונים הופכו לי להיות להרבה יותר אינטנסיבים ,בגלל היותי ברובי אקטומורפ אני צריך לעבוד פי 2 יותר קשה מכל אחד אחר.

AB6Killer 12-05-07 11:51

הוא גם מאוד אוהב את השיטה של הפרמידה עולה ביחס של סטים ומשקל אבל הורדת החזרות.
דוגמא פשוט : דאד ליפאט
שבוע ראשון: 4x16 X ק"ג
שבוע2: 4x15 E"ג+2
שבוע 3: 5x12 ק"ג+5
וכו'..העלייה לא חייבת להיות שווה במשך השבועות (כמובן לא חידשתי דבר ועיקרון ידוע,פשוט חובה להעובד על לוג צמוד כדי לעקוב אחרי העלייה והתקדמות טובה!)

Leo 12-05-07 11:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Ori-Silver
איך בדיוק צריכה להיראות תוכנית של רסט פאווז?

זה פיצול AB , אתה עובד על כל שריר פעמיים ב8 ימים.
ז"א מיקרו סייקל נראה ככה:
AXBX
או
ABXX

אני לא בידיוק מבין עדיין איך בונים תוכנית סביב לעסק הזה.........
אני אחפש בגוגל שנייה

טוב ג\בכללי נראה לי שהם שחכו לשים את המתיחות , אז אני חושב שכדאי לשים אותם אחרי שגמרת לעבוד על אותה קב' שריר.

http://www.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/fun/wotw53.htm

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bullet
דנטה גם מביא נימוקים ל-למה לא לאכול פחממות בלילה, למה לאכול 4 גרם\קילו חלבון, ואיך אפשר לשרוף שומן במסה ולעלות בשריר בו זמנית בעזרת אירובי?
או שהוא פשוט אומר שזאת "שיטה"?

אני לא פוסל שום שיטה, אבל אני מעדיף שמי שיגיד לי מה לעשות יביא גם נימוק מדעי, ולא רק יאמר לי "הנה, תראה איזה סוס אני. תתאמן ככה, ותהיה סוס גם אתה".

כן הוא מביא נימוקים ,
אם אני זוכר נכון עומרי מהפורום שלנו שם לינק (שבגללו גיליתי את כל העסק) לפורום הזה שמה היה הסבר מפורט
אבל לא נראה לי שהוא בידיוק מתקוון לעשות טובה ולשכנע את האנשים שחושבים שהאימון הזה לא מדעי או לא יודע מה , בשבילכם יש HST עם סיכום של מחקר בכל עמוד.
מילא הוא עושה ימבה כסף מאנשים שעובדים איתו באינטרנט ( כמו גיל כזה) הוא עושה טובה לאנשים שמבקשים ממנו את הדעות שלו והוא עונה להם

AB6Killer 12-05-07 11:57

קובץ של השיטה להורדה
http://www.megaupload.com/?d=OKN7DENZ

עוד אחד

http://www.megaupload.com/?d=I1E13YSI

Amit 12-05-07 12:05

שיטה מאוד נפוצה בפורומים בחול לפי מה שמספרים היא מעולה אני אפעם לא ניסיתי רק קצת אקסטרים סטרצינג פה ושם

Bullet 12-05-07 12:20

ליאו, אתה שוכח דבר אחד... גודלים מכל אימון. אתה תתאמן-תגדל. לא תתאמן-לא תגדל.
פשוט מאוד.
אם הוא מביא נימוקים, תרגיש חופשי להביא לפה

m0she 12-05-07 12:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Leo
אני לא המצאתי את השיטה,
זה העקרונות של דנטה , מאות אנשים ניסו את השיטה באינטרנט ורובם אמרו שהיא טובה מאוד.

גם אני עדיין לא מבין את הסיבה מאחורי הצריכה הגבוהה של החלבון , אבל שיהיה זה חלק מהשיטה זה לא בידיוק תבנית ברזל התוכנית הזאת ,

לא אמרתי שהמצאת אותה , היא פשוט נראית לי תמוהה ואני אישית לא מחבב אותה. שיהיה בהצלחה.

Red_Hot 12-05-07 13:06

הערה: קראתי רק את הההתחלה, לא את כל התגובות של השאר. אז אם אמרתי משו שאמרו םה כבר, סליחה.

אני אישית עובד בתקופת המסה שלי בשיטה של מתיחות פאשיה (או אקסטרים סטראצ'ינג איך שלא תקראו לזה) ועם רסט פאוז.
זה אחד הדברים היותר חזקים שיש ואני גודל בצורה מעולה. אני ממליץ מאוד על מתיחות פאשיה בשילוב רסט פאוז לכל אחד. רק תשתדלו לשמור על מנוחה נאותה כל כמה זמן אחרת הגוף שלכם ידפק כי האינטנסיביות כאן היא גדולה מאוד.

אה ואגב בכל הנוגע לתזונה אני נותן יותר דגש לפחמימות וחלבון אין לי הרבה בתפריט של המסה.

shikoLM 12-05-07 13:25

אין ספק שהתוכנית עובדת אבל לא מהסיבות שנטען, בסה"כ המסגרת של התוכנית דומה לתאוריית ה-dual factor.

Leo 15-05-07 22:44

מוקפץ

sandman 20-10-07 16:37

לדעתי הסיבה שהתוכנית באמת כל כך טובה ותורמת היא מהסיבה הפשוטה שהתוכנית משלבת את הכול מהכול.
היא כוללת עבודה בכל שיטות העבודה וטכניקות להגברת האינטסיביות של האימון.
אין בה יותר מאשר גיוון.
כל כותב מאמרים אחר אם גוף ענק היה יכול להמציא כזאת תוכנית שלוקחת את כל טכניקות האימונים ולאגד את כולן תחת קורת גג אחת פלוס שם יפה ולהגיד שהוא גדל ממנה הרבה.
לכן כל מי שעובד לפי התוכנית הוא בעצם עובד בצורה מגוונת שכידוע גיוון זאת הטכניקה היעילה ביותר ליצירת גירויים חדשים בשרירים.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:33.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ